Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: pumpelnikel
1 >
mínus indicator plus

Tá organizácia nie   Tá organizácia nie

je charitatívna, ale prevádzačská.
 
mínus indicator plus

Ale on sa už zapísal   Ale on sa už zapísal

je jediný v celej histórii čo sa stal trikrát za sobou majstrom sveta. Štvrtý titul by už bol čerešničkou na torte, ale čo nebolo môže byť. Inak máš pravdu, keby bol v poslednom kole vyrazil o 5 km skôr mohlo to byť. Lenže “keby” neplatí. Inak Sagan ukázal nesmiernu odolnosť v pretekoch kde v prívale vody a chlade celý peleton okrem neho prakticky skolaboval. Okrem Maestra.
 
mínus indicator plus

Niet takej sily   Niet takej sily

ktorá by zastavila ľudskú hlúposť. Deti môžu aj umierať, hlavne že nectené poslanecké ri te budú na teplom miestočku. Tento parlament je hanbou národa. Títo “zástupcovia záujmov ľudu” by si zaslúžili aby to boli práve deti z ich okolia aby museli hľadieť do tváre ich rodičov. Viem že je to kruté, ale oni si to zaslúžia!
 
mínus indicator plus

SMERácki poslanci   SMERácki poslanci

si musia zvykať na skutočnosť, že KAŽDÝ občan je pred zákonom rovný a končia časy zametania pod koberec. Padni komu padni platí aj na dlhoročných zlodejov. A je fuk na čom chytíme Ficiaka, aj Al Capone padol na daňových deliktoch. Zmráka sa, banda zlodejská!
 
mínus indicator plus

Chabá obrana   Chabá obrana

Tri percentá sú absolútne v poriadku. Ak ti vadia tak si otrok SMERu. Bodka! To ostatné je omáčka ktorá mázvýšiť tvoju dôveryhodnosť.
 
mínus indicator plus

Uveď konkrétny argument   Uveď konkrétny argument

alebo zalez. Pred zájonom sú si všetci občania rovní. Na zlodeja Fica to platí rovnako.
 
mínus indicator plus

Francúz je   Francúz je

suverénne najrozmaznanejší občak členskej krajiny EÚ. Zároveň jeden z najmenej pracovitých.
 
mínus indicator plus

Sultán   Sultán

ustúpil? Zrejme rozumie len sile a predtuche že keby sa postavil otvorene proti NATO ostane sám ako kôl v plote zoči voči Rusku. Bez šance a s perspektívou bezútešnej budúcnosti v Sibírskych stepiach.
 
mínus indicator plus

Brigoško   Brigoško

registrovaný dnes 20:48:15 otrok zlodejskej zločineckej skupiny SMER zderská skupina. Prezradil sa tým, že mu vadia aj tri percentá od Kisku a Hlinu. Pretože môžu vadiť len triednemu nepriateľovi SMERU. A jeho brigošovi.
 
mínus indicator plus

Nuž takzvaná   Nuž takzvaná

očista súdnictva na slovenský rozumej banánovo harabinovský spôsob. 10 rokov a basta!
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
05.12.2019 15:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Credo quia absurdum est non credere   Credo quia absurdum est non credere

nesplniteľné predsavzatia nie sú predsavzatiami. A ja hovorím že to platí aj o hlúpych predsavzatiach.
 
mínus indicator plus

Ľudstvo osprostieve   Ľudstvo osprostieve

nadzvukovou rýchlosťou. Len tak ďalej, aspoň sa planéta skorej zbaví svojej choroby - ľuďí. Einstein aj Hawking na otázku ako dlho predpokladajú že ľudstvo bude ešte obývať Zem zhodne odhadli na tisíc rokov. Myslím, že sú príliš optimistickí.
 
mínus indicator plus

Prečo ma neprekvapuje   Prečo ma neprekvapuje

že Harabin sa spája so zlodejmi? Ale problém nemám, Harabinoidi sa aj tak do parlamentu nedostanú. A on sám skončí ako sudca, konečne bude pokoj od jedného protivného chlapa.
 
mínus indicator plus

Babka   Babka

mi zakázala chodiť medzi hlúpe ovce
 
mínus indicator plus

A komu vystaviť faktúrku?   A komu vystaviť faktúrku?

Ako my daňoví poplatníci prídeme k tomu aby za naše peniaze OČTK pátrali po chuligánoch? Nech po každom takomto incidente dosciplinárna komisia udelí trest tri zápasy bez divákov v tomto prípade pre Slovan. Keď prídu o peniaze hneď si začnú robiť poriadoch vo vlastnom chlieve. Na to, že Slovan nič nehrá je toho bordelu už príliš.
 
mínus indicator plus

Brigoš   Brigoš

dátum registrácie 28.11.2019. Brigoško, darmo tu vešiaš predvolebné plagáty, na tieto stránky tvoje ovce nechodia. SMERu musí poriadne tiecť do topánok keď skúša takéto slabomyselné nápady.
 
mínus indicator plus

Barány je zavesený na   Barány je zavesený na

šnúrke od Ficových gatí a jeho “objektívnosť” je fantómová ako Ficova chrbtica. Celý limit na volebnú kampaň je výsmechom voličovi. A zároveň potvrdením faktu, že SMER je banda podvodníkov a zlodejov. Dúfam, že opozícia nebude taká hlúpa aby bola zásadová zoči voči bezzásadovým darebákom. V mene porážky zla je každý prostriedok dobrý. Bavíme sa totiž o deratizácii.
 
mínus indicator plus

Máš tiež prospech zo SMERu?   Máš tiež prospech zo SMERu?

Keď ti nevadí, že z našich daní si robia predvolebnú kampaň aby mohli ďalej kradnúť ako straky tak zrejme z toho más úžitok. S pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou medzi tie straky zlodejské patríš.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME