Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: UvazovateL
1 >
mínus indicator plus

Nádherný obed...   Nádherný obed...

... pre normálnu rodinu tvorenú štátom podporovaným zväzkom muža a ženy so svojimi vlastnými deťmi :) Nič lepšie nemôže byť a nič iné to nemôže nahradiť. Mňam! :)
13.04.2014 12:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To nepísal ten Sulík...   To nepísal ten Sulík...

... ktorý sa spojil s Ficom, aby povalil vládu a daroval tak smeru kreslo premiéra a moc v krajine? Čo pijete, súdruh Sulík? Hruškovicu od Draka?
13.04.2014 12:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Citujem Vás:   Citujem Vás:

...Vy ste napísali, že homosexualita je ochorenie. Teraz mi pripomeňte,kde som tu v tejto diskusii toto napísal. Čo sa týka Vášho tvrdenia o vykaní, poprosím doložiť štatistiku, ktorá dokazuje, že "vykači" sú najhorší.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

OMG!   OMG!

Mariška sa nedáva na staré kolená! :D
 
mínus indicator plus

Ak sa niekomu...   Ak sa niekomu...

... páči zelená a Vám žltá, nepovažujte toho druhého za blázna. Môžete si privlastniť aj pointu odpovede adresovanej nicku slušný občan toť nižšie. P.S. Aký taoletný papier používate? Biely alebo dúhový. Rovnako si myslím, že estetickejšie sú biele servítky - ono tie farby na čokomkoľvek sú v prvom rade len chémia. A v druhom rade by človeka nemmali robiť amulety a uniformy, ale čosi iné. Niečo, čo Vy vo svojej duševnej dokonalosti prehliadate.
 
mínus indicator plus

Zabudli ste na podpis...alebo aspoň na +   Zabudli ste na podpis...alebo aspoň na +

Vy ste bývalá komunistka? Za prvé - blogy tu nie sú na pozvanie, ale sú verejné. Ak máte nejaké výhrady, nesprávajte sa ako úchylný exhibicionista a tieto vecí neriešte na blogu pána RDB. Zbytočne tu špiníte verejný priestor. To čo tu predvádzate, je na míle vzdialené od slušnosti, ku ktorej sa hlásite vo svojom nicku. Ak niekoho poburuje verejné vyjadrenie estetického cítenia s jemnou myšlienkovou naviazanosťou na totalitnú ideológiu homosexualizmu, čo som v prípade RDB ocenil, že nepatrí medzi takýchto otravných dúhových extrémistov, rýchlo sa zamyslite nad svojim duševným zdravím. Pokiaľ Vás rodičia neučili myslieť, myslí sa tou časťou teľa kúsok nad golierikom. Nespomínam si, že by sme si niekedy potykali. Ale to nie je podstatné na Vašom suterénnom komentári. Kľudne si zostaňte vo svojej spoločensky podprahovej kotolni naďalej nakúrená. Spomínam si na podobnú reakciu komunistov, ktorý vyšetrovali fotografa, lebo odfotil zelovoc tak nešťastne, že v nápise Ovocie-Zelenina stĺp verejného osvetlenia prekryl prvé e v druhom slove. Viete, kedy budú u nás homosexuáli konečne normálni? Keď ich nebude dráždiť všetko kritické na svoje ochorenie a slovo b.z.e.ran..t nebudú považovať za urážku. Zatiaľ ich spoločensko-politické hnutie prechádza etepou primitívneho stalinizmu. P.S. Všimli ste si, že odpovedám až po niekoľkých dňoch? To preto, aby moja reakcia neobťažovala iných čitateľov. I keď dosť pochybujem, že to dokážete oceniť. So svojou...ehm... slušnosťou.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
06.04.2014 10:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Mám otázku...   Mám otázku...

Chcete ísť do politiky, keď dôsledne cenzurujete síce slušné, no kritické komentáre? Lebo takto Vaše blogy pripomínajú skôr politickú agitku alebo reklamu vlastnej osobnosti. Prezentáciu samého seba. Smrdí to narcizmom. Mimochodom zopakovanie si pravidiel pravopisu nezaškodí ani tým s paranojou dokonalosti: Citujem:...Ľudia už pomali začínajú tušiť.... Lebo pomalY ďalej zájdeš. A teraz šup-šup zmazať môj komentár :D
06.04.2014 9:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Kiska a Galko... škrtnúť zo zoznamu.
 
mínus indicator plus

Súhlasím.   Súhlasím.

Poznáte aspoň jedného?
 
mínus indicator plus

Pán ráči byť ficofób?   Pán ráči byť ficofób?

Kedy konečne vrátia Česi Šumavu Nemcom? Neoprávnene ste odtiaľ vyhnali čestných a statočných mužov a ženy iba preto, aby ste im pokradli majetok. Ak by sa Kiska stal českým mocipánom, podporovali by ste jeho rozdávanie vlastnej krajiny cudzím mocnostiam?
 
mínus indicator plus

Pán bloger ...   Pán bloger ...

... patrí k tvrdému jadru kultúry smrti. Liberálneho bláznovstva postaveného na hlavu. Bolo by čestné, keby autor uviedol meno človeka, ktorý je autorom tej tézy. Lebo mám pocit hraničiaci s istotou, že pán bloger podobne ako Chmelár Edko-Vševedko si tieto tézy ťahá z nosa ako hlieny...
 
mínus indicator plus

Je smutné...   Je smutné...

... že lekári s nami hrajú lotto, v ktorom vždy vyhrávajú.
29.03.2014 7:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Našla si vás Kobra?   Našla si vás Kobra?

sssssssssssssssssssssssssss :)
 
mínus indicator plus

Čo hovoríte...   Čo hovoríte...

... na posunutie definície manželstva aj na polygamné zväzky, tak, ako to navrhuje Poliačik a slečna Hanka Fábryová? Je podľa vás správne, aby narkomafia uzavrela polygamné manželstvo a jej členovia tak boli uchránení od povinnosti svedčiť proti sebe v zločine obchodovania s heroínom?
 
mínus indicator plus

Zaujal ma ten ponúkaný zoznam.   Zaujal ma ten ponúkaný zoznam.

Poprosím o vymenovanie blbostí v kresťanstve. Zaiste bude siahosiahly :) Povedzme...že som ich zberateľ. Môžete aj sem: TvojOponent@gmail.com
 
mínus indicator plus

 

Pokiaľ by SK prijala zákony potláčajúce ľudské práva Maďarov, v takom prípade by bolo správne, aby Maďarské vojská bránili Maďarov na SK a násilne pričlenili južné SK k MR.
 
mínus indicator plus

 

Problém je ten, že Krym bol proti vôli jej občanov pridružený k Ukrajine. To ste akosi manipulovatívne vynechali. Je zvláštne, že EU tak s radosťou šliape po inštitúte referenda nielen v Rusku, ale aj v Švajčiarsku či inde. Spomeňme si na Lisabonskú zmluvu. EU má akúsi víziu odtrhnutú od občanov. Podobne ako Hitler vnucuje diktát. A potom sa nečudujte, že ľudia EU nepovažujú za svoju vlasť, na ktorú by boli hrdí. Považujú za ohradu, v ktorej musia žiť. Dopúšťate sa žiaľ rovnakej chyby ako kedysi komunisti. Tí tiež prišli so spoločenskými konštrukciami, poktorých nebol dopyt. Akademické experimenty vzdialené realite nakoniec viedli k pádu celej hnilej stodoly. Ak chcete čosi presadzovať, musíte nájsť odvahu viesť polemiky s oponentami, odporcami, aj s extrémistami. Pokiaľ sa dnešná pravica skrýva pred rozhorčeným obyvateľtvom, nemôže očakávať podporu. Nájsť odvahu oponovať je kľúčovým prístupom k hľadaniu pravdy. Dnešná pravica je ako iekdajšie KSČ. Nemajte mi to za zlé, ale ste v jednom vreci.
 

1 >

Najčítanejšie na SME