Streda, 16. október, 2019 | Meniny má Vladimíra

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Markus581983
1>
mínus indicator plus

 

Až je tomu tak ako píšeš tak potom nechápem prečo ludia neriešia skladbu či bola dobrá alebo úbohá ale riešia nejaké vyhrážanie ktoré by Ražovi aj tak žiadny súd neprišil. Myslím si že Ráž si tým svoj ciel aj splnil.
 
mínus indicator plus

 

Ako pre koho ja som sa celkom dobre pobavil. Myslím si že je správne že Elán na bulvárnych novinárov upozornil. Nemyslím si že ten klip bol namierený proti Kuciakovi a neviem prečo kôli smrti jedného novinára má byť chráneným druhom celý bulvár.
 
mínus indicator plus

 

Vidím v tom určitý čierny humor. Akou fyzickou likvidáciou veď v piesni nezaznelo žádné meno, nakonci sa striekalo len z hračkárskej pištole. Myslím si že on nemá chuť chodiť do konca života po súdoch aj keby ich vyhral.
 
mínus indicator plus

 

Píšete že je jeden a pol roka po vražde Kuciaka čo je podla mňa už dosť dlhá doba na to aby novinári uź neboli chráneným druhom ktorý si môže robiť bez upozornenia čo sa mu zachce. Myslím si že klip je v pohode upozorňuje na to že NIEKTORÍ novinári klamú alebo píšu polopravdy len aby zaujali čo podla mňa určite nieje v poriadku.
 
mínus indicator plus

Uhrík vystihol perfektne   Uhrík vystihol perfektne

až im niekto chce pomáhať tak nech ide do Afriky ale nech ich neťahá sem https://youtu.be/0lvgCT4ZJd0
 
mínus indicator plus

 

Progresívne Slovensko je len liberálnejšia verzia Směru Štefunko je bývalí volič Smeru před volbami som na to upozorňoval. Takže mňa rozhodnutí prezidentky vôbec neprekvapuje. A tak třeba to brať pozitívne aspoň je pekná.
 
mínus indicator plus

Aký extrémisti hádam LSNS   Aký extrémisti hádam LSNS

Nechápem prečo ho odsúdili keď len pravdu povedal a to proti romom nič nemám mnohí z nich sú slušní ľudia ale to je len menšina oveľa viac je takých čo len ničia a devastujú.
 
mínus indicator plus

 

Až si právnik mám pre teba otázku. Som povinný si dávku hmotnej núdzi odpracovať v stanovených termínoch alebo môžem tých 32 hodín odrobiť aj iných dňoch? Pýtam sa pretože som čítal paregraf 10 a o povinosti dodržiať termíny som tam nič nenašiel ale starosta chce aby som ich dodržiaval.
 
mínus indicator plus

 

Musím odrâbať 32 hodín mesačne a starosta mi tvrdí že si tých 32 hodín musím odrobiť len v určených dňoch podla rozpisu lebo inak vraj nedostanem peniaze. Musím dodržiavať aj rozpis dní alebo stačí tých 32 hodín len treba odrobiť a nezáleží kedy?
21.08.2019 14:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nieje to celkom tak lebo až by tentoraz takto prižmúrili oči tak v budúcnosti sa môžu nájsť športovci ktorí najdu spôsob ako to zneužiť a potom sa to ťažko vysvetluje že prečo sa to teraz spraviť môže a inokedy zasa nie.
 
mínus indicator plus

 

V tom je rozdiel že až sa držali za ruky tak mohla jednu druhú ťahať čo by pre jednu z nich mohla byť výhoda a keby to prešlo teraz tak by sa to mohlo v budúcnosti zneužiť vďaka tomu si môže jedna z nich neferovým spôsobom vylepšiť umiestnenie.
 
mínus indicator plus

 

V cyklistike aj keď niekto nechá vyhrať svojho kolegu tak ho nebude tlačiť aby išiel kolega rýchlejšie. Keby aj dobehli v pomalom tempe tak by to asi nebol až taký problém ako to že sa držali za ruky.
 
mínus indicator plus

 

Porušili pravidlá tak aj keď prišli do cieľa prvé mali by ich diskvalifikovať. To už potom môžu rovno jedna druhú ťahať aby tá druhá ušetrila sily a potom hu pustiť pred seba. Pravidlá v športe treba jednoducho dodržiavať.
 
mínus indicator plus

 

Pretože Štefunko je bývalý člen navyše Beňová povedala ešte v čase keď mala Čaputová ešte menej percent v prieskumoch ako Mistrík že chce vidieť v druhom kole Šefčoviča a Čaputovú. Progresívci sú len v podstate liberálna varianta Smeru.
 
mínus indicator plus

X   X

Kolega nad tebou to napísal dobre. Podla mňa posudzovať komentár na základe mienky väčšiny môže len človek bez vlastného názoru. Mohli by spraviť anketu heterofob roka.
 
mínus indicator plus

 

Nejako mi tú stránku zle zobrazuje. Tých 105 to si išiel asi z tretrami.
 
mínus indicator plus

 

Užera je vyšší úrok ako je úrok národnej banky Slovenska čo Kiska podla mňa mal.
 
mínus indicator plus

 

Tých 120 až 130 myslíš asi maximálnu rýchlosť na niektorej z predošlých Tur? A kde si išiel tých 95? Ja som zatiaľ išiel maximálne len 73 ale nemám tretry a išiel som to na starom favorite myslím že sa to tam volalo Nová dedina je to pri Pukanci.
 
mínus indicator plus

 

Odkedy je úžera poctivá práca?
 
mínus indicator plus

 

Ako výrazne veď na tohtoročnej Tur bola maximálka len 101 km/h?
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME