Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Katolicke_noviny
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Keď sa vám zas raz prisnije pánbožko,   Keď sa vám zas raz prisnije pánbožko,

tak sa ho nezabudnite opýtať, či 660 miliónov Euro v hoovosti a 5 miliárd Euro v zárukách hodené do euroválovov nie sú plytvaním, socializáciou strát a podporovaním bankrstrov. Vážený pán podporovateľ euroválovov a eurohujerov. Tomáš Baťa: -------------- "V naší zemi je mnoho lidí, kteří se domnívají, že hospodářský úpadek lze sanovat penězi. Hrozím se důsledku tohoto omylu. V postavení, v němž se nacházíme, nepotřebujeme žádných geniálních obratů a kombinací. Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku. Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující,..." http://www.szcpv.org/09/bata.h...
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Tetka Terezka vôbec nebola altruiska,   Tetka Terezka vôbec nebola altruiska,

ona sa vyžívala v utrpení iných, ktorí napriek prísunu kvanta peňazí, nedostali ani len základnú liečbu, pričom Tetka sama sa liečila po súkromných sanatóriach. Ergo, tetka Terezka bola sadistka. "dokumentárny film o praktikách v hospicoch rádu Matky Terezy z názvom Hell´s Angel (k videniu na konci článku). http://pietruchova.blog.sme.sk... Sadistka Terezka: "Všichni mí lidé umírají nádhernou smrtí... "osobní utrpení pomůže k získání spásy... "aké je to pekné, trpieť pre Pána... "Je to vždy krásny obraz, keď vidím, ako biedni nesú svoj kríž. Ako umučenie nášho Pána, aj ich utrpenie je veľkým božím darom tomuto svetu."... Pre mňa sú také výroky vrcholne hrozné. Neetické a neľudské je slabé slovo.
 
mínus indicator plus

Čo je to za rodinu ?   Čo je to za rodinu ?

Nuž tradičná pánbožskárska. Keď som minule komentoval toho kňaza pedofila, tak mi katolícki boľševičníci mazali jeden príspevok za druhým. Ešte aj pánbožkárska dedinčania sa tam postavila za toho pedofila. Popieranie reality, v tom sú dobrí. Ešte by som chcel vedieť, že čo robili kňazi -spovedníci, či celý čas držali bobríka mlčania pri zjavnom trestnom čine. Je evidentné, že deckám je upierané ich právo na informácie. Ale uffovci a iné uletené pánbožkárske indivíduá budú naďalej tvrdiť, že pánbožko to tak chce.
 
mínus indicator plus

Aká aféra, truhlík ?   Aká aféra, truhlík ?

Odpočúvaní a to kompletne legálnych, bolo za Galka o polovicu menej ako za súdruha Bašku. To len modrí šmolkovia, čierni katolibanci a červení komanči nemohli zniesť, že im niekto "kazí" ich zlodejskú politiku na ministerstve obrany. Že Nicholsona odpočúvala polícia za Radičovej vlády z úplne iných príčin ako boli deklarované, je úplne jasné. Ale niečo také si Ty, truhlík, akosi nechceš všimnúť. Z ktorej spriatelenej zlodejskej bandy si? Z modrej, čiernej, červenej ?
Reakcia k téme: Od mafie k policajtom
01.11.2013 23:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Heh, pekný newspeak :)   Heh, pekný newspeak :)

"ked akcie rastu" = keď sa bublina nafukuje :) "ked rastie vola investorov ist do rizika" = keď hamižnosť prekoná posledné zbytky racionality Dal som Ti príklad, keď aj akcie aj dlhopisy sú spoločne v pecku, ale Ty furt melieš o ich opačnej fáze. A stále sa nás snažíš presvedčiť, že tie bankové produkty sú niečo iné ako lotéria či pyramídová hra, na ktorej získava len organizátor.
 
mínus indicator plus

Presné. Niet čo dodať.   Presné. Niet čo dodať.

Ale ako vieme, infekčný autizmus je zákerná choroba, všakže Galan ? :) Ako sa má Tvoj pobožný úžerník ? :)
 
mínus indicator plus

Heh, a že vraj dlhopisy   Heh, a že vraj dlhopisy

nestrácajú hodnotu :):):) O bankrote, haircute či parížskych kluboch asi ešte nepočul :)
 
mínus indicator plus

Bóžičku,   Bóžičku,

zjavne nechápeš, že súhrnne píšem o bankových srač kách ..ehm.. produktoch. Keď skrz recesie a krízy idú akcie do kytek, tak aj dlhopisy. Viď záporné výnosy u dlhopisov bez rizika. Darmo, výkonnejšie rotačky, lacnejší papier a teplé miestečka pri euroválove. Mám rád, keď sa autisti s diplomom predháňajú v chŕlení rozumov :) Potľapkajte sa s Kažimírom, Beblavým, Marcinčinom, Baťom, Filkom, Bartom...
 
mínus indicator plus

Úžasné je,   Úžasné je,

že ako sa SMEčka Kaliňákových najlepších bejbín, zrazu zaklína referendom, ktoré spustila SMEčkou tak nenávidená fuj, fuj, liberálna SaS. Ako pán Schutz, ešte stále chcete posielať Bustu Marcinčinovi a peniaze do Grécka a euroválovov ?
 
mínus indicator plus

Truhlík euroválový,   Truhlík euroválový,

treba osobitne vysvetliť, že čo sa deje ? Nuž "silnejšie euro" spomalí rast eurozóny, čo sa následne prejaví mrhaním peňazí daňových poplatníkov populistickými politikmi-eurohujermi priateľmi kohézie, a bojovníkmi proti kríze na akože "rastové opatrenia", čím sa celkový dlh eurozóny utešene porastie. Keď dlhopisové a iné "cenné papieriky" dosiahnu pekný rast, špekulanti začnú vyberať zisky, dlhopisy predajú, nakúpia zlato a inékomodity a akciová a dlhopisová bublinka utešene spľasne. Zodpovední politici-eurohujeri potom straty zas pekne zosocializujú a hodia na plecia daňových poplatníkov a podnikateľov, čím sa ekonomika úspešne zastaví. A potom raz príde jeden Číňan a všetkých si kúpi. "podľa BIS zadlženosť štátov, domácností a nefinančných inštitúcií v 18 kľúčových krajinách OECD zaznamenala nárast zo 160 % HDP v roku1980 až na 340 % HDP v roku 2012." http://www.slsp.sk/Clanok/sk/b... Zlato verzus akcie Momentálne sa pomer Dow Jones Indexu voči zlatu nachádza na úrovni 9,4, čo je mierne nad mediánom 8. Pri ekonomických krízach zvykne tento pomer klesať k hodnote 1. http://finweb.hnonline.sk/inve... 16 krajín sa nemôže zmýliť ! :)
 
mínus indicator plus

Súdruhovia katolícki,   Súdruhovia katolícki,

len odkiaľ brať ? ....keď ste so zlodejmi komunistickými schválili euroválovy a dali moc Ficovi ? Môžte vziať cirkvi ...či sa nedá, lebo Boźko a klérokomunisti-eŠTBáci to tak chcú ?
25.10.2013 13:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tiež mi to dvíhlo tlak žlče.   Tiež mi to dvíhlo tlak žlče.

Vzápätí po tejto ukážkovej demagógii išla akože dobrá Ficova správa o lacnejšej vode. Prosto klasické správy ako za komančov, kapustu, darma, nižnánskeho...
 
mínus indicator plus

Vážený autor, kauzalita je sviňa.   Vážený autor, kauzalita je sviňa.

Preto najprv uvádzaj súdruha Blahu a až potom to, čo na jeho a adresu súdružky z penty povedal Galko: 16:28 Galko je nemorálne prasa, tvrdí Blaha Poslanec Smeru-SD Ľuboš Blaha nazval Ľubomíra Galka (SaS) nemorálnym prasaťom. „Ste skončili,“ zakričal na neho, keď mu vypli mikrofón. Galko sa postavil a chvíľu to vyzeralo, že si to s Blahom ide vybaviť ručne. Jurinová ich vyzvala, aby si to išli radšej vydiskutovať mimo rokovacej sály. Galko si sadol vedľa poslanca Smeru, kde pokračujú vo vášnivej diskusii. Blaha pred ním máva svojimi papiermi 17:34 Blaha rozoberá Galkov mail Poslanec Smeru-SD Ľuboš Blaha rozoberá Galkov mail, ktorý posielal svojim kolegom. V ňom si dohadovali, kedy zvolajú tlačovku kvôli tendru a úmrtiu 39-ročnej ženy. „Ten mail nie je nevinný. Ukazuje, že ste morálne zlyhali. A môžete sa mi vyhrážať koľko chcete fyzickým napadnutím,“ povedal Blaha. Galko na to reagoval, že ho iba upozornil, aby neopakoval urážky, ktoré mu adresoval. "Ak ich budete opakovať, až potom uvidíte, či spravím to, čo som vám povedal," povedal Galko. Vzápätí vo svojom príspevku nazval Zvolenskú drzou opicou za to, že zverejnila jeho mail. „Vážte slová,“ vyzval ho Paška a dodal, že si má svoje emócie vyriešiť niekde inde. http://hn.hnonline.sk/slovensk...
 
mínus indicator plus

Aha ho, Klamára z SDkÚ :)   Aha ho, Klamára z SDkÚ :)

Takže obmedzený a dočasný euroval, ktorý by už dávno skončil, je vraj to isté ako rozšírený či nebodaj euroválov trvalý :) Klammko, no veď keby to bolo to isté, tak by Radičová nemusela vydierať SaS, Dzurinda utekať za Ficom a potom po odvolaní Galka stepovať pred ministerstvom obrany :)
 
mínus indicator plus

No ako sa asi zavolá pomoc,   No ako sa asi zavolá pomoc,

keď nikto ani nezastaví aby sa presvedčil, že pomoc zavolať treba ? Minule tu v KE pochodovali pánbožkári z drvivo-väčsinovej katolíckej Slovače ako o život za život jednobunkovcov, ale poskytnúť pomoc pri nehode, to už nechali na pánbožka.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
17.10.2013 16:08 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME