Utorok, 20. august, 2019 | Meniny má Anabela

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: L-Pack
1>
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
14.07.2016 7:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
14.07.2016 7:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Mohli by ste mi uviesť čas, v ktorom sa na nahrávke hovorí o nejakých miliónoch?
13.07.2016 15:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Programové vyhlásenie vlády má približne 70 strán textu. O akú dlhú odpoveď máte záujem? Nájdete ho tu, treba kliknúť na titulok "Kompletný text...": http://www.vlada.gov.sk/progra...
13.07.2016 5:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Vám by asi nepotrhalo žily keby ste si prečítali programové vyhlásenie vlády. Tam máte vami požadovaný popis toho, čo chcú robiť pre Slovensko v nasledujúcich štyroch rokoch. Pekne zostručnený, aby vaše žily naozaj neboli ani v tom najmenšom nebezpečenstve potrhania. A rád by som vás poprosil, aby ste toho chmuľka vo vedľajšom diskusnom príspevku upozornili na fakt, že za minulým režimom asi skôr smútia tí, ktorí aj 27 rokov po jeho páde neustále používajú oslovenie „súdruh“.
13.07.2016 0:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Užasná otázka, len nie je celkom jasné na ktorú časť blogu reaguje. U nás je to zavedeno tím stylem, že lidé dávají politikům důvěru na čtyřleté volební období a pak se ptají. A jak je to u vás? Ale pokud máte zájem o něco zcela konkrétního, pak se (opět) s důvěrou obraťte na příslušný rezort, jenž je stranou Most-Híd zastřešen.
12.07.2016 18:10 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pán Bugár!   Pán Bugár!

Na toto ste prišli až teraz? Veď médiá sú predsa základom matovičizmu od samého jeho počiatku. Ja proti vám nič nemám a želám vám v koalícii úspešné štyri roky, ale kúsok škodoradosti si neodpustím: múdry sa učí na cudzej škode, nie na vlastnej.
12.07.2016 12:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Pán ukrajinský poradca, veď vy klamete až sa vám zo všetkých otvorov práši. Kde bola zverejnená nahrávka, na ktorej Fico hovorí, že "ako získal (nezákonne) vlastnou hlavou milióny pre svoju stranu"? Ak takéto sprostosti trúsite o Slovensku v zahraničí, tak ich tam pokojne trúste aj ďalej, ale po nové sa domov vracať nemusíte.
12.07.2016 11:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ospravedlňujem sa cenzorom sme za to, že som nesúhlasil s postupom pána uja Martinčka. Ktorý napísal, že v prezidentskom paláci je Fantomas. Beriem späť, v prezidentskom paláci naozaj je Fantomas. A nie len tam, aj inde - ako pán ujo Martinčko tiež napísal. Napríklad by mohol byť aj na futbale v Paríži, nezriedka na dovolenke, alebo v Poprade, v Michalovciach, či na nejakom lyžiarskom svahu.
 
mínus indicator plus

 

François Marie Arouet - Voltaire: Nesúhlasím s tým, čo hovoríte, ale až do smrti budem hájiť Vaše právo hovoriť o tom.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Gratulujem, toto bola výborná analýza a zároveň vysvetlenie, ku ktorému okrem jedovatých rečí niet veľmi čo dodať. Názorovo ste síce z iného brehu, no to nemôže brániť oceneniu objektivity.
 
mínus indicator plus

 

Obávam sa, že za dobrý nápad by ste to prestali považovať vo chvíli, keby na vás niekto z bujarého davu ukázal prstom a skríkol, že ste Bašternákovec.
 
mínus indicator plus

 

A čo navrhujete vy, respektíve tí, ktorí vás hypnotizujú? Metódy pána Lyncha? Obžalovať ráno, odsúdiť naobed, popraviť večer? Porota by pozostávala z 3000 demonštrantov vyzbrojených červenými hlasovacímy kartami? Roztlieskavači Sulík&Rajtár, na povel by mal spartakiádnikov Matovič?
 
mínus indicator plus

 

Isteže, verejnosť treba presvedčiť o dôveryhodnosti štátnych inštitúcií. Pretože inak prídu nejakí matovičisti, na mítingu alebo na tlačovke nazvú policajné vyšetrovanie zametaním pod koberec, trestný čin vlastenectvom a rozsudok súdu fraškou. Stačí na to málo, len ich prehlásenie o tom, že štátne inštitúcie sa ako nezávislé iba tvária, no v skutočnosti sú ovládané oligarchami, Ficom, Rusmi, možno vesmírnymi jaštermi a Aštarom Seranom. Prípadne Baštrnákom, ten je momentálne najpopulárnejší a zdá sa byť infekčnejší ako ebola. To by ste považovali za prijateľný druh spravodlivosti?
 
mínus indicator plus

Milá autorka!   Milá autorka!

Svojim článkom sa síce verbálne hlásite ku spravodlivosti, no reálne len požadujete, aby bola potvrdená správnosť vášho úsudku. Ak by súd, ktorý je jediný kompetentný vysloviť v akom vzťahu je posudzovaný skutok k zákonným normám, vyslovil iný názor ako máte vy, tak čo potom? Vyhlásite to za nespravodlivosť?
 
mínus indicator plus

 

Ktorý názor máte na mysli? Ficovu netragickú realitu, alebo ujovu fiktívnu tragédiu?
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme - a preto je to aj tak zariadené, že časť ľudí sú zamestnávatelia a väčšia časť zamestnanci. Ale povedzme si rovno, že v uvádzaných krajných prípadoch by boli pojmy zamestnávateľ a zamestnanec logickým nezmyslom.
 
mínus indicator plus

 

Nuž, s Ficom máte nárok nesúhlasiť. Otázkou však zostáva ako si brexit vysvetľujete vy. Ak nesúhlasíte s Ficom, že to nie je tragédia, tak to asi za tragédiu pokladáte. Súcítim s vami vo vašej tragickej melanchólii. No ak to nepokladáte za realitu, tak by to podľa vás mala byť fikcia, či ilúzia, prípadne imaginácia. V novinách si však môžete prečítať niečo iné, a nebude to Ficov názor. Vraj s vekom prichádza múdrosť. Mám pocit, že u vás vek prišiel osamelo.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME