Streda, 15. júl, 2020 | Meniny má HenrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dezider lakatos
1 >
mínus indicator plus

Neviem neviem   Neviem neviem

„Čitateľovi predložil tvrdenie, že aj v súčasnosti sú príčinou negatívnej situácie zásahy židovskej komunity,“ uviedol pri čítaní obžaloby prokurátor Tomáš Honz. Čiže v minulosti podľa pána prokurátora boli židia zodpovední za negatívne situácie... Naka by to mala preveriť.
 
mínus indicator plus

DJ   DJ

Už im na tej kandidátke chyba iba Giska Onova a Ludo Kanik. Blahová, Galko a Rajtar... Koniec. Zvyšok tých ľudí nikto ani nepozná nie to ešte aby mali nejaký vytlak. Vid. Sloboda co utrpel fiasko v každých voľbách v ktorých sa objavil...Mesgka časť, mestské zastupiteľstvo, župa... Nič. Vytlak ako vlazna voda. Skončíš na smetisku politických dejín čunik.
 
mínus indicator plus

Čudujem sa   Čudujem sa

Čudujem sa ze tu ešte nie je diskusia trolov co majú z manuálu dve obľúbené vety. 1.Volil som Sasku, ale už nebudem lebo bla bla bla... 2.Volil by som Sasku, ale nemôžem im zabudnúť že po valili vládu... Niekedy obidve v jednom príspevku. Za Ľudí? Prečo? Lebo Bencik? Hattas? Alebo lebo pekne populistické billboardy? Mat také primitívne populistické billboardy taka SNS, tak si z nich robia memeckari zo Skap srandu rok vkuse. Nebudete čakať u lekára! Zoberieme zlodejom majetky! Pivo a futbal každý deň! Žuvačky a cola zdarma! S priloženým kupónom je zdarma fajka... To ma byt to svetlo na konci tunela? Ďakujem. Radšej neohrabany buran Sulík.
 
mínus indicator plus

Dedusko   Dedusko

Daj si Nitrak, lebo ta šľak trafí. Hej. Z mojich príspevkov je úplne zrejme že som Smeraci, alebo národniar. Brilatna dedukcia. Na tu máš klucenku s podobizňou Trubana.
 
mínus indicator plus

Hm   Hm

Akože interrupcie sú debata sama o sebe a kapitán Tomtom jakbysmet, ale toto zavana politickou agitkou. Za prvé Hanzelovej abortisticka strana si prihrieva polievočku a ešte si môže kopnúť do Lesostava Koktaveho. Nijak som ne študoval ten návrh z dielne Sns. Je mi jasné že je to predvolebné promo zamerané na voličov Kuffovcov, ale... Z čisto medicínskeho hľadiska. Každá žena je počas gravidity posielana na x ultrazvukov, čiže nevidím v tom nijaký zásadný problém ze to ukážu žene... To srdce. Ani to ze urobia fotku. Ved to robia vždy... Tomu návrhu sa dá vytykat vselico(napríklad zákaz reklamy na interrupcie), ale tie ultrazvuky sú absolútne štandardná vec počas gravidity. Kopec rodičov sa objednáva na zbytočný 3d ultrazvuk, len tak z pasie. Aby mali farebné snímky dieťaťa a nezachytil som ze by sa pán doktor hádzal o zem kvôli tomu ze to môže poškodiť plod. Len toľko som chcel...
 
mínus indicator plus

Jeden den   Jeden den

Jeden deň sa do médií dostane dostane že Andrusko chce vypovedať proti Richterovi a Sakovej a druhy deň je vyšetrovací team rozpusteny. Nahoda?
 
mínus indicator plus

Gorila Miklos   Gorila Miklos

Z veľkej časti súhlasím, že Smeraci to pozametali, lebo sa im to hodilo rovnako ako Dzurindovi s Miklosom. Ale jedna vec je obojstranná čepeľ a zabudol Milklos na to. ... Predpokladám, že nikto si nemyslí, že by to ich nominanti v SIS a polícii urobili v takejto kauze bez ich vedomia). No nie len ja predpokladám, že rovnako Palacka nebral provízie a nebavili sa o tom ako vyberá provízie pre skupinu ľudí bez vedomia Miklosa a Dzurindu. Neurazajte našu inteligenciu pan Milklos.
 
mínus indicator plus

Wow   Wow

"Súvisí to s úrovňou voličstva. Na Západe bola budovaná stáročia a v kombinácii s trhovým hospodárstvom prosperita prišla." To fakt??? Hej ti skveli erudovani západní voliči to dopracovali k Sadiqovi Khanovi v Londýne a brexitu. Milionom moslimov od Beneluxu cez Paríž až po Berlín. Úžasné riešenia západných politikov. Západní voliči a nimi volení zástupcovia nie sú o nič väčšie terno ako roľníci a laznici volia o Fica. Vyckaj Európu o 30 rokov...
 
mínus indicator plus

Tak zase   Tak zase

Tak zase táto koalícia má všetok zmysel sveta.Proste hodili Maďari preč ega a vymenili ich za vidinu koryta. Ale mňa najviac fascinuje koalícia SNS + Kuffovci. Danko co miluje Izrael a nedovolí nikomu popierať islam mi príde ako absolútne neprijateľný pre ťažký katoliban... Teda som si to doteraz myslel.
 
mínus indicator plus

Most   Most

Most doteraz ťažil z voličov slovenskej národnosti. Som zvedavý ci ich ešte nejakí Slováci budú voliť. Teda inej ako maďarskej národnosti. Otázka ešte je ci im toto bude stačiť...
 
mínus indicator plus

No   No

Niekto by mal tým ľuďom povedať ze fajčenie, pitie alkoholu, drogy ci obezita škodia... Ľudia vedia a majú v p... ente. Inak tento si aspoň ničil zdravie za peniaze. Iní si ničia zdravie nie zadarmo, ale ešte si za to platia.
 
mínus indicator plus

 

Snáď tu nechces privilegovanemu bielemu heterosexualnemu mužovi pomáhať...?
 
mínus indicator plus

No nie len to   No nie len to

Ja žiadam nie len právo na hidžáb ale žiadam aj aby v rámci boja s nerovnosťou a Gender pay gap dostávali ženské boxerky, toľko koľko ich muzski kolegovia. Čiže 400 miliónov za zápas ako Mayweather Jr. Snáď sa nám dobrá vec podarí. No passaran.
 
mínus indicator plus

Pochopitelne   Pochopitelne

Čiže budeš chodiť po ulici ci sedieť v reštaurácii so zavretými očami, aby ta nevyfackali vemena nejakej modernej mamičky... "Pane prečo s@riete na trávu pred vchodom môjho domu"? "Co ta do toho? Veď sa pozeraj inde. Bolo mi treba a je to predsa prirodzene".
 
mínus indicator plus

Hlina   Hlina

Odkedy dostal laznik z Oravy Hlina(tak ako x dalsich politikov, hercov, novinárov a dalsich lepsoludi) na odkup byt v Bratislavskom Starom meste od KDHckeho starostu za facku viem iba jedno. Je to antikrist. Klasicky vodu kazac víno pic.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Grc   Grc

To co sa spustilo na Piussi po tom dokumente je nechutne a pokrytecke. U niekoho iba hlúpe. Keby natočila na Papui N. Guinei dokument o kanibaloch, kde by "prekvapivo" boli hlavne kanibali. Aj to by ste kvicali poniektorí, ze dala malo priestoru obetiam ci vegetariánom? A ze to diváci môžu pochopiť ako propagáciu a návod na kanibalizmus? Keď točila dokumenty o Harabinove ci od Fica do Fica, tak to bolo ideologicky v poriadku ze...? Toto je neuveriteľné. Ja chápem ze keďže sa tam sefovi Hanzelovej ušlo veľa nelichotivé ho, ze dostala ulohu na Piussi utocit. No ale tento rozhovor a styl akým je vedený je krásne zrkadlo. Progresívna liberálna lepsoobcanka v praxi. Wow.
 
mínus indicator plus

Pejorativne?   Pejorativne?

Co je na slove ind pejorativne? Špeciálne keď ten informatik co chodí popíjať s boxerom a dvomi nožmi je Ind so slovenským občianstvom...? Daj sa liečiť.
 
mínus indicator plus

Fuj   Fuj

Sami bieli muži. To nebolo politicky korektne pani prezidentka.
 
mínus indicator plus

Ale no   Ale no

Tak zoberme si napríklad toho chudáka duševné chorého co vo Frankfurte hádzal ľudí pod vlak. https://m.topky.sk/cl/11/18128... https://spravy.pravda.sk/svet/... Ak niekde nájdeš celé meno toho pacienta, tak ti dám cukrovinky Čierny princ. Keď ten ind zabil futbalistu v centre BA, tak bolo na ten prípad mediálne embargo a keď už toho. Bol plný fb, tak nakoniec fizli cez médiá priznali že išlo o imigranta ale všade zvyraznovali že išlo o kresťana. Keď niekoho zabijú, dobiju ci olupia mladíci, tak vacsinou nie je nikde ani krstné meno, nieto ešte celé meno. Nebuď politicky korektný. Ľudia sú není takí blbí ako si myslíš.
 

1 >

Najčítanejšie na SME