Utorok, 18. február, 2020 | Meniny má Jaromír

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 266923
1 >
mínus indicator plus

 

Na to, aby vyšla pravda na svetlo sveta treba niekedy si počkať nejaký čas. Ak boli Rusi za okupantov v ČSR a v Nemecku tak američania sú okupanti v Afganistane. A nielen oni ale všetci, ktorí im tam prišli akože pomáhať vrátane vojakov SR teda tých našich. Z toho vyplýva, že treba vyjsť na námestia a postaviť sa proti tomuto okupačnému obsadeniu Afganistanu. Preto: okupanti okamžite opustite Afganistan ako samostatný a suverenny štát. USA okamžite stiahnite svojich vojakov zo všetkých vojenských základní po celom svete. Okamžite rozpustiť NATO. Sú to zbytočne vyhodené peniaze, ktoré by sa mohli použiť na iné humánnejšie účely. Načo nám je bezpečnostná rada OSN?, ktorá by mala mať hlavné slovo a ona by mala byť hlavným garantom bezpečnosti vo svete a koordinovať postup proti teroristickým akciám kdekoľvek vo svete. Za čo sú títo ľudia dnes platení? Buď budú robiť osožné veci alebo sú to darmožrači.
 
mínus indicator plus

 

Miesto toho aby štáty spolupracovali v záujme zachrany života na Zemi tak mocní naďalej vyvíjajú svoje úsilie na pomale ničenie planéty.americku armádu je treba dostať na americké územie. Američania okupujú Afganistan ešte im v tom pomáhajú iné štáty vrátane nás. V posledných rokoch sa cítia ohrození pomaly každým. Tri kontinenty (E+AF+Až) by mali spolupracovať a obchodovať medzi sebou a na USA sa vykašľať.
 
mínus indicator plus

 

Ešte sa budeme čudovať aké skutky sa dejú v športe. Aj na toľko vychvaľovanom Západe a najmä v USA.Pripadá mi to tak, že američania svoje prehrešky zakrývajú útokmi na kohokoľvek koho považujú za hrozbu ich praktík. Ale blízka budúcnosť ukáže pravdu.
 
mínus indicator plus

 

Dištanc do konca sezóny, úhradu liečebných nákladov a pokutu aj pol milióna dolárov vzhľadom na jeho príjem aby si všetci uvedomili, že hrajú hokej a nie likvidovať súpera. Na tréningu by mali nacvičovať zákroky v duchu fair play.
 
mínus indicator plus

 

Na druhej strane všetci ospevovatelia Západu čo vlastne ešte robíte tu na Slovensku? Za zistený doping boli už raz ruskí športovci potrestaní, tak koľko ešte trestov si ten ospevovaný Západ na čele s USA vymyslia? Karma je zdarma a tá dobehne jedného dňa aj amerických športovcov, ktorí si myslím, že na 100 % férovo taktiež nesúťažia. Ale Amerika chce byť len Amerikou, avšak ak sa úradníci vybíjajú na sprostostiach časovo neobmedzene tak je to len zrkadlo ich sprostých hláv. Použitie dopingu US profi cyklistom za čo mu boli odňaté prvenstvá na TdF neboli tiež dielom štátom riadeného dopingu? Ak by sa už voči USA takéto sankcie zaviedli čo by sa dialo vo svete športu? Ťažko predvídať a nieto ešte ihneď vysloviť. Amerika nešportuje ale politikárči a kričí aká je super. Chce sa mi velebnosti z toho blejt. Hnus, paškvil. Zo športu urobili mašineriu na peniaze a za peniaze. To už nie je šport, to sú galeje.
 
mínus indicator plus

 

Rakva na kolesách s raketovým motorom na druhý svet
 
mínus indicator plus

 

Kandidáti majú od dneška dosť času na prezentáciu svojich volebných programov podľa ktorých by sa voliči mali rozhodnúť koho budú voliť. Volebný prieskum nie je informácia, ktorá by mala byť zverejňovaná, resp. posudzovaná podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám. Rozhodovanie sa koho budem voliť na základe volebných prieskumov je ovplyvňovanie voličov a volieb ako takých.
 
mínus indicator plus

 

Ak daný návrh moratoria neprejde tak opozičné strany len potvrdia, že zverejňovanie prieskumov len pár dní pred voľbami je ovplyňovanie voličov a takéto voľby sú zmanipulované a teda by nemali platiť. Vďaka takýmto prieskumom prezidentka sedí tam kde sední, teda v prezidentskom úrade a pred ňou sa takýmto spôsobom tam dostal aj jej predchodca. Ukazuje sa, že tzv. "dnešní demokrati" sú horší ako komunisti na ktorých ešte aj po 30-tich rokoch stále kydajú ... a takto odvrácajú pozornosť verejnosti od problémov dneška, ktoré by mali riešiť prijíaním takých zákonov, ktoré budú na prospech občanov.
 
mínus indicator plus

 

Kde je ropa tam USA si nájdu dôvod nasackovat svoju armádu. USA sa správajú ako majitelia celého sveta. Politici nepovedia ani slovo proti ním lebo by ohrozili svoje teplé miestečko dobre zaplatené. Pohyb národov z chudobných oblasti je výsledkom ich imperialistickej rozpinavosti. Aby sa situácia vo svete upokojila treba stiahnuť americké okupačné vojenské sily domov. Ak Rusi mali vojakov v Československu, Nemecku boli označené za okupantov. Rovnako je to aj s americanmi. Jednoducho sú to okupanti. V Afganistane majú ešte prisluhovačov aj z radov našej armády. Sú to zbytočne vyhodené peniaze, ktoré by sme mohli využiť na iné neliehavejsie potreby.
 
mínus indicator plus

 

Mnohí prispievatelia akoby nemali oči a uši. Naši predchodcovia pred viac ako 100 rokmi bojovali za uznanie jazyka a za vznik jednotlivých štátov a naši terajši predstavitelia sa pretekajú v rozpredávaní a zapredaní svojich najbližších cudzím mocnostiam. Jeden môj známy ešte pre 20 rokmi vyslovil myšlienku: Čo sa nepodarilo Hitlerovi s tankom, to sa podarí Kohlovi s markou. Zapadonemecká marka ani Kohl už neexistujú, ale tieto slová sa splnili. Dnešnými praktikami pomaly ale isto zaniká Slovanský národ, ktorý k svojej existencií má všetko čo potrebuje k životu. Zámerom západu na čele s USA je iba si podriadiť každého, vycicať od neho všetko čo sa dá a potom nechať každého na skapanie. Mnoho príspevkou zameraných prozápadne obsahuje nenávisť voči každému kto má opačný názor. Pýtam sa: Dnes proklamovaná demokracia - kapitalizmus je tak humánny systém, že propaguje výrazy - nech skapú, povešať a pod.? Takáto demokracia nie je demokracia ale niečo horšie ako fašizmus, ktorého cieľom bolo vyhubiť Židov, Cigánov a potom by na rad prišiel Slovanský národ a za ním aj ostatné národy a rasy. Tí, ktori zažili na vlastnej koži besnenie v 2. svetovej vojne už vymreli a tí ktorí nastupili po nich sa nevedia vmestiť do kože. Vidina peňazí a majetkov, ktoré si do hrobu nezoberí urobili z ľudí nie zvieratá ale niečo horšie. A čo je na tom najhoršie ešte sa to vychvaľuje ako je dnes dobre. Ak sa mocní tohto sveta nespamätajú včas tak táto krásna planéta sa premení na spalenisko bez života, Keď za niekoľko desiatok predošlých rokov už vyhynulo mnoho živočísnych druhov a vymierajú naďalej. Ak toto chceme tak hlavu hore a hor sa k armagedonu. Pekný zvyšok dnešného dňa.
 
mínus indicator plus

CUBICOMP   CUBICOMP

Keby si sa vyjadril k článku, zbytočne do toho montuješ politiku a ešte 30 rokov po zmene systému stále nadávaš na komunistov. Hanba všetkých takýchto demokratov, ktorí za dolár sú schopní predať svoje deti, príbuzných a pod. Neviem či každú nedeľu nedvíhaš ruky k nebesiam a prosiš o odpustenie a vzápätí by si bol schopný možno aj vraždiť. To je ten Tvoj demokratický svet taký spravodlivý ako hlásaš? Prečo nenazveš súčasných podnikateľov, primátorov aj politikov za prašivých demokratov? Mnohí podnikatelia odmeňujú svojich zamestnancov oficiálne minimálnou mzdou a zvyšok im doplácajú /tzv. čiernými peniazmi, ktoré sú takto daňovými únikmi, zdrojmi z ktorých časť mala ísť do Sociálnej poisťovne, zdravotnej poisťovne/ v hotovosti. Výplatnú pasku zamestnanci ani nevidia, aby neprotestovali a Ty tu sa rozdrapuješ ako majster sveta. Ak žiješ na Slovensku, čo predpokladám, že áno, prečo si sa už dávno nevysťahoval do Tebou vychvalenej Ameriky? Čo tu preboha ešte robíš?Ak máš menej ako 30 rokov tak sa zamyslí čo bolo za komunistov lebo vtedy asi žili aj Tvoji rodičia, ktorí v tom čase vyrástali, nadobudli vzdelanie, zamestnali sa a potom si na svet prišiel Ty - ?. Čo si urobil pre túto spoločnosť Ty teraz a čo ešte urobíš? Budeš jedným z tých, ktorí hľadajú ako sa zašiť a nepracovať a využívať sociálny systém? Po r. 1989 sa rýchlo zrušili hraničné prechody, pre koho? Iba pre vrahov, zlodejov a iné kriminálne živly, ktoré mali ľahkú cestu úniku pred spravodlivosťou. A čo dnešní podnikatelia, ktorí si za peniaze svojich zamestnancov kupujú sudcov, policajtov, lekárov? Svojimi vyjadreniami len podporuješ korupciu. Dalo by sa ešte písať veľa, ale myslím, že v krátkosti nájdeš aj medzi slovami niečo nad čím sa zamyslíš a verím, že v mnohých prípadoch zmeníš svoje správanie vo vzťahu k minulosti, prítomnosti aj k budúcnosti. Ak budeš ešte stále nadávať na systém spred r. 1989 tak si staromódny, za 30 rokov si nepokročil dopredu, skôr dozadu. Prajem všetkým diskutujúcim pekný zvyšok dňa.
 
mínus indicator plus

 

Všetko čo je americké je brak. Ešte tam nič poriadne /kvalitne/ nevyrobili. Za všetkým sú len zisky a bezpečnosť je až na chvoste záujmu. Teraz by mal celý svet všetky lietadlá vrátiť späť výrobcovi do USA a žiadať späť finančnú náhradu. Uvaliť na USA medzinárodné sankcie. Nech si amerika nemyslí, že ona môže všetko a ostatní budú len poslúchať ako baránkovia. Ale to by sa museli vzoprieť naši zástupcovia sediaci v OSN a v Bruseli. Lenže oni to neurobia lebo poslušne prikývujú svojimi tupými hlavami lebo za tie peniaze im to stojí za to.
 
mínus indicator plus

 

Čerta testoval. Pretože to bolo prísne utajené potom robil pre US špionážnu činnosť. Možno sa amíci dozvedeli koľkokrát cez deň kto močil niekde za rohom. Miesto toho, aby sa financovali technologie na zamedzenie zamorovania ovzdušia tak sa financuje špionáž. Nastal čas zatlačiť na USA, aby stiahla svoju armádu zo všetkých vojenských základní vo svete. Ináč je treba US army považovať za okupačnú.
 
mínus indicator plus

 

Najprv ľudí pustili ako psov z reťaze po r. 1989 a teraz čo zákon, to pokuta. Sama buzerácia obyvateľov, teda okrem papalášov a mafiánov, ktorí si aj tak robia čo chcú bez postihu. Novinári sama frajerina, miesto toho aby získané informácie posunuli polícii tak svojim konaním prispievajú k mareniu ďalšieho vyšetrovania, hrajú sa na hrdinov. Na cestách policajti skôr pokutujú vodiča, ktorý urobí nejaký malý bezvýznamný priestupok ako nejaký grazel, ktorý voči nim sa ešte drzo správa.
 
mínus indicator plus

 

Odsúdením Katalánskych lídrov ukázala západná demokracia svoju pravú tvár. Ak sa jedná o delenie štátu na západe tak je to trestné. Je to jeden z pokusov ako uchovať pri moci monarchiu, ktorá nie je nič iné než diktatúra jednej rodiny pretrvávajúca aj niekoľko storočí parazitujúca na ostatných obyvateľoch daného štátu. Aj Írí ak by odskočili od Britanie tak asi by došlo k oslabeniu britského kráľovského vplyvu v podstate celosvetovo. Je zaujímavé, že v dnešných časoch pretrváva kolonizácia. Aj keď Australia má svoju vládu, ale prečo je tam uznávaná britská kráľovná ako najdlhšie vládnuca prozápadná diktátorka. Treba ju zosadiť z trónu.
 
mínus indicator plus

 

V takýchto prípadoch by príslušné poľovnícke združenie malo uhradiť všetky škody na majetku poškodeného a v tomto prípade aj rodine všetky náklady súvisiace s pohrebom. Myslím, že potom by tej zveri bolo menej a aj takýchto udalosti. Poľovníci by si na svojich reviroch robili lepšie poriadky.
 
mínus indicator plus

 

Nízka úroveň diskutujúceho ak sa nevyjadrí k článku, ale sa ponáhľa čím skôr napísať, že za všetkým je strana Smer. Čo bude písať po budúcich voľbách ak miesto Smer-u bude tam niektorá iná. K článku komentár nemám. Asi by bolo treba zrušiť UVO, aby sa dosiahol rýchlejší spôsob realizácie stavieb. Ak firma vyhrá pár zákaziek a nemá na to kapacity tak zbiera subdodávateľov - najmä živnostníkov, ktorí tiež chcú z koláča si vziať a ktorých hlavný dodávateľ stavby aj najskôr odrbe o peniaze ako to už bolo prezentované aj v masmédiách.
 
mínus indicator plus

 

Koľko majiteľov psov a mačiek k takému kroku pristupilo za 9 mesiacov t.r.? Ja si tipnem = 90 %.Aby k tomu nedochádzalo, treba pristúpiť buď ku kastrácií alebo dvihnúť miestné poplatky na min. 5 000 eur za zviera. Inak budeme musieť pristúpiť k životu v ohradách nakoľko najmä premnožená divá zver nás už núti stavať vysoké ploty okolo obydlí /niekedy ani tie nestačia zveri vliezť pod okná domov/.
 
mínus indicator plus

 

Bolo by zaujímavé koľko parazitov z opozície by odstúpilo po dvojitej vražde zo svojich funkcií ak by dnešná opozícia bola pri moci. Vidina peňazí je veľmi silná. Za 4 roky sa dá slušne zarobiť v parlamente a keď takejto babke/panákovi na vyhriatej stoličke nič nehrozí tak zdupká pri prvej príležitosti.
 
mínus indicator plus

 

Blížia sa voľby, rýchlo ako sa dá poniektorí už začali prezliekať kabáty. Na Slovensku je z toho národný šport. Buď vstúpim do niektorej inej strany alebo čím skôr vytvorím svoju stranu. Viď Drucker, Kiska. Je treba upraviť zákon, aby sa do parlamentu dostali iba strany s minimálne 10 % hlasov vo voľbách a zároveň zrušiť príspevky zo štátu na počet voličov. Veď toto ani komunisti nemali. Nech si členovia strany platia členské príspevky každý mesiac podľa výšky platu ako to bolo pred rokom 1989. Toľko každý nadáva na komunistov, ale v tomto mali podľa mňa spravodlivý systém.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME