Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Markus581983
1 >
mínus indicator plus

 

Keď povieš ako baník že treba zvýšiť platy baníkom tak pokiaľ tam nedáš len tak z toho vôbec nevyplíva že by si bol proti tomu aby zdvihli platy aj iným profesiam. Pokiaľ niekto chce zabezpečiť budúcnosť svojich ľudí a ako beloch bielych detí tak je to správne. Zlé by to bolo len vtedy keby sa niekto vyjadril že iné rasy a národy třeba vyhladiť. Iným profesiam okrem baníkov platy nezvyšovať.
 
mínus indicator plus

 

Treba si prečítať aj reakcie pod tým príspevkom nad tebou.
12.08.2020 19:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
12.08.2020 19:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Za skoro tri mesiace sme na Slovensku mali len tri úmrtia. Predtým za kratšiu dobu sme mali 28 úmrtí. 3 úmrtia oproti deviatim tisícom úmrtí na srcovocievne ochorenia a onkologické ochorenia spolu za rovnaký čas. Je to medialny vírus až by sa opatrenia nerobili úmrtnosť by bola 2,5 krát vyššia ako pri chrípke a keďže nás to chytilo až v marci tak opatrenia boli riadne prehnané. Výsledkom môže byť že na jeseň a cez zimu sa už opatrenia dodržovať nebudú keď by možno mohli mať význam lebo na jeseň a cez zimu tých úmrtí bude pravdepodobne výrazne viac. Rúška u bezpríznakovích sú samozrejme že zbytočnosť. Socialne rozostupy až situácia zhorší význam mať budú. Treba si ale uvedomiť že opatrenia tu niesú nato aby nikto neochorel alebo nezomrel ale aby neskolabovalo zdravotníctvo. Nato aby ľudia neboli chorí nato sa musia o svoje zdravie aj starať.
 
mínus indicator plus

 

A LGBTI majú tiež zvrátené túžby tí by ich chceli ešte aj spečatiť a to nerieši nikto.
 
mínus indicator plus

 

Tebe to dobre prepína. Nechápeš že v tej vete nieje slovo len? V tej vete sa nepíše ani o žiadnej nenávisti. Podľa tvojej teorie keď niekto povie že musí zabezpečiť budúcnosť svojich deti tak to podľa teba znamená že iné deti nenávidí?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
12.08.2020 17:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

V Brazílii majú od júna zimu.
 
mínus indicator plus

 

Tak to by bolo v případě keby chorí ľudia sa snažili nakaziť ľudí z ohrozených skupín a zdravotníkov ale počas leta je hladina vody taká nízka že ani to by záplavu nespôsobilo čiže zdravotníctvo by neskolabovalo. Samozrejme že na jeseň niekedy v novembri môže byť situácia úplne iná a potom by som už bol samozrejme že opatrnejší.
 
mínus indicator plus

:-)   :-)

Nepochopil si paródiu ale to u ľudí ako si ty, z odkysličeným mozgom, následkom nosenia rúšok nieje nič nezvyčajné.
 
mínus indicator plus

 

Aké právo je homosexuálom upierané? Majú rovnaké práva ako aj heterosexuáli žijúci na divoko.
 
mínus indicator plus

 

Možno v tvojom meste to bolo ináč. Píšem to čo ľudia písali. Ja som v tom čase po nákupných centrách nechodil. Je možné že niektorí predavači boli len slabo informování alebo sa prehnane báli. Napríklad aj na rúška je od 4teho júla výnimka a aj napriek tomu sa pred tromi týždňami našiel šofér ktorý nič o výnimke nevedel a to píšem z vlastnej skúsenosti.
 
mínus indicator plus

 

Pokiaľ sa bude sledovať hladina vody tak sa tam ten futball aj môže hrať. Ide o to že hladinu vody nezvyšujú mraky teda počty nakazených ale zvyšuje hu voda teda narastajúce počty obsadených lôžok v nemocniciach. Keď je voda z piatich metrov na 2,5 centimetroch nieje žiadny dôvod na obavy.
 
mínus indicator plus

 

Na koronavírus ale zdraví ľudia v 99 percentách nezomierajú. Takže keď koronavírus dostane človek ktorému nič nieje alebo ho dostane človek po dvoch infarktoch z vysokým krvným tlakom, z chorími plúcami tak je to obrovský rozdiel. Píšeš že na rozdiel od chorôb ktoré som vymenoval že koronavírus je infekčný. To je síce pravda ale úmrtnosť na koronavírus je len o niečo vyššia ako na chrípku. Pred dvomi mesiacmi zomrelo tento rok na koronavírus ani nie dvojnásobok toho čo tak isto tento rok na chrípku. Nezabúdaj že opatrenia proti koronavírusu mali znížiť aj počet úmrtí na chrípku.
 
mínus indicator plus

 

Takto je to možno teraz ale zo začiatku si ľudia museli nastriekať dezinfekciu v každom obchode ktorý navštívili pokiaľ na rukách nemali rukavice.
 
mínus indicator plus

 

Len ti pripomeniem že účelom opatrení je aby nezkolabovalo zdravotníctvo a nie aby žiadny zdravotník neochorel.
 
mínus indicator plus

 

Tak ale tými opatreniami v domovoch dôchodcov to asi nebude kedže v domovoch dôchodcov ich nežije nejaké významné percento. Prečo je podľa teba štatistiky viac zastúpená menej riziková skupina?
 
mínus indicator plus

 

Nejde o mňa ako som písal já som ešte dezinfekciu na rukách nemal ale už tu písali ľudia ešte keď bola dezinfekcia povinná že chodia do mnohých obchodov a že mali vysušené ruky. Napríklad keď je niekto v nákupnom centre tak navštívy tých obchodov veľa lebo nie vždy človek kúpi to čo mu vyhovuje hneď v prvom obchode a v niektorých obchodoch tú vec ani nemusia mať. Takže niekedy človek ide do viacerých obchodov len kôli jednej veci. Kedže ja toho veľa nepotrebujem tak chodím tak do piatich a nie príliš často ale o mňa nejde.
 
mínus indicator plus

 

Ano je to fajn a práve preto nieje dôvod na strašenie. Cez leto k tomu nepríde a práve preto treba zrušiť všetky opatrenia pokiaľ nezačnú chorlavieť zdravotníci. Keby ich ochorelo toľko ako pri epidémii chrípky tak sa môžu opatrenia obnoviť.
 
mínus indicator plus

 

To je pravda ale v tom čase si vláda myslela že tie analýzy odtrhnuté od reality niesú. Teraz už vie že boli tak koná podľa toho. To je asi prvá rozumná vec ktorú robí tak hu treba za to pochváliť.
 

1 >

Najčítanejšie na SME