Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: lacmim
1 
mínus indicator plus

 

Lekári odborníci každý mesiac posielajú faktúru zdravotnej poisťovni s výkonmi, čo urobili , všeobecní lekári pre dospelých a deti majú kapitáciu a navyše si fakturujú očkovanie, prevencie. Revízny lekár buď schváli všetkky výkony alebo niektoré neschvália tie nie sú potom lekárovi zaplatené. Takže je to "trochu" ináč ako si ty myslíš.
 
mínus indicator plus

 

Lekárska komora je tu pre lekárov! Má riešiť ich problemy! Pacient máúrad pre dohľad nad ZS
 
mínus indicator plus

 

To sa teda nemáte čím chváliť, keď neviete ,kto je váš obvodný lekár, ktorý berie na vás kapitáciu. A takto "zodpovedných" je na Slovensku, žiaľ, veľa. A prajem vám, aby sa vám nikdy nevrátili vaše peniaze investované do zdravotného systému čerpaním zdravot. starosltivosti, napr. náklady na liečbu onkologického ochorenia by vám ten účet vybielili raz-dva.
 
mínus indicator plus

 

Vysvetli mi, ako počas týchto troch dní trpel pacient? Ošetrený bol každý pacient, lekári sedeli v ambulanciách, nebolo žiadne odmietanie ošetrenia, len bolo viac a o dosť viac administratívy. Ja však tiež čakám, kedy koho napadne, že lekári by nemali skladať len Hipokratovu prísahu, ale aj sľub chudoby.Že platia ľudia za handry pofidérnej kvality dosť peňazí a ešte sa tým chvália, že sa platí kaderníčkam, robotníkom pri prestavbe bytu, to je v pohode. Oni si môžu pýtať, koľko potrebujú na vykrytie svojich nákladov +zisk. Len doktor je nemorálny,keď si pýta od štátu,čo potrebuje.
 

1 

Najčítanejšie na SME