Streda, 11. december, 2019 | Meniny má Hilda

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: esteban11
1 >
mínus indicator plus

Dokedy budeme platiť toto divadlo?   Dokedy budeme platiť toto divadlo?

Justícia má byť údajne tretí pilier moci. Justícia zodpovedá za nedotknuteľnosť zákona aj politikmi. Za rozkradnuté Slovensko a stav spoločnosti justícia zodpovedá krkom. Justícia je iba verný obraz charakteru ľudí, ktorí sa do nej vopchali. Dokedy si nechá spoločnosť vnucovať a bude platiť toto tragikomické divadlo?
 
mínus indicator plus

Romanko.   Romanko.

Veľmi dobre poznám tieto miesta. Žijem v Malmo.
Reakcia k téme: Malmö (fotografie)
13.03.2015 10:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Mena a účty zverejniť.   Mena a účty zverejniť.

Niet pochýb, že zakladatelia účtov sa vyhýbali plateniu daní a peniaze pochádzali, alebo zostávali tak z trestnej činnosti. Podvádzaná bola tak celá spoločnosť. Preto niet dôvodu tajiť pred verejnosťou majiteľov a výšku účtou.
 
mínus indicator plus

Hrdelné tresty.   Hrdelné tresty.

Iste občania uvažujú nad tým, ako je možné, že ministra hospodárstva robí odkundes, ktorý by mal byť morálnym výkvetom, vzorom a tento odkundes robí ministra hospodárstva, súdi Slovensko o 60 miliónov eur a rozdáva stámilióny svojím bývalým partnerom ako zo svojho. Na Slovensku je normou, že do politiky sa vtiera veľa chrapače. Politika je presiaknutá chrapačou. Na chrapač platí dlhý bič a malý dvor. Je veľmi dôležité si toto od chrapače nenechať. Vzhľadom k doterajším skúsenostiam je možné predpokladať, že celý doteraz Pavlisom nahonobený majetok je jeden veliký podvod. Riešením je skonfiškovať celej jeho rodine a deťom celý majetok. Je treba v referende presadiť retroaktívne zákon, podľa ktorého sa podvodníkom so škodou nad 1 milión eur udelí trest smrti. Čínska ľudová republika nech je nám príkladom.
 
mínus indicator plus

olegin   olegin

OK, tak potom si založím ľavicovú stranu aj ja.
 
mínus indicator plus

Politických strán je už dosť.   Politických strán je už dosť.

Čím viac strán založia Ficoví oponenti politických strán, tým viac bude rozdrobená pravica a tým istejšie bude Ficové víťazstvo. Prečo je to tak? Zakladateľom politických strán chýba sebareflexia a zrkadlo. Sú to strany bez dôveryhodných lídrov s osloviteľného programu.
 
mínus indicator plus

Slovensko je zle spravovaná krajina.   Slovensko je zle spravovaná krajina.

Politici sa zapodievajú myšlienkou, ako motivovať k práci občanov. Čo je dôvodom demotivácie občanov? Dôvodom demotivácie pracovať a žiť v tomto štáte je 25 ročné bezbrehé a beztrestné rozkrádanie politikmi a štátnymi úradníkmi. Nízka a so západom neporovnateľná životná úroveň 95% občanov je následkom hospodárského rozvratu a ekonomickej destabilizácie štátu za uplynulých 25 rokov. Všeobecne občania považujú politikov za špinavé svine. Ak chcú politici motivovať občanov, musia pozatvárať zločincov a skonfiškovať ich majetok vo vlastných radoch.
 
mínus indicator plus

Vyjadrenie je revolučný počin.   Vyjadrenie je revolučný počin.

MUDr. Lipták je otvorený a férový človek. Ak by takto otvorene prehovorili všetci lekári, v zdravotníctve sa urobí poriadok. Ktorý doktor vyhodí pacienta s prezentom. Veľká väčšina lekárov nepýta úplatok. Donesú mu ho sami pacienti. Vyjadrenie MUDr. Liptáka je revolučný počin. Za priznanie prijatia darov pre ambulanciu od pacientov by mal dostať verejnú pochvalu. Prokuratúra namiesto toho chce zastrašiť a umlčať ostatných.
 
mínus indicator plus

Slováci sú najtolerantnejší národ.   Slováci sú najtolerantnejší národ.

Prezident vyzýva občanov k tolerancii. Slováci sú zrejme najtolerantnejší národ Európy. Môžete na ňom rúbať triesky. Pár sto chytrákov okradlo za pár šupov behom dvoch desaťročí občanov o dedičstvo, ktoré tu budovali predošle generácie. Ani jeden politik, politická strana, či prezident nemá záujem o spravodlivosť, ktorá by zoštátnila nakradnuté, potrestala zlodejov a priniesla dôveru občanov v budúcnosť. V Číne v týchto dňoch popravili oligarchu. Ak pod toleranciou myslí prezident zabudnúť na zločiny nedávnej minulosti a súčasnosti, potom žije vo velikom omyle. Podsúva sa myšlienka, či toto nie je jeho úlohou. Dodnes občania nepočuli od neho jednu vetu na tému zločiny uplynulých dvadsaťpäť rokov.
 
mínus indicator plus

SaS, strana úpadku spoločnosti.   SaS, strana úpadku spoločnosti.

SaS je internetová strana bratislavských liberálov, narkomanov a homosexuálov bez priameho kontaktu na občana. Sulík nekomunikuje priamo s ľuďmi na Slovensku, na to nemá odvahu. SaS parazití na agende liberálov, homosexuálov a narkomanov. Na to aby sa Sulík dotýkal cirkvi, je hlúpy baran. Ako to, že takýto hochštapler, pijavica a smrad parazití v Bruseli?
 
mínus indicator plus

Cirkev čaká veliká úloha.   Cirkev čaká veliká úloha.

Moslimovia považujú západnú spoločnosť za zhýralu a úpadkovu. Podľa nich sa západná spoločnosť morálne rozkladá. Západné ženy považujú za štetky a západných mužov za slabochov. Moslimov je na Západe také množstvo, že pre niektoré politické strany je to spoľahlivá agenda. Je otázkou pár desaťročí, keď Európu ovládne islam bez boja. Cirkev čaká veliká úloha. Zjednotiť Európu môže iba relígia.
 
mínus indicator plus

Zmetok v hlavách.   Zmetok v hlavách.

Úpadku spoločnosti akoby nebolo konca kraja. Komu vyhovuje degradácia skutočných hodnôt a komu to môže pomôcť? Degradácia skutočných hodnôt vyhovuje hávedi, ktorá dvadsaťpäť rokov okráda a nivočí túto spoločnosť. Trestnej zodpovednosti sa zbavia, keď sa stratia v úpadku, bordeli a v hodnotovom chaose.
 
mínus indicator plus

Paška, Pavlík, Fischer, jedna banda.   Paška, Pavlík, Fischer, jedna banda.

Úplatok prijatý kardiochirurgom Fischerom nie je prekvapením. Takto fungujú všetky zdravotnícke pracoviska na celom Slovensku. Na Fischerovú obranu iba to, že v nelegálnom obohacovaní je proti bývalému predsedovi NRSR Paškovi a ministrovi hospodárstva Pavlisovi pionier. Ako skončí táto kauza? Kauzu prokuratúra zametie pod koberec. V poslednom kole Fischer bude súdiť rodinu, ktorá mu odovzdala úplatok 3000€ za krivé obvinenie.
07.02.2015 3:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kiska ašpiruje do OSN.   Kiska ašpiruje do OSN.

O svetovej politike hovorí človek, ktorého slovenská a ani svetová politika nikdy v minulosti nezaujímala a o politike sa nikdy nevyjadroval. O spravodlivosti hovorí človek, ktorého spravodlivosť nikdy v minulosti nezaujímala a o spravodlivosti sa nikdy nevyjadroval. Zdá sa, že Andrej Kiska ašpiruje na viac ako je slovenský prezident.
 
mínus indicator plus

Bezzubý zákon.   Bezzubý zákon.

Vraj uchádzačom vo verejnom zaobstarávaní, ktorí sa budú zúčastňovať štátnych tendrov za desiatky a stovky miliónov eur a budú nepravdivo informovať o svojej majetkovej štruktúre hrozí pokuta od 1000 do 10 000eur. Toto je bezzubý zákon. Ako sankcia by mala byť pokuta do výšky 100% súťaženej, nie vysúťaženej sumy a zhabanie majetku.
 
mínus indicator plus

???   ???

Môže sem niekto uviesť, aké mal prezident výhrady voči schránkovému zákonu?
 
mínus indicator plus

Nikdy nezabudnúť a nikdy neodpustiť.   Nikdy nezabudnúť a nikdy neodpustiť.

Bežným občanom musí byť jedno, či spoločnosť terorizujú a okrádajú lavičiari, pravičiari, alebo ich nominanti. Deň spravodlivosti sa blíži. Nesmieme týmto teroristom dovoliť újsť. Zločincov musíme pochytať a nemilosrdne na mieste potrestať. V parlamente musíme presadiť retroaktivitu trestu smrti tým politikom, ktorí zhrešili. V tomto nech sme svetu príkladom.
 
mínus indicator plus

Miliardár z dotácii.   Miliardár z dotácii.

Miliardár z dotácii. Nafta a benzín prudce zdražily. Díky Babišovi. Od začátku června se povinně přimíchává do nafty 6 % řepkového oleje. Zákon, který to nařizuje, prolobboval den před volbami největší výrobce řepkového oleje, pan Andrej Babiš. Účet pro spotřebitele = 10 miliard korun. Nafta i benzín v důsledku toho zdražily o dalších 40 haléřů a na ředěnou naftu se ujede zase o něco méně kilometrů. Zdroj grafu: CCS Dochází ke stejnému vývoji jako vždy v minulosti, když se navýšil povinný podíl biopaliv. Každé povinné procento řepky v naftě zdražuje paliva přibližně o třicetník, protože výroba nafty z řepky je násobně dražší než výroba nafty z ropy. Na biopaliva tak již doplácíme cca 1,70 Kč na litru, celkově asi 10 miliard korun ročně. Účet pro daňové poplatníky = 3 miliardy korun. Nejenže pan Babiš vydělává na tom, že musíme platit drahou naftu. Současně je největším příjemcem dotací v České republice. Pan Andrej Babiš farmaří na 67 tisících hektarech polí, na něž pobírá štědré dotace z kapes daňových poplatníků. Na svých dotovaných polích pěstuje řepku, ze které se povinně musí vyrábět 6 % nafty v České republice. Firmy, jejichž je pan Babiš stoprocentním vlastníkem, na svoji činnost obdržely dotace převyšující 3 miliardy korun. Tabulka: Dotace pro Babiše. Jména některých firem 100% vlastněných Andrejem Babišem. Získané dotace z kapes daňových poplatníků (Kč): Agrofert Holding 186 495 121Kč Agroservis Tachov 46 567 565Kč Navos 215 157 197Kč Zenza Znojmo 46 989 529Kč ZZN Pardubice 212 118 746Kč ZZN Havlíčkův Brod 34 184 157Kč ZZN Pelhřimov 21 664 937Kč ZZN Pomoraví 325 108 190Kč ZZN v Mělníku 296 365 343Kč Lipra 1 923 499Kč ZZN Polabí 36 735 921Kč ZENA Mladá Boleslav 348 868 419Kč AgroZZN 382 026 518Kč Obila 151 649 021Kč Primagra 232 086 784Kč První žatecká 62 624 602Kč Proagro 73 603 404Kč Zemědělské obchodní družstvo Vilémov 128 125 861Kč Alimex Nezvěstice 203 286 342Kč Hradecká zemědělská 68 025 968Kč CELKEM 3 073 607 124Kč Zdroj: Státní zemědělský intervenční fond, Obchodní rejstřík Pan Babiš patří mezi nejbohatší muže v České republice. Dosahuje ročního zisku kolem 10 miliard korun. Není to ale čestný zisk. Je to zisk získaný z dotací a z povinného přimíchávání – jsou to peníze získané na úkor spotřebitelů a daňových poplatníků. Příští vláda nic nezmění, je Babišova Myslíte si, že by mohla vznikající vládní koalice zařadit do svého programu zrušení zákona o přimíchávání biopaliv? Těžko. Její hlavní představitelé jsou součástí Babišovy koalice, která umožnila přijetí biopalivového zákona. Petr Mach je předsedou Svobodných (strany, která jako jediná protestovala proti biopalivovému lobbingu a která má zrušení zvýhodňování biopaliv.
 
mínus indicator plus

Chybu napraviť.   Chybu napraviť.

Rozmýšľam, čo by sa stalo, keby bol za prezidenta zvolený pán Martinčko, alebo pán Pavlík. Nepochybujem, že Leopoldov a Ilava by boli obratom preplnené zločineckými politikmi, štátnymi úradníkmi, sudcami, prokurátormi a policajtmi. Andrej Kiska si nechce robiť nepriateľov. Pri najbližších voľbách musíme túto chybu napraviť.
 
mínus indicator plus

Ste neúprimný.   Ste neúprimný.

Odsúdený sa majú dovolávať pravdy u ľudí, ktorí ich na desaťročia do väzenia posadili. Ktorý policajt, prokurátor, či sudca je ochotný priznať, že jeho chybou, alebo zásluhou sedel dlhé roky nevinný človek? Kauza Cervanová je iba jeden prípad. Za existencie Slovenska bolo nevinne odsúdených a o majetok a strechu nad hlavou prišlo vďaka skorumpovanej justície desiatky tisíc ľudí. Dovolať sa spravodlivosti je prakticky nemožné. Prezidentské voľby bola posledná nádej, ako veci zmeniť. Andrej Kiska v predvolebnej kampani hovoril o spravodlivosti. Občanov nezaújmajú justičné žabomyšie a personálne vojny. Zdá sa, že pod pojmom spravodlivosť myslel iba na osobu Štefana Harabína. Po prezidentských voľbách je pol roka a mimo odchodu Štefana Harabína neprišla žiadna zmena. Od prezidenta občania očakávajú najmä odstraňovanie krívd a nápravy.
14.01.2015 17:40 | Oznám správcovi
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME