Pondelok, 16. september, 2019 | Meniny má Ľudmila

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Filozof 21
1>
mínus indicator plus

Je to pravda   Je to pravda

čo nečítate alebo nesledujete udalosti? Ide o deti Mexičanov, ktorí prekonali hranicu a dáva ich zavrieť na určitú obmezenú dobu. Určitú dobu toto opatrenie neplatilo - už kvôli spájaniu rodín, ale teraz sa uplatňuje zas.
14.09.2019 22:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pr.y   Pr.y

P.dy zo smradľavých dier zostanú tými, čo sú.
 
mínus indicator plus

Ale áno   Ale áno

FBI má spoľahlivé informácie. Izrael neverí naozaj nikomu vo svete, ani svojim spojencom. Špionážne aktivity v USA vykonával Izrael aj vminulosti, o tom ne dosť literatúry aj svedkov. Izrael sa potrebuje poistiť, či to čo vraví je aj pravda. Izraelský Mossad je ako je aj známe najlepšia výzvedná služba a preto sa o nej veľa nepíše. Teraz niečo uniklo a vyšlo na svetlo sveta. To sa nestáva. Ale izraelskí špióni sú v USA tak akože slnko vychádza na východe. Že tomuto neveríte..
12.09.2019 22:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

A ešte   A ešte

do dôsledkov: Ak popieraš všetko staré ako idiotské, zbytočné a prekážajúce, tak aj starí ľudia sú nepotrební - všetkých po šesťdesiatke pozabíjať, lebo sú zbytoční, prekážajú tu a možno aj smrdia ako Tvoje poondiate smradľavé ponožky. To je to myslenie rozvinuté do dôsledkov!!
 
mínus indicator plus

Iste, daj   Iste, daj

zbúrať aj Staré mesto a hrad - to je Tvoja filozofia. Ak porovnávaš technickú pamiatku a historickú architektúru so sprostými ponožkami, Tvoje myslenie nesiaha ďalej ako po predošlé ponožky. Zabudnime na minulosť, veď to boli všetko úplní debili. Podľa Teba sa netreba poučiť z histórie, a je to pravda. Mier trvá iba dovtedy, kým žijú priami svedkovia vojny. Potom začne nová, lebo mladí si myslia že je to gombička. Ty nemáš žiadne hodnoty a pre Bratislavčanov predstavuješ škodcu. Aj komunisti povedali: Rozbúrame staré a na ich troskách postavíme nové. Takí tu už boli. Zbúrajme všetky staré mestá, Rím, Paríž, Londýn, bude nám super v sklenených kockách. Primitivizmus a idiotizmus v priamom prenose, s Vami sa nebavím. A 9 príspevkov preto, lebo sa to týka iba časti Bratislavy, nie poondenej politiky alebo sexu či podobných pudových tém. Choď si tieto názory rozsievať medzi ľudí na podobnej úrovni. Fuj.
 
mínus indicator plus

Rozpad   Rozpad

Je rozpad. Po nom nebude EHS, ale nic. Ty svojstojný neodvislý Hejslovák zostaneš nezamestnaný alebo Ťa najmú Putinovi noční vlci na leštenie ich motoriek. Prosím treba si prečítať zmluvy o EÚ, ktorá právne stále vystupuje ako ES/EHS. Koniec diskusie pre mňa.
 
mínus indicator plus

Z politologie   Z politologie

z politologie 5 mínus a vyhadzov ...
 
mínus indicator plus

Musí sa búrať   Musí sa búrať

Zrovnáme všetko staré a na jeho troskách vybudujeme nové. Všimnite si, žo sú všetko ľudia, čo nie sú z Bratislavy, to mesto je iba nejaké divné miesto. Ak by nebola pamiatková rezervácia zbúrali by aj hrad a celú historickú zástavbu. Oni uvažujú iba v profite na m2. Svine.
 
mínus indicator plus

Hlupa   Hlupa

Poznámka. Divé zvieratá sú preto divé, lebo majú žiť podľa možností mimo civilizáciu. Ak to nejde, nie je možné aby sa ich ľudia dotýkali. Nie je to pes ani mačka. Ak sa dotknete mláďata srnky, jeho matka zacíti ľudský pach a prestane ho živiť, mláďa umrie. Ale Vám ide len o senzačné foto hoci zveri môže ísť o život..
 
mínus indicator plus

Ten   Ten

Váš celý opravný článok patrí do historiografie, nie sem, do úple iného žánru, práve alebo aj napriek tomu, že môžete alebo máte pravdu.
 
mínus indicator plus

To by som   To by som

Tomu by som kľudne veril, Rusi majú prsty takmer vo všetkom, teda ruská vláda, pardon.
 
mínus indicator plus

Skúsim   Skúsim

Juhosláviu držal pokope Tito, sám Chorvát. Po jeho smrti sa to začalo kaziť, devízy zarábalo Slovinsko a Chorvátsko (priemysel a cestovný ruch), devízy brali Srbi. Prví sa odtrhli Slovinci r. 1991, potom vyhlásili nezávislosť Chorváti, keď mali srbskej nadvlády dosť. Odpoveďou bola srbská vojenská ofenzíva a masakre v mestách Vukovar a Osijek, vzájomné kántrenie potom pokračovalo ešte 5 rokov. Ale Chorváti nič nevyprovokovali, iba sa bránili. Vtedy mali iba pár pušiek, dozbrojili neskôr. Aj oni však boli nacionalisti - viz Tudjman, chorvátsky Mečiar. Asi stručne tak, lebo som si tento komentár nechtiac dvakrát zmazal sám.
 
mínus indicator plus

Jediná odpoveď je:   Jediná odpoveď je:

NÁVRAT NA ŽELEZNICU!! Všetci hovoria ako strašné sú osobné automobily, ako zamorujú prostredie v mestách, o kamiónoch sa nehovorí, je ticho. Pritom tie znečisťujú ovzdušie, ničia cesty, dusia v mestách a na dedinách obyvaeľov, zabíjajú cyklistov... Len BIZNIS, že prekladanie je drahé! Vlaky sú posledné desaťročia veľmi veľmi krátke, majú tak 5-15 vagónov, kedysi 30-50. No iste, kamiónová lobby je silná v celej Európe. Sú dotácie, za ktoré jazdia PRÁZDNE kamióny naprieč Európou, lebo sa to oplatí. Tie miliardy ton CO2, dusičnanov, aj CO, všetko zasiera vzduch, ľudí, lesy, zvery. Naozaj, konečne treba v rámci ekologizácie dopravy podporiť železnicu a najmä prekladiská tovaru, aby sa špeditéri nemali na čo vyhovárať! Dúfam, že doba železníce príde čoskoro - tu je riešenie kontajnerová doprava. Obce nemajú na každomesačnú (takmer) opravu svojich ciest tretej triedy milióny eur, a tiráky ich stále rozbúravajú...
 
mínus indicator plus

To je to   To je to

Ked verite vsetkemu, co pocujete alebo kdesi citate. A dost sa opakujete, ani nie je sôvod reagovať.Majte sa.
 
mínus indicator plus

Choré   Choré

Je Vaše videnie politiky a že všetci kto tam vstúpili, sú už obtretí hovnom. Pre Vás vidím jediné riešenie : Poriadne tvrdá diktatúra, Maduro s Lukašenkom ale lepší je Kim Čong Un. V demokraciu neveríte, tak zostáva malý dvor a dlhý bič. A ľudia dajú pokoj. Či báťuška Stalin? Ten už vravel. Kde sú ludia, tam sú problémy. Tak ich zlikvidoval. Prípadnesi môžete pomôcť sami...
 
mínus indicator plus

Take mezmysly   Take mezmysly

Môže napísať iba niekto totálme oddaný konšpiračným médiám, kedy sa mu snívajú takéto hovädziny aj v noci. Tak ste asi mali voliť čestného pána Harabina. Takáto nemávisť k slušným ľuďom ako ona, závisť, ťahanie konšpiračných motúzov z rukáva harabinovského typu je typické pre malého Slováka, áno malého. Pani Čaputová reprezentuje myslím to najlepšie na Slovensku, keď už musíme mať tento Bananistan namiesto ČSFR. Malosť, závisť, zloba, typická Slovač, podchytená rukou hocakéko “skvelého” vodcu. Fuj.
 
mínus indicator plus

Aby   Aby

jej rástla popularita a bola nakoniec zvolená. Také zvrátené myslenie som ešte nevidel, Vaše uvažovanie je naozaj šialené.. Voľte koho chcete, Fica s Harabinom, Gašparom a ešte neviem kým, tu by mohol pokojne kandidovať aj Kočner a nič sa nestane, ešte aj do parlamentu by sa dostal.
 
mínus indicator plus

Takže   Takže

chcete naznačiť, že vlastne Čaputová dala zabiť Kuciaka, že ?????
 
mínus indicator plus

Iste   Iste

Nikto nie je dokonalý, a špionážou, resp. nedovoleným kopírovaním sú známi... bohužiaľ. Oni skúšajú všetky spôsoby..
 
mínus indicator plus

Nositelky života   Nositelky života

Sú matky. Aj otec môže do toho za istých okolností hovoriť, ale dáky pobehaj čo oplodní alebo nebodaj znásilní tú ženu, no kam by sme to došli.. Bohužiaľ, podľa posledného stavu výskumu chlap už nie je k splodeniu života potrebný, takže teoreticky to ide aj bez neho. Otázka živiteľstva je jalová, keďže skoro každá žena po materskej ide pracovať, okrem pipiek milionárov. Ty si z 19. storočia. A to som chlap, takže tak.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME