Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: pumpelnikel
1 >
mínus indicator plus

Palata   Palata

kváka hlúposti. Nech hodnotí udalosti o štyri roky. Ďaľší čo sa nevie zbaviť syndrómu staršieho brata. Divím sa redakcii SME že jeho naduté a poučujúce kydy uverejňuje. Co Čech to milionáŕ. Ďakujem pekne, Euro je lepšie.
28.02.2020 18:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

V base   V base

sa už o neho postarajú. Bude preklínať chvíľu keď sa rozhodol ísť osprchovať. Nenávisť plodí len nenávisť.
 
mínus indicator plus

Presne si to   Presne si to

pomenoval. Rusko ako ríša zla sa snaží destabilizovať a rozhádať EÚ a NATO. To je ich cieľ a snažia sa ho dosiahnuť miliónmi utečencov. Putin je novodobý Hitler a Stalin v jednom. Zákerný a nenávistný diktátor a manipulátor.
 
mínus indicator plus

To je zjednodušovanie   To je zjednodušovanie

V Číne je výroba lacnejšia, v UK určite nie. Pletieš jablká s hruškami.
 
mínus indicator plus

Nemecko má rok čo rok   Nemecko má rok čo rok

prebytkový rozpočet. Tvoje mokré sny vyžadujú aby si konečne začal nosiť plienky. Prosím, netráp stále tie ošetrovateľky.
 
mínus indicator plus

Ak sa niečo vyrobí   Ak sa niečo vyrobí

v EÚ a nemusí sa to dovážať vrátane cla malo by to byť lacnejšie.
 
mínus indicator plus

A čo ak si   A čo ak si

zaspal dobu ty? Len stupítus nepostrehol, že domček z karát a berličiek sa rúca. No ale na Titanicu zábava bežala ďalej. Zrejme si sa zúčastnil.
 
mínus indicator plus

Nielen na   Nielen na

úspešné predsedníctvo ale aj najsociálnejší štát na svete. Nikto nemôže splniť, čo Fico a jeho nohsledi dokážu sľúbiť.
 
mínus indicator plus

Túto cenu treba   Túto cenu treba

zrušiť, pretože Nobelova cena mieru je eldorádom pre populistov, aktivistov a podenkových “osobností” a nemá nič spoločné s noblesou Nobelových cien za prírodné vedy, medicínu a podobne.
 
mínus indicator plus

Tebe je to fuk   Tebe je to fuk

ale ty si asi v živote nespravil preklep
 
mínus indicator plus

Tak v SME   Tak v SME

už máme SMERácku úderku? Kepplová ešte nevie ako by to za Matoviča vyzeralo ale už vie že to dobre nebude. Matovič je síce svojrázny, ale v prostredí neustálych útokov na neho ťažko byť iný. A jeho slová tnú do živého, čo hovorí má hlavu a pätu a triafa do čierneho. Takže pani Kepplová, miesto predčasných súdov vyčkajte na skutočné kroky novej vlády a potom mudrujete. Lebo teraz je to účet bez hostinského.
26.02.2020 7:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Fico a jeho   Fico a jeho

banda to robili tak zle, že už to môže byť len lepšie. A modlime sa všetci, aby mormon Kollár nemohol byť jazýčkom na váhe lebo už sa nevie dočkať ako bude vydierať celý štát. Stále nemôžem uveriť, že na pomerne konzervatívnom Slovensku sa v politike presadzujú také obskúrne postavy ako Kotleba a Kollár, dvaja KoKo ostatné si domyslite.
 
mínus indicator plus

Fico   Fico

je prototypom bezcharakterného manipulátora ktorý na jednej strane kváka o hrádzi proti fašizmu a zároveň potichu koketuje s fašistami. Kváka o sociálnom štáte a pritom kladie polená pod nohy tvorcom hodnôt a neustále zvyšuje daňové a odvodové zaťaženie obyčajných ľudí. Okrem toho naháňa kšefty oligarchom, ktorí sídlia v daňových rajoch. Fico, ty nekádruj druhých ľudí, pretože sám si odsúdeniahodnou figúrou so schopnosťami chameleóna ktorá škodí, kade chodí. O niekoľko dní skončíš a udeš sa zodpovedať za svoje činy pred spravodlivosťou. Neschováš sa pred ňou!
 
mínus indicator plus

Kreatúru   Kreatúru

odstrániť ospravedlňuje použitie aj tvrdých prostriedkov. Mimochodom zo znásilnenia ho obvinili Švédsko, nie USA ale ľuďom ako tebe ke ro fuk keď si chcú do amíkov kopnúť.
 
mínus indicator plus

Výborne   Výborne

prešlo len krátke obdobie (moja mama prežila dve svetové vojny) od hrôz nacizmu a gardistického režimu na Slovensku a znova ľudia ľahostajne pozerajú ako náckovia dvíhajú svoje vyholené lebene. Sú dokonca v parlamente. Keď to včas nezastavíme bude uz neskoro. Kotleba už povedal vypnite kamery a za tri minúty spravíme poriadok. Deň predtým sa ten istý Demencius Magnus rozhorčoval že blokujúci pult znevažujú parlament. Po vypnutí kamier by nastala kultivovaná diskusia, Kotleba. Zámerne nie pán Kotleba lebo on nie je pán, ale nácek.
 
mínus indicator plus

Fico   Fico

sa musí za brucho chytať aká búrlivá diskusia je tu k ničomu miesto toho aby sme si pár dní pred voľbami spomenuli na jeho miliardové kauzy. Len tak ďalej, režte sa na volovine
25.02.2020 10:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Smer dosiahol to   Smer dosiahol to

že diskusia je o bezvýznamnej epizódke za 1800 Eur a nie o miliardových kauzách koalície. A pani Kepplová to Smeru zhltla i s navijákom. Témou sú zbojníctva koalície nie Kiska ktorý má nota bene od súdu čierne na bielom že pozemky kúpil v dobrej viere.
25.02.2020 9:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Myslím   Myslím

že si to vystihol. Pre stromy nevidíme les a darebáctva Smeru a jeho bandy za miliardy porovnávame s prkotinami. Smer musí byť riadne dokakaný keď sa chytá takejto slamky.
 
mínus indicator plus

Koho ešte   Koho ešte

Weinstein neznásilnil nech sa prihlási u súdruha Žinčicu.
 

1 >

Najčítanejšie na SME