Streda, 13. november, 2019 | Meniny má Stanislav

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Schwandtner Vladimír
1>
mínus indicator plus

Ten   Ten

popletený dedko ja vzdelaný človek - architekt. Možno si popletený ty a nedokážeš ten článok pochopiť. Alebo som popletený ja a vidím tam niečo, čo tam nieje.
19.02.2015 20:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kto čaká   Kto čaká

vďačnosť, alebo podporu pri takejto robote, tak ten sa poriadne opláchne. Keď budem ja už starý a bezmocný, tak budem mať iba dlhy. Dúfam, že to potom aspoň príroda vyrieši rýchlo a bezbolestne. Aj tak už nebudem mať opodstatnenie svojej existencie. Lenže to ma neodradí.
 
mínus indicator plus

Ja tu síce žijem,   Ja tu síce žijem,

no tiež píšem (a hlavne hovorím) ako mi huba narástla. To nie je najdôležitejšie. Tá "drogová spodina", ak sa problém správne rieši, môže byť väčším prínosom, ako keby sa nikdy do problémov nedostali. Sú veľmi šikovní a kreatívni a schopní, inak by neprežili. Ak ich privediem k tomu, aby to to využívali na pozitívne veci, tak sa to celé uzavrie a oni sú potom vzácni ľudia. Mne sa to s nimi obyčajne podarí, takže som šťastný tatko.
 
mínus indicator plus

Mali by,   Mali by,

lenže vždy si zoberieme aj také "bezprizorné". Nedokážem ich odmietnuť, len preto, že nič nemajú. Aj keby to tak bolo, tie príspevky nedokážu pokryť náklady.
 
mínus indicator plus

Ani si jej to nemal   Ani si jej to nemal

čítať. Len jej to tým propaguješ. Zabila by aj Vašu Evičku. Skús si to predstaviť. A pritom ju vôbec nepozná. Ja by som sa guľke tiež nevyhol, lebo som tiež závislý človek. Som vraj alkoholik do smrti - podľa doktorov a asi je to aj pravda. Keby tá Laura mala aspoň svätožiaru okolo hlavy, keď už chce vraždiť horších od nej. Jediné, čo ma teší je to, že aj ja tu mám práve jednu Lauru čo má čerstvých 18 rokov a to je anjelik. Takže nie všetky Laury sú praštené. Ale aspoň svojim článkom rozpútala diskusiu.
 
mínus indicator plus

Na 2% nie sme prihlásení,   Na 2% nie sme prihlásení,

sná)d sa mi to podarí zariadiť na budúci rok.
 
mínus indicator plus

O nejaké oceneie mi   O nejaké oceneie mi

mi vôbec nejde, To je môj najmenší problém. Kto robí takú robotu ako ja dokonca nemôže očakávať ani vďačnosť, lebo to by som veľmi skoro skončil. Doba je asi správna, lebo teraz ma tu je treba. Ak by doba bola ideálna nikto by nemal problémy a ja by som bol na dôchodku. Napríklad u nás v Budmericiach je problém nájsť normálne dieťa. Niekedy začiatkom týždňa tu bola jedna slečna z Hlohovca. Nepozná tam nikoho, kto by nič nebral. Bola tu aj s rodičmi a učiteľkou. Keď jej začala rozprávať kto čo berie na ich škole, tak bola vedľa. Rodičia zase boli veľmi prekvapení, v akej situácii je ich dcéra a čo všetko má za sebou. Jej kamaráti, ktorých rodičia schválili sú všetci feťáci. Nikto to nerieši a tí ktorí by to mali strážiť buď tiež fetujú, alebo s dílermi kšeftujú. To ma na tom serie. Čo mám povedať mojim zablúdeným deťom, aby žili tak ako ...??????? Detičky sú v tejto dobe otrlé, zanedbané, nemajú žiadne pozitívne vzory, nikomu na nich nezáleží, nevidia perspektívu. A Tá Laura by ich strieľala. Je to korunovaná krava (a že ju pozdravujem, nech si nechá guľku aj pre seba)
 
mínus indicator plus

Neviem posúdiť, či   Neviem posúdiť, či

Či je pán Kravčík tunelár.
 
mínus indicator plus

Chudiatko moja diabetlogička   Chudiatko moja diabetlogička

pani Štrbová. Stále sa snaží dostať moju cukrovku pod kontrolu. Je to však prťoblém.)Zijem v jednom kuse v strese. Ľudka mi varí všelijaké šaláty, dusené rybičky, varené zemiaky a podobné diétne veci. Lenže ak mám plný dom detí a nemám prostriedky na to aby som sa o ne postaral...
 
mínus indicator plus

Ten cukor už mám zase 24,5.   Ten cukor už mám zase 24,5.

Dnes som mal zase typicky blbý deň :( Asi preto sa mi podarilo ten článok dopísať.
 
mínus indicator plus

Keď nefunguje   Keď nefunguje

právo a spravodlivosť, tak sa stávajú také veci, že si to ľudia riešia podľa svojho. Podľa mňa to bude stále častejšie.
 
mínus indicator plus

Utekaj si nakúpiť riedidlo   Utekaj si nakúpiť riedidlo

a môžeš začať pucovať všetky zastávky, keď si taký odborník.
 
mínus indicator plus

RKC   RKC

má na svedomí oveľa viac životov ako antikoncepcia ktorá spôsobila potrat.
 
mínus indicator plus

Založte si   Založte si

komoru, alebo asociáciu, spravte kampaň a nejaký pochod. Potom požiadate SME a farbu. Ak vám nevyhovia, tak sa sťažujte na diskrimináciu. Ak sa začnete štiepiť, tak sa časť môže pridať k dúhovým, červeným modrým, zeleným alebo si založíte novú stranu "praví gitaristi". Aj ja som gitarista, pôjdem s Vami. A aj nejaký arcibiskup je gitarista. To už je nejaká sila!
 
mínus indicator plus

Možno by malo zakročiť SME   Možno by malo zakročiť SME

a farebne odlíšiť brigádnikov. Zelení by boli pianisti, červení by boli brigádnici a my ostatní so zdravým rozumom by sme zostali bieli. Ďalšie farby by sa mohli prideľovať podľa jednotlivých úchyliek :)
 
mínus indicator plus

Čo keby im   Čo keby im

dali za tresť sto krát opísať, že kradnúť sa nemá. To by ešte len bol boj proti korupcii.
 
mínus indicator plus

Keď Ťa tie sestry napadli,   Keď Ťa tie sestry napadli,

dúfam, že Ti neublížili. Ak Áno, zažaluj ich za napadnutie :)
 
mínus indicator plus

S Tebou sa tiež Ťažko rozpráva,   S Tebou sa tiež Ťažko rozpráva,

lebo Ťa nemôžem zohnať. Tvoj mladý mi posledne povedal, že sa mi ozveš a už je to skoro mesiac :)
 
mínus indicator plus

Jano,   Jano,

už sme minimálne dvaja, čo ho budeme voliť. Som hrdý, že aj mňa bude 2ManyFingers považovať za nie úplne normálneho.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME