Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: jkos
1 >
mínus indicator plus

moc radosti   moc radosti

by im asi neurobili mačcie exkrementy, ktorými pravidelne to ich "kŕmidlo" zásobujem. o)) A ani novinový papier okadený od papagája, či ocikané piliny od bielych myšiek...
19.05.2009 14:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

to je naozaj?   to je naozaj?

V prvom momente som si myslela, že píšeš o nejakom blbom filme...a toto má akože byť neskorší výkvet ľudstva? No, už sa nedivím, že USA sú aké sú a že Amíci si myslia, že aj vo svete si môžu dovoliť čokoľvek...Len dúfam, že takéto trendy nebudú smerovať aj k nám, lebo by som staré kolená asi strávila v base za výprask udelený protivnému vnukovi...
 
mínus indicator plus

 

a ešte čo tak nejakí takí vychcánkovia, čo dúfajú, že požiar im tam "pripraví" miesto pre nejaký hotel alebo inú stavbu?
Reakcia k téme: Hlupáci nie a nie vyhynúť
05.05.2009 9:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

súhlasím! Aj s tebou, aj s mocnosom. Ako keby teraz neexistovali paraziti, ktorí žijú na úkor iných. Keby sme zo západu implantovali to, čo tam bolo lepšie, som tich ako pena. Je zbytočné vyratúvať, čo bolo vtedy lepšie, a čo horšie. Ale vtedy naozaj každý mohol športovať či sa venovať hudbe alebo kresleniu alebo o čo už mal záujem, bolo so dostupné ako decku papaláša, tak decku robotníka pri sústruhu či zametača. Vtedy deti pracujúcich neboli odkázané na seba (vďaka zdvihnutému dôchodkovému veku už ani staré mamy dnes nefungujú) - ale chodili do ŠD, kde sa im aj venovali, kde si porobili úlohy a čo-to sa naučili na ďalší deň, ale chodili aj von či do kina alebo do bábkového divadla, a bolo to zadarmo. Až bude mať autor blogu deti, kam budú chodiť tie? A keď v noci ochorejú, nepríde k nim návštevná služba prvej pomoci, ako ešte k mojim prišla, ale sa bude musiať trepať s chorým deckom na pohotovosť, kde bude XY podobných detí v rade, alebo pohotovosť dovtedy aj zrušia a nech si pomôže ako vie. Takých príkladov môžem ešte veľa uviesť. Niežeby som chcela, aby sa vrátilo lízanie zadku Rusom, ale donedávna sme zas lízali zadok Američanom. Teraz aspoň v tomto sme lepší. A čo mafia a vysoká kriminalita? Čo všelijakí skíni a podobní neřádi (neviem, ako sa to po slovensky...). Niežeby bolo dobré, že sa nikam nemohlo chodiť, a fúra iných vecí, ale keď nie je za čo, tak kam už len tak ísť? Nie každý má to šťastie, že sa mu zadarí dobrý flek, alebo vôbec nejaký, a nie každý má bohatých rodičov či strýka, po ktorých reštituoval...nie každý si nakradol, keď sa dalo. Atd, atd
Reakcia k téme: "Zlatý komunizmus"
05.05.2009 9:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

sa mi nôž v kapse otvára. Mne sa dobre hovorí, ale mať pri sebe mobil, toho h**zla so sekerou odfotím a že ho napadli? nech ukáže, kde ho pohrýzli! Že by sa mohol brániť tým, že ho psíci napadli? To je nezmysel, veď nemá od nich ani škrabanec. A majitelia boli predsaa dvaja. Platil by jak mourovatý. A ešte okrem poškodenia cudzej veci (fuj, ako len sa slovko vec sem nehodí) by som mu našila aj týranie zvierat - to nie je 14 ročný sopliak, aby dostal znížený trest. Čo za hov*do toto môže urobiť? Dúfam, že sa mu to raz spočíta a bude trpieť tak ako všetky živé tvory, čo sa mu kedy do rúk dostali.
 
mínus indicator plus

 

Tí, čo nie sú až takí hnedí, sa v lete snažia zhnednúť. No čo, každý chce to, čo nemá. Ja som bola tmavovlasá, tmavooká a v lete tiež hnedá, a túžila som byť blond, páčili sa mi vlasy jednej mojej kamarátky, hoci ja som mala také isté - len ona ich mala zlatožlté, a ja čiernohnedé. Aj som si to blond potom skúsila, ale nepristalo mi to, vyzerala som ako mŕtvola. Pánbožko alebo Matka Príroda alebo komu kto veríte, dobre vedeli, prečo komu dali takú farbu, akú má...a jeanette je naozaj pekná a sympatická dáma, a navyše aj silná osobnosť.
 
mínus indicator plus

 

Randall a Hopkirk s M. Prattom a K. Copeom boli fajn, kedysi som to úplne žrala, neviem, či by ma to ešte tak bralo ako vtedy, ale stále sa mi to vidí vtipné, myšlienka jedného živého detektíva a jeho kamaráta a parťáka ducha, ktorého okrem kolegu nikto iný nevidí. Natočili aj remake či ako sa hovorí tomu - ale stačilo mi vidieť jednu časť, a vôbec to nemalo ten pôvab a vtip toho pôvodného...bola som sklamaná a ďalšie časti už som nepozerala.
Reakcia k téme: Seriálové vykopávky
03.05.2009 20:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

to asi nebude treba, v podstate je mi to fuk.
Reakcia k téme: Seriálové vykopávky
03.05.2009 20:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

súhlas, Mash sa mi furt páči.
Reakcia k téme: Seriálové vykopávky
03.05.2009 20:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

že nie? ba veru áno, všetky. Ale na Belu a Sebastiána nekydajte, to bolo pekné, a ani to nebolo dlhé jak telenovela. určite to nebol tradičný seriál, aké u nás bežne chodievali. Tie prvé dve série boli pre moc pekné. Tá tretia už bola trochu iná a už ma až tak nebavila. A čo tak Jakub Sklár? Tuším Munzar hlavný predstaviteľ. A z menej starých napríklad Náhrdelník so Šafránkovou, mne sa to dobre pozeralo, keď som sa k tomu dostala. Alebo Alžbetin dvor. Určite to boli lepšie seriály ako napríklad Mária alebo Manuela, kvôli ktorým farári na dedinách omše popresúvali, lebo babky prestali chodiť do kostola, a sledovali osudy Márie, Manuely a podobne.
Reakcia k téme: Seriálové vykopávky
03.05.2009 19:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

áno, mne sa dharma a greg tiež páčili, náhodou to bol náramne pohodový seriálik. Mohli by ho zopakovať.
Reakcia k téme: Seriálové vykopávky
03.05.2009 19:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

a zistila som, že ani Derrick ma nebaví, čo kedysi dávno ma bavil.
Reakcia k téme: Seriálové vykopávky
29.04.2009 12:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

musím sa zastať Step by step, vari si sa v živote nestretol s takým malým rozmaznaným deckom? Ja som sa veru na tom seriáli bavila. A Vražedné pobrežie, no, jeden príbeh podobný tomu druhému, tretiemu...ale nejedna baba sa rada pozrela už len na toho fešáckeho detektíva. Baby, no nebol pekný? Je mi jedno, či mal odhalenú farebnú košsľu, alebo nejaké vrece, ale to vy chlapi ťažko strávite. Veď vôbec nemusím sledovať dej, môžem si napríklad čítať, utierať prach, alebo žehliť, a jedným očkom kuk na fešáka, oko sa poteší, srdco zaplesá a hneď sa lepšie žehlí alebo čo už. :)) Bajvoč nemusím a toho príbuzného v podstate tiež nie. Ale žeby mi to nejak hýbalo žlčou, no čo, veď to nemusím pozerať. Skôr mi idú na nervy také, kde celé to je len o prestrelkách, bitkách, hlavne nech tečie krrrv! Laik ako ja neocení skvelé kúsky čínskeho bojovníka, ale zato zdravý rozum mi hovorí, že po jednej takej rane sa každý normálny človek zloží a ak neumrie na následky krvácania do mozgu, ostane aspoň poznačený, ale kdeže, náš hrdina sa otrasie a bojuje ďalej až do víťazného konca. A mám už plné zuby aj boja s nejakými teroristami, kde celé je to o nejakom vyjednávaní a nič sa tam nedeje okrem vyhrážok teroristov, psychologických ťahov polície a zopár zaúch (alebo aj horšieho) teroristov nejakým zajatcom...to už sa radšej zasmejem na nejakej hlúposti ako si takto pestovať hypertenziu.
Reakcia k téme: Seriálové vykopávky
29.04.2009 12:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

tiež mi to prapodivne znie...mačací - to by šlo, kurací, to tiež...ale prasací, to mi trhá uši. A tiež bolo úžasné, keď už pri tej svinskej chrípke sme, že keď sa to objavilo v Mexiku, tak sa tvrdilo, že na to niet nijakého lieku. A včera už vraveli, vraj na to existuje vakcína, zatiaľ jej vraj máme pre 700000 osôb, čo pokryje zdravotníckych pracovníkov, papalášov, menších papalášov, policajtov...no a ľud utrie pysk. Ale nevadí, veď aj tak si myslím, že to mala byť len útecha, aby ľudstvo v SK nepanikárilo, je to placebo a punktum, lieku neni a kto má zatrepať bačkorami, tak zatrepe, či už je z takej alebo onakej vrstvy. Jedine že by tí chránení chodili v skafandroch alebo aspoň s maskami.
Reakcia k téme: Gruľko
29.04.2009 11:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

1) čo akože vyžadujem a od koho? len sa mi nepáči tvoje zovšeobecňovanie. To je z môjho príspevku snáď každému, kto vie čítať a chápe aj obsah prečítaného, jasné. 2) Lenže mne nie je jasné, čo dľa teba vyžadujem od svojho okolia. Všetci katolíci sú falošní, všetci cigáni sú zlodeji, všetci lekári berú úplatky, všetky učiteľky sú panovačné, čo ešte by si rád videl napísané? Tak sa ti to páči? Mne teda nie. 3) No a čo, že je tam preklep, mám sa teraz kvôli tomu verejne kajať? 4) autor blogu nechce nič iné, len aby diskutujúci slušne a bez invektív diskutovali. Nie sme v boxerskom ringu. Tu by nemalo byť cieľom "poslať diskutujúceho dobre miereným úderom k zemi". Ale len objasniť svoj pohľad na danú problematiku a možno si ho aj obhájiť. Bez znevažovania.
Reakcia k téme: Výzva k diskutujúcim
29.04.2009 9:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

tinky, máš pravdu. Keby dnes mohli šikovné decká čo aj menej solventných rodičov chodiť do hokejových tried, a pozeralo by sa na to, či je chalan šikovný, a nie na to, čo už tatko zaplatiul mesačný poplatok, možno by nám tu vyrastali ďalšie esá. Nájdu sa tu iste mudráci, že veď existujú sponzori. lenže obyčajní ľudia musia živiť svoje rodiny, a nie hľadať nejakých sponzorov, a vôbec tento systém milodarov je mi hrozne protivný. nemáš peniaze, tak vyžobri, nájdi sponzora, alebo skap (nešportuj, nespievaj, netancuj, ne...). Trochu som odbočila, ale myslínm, že problém finančného zabezpečenia s tým súvisí.
Reakcia k téme: Hokej len ukázal, kde sme
29.04.2009 9:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

SZĽH mám v paži, neviem, čo sa tam deje a ani po tom nemienim pátrať. Ale že hokej teraz stojí za drek, mi nikto nevyhovorí.
Reakcia k téme: Ono to tak bývavalo...
29.04.2009 9:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

ten príspevok z 9:37 hod. patril martinovi.
Reakcia k téme: Výzva k diskutujúcim
29.04.2009 9:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

u niekoho končí, i niekoho nekončí. presne tak ako niekto je v práci gavalier a doma hulvát, iný nie. Niektorá ženská je v práci vtipná a príjemná a šikovná, a doma je hysterická a nevie uvariť ani krupicovú kašu a upratať si veci v skrini. Je to celkom jedno, či je niekto "takový nebo makový", v každej skupine ľudí sú takí, čo majú dve tváre a dva jazyky, ale aj takí, ktorí sa k tomu svojmu, nech už je to čokoľvek, môžu hrdo hlásiť a nerobia svojmu stavu odtudu. Tak buď tak láskavý a nezovšeobecňuj tu.
Reakcia k téme: Výzva k diskutujúcim
29.04.2009 9:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

presne toto   presne toto

napadlo aj mne, písať blogy, meno si môžem vymyslieť, aké len chcem, a fotku tam tiež môžem dať, aká sa mi páči...pochybujem, že by to niekomu prekážalo. nakoniec, je to celkom jedno, či sa volám jkos, alebo hoc marťanka alebo nejhako inak, stále som to ja a stále píšem svoje príspevky tak ako mi to "slina na jazyk prinesie" a aj kebyže zmením prezývku, kto čítal viac mojich príspevkov, zistí, že toto, nech je tam podpísaný hocikto, som zasa ja...a zas len bude reagovať - pozitívne alebo negatívne, mierumilovne alebo agresívne - dľa svojej nátury - na tie príspevky. Na mene zas tak moc nezáleží.
Reakcia k téme: Výzva k diskutujúcim
29.04.2009 9:34 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME