Štvrtok, 14. november, 2019 | Meniny má Irma

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: pumpelnikel
1>
mínus indicator plus

Policajti to zozbierajú   Policajti to zozbierajú

do kamienka a budú presne vedieť koľko viezol. Tvoj lístok si strč za klobúk.
 
mínus indicator plus

Aspoň by si si mohol   Aspoň by si si mohol

pozrieť o čo sa v parlamente snažia autodopravcovia keď už chceš debatovať s dospelákmi. Podľa nich čerstvý 18 ročný sopliak absolvuje 270 hodinový kurz (nejakých 35 dní) a môže dostať do rúk i ten najsamväčší nákladiak. Marš doučiť sa!
 
mínus indicator plus

Veď to je to   Veď to je to

o čom hovorím štát želetnice zanedbáva a nehynúcu zásluhu majú na tom Rezeš, Dzurinda a hlavne Prokopovič podnikateľ v kamionovej doprave. Sme sto rokov za opicami ale to nie je z pohľadu budúcnosti argument.
 
mínus indicator plus

Máš to v hlave nejaké   Máš to v hlave nejaké

domotané, najprv som dokonca veľmi hlúpy človek (mám diplom Ing) a teraz zrazu uvádzaš údaje v prospech železníc. Mal by si sa rozhodnúť či si chapec alebo dievča.
 
mínus indicator plus

Európa   Európa

má na to aby sa stala superveľmocou aby nebola hračkou pre Rusko, Čínu a podobne. Bez spoločného vedenia to nepôjde. Tvoje úvahy sú naivné
 
mínus indicator plus

Vôbec sa nedivím   Vôbec sa nedivím

búrke nesúhlasu, veď sme krajinou hlupákov z ktorých každý chce byť zajtra milionárom a kamionová doprava je lukratívna. Zároveň sme krajinou ktorej hlúpa vláda hriešne zanedbáva železnice a rozvoj kontajnerovej dopravy. Všetci tí mudrlanti ktorí mi nadávajú by meli sadnúť k televízoru (keď sa už nejdú pozrieť na miesto) a pozrieť si zopár doku filmov kde by videli kontajnerové prekladiská na ktorých sa z vlakz na kamion kontajner preloží za 5 minút. Svetový trend je 1) kontajner sa naloží 2) kamion ho prevezie na najbližší terminál kde ide na vlak 3) v cieľovom mieste sa preloží na kamion ktorý spraví posledné kilometre do cieľa. To je svetový trend ktorý je tým výraznejší čím dlhšia je vzdialenosť prepravy. Miestna preprava a malé vzdialenosti sú samozrejme doménou kamionov. A je mi fuk že mi nadávate, mne záleží len na mienke rozumných ľudí.
 
mínus indicator plus

Nápodobne   Nápodobne

drahý nevedko
 
mínus indicator plus

Tak počúvaj ty Nafta   Tak počúvaj ty Nafta

Je všeobecne známe, že kamionový byznis je lukratívny, tvrdo konkuruje západným prepravným spoločnostiam hlavne tým, že šoférom platí v porovnaní s nimi žobrácke mzdy, takže je nútený so skorumpovanými poslancami lobovať aby už 18 roční sopliaci mohli hromadne zabíjať kamionmi na našich cestách. Aby ste vodičov zaplatili lepšie, takže by nebolo treba siahať na 18 ročných, to vám ani nenapadne, lebo zisk je zisk. Pritom železnice sú kvôli tým istým skorumpovaným poslancom poloprázdne. Štát toto všetko dlhodobo ignoruje a ide proti celosvetovému trendu posilňovania ekologickej dopravy železnicou. Podiel kamionovej dopravy na emisiách je 27 percent, železníc 0,5 percenta! Preloženie kontajneru z kamionu na vagón trvá tak 5 minút a opačne, ale to by kontajnerové terminály museli byť vybudované čo úspešne blokujete korumpovaním poslancov. Takže hurá, zdesaďnásobne zvýšme počet mŕtvych na cestách zabitých 18 ročnými sopliakmi za volantom 40 tonových kamionov v mene vašeho zisku. Zalez, ty jedna Nafta!!!!!
 
mínus indicator plus

Už mi títo   Už mi títo

zdutí Angličania s tou telenovelou lezú na nervy. Keď si presadia tvrdý brexit pocítia to na životnej úrovni. A keď o niekoľko rokov sa zo Spojeného kráľovstva stane Anglické kráľovstvo budú môcť z vďačnosti nakopať duo Farage Johnson do zadku.
 
mínus indicator plus

Všetci skalní   Všetci skalní

obdivovatelia Vaška Láhev sa vyznačujú jeho nekritickým obdivovaním a preceňovaním. V novembri Letná kričala Dubček na Hrad až kým nezačal Kocáb masírovať verejnú mienku.
 
mínus indicator plus

Ten Havrilla   Ten Havrilla

je ukážkový príklad byrokrata s plechovou hubou, pravdepodobne skorumpovaného.
 
mínus indicator plus

Súhlasím   Súhlasím

myslím že Česko nám prezidentku závidí. Neverím že naše súdnictvo sa môže očistiť zvnútra. Nikto si sám nevypustí rybník a charakter človeka sa utvára už v detstve a gauner ostane gaunerom. Nejlepšie by bolo ústavou zmeniť postavenie sudcov na časovo ohraničené a každý by musel prejsť previerkami pričom previerkové komisie by boli bez účasti sudcov. Lenže! Previerky už tu boli ale nectihodný Sústavný úd pod vedením Košickej Ivetky zavesenej na šnúrke od koaličných gatí to zhodil zo stola. Takže aká očista zvnútra? Na nich platí len dlhý bič a malý dvor. Ten bič do rúk občanom!
 
mínus indicator plus

Pozri je rozdiel   Pozri je rozdiel

medzi prezidentkou a truľom. Ty môžeš povedať čo chceš a ako chceš. Pani prezidentka ako hlava štátu zachováva noblesu a vážnosť úradu ktorý zastáva a podľa toho aj volí slová. Jej slová sú diplomatické a napriek tomu jasné.
 
mínus indicator plus

Som jej fanúšik   Som jej fanúšik

a tento komentár musela dať, pretože ako hlava štátu musí vzbudzovať v občanoch aspoň akú takú dôveru v štátne inštitúcie. V diplomatickej reči majú výrazy “nateraz” a “zatiaľ” úplne iný akcent ako obyčajne a vyjadrujú veľkú mieru pochybnosti. Pani prezidentka sa vyjadruje s veľkou dávkou etiky ale zároveň diplomaticky razantne ako sa na skutočnú dámu patrí.
 
mínus indicator plus

Čo nechápeš na tom   Čo nechápeš na tom

že ovce nemajú rozum? (ovečky zo salašov prepáčte).
 
mínus indicator plus

V podstate s tebou súhlasím   V podstate s tebou súhlasím

len nemám rád jedno klišé a síce že všetci gauneri ktorí nás dnes terorizujú sú bývalí bolševici. Neviem či Kočner bol komunistom a myslím že mnohí mafiáni komunistami nikdy neboli. Neviem či bol Dzurinda komunistom ale viem že z tváre antimečiarizmu sa pretransformoval na skorumpovaného machiavelistu ktorý veľmi rýchlo spoznal aké príležitosti zbohatnúť poskytuje ústavná funkcia. Mnohí oligarchovia nie sú produktom bývalého režimu ale dnešnej doby ktorá umožnila vytvoriť tzv “slovenskú kapitálotvornú vrstvu”no v skutočnosti umožnila rozkradnúť štátny majetok.
 
mínus indicator plus

Vykľúva sa šidlo z vreca   Vykľúva sa šidlo z vreca

bude tu raj keď SMER bude porazený? Raj možno hneď nie ale čerstvý závan zmeny určite. Aj ja sa pýtam, prečo SME systematicky umožňuje Ficovmu trójskemu koňovi publikovať a zneisťovať.
 
mínus indicator plus

Ale veď sú nekonečne hlúpi   Ale veď sú nekonečne hlúpi

v čase internetu dúfať že sa nejakú informáciu podarí ututlať môže len chmuľo formátu kpt PLGr AD Drhc Inštitútu KGB. Na zahraničnom serveri sa objaví informácia, že “dôveryhodný zdroj nám poskytol nasledovnú informáciu o predolebných preferenciách na Slovensku”. No a nech NAKA pátra ako Federální kriminální ústředna.
11.11.2019 10:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Taký typický dnešný   Taký typický dnešný

angažovaný komentátor. Podľa vizáže človek medzi 40-50 rokmi ktorý nemal šancu byť členom Ksč je okamžite hotový pomenovať každého oportunistom. Ako je spomenuté vyššie členov bolo 1,7 milióna napríklad aj Dubček, Schuster, Kusý len tak námatkou. Čo sa týka generality v armáde asi každý nad 50 rokov. Aké jednoduché je pozerať sa na tých ľudí zvrchu keď nemáme žiadnu zásluhu na tom že sme “oportunistami” neboli pretože všakáno nižší vek nie je zásluha. A poznámka že Česi radi volia neznámych ľudí je úplne od veci pretože Havel síce taký známy ako Dubček nebol ale neznámy nebol tiež, o Klausovi a Zemanovi hovoriť ako o neznámych je strata orientácie v čase a priestore. Takže výpovedná hodnota článku je nula, ľudia aj tak volia charizmu a tú nepochybne pán generál má. Nepochybne bude vedieť presne a nahlas pomenovať sviňačiny ak na ne narazí. V dnešnej dobe devíza najvyššia!
 
mínus indicator plus

No, vidím paralelu   No, vidím paralelu

medzi Košicami a celým Slovenskom. Všetci vieme že terajšiu koalíciu treba poraziť. Zároveň vidíme že ešte nič nie je vyhraté a už sa opozícia háda, teda aspoň z mediálnyh správ sa to tak javí. Ako keby si neuvedomovali že ich žabomyšie vojny môžu udržať pri moci zlodejskú bandu ktorá gniavi Slovensko. Nemám z toho dobrý pocit.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME