Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Markus581983
1>
mínus indicator plus

 

Lenže jemu sa to nemuselo stať hneď ráno kludne sa mu to mohlo stať aj v aute. Nie vždy je obvodný zo špecialistmi pod jednou střechou. Bol piatok takže u doktorov bolo viac ludí ako v strede týždňa. V piatok bývá aj pomalšia doprava. Rusko to mohol mať ďalej k obvodnému ako ty. Nemôžeš merať čas až od vstupu do čakárni. Ďalšia věc je že teraz je chrípkové obdobie takže u doktorov je ovela viac ludí ako cez leto. To či mu to pomôže alebo nie zatiaľ nikto z istotou povedať nemôže.
 
mínus indicator plus

Čo ti na tom nesedí?   Čo ti na tom nesedí?

13.11. Keď sa zrazil ten autobus z kamionom riadne fučalo a lialo. Tak je dosť velkâ pravdepodobnosť že tie zdravotné problémy mu vtedy zosilneli. Až ho to predtým bolelo len mierne mohol to riešiť nejakými liekami od bolesti a v tom čase sa to mohlo zintenzívniť. On ho aj mohol poslať špecialistovi ale Rusko sa k nemu nemusel stihnúť dostaviť. Bol piatok a vtedy bývá u doktorovi vela ludí navyše sa to Ruskovi nemuselo stať hneď ráno a keby aj tak sa mohol nachádzať ďaleko od svojho lekára nie vždy bývajú špecialisti pod jednou strechou z obvodným. V piatok bývajú na cestách zápchy takže to je ďalší spomalujúci faktor. Ďalšia věc je že NIEKTORÍ špecialisti berú len na objednávku. Já veľmi po doktoroch nechodím ale viem že neurologovi sa třeba objednávať. Pred mesiacom som nosil ťažký materiál na fúriku a po niekolkých hodinách nosenia má začalo pichať rebro nevěnoval som tomu pozornosť nasledujúce 4 dní to bolo ešte v pohodě aj keď som to cítil. Po týchto 4 dňoch som si tú časť masíroval. Odrazu bolesť ako ***** mal som problém sa aj otočiť na posteli ale to nebolo ešte všetko keď som sa chcel z hlboka nadýchnuť pichalo má to až tak že som sa musel prestať nadychovať vydýchnuť a nadychovať sa len plitko. Pozeral som na nete čo to mohlo byť a príznaky bolí ako pri zlomenom rebre. K lekárovi som nešiel takže záznam o tom neexistuje. Nějaké tři dní som ležal jedol vela vápnika minerálov a našťastie to přešlo. Takže nemusel mať ani Rusko žiadny záznam o tomto probléme a aj tak ním mohol trpieť.
 
mínus indicator plus

 

No tak za hodinu sa to dá vybaviť pokiaľ ideš hneď dovnútra obvodnému ktorý ťa hneď vyšetrí pošle ťa hneď špecialistovi. A špecialista tam tiež nikoho nemá hneď ťa zrengenujú zanesieš to špecialistovi tak sa to dá stihnúť možno aj skôr ale realita je taká teda aspoň u môjho obvodného že v takomto počasí som čakal 2 hodiny len v čakárni u obvodného, medzičasom som si zobral časovku aj u špecialistu. Všetko to aj spoločne z rentgenom a zanesením snímky trvalo cez 3 hodiny a to som tam bol myslím že v utorok alebo v stredu lebo v pondelok ani v piatok doktorom zo zásady nechodím. No tak Rusko asi veľmi VIP nieje lebo niekto písal v inej diskusii že sa Rusko rozčuloval že musel čakať.
 
mínus indicator plus

Tak potom musíš byť len   Tak potom musíš byť len

VELKA_HLAVA_PREDSEDU. Prečo píšeš z číselného Alias? Čo ti na odelení v Trenčíne (potom čo si sa zabudol odhlásiť na mobile, potom čo si písal počas vycházky) zmenili heslo? :-) A čo tebe sa tam ako páči? Predpokládám že zo spolubývajúcimi pacientmi si dobre rozumieš. A nemal si už spať to Vám tak dlho dovolia byť hore?
 
mínus indicator plus

 

Rusko tú marotku odovzal na poslednú chvílu. To znamená že na nejaké chodenie k lekárovi špecialistovi ani nemal čas lebo predtým ako dostanete odporučenku k špecialistovi väčšinou Vás musí vyšetriť obvodný lekár a až potom vo väčšine případov môžete ísť špecialistovi. Špecialista Vás pošle na rentgen zo snímkom třeba ísť znova špecialistovi ktorý tam bude mať pacienta takže znova musíte počkať pokedy skončí sním. To sa za jeden den hlavne teraz keď je tých chorých veľa ani stihnúť nedá. Takže Rusko si z najväčšou pravdepodobnosťou papier od špecialistu ani doniesť nemohl. Keď že papier od odvodného odovzal v posledný možný deň.
 
mínus indicator plus

 

Celá nahrávka má údajne až 39 hodín. Zatiaľ som počul Fica, Haščáka z Kočnerom. Prečo nezverejnia ten zvyšok?
 
mínus indicator plus

Som zvedavý kedy zverejnia celú nahrávku   Som zvedavý kedy zverejnia celú nahrávku

Gorily. Ja si najviac cením že tu je aspoň zatiaľ akotaká sloboda slova. Dufám len že nás o ňu liberálni fašisti nepripravia.
 
mínus indicator plus

Dobre ale potom musíme mať rovnaký meter   Dobre ale potom musíme mať rovnaký meter

aj na liberálov a obmedziť slobodu aj im nie len konzervatívcom. Pretože liberáli tiež ohrozujú bezpečnosť v krajinách kde sú při moci. Napríklad: potom čo Nemecko, Francusko, začalo príimať imigrantov z otvorenou náručou tak sa zvýšila kriminalita. Napríklad útok na redakciu Charlie habdo by sa vôbec nemusela stať keby Francúzy nepríjimali moslimských imigrantov. Liberáli ohrozujú aj mravnosť tým že verejne predvádzajú svoju sexualnu orientáciu. Ohrozujú morálku aj tým že v krajinách kde sú pri moci si môžu adoptovať deti. Páry rovnakého pohlavia sú vo vysokej miere pedofilní...
 
mínus indicator plus

 

Až je na Slovensku tisíc krát viac kresťanovkatolíkov tak to neznamená tisickrât väčšiu pravdepodobnosť. Lebo to by museli museli znásilňovať v rovnakej miere ako moslimovia. Aj keď sa najdu takí ktorí sexualne zneužívajú aj v radoch katolíckej cirkvi jedná sa skôr o výnimky ktoré bývajú veľmi silne medializované. Ale moslimovia môžu kde je ich dostatočne vela uzatvárať svadbu z malími dievčatkami úplně legálně. Podla ich viery s nimi môžu sexuálne žiť po prvej menštruacii čo sa len málokedy dodržiava. Takže islám sa otvorene hlásy k pedofílii. Kresťania majú šieste božie prikázanie nezosmilníš aj keď nie všetci kresťania ho aj dodržiavajú.
 
mínus indicator plus

 

Buď rád že ich tu zatiaľ vela nemáme a Islám nieje hlavnou témou. Choď sa pozrieť do českých Teplíc. Tam je to už ako v arabskej krajine. Právě preto treba robiť prevenciu aby sem viac ani nechodili. Moslimovia sú aj na Slovensku choď sa pozrieť do Piešťan. Ide o to že moslimovia majú v priemere 7detí takže tam kde je ich dnes málo ich bude za pár desaťročí mnohonásobne viac aj keby sa zastavila imigrácia hneď teraz.
 
mínus indicator plus

 

Právě preto ich treba vracať tam odkial prišli.
 
mínus indicator plus

 

Čo kecáš? Kedy za LSNS niekto povedal že sa majú ludia zatvárať do koncentračných táborov? Lebo já o niečom neviem podla mňa si vymýšlaš.
 
mínus indicator plus

 

Kufa ale nieje ten prípad lebo on snaží aby bolo tých skutečně veriacich ludí čo najviac. Liberáli chcú slobodu slova len pre liberálne z mýšlajúcich všetkým ostatným sa snažila slobodu slova obmedzovať.
 
mínus indicator plus

 

Kufa ale nedá bezdomovcom len jednu teplú polievku 1krát denne alebo nechá prespať len do 7dmej ráno. Kufa s tými bezdomovcami žije 24 hodín denne. Kufa má urobenú takmer samostatnú komunitu kde si takmer všetko dopestujú, dochovajú sami. Kufa nikoho neočierňuje on len upozorňuje veriacich na niektoré programy strán ktoré sú proti jeho svedomiu.
 
mínus indicator plus

 

Kufa o ktorom je článok nezaložil žiadnu politickú stranu ani do žiadnej nevstúpil. V politické straně je jeho brat. Akú kampaň robí kňaz Kufa môžeš mi vysvetliť? Hádám len nepovažuješ za kampaň že povie na kázni svoj názor na určité znaky strany ktoré sú protikresťanské. Ludí ktorých si vymenoval (zabudol si na Hlínu) skutečne využívajú vieru na politické ciele. Danko je moslim. Už bolo cca před rokom na YouTube asi 2minútové video kde obhajuje islám. Už tam to video nieje ale je tam len pár sekúnd kde hovorí: "nikto sa nebude z islámu vysmievať... Už si to celé nepamätám daj si do youtu.be 'Danko islám" cca dvojminútové video kde chválí Matovič islám bolo na YouTube ešte pred prezidentskými volbami možno tam ešte je. Daj si do YouTube "Matovič islám" obaja islám obhajovali v národně rade.
 
mínus indicator plus

 

Až ti budú islamisti znásilňovať sestru, mamu, ceru, ženu tak tá gramatika ťa bude trápiť najmenej.
 
mínus indicator plus

 

Nikto ťa nenúti to počúvať a tí ktorí to počúvať chcú tak prečo ich chceš obmedziť? Až niekto vychvaluje liberalismus zakazuje mu to niekto? Až tu má byť sloboda tak tá sloboda musí byť pre každého.
 
mínus indicator plus

Kresťania majú zákon lásky   Kresťania majú zákon lásky

"milovať budeš boha nadovšetko a blížneho ako seba samého." Tiež piate božie prikázanie hovorí NEZABIJEŠ. Takže až kresťania v dávnej minulosti zabíjali tak to bolo preto že toto prikázanie porušovali. Kufa to povedal jasne: "nenávidím hriech milujem hriešnika" toto sa o islamistoch určite povedať nedá.
 
mínus indicator plus

Boh dal ale slobodu každému   Boh dal ale slobodu každému

ale liberálni fašisti chcú slobodu len pre podobne zmýšlajúcich ako sú oni. Takto to ale nefunguje.
 
mínus indicator plus

 

Väčšina sa hlásí ku kresťanstvu. A tí čo ho chodia do kostola počúvať tý sú kresťania určite. Kufa nieje sektár a pomáhá desiatkám bezdomovcov. Najlepšie by bolo keby bolo takých ludí ako on čo najviac. Máme tu slobodu slova. Liberální fašiti by slobodu slova naradšej obmedzili len názori ktoré podporojú liberálnych fašistov alebo im minimálne neodporujú.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME