Nedeľa, 26. január, 2020 | Meniny má Tamara

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Hanko
1 >
mínus indicator plus

 

Gašparovič, či Fico sú akí sú, ale majú tzv kvalifikovaní prezidentský format, napriek mnohému Gašparovič bol v zahraničí vnímaný ako štandardný prezident oproti Čaputovej, z ktorou zahraniční štatníci nič važne neprejednavajú. Zvolenie čaputovej akoby dokazovalo, že na Slovensku môže byť prezidentom doslova hocikto za predpokladu, že ho vyvolia a pomôžu mu k tomu mocné (deep) kruhy.
 
mínus indicator plus

 

to sa aj niekto tomu čuduje ? Veď to je dôsledok medialného šialenstva prezentujúceho úchylný individualistický egoizmus
 
mínus indicator plus

 

väčšina nemá osobne nič proti pani čaputovej a jej svedkom, ale faktom je, že má najslabší mandat v historii Europy a Slovenska vôbec a to pri extra masívnej a sofistikovanej kampani so zahraničnou účasťou a porušením volebného zákona o financovaní kampani ako s aj podozrivou manipuláciou s volebnými preukazmi. No dobre, ale ukazalo sa, že najviac je hodnotený jej outfit, lebo tie jej odrhovačky sú už obohrané. Nič v zlom, ale jej inštalácia ako zvolenie je dehonestacia prezidentstva a SR vôbec a to aj napriek dopovaniu všelijakými obskurnými cenami či PR článkami, viď tento v liberalnom NT, ale to už je smiešne
 
mínus indicator plus

každý nech platí ako uzna   každý nech platí ako uzna

článok je sytemovo demagogicky. Skratka minulý režim takpovediac dozoroval všetky odvetvia vratane naboženských a kultúrnych a preto vtedy v novembri bola požiadavka na odluku, teda samostatnosť v činnosti. Zaujímavé, že liberali odluku pochopili ako finačnu vylučne u cirkvi a pri ostatných signatarov za sekulárnu kulturu, šport atď za odluku veľkoryso a nečestne zabudli na tu finančnu odluku, teda tu je v poriadku, že "umelci" produkujú aušus a štát platí a podobne u iných. Najspravodlivejšie riešenie by bola asignačná daň, kde daňovník by asignoval nie 2% ale povedzme 20 % 5podľa svojich preferencii medzi cca 8 sekcii: kultura, cirkev, šport, mimovladky, vysoké školy, rekreacia atď. Kto by neasignoval, teda zvyšok by sa rozdelil podľa súčasného modelu.
04.12.2019 18:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

keď už tak potom Pani 23 % prezidentka Čaputová, lebo drvivá väčšina ju nevolila, vôbec má historicky najlslabší mandat a to napriek nepoctivej kampani. Ak ti len toľko chýba ku šťastiu tak si ju tituluj aj ako vaše blahorodie
 
mínus indicator plus

 

tvojej ikone sa nedostalo plnosti kultu a tak si vzplanul horlivým hnevom, že si sa nerozpakoval grobiansky uražať. Netreba zabudať, že po kontroverznej a obskurnej kampani jej dala 1/5 voličov. Mnoho ľuďom tento titul určite nechýba a jednoducho je im ako vo funkcii prezidentky ukradnutá.
 
mínus indicator plus

propaganda   propaganda

propagandistické periodikum naviac bezočivé, ktorému nestačí, že ho vôbec človek otvorí a zvyši bonitu pre reklamu. Teda za propagandu sa neplatí rovnako neplatím za letáky nastrkané v schranke. Dlho som mal predplatený prístup, ale keď títo propagandisti nepoznajú mieru, tak samozrejme som skončil a teraz iba raz za čas ironicky otvorím, ale predsa nikdy neprekvapia. No a ta trapná ponukou je vyložene kontraproduktívna
 
mínus indicator plus

 

nuž čo mainstreamové frazy, floskuly, keci, originalnosť a lá Gretka, skratka zasa spalená šanca prestaviť sebavedomý štát hoci malý a národ, ktorý dokáže prispieť. A naviac čítaný komotnou angličtinou. Ale hanba sa zasa nebola, lebo oblečená bola dobre a takých prepotrebných tam bolo viacej. Vôbec tie summity to su same jalové nič fakticky riešiace zbytočné keci. Liekom je miernosť a rozumnosť v konzumnosti, veď napr. len vo vzduchu je permanentne cca 20 000 letadiel a koľko zbytočne mld ton veci je v pohybe po zemi a vode a koľko sa mld ton sa vyrobí odpadu a znehodnotí potravín. Ľudia sa spravajú nanajvýš nerozumne a egoistický hlupo a volia si aj takých predstavených a zdá sa, že je to začarovaný kruh, čoho príklad je aj toť prínosný prejav.
 
mínus indicator plus

 

je to jasne Putin iniciator a Fico organizator, v podstate niet čo vyšetrovať
 
mínus indicator plus

 

na SME nečítam blogy, ale pri tom som sa trochu pozabudol a otvoril a predsa ma "nesklamal" hoci bolo podozrivé, že SME ho dalo na plochu. Ukazalo sa, že autor to "trošku" prehnal v štýle trendy liberal mainstreamu. Vraj v kostoloch mnohí na plné ústa spievajú chválospevy, na kolenách sa modlia a potom sú plní pretvárky, nenávisti, predsudkov a zlodejstva. To skade si také čosi nabral, alebo na základe čoho takto príkro súdiš a posudzuješ ľudí, ktorých nepoznáš ? Samozrejme všetci sme hriešni, ale to čo si napísal je ďaleko za čiarou až je divné, že ti nepríde ani trochu trapné a zároveň smiešne sa uchyľovať k takémuto ošuchanému liberálnemu a tendenčnému kliše aj keď je strašne trendy.
 
mínus indicator plus

 

ty a tebe podobní jedno čo dokážete vo svojej arogantnosti je urážať, lebo ten vaš spupný individualizmus vás obmedzuje v chapaní súvislosti veci, že to "spravodlivé" rozhorčenie pôsobí až smiešne. Lebo vynikajúce diela ľudského umu sú v podstate vyjadrenie vzťahu človeka k transcedentnu - k Bohu ako tiahnutie ľudstva k tomu čo ho presahuje a je len o tom v čom citili ten presah a chápavý a kulturný človek ma pred tým bazeň. Bez týchto vec by stavby nevznikli, alebo by boli ako text písmen a slov bez idei. Timmy-anderson má pravdu, že bez chapaniu zmyslu sa chrám redukuje na snobskú pamiatka.
 
mínus indicator plus

K ID vyjadrenie bulharského ústav. súdu   K ID vyjadrenie bulharského ústav. súdu

“Ak spoločnosť stratí schopnosť rozlišovať ženu a muža, boj proti násiliu na ženách je len formálny, ale neúplný záväzok”. Všetkým podporovateľom teda vysvetlil: Ako chcete chrániť ženy, keď neviete, kto žena je?
 
mínus indicator plus

 

národný štadion ? To čo je za demagogiu, to akože národ ma niekomu postaviť štadion ? To si akutne žiada odluku športového biznisu od štátu.
 
mínus indicator plus

 

na to je jediný liek odluka športu od daní občanov štátu. Ako ja k tomu prídem, aby som sa podieľal na finacovaní čohosi z čoho iný profitujú a mňa zaujímajú iné veci.
 
mínus indicator plus

 

lieky su jedna vec a vymytý mozog druhá vec. Skratka v politike sú vždy záujmy v tomto prípade záujmy USA deep state a tak skúšajú starou dobrou oblbovačkou na demokraciu a s majdanom. Lenže 2x opakovaný vtip už nie je vtip. A už su aj smiešní, to , že sa niekto vyhlási za diktatora z titulu uchopenia moci to je logické, ale na demonštracii sa vyhlasiť za prezidenta to je čo ?
 
mínus indicator plus

začarovaný kruh kapitalizmu   začarovaný kruh kapitalizmu

celkové sa nikdy nepoužije cca 40 % vyrobeného tovaru. čo je ad 1. enormné kvantum znehodnotených materialových a energetických zdrojov planety a ad 2. enormná kontaminacia životného prostredia odpadom z výroby tovaru a odpadom zničeného tovaru. Ale koho to trápi. Ide to v ramci systému akumulacie kapitalu, ibaže koniec sveta nabudúci rok ešte nebude.
 
mínus indicator plus

 

že si to vo svojej slaboduchej spupnosti nám tak všetko vysvetlil a pritom ti ušlo, že existuje také čosi tajomné ako slobodná voľa a jej balans zlo a že je to čosi "medzi nebom a zemou", teda za hranicou ľudských možnosti poznania, ako sú limitné možnosti vnímania napr. hmyzu. Človek, ktorý si vo svojej mudrosti uvedomuje svoje možností získava pokoru a opačne sa stáva spupným.
 
mínus indicator plus

 

pomylený človek, odpadlík a oportunista. Na takú hrubú a prízemnu demagogiu nemá reagpvať.
09.01.2019 15:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

úroveň kampane už nie je ani smiešna   úroveň kampane už nie je ani smiešna

verte neverte, ale dnes rano mimovoľne mi prebehlo mysľou, že uplynul medzičas (cca mesiac) a pravidelna davka sexškandalu RKC nikde, čo sa deje. A hľa pochyboval som predčasne, dávka prišla. Takže si to zhrňme od roku 1945 až doposiaľ bolo všetko OK a zrazu priemerne po 65 rokoch celé hufy synchrone rumadzgaju (nie zadarmo) ako boli zneuživaní polovicou kardinalov a biskupov. Tu je čosi nenormalné. Je jasné, že tu prioritne ide o parylyzovanie špecialne RKC, lebo ďaleko hroznejšie sa to deje mimo RKC. Ale aj kampaň, by mala mať istú úroveň, lebo ta prefabrikácia už nie je ani smiešna.
 
mínus indicator plus

 

to ma byť vtip, alebo recesia ? Veď Matovičov detektor to bola číra haluz, to nemalo logiku racio komplexnosť. Ano ich postoj nebol ukážkový, ale bolo to kolektívne. Aristokraticka reakcia na také niečo je žiadna reakcia, skratka nereagovať, nenechať sa vyrušovať
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME