Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: bim
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ahoj,   Ahoj,

som prihlásený na október. Čakám na ďalšie články z tejto cesty. Dúfam, že v pokynoch na cestu bude všetko dôležité.
Reakcia k téme: Turkmenistan 2014 (foto)
29.06.2014 21:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vratislav, vďaka   Vratislav, vďaka

Ani ja nemám rád pretvárku a faloš, preto som už o tom "inteligentnom" fiškáľovi nechcel čítať. Neodolal som upútavke a som rád. Táto vychádzajúca hviezda slovenskej politiky tká sieť, ktorá ju zadúša a čo nevidieť zadusí. Alebo sa zaradí do galérie politikov bez koaličného potenciálu, šašov, lenonov : Lipšic, Sulík, Matovič, Procházka.
29.06.2014 14:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zuzana,   Zuzana,

poznám tiež takú vodičku, ktorá sa už pri vstupe do BA pri Zlatých pieskoch zaradí do ľavého pruhu - veď bude o chvíľu, po 4 km, odbočovať vľavo.
19.06.2014 0:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Martina,   Martina,

závidím, ale prajne, možnosti spoznávania sveta. Aj mňa očarilo cestovanie, ale túžbu po poznaní som objavil až na dôchodku. Cestoval som aj v minulosti v rámci možností za starého režimu, hlavne k moru. Milujem plávanie v mori - strávil som pri mori cca 400 dní. Nielen strávil, hlavne som plával v mori,denne 2- 3 hodiny. Dnes plávam doma v Slnečných jazerách v Senci a cestujem za poznaním intenzívne od roku 2006. Vďaka Tvojim blogom spoznávam aj krajiny a miesta kde som nebol a už nemám šancu ich vidieť. Verím, že v jeseni sa mi podarí prekročiť 80 navštívených krajín. Želám veľa zážitkov na cestách a teším sa na správy z ciest.
17.06.2014 23:09 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tomáš,   Tomáš,

možno si aj osobne Turkmenistan a ďalšie krajiny Strednej Ázie a Irán pozriem o 4 mesiace. Vďaka za peknú pozvánku na cestu.
Reakcia k téme: Turkmenistan 2014 (foto)
17.06.2014 22:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

škoda, že to je   škoda, že to je

len posledný deň vo funkcii prezidenta. Mám skromnú prosbu, hlavne na novinárov - nepíšte už o tom odroňovi. Nech odíde do zabudnutia a do večných lovíšť. V jeho prípade neplatí " o mŕtvych len dobre". Zbohom, starý .uj.
 
mínus indicator plus

Ach, Javor, Javor...   Ach, Javor, Javor...

Už sa mi zhnusila tá svätuškárska faloš - taký je je prvý verš štvorveršia Omara Chajjáma spred 900 rokov. A mne sa hnusí dnešné svätuškárstvo. Roky hovorím, že hlavnou príčinou zla na svete sú náboženstvá a ich mafiánske vedenia - cirkevní pohlavári na čele s pápežom a jemu podobnými hlavnými kápami. Škoda viac slov, viem, že toto iba posilní vo viere tých slaboduchých, čo veria na legendy a mýty, na anjelov a čertov, na večný život a odriekanie modlitieb.
Reakcia k téme: Kto rieši cirkev
10.06.2014 15:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nepotrebujú a nechcú ma predať   Nepotrebujú a nechcú ma predať

Nerozumiem tomu. Vie mi to niekto vysvetliť? Češi tomu vravia "protimluv". Iba ak by ho potreboval, ale nepotrebovali predať.
 
mínus indicator plus

Zdá sa,   Zdá sa,

že trafená hus zaGAGAla. Štefan, zľahčovanie ani zlodejovi nepomôže.
 
mínus indicator plus

Ako možno čakať   Ako možno čakať

zmysel pre realitu a rozum od tých, čo veria na biblické príbehy, na anjelov a čertov a ostatný folklór RKC a podobných mafiánskych organizácií. Mafia s birmovaným vodcom pre udržanie a rozšírenie moci sa spojí aj s čertom.
31.05.2014 8:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hlásim sa k záveru článku   Hlásim sa k záveru článku

Pár rokov som presvedčený, že bez násilia štátu neexistuje riešenie. Navrhujem do trestného zákonníka zaradiť ako trestný čin plodenie detí, o ktoré sa rodičia nevedia postarať a zabezpečiť im výchovu. Ak sa tie deti debilov už narodia, je neskoro - v prevažnej miere z nich vyrastú občania podobní rodičom. A týka sa to všetkých občanov bez rozdielu.
Reakcia k téme: Mne sa to nemôže stať
29.05.2014 10:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Bim má dnes 14 rokov,   Bim má dnes 14 rokov,

ale 4 roky a 4 mesiace je ochrnutý - zadné nohy neovláda a chodí len reflexne. Ale snaží sa, tak ako ja, hýbať sa.
Reakcia k téme: Ďalšia dvadsiatka
24.05.2014 8:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Aj mňa potešilo   Aj mňa potešilo

"víťazstvo" tej kreatúry, ktorá so spolupracovníkmi dostala funkciu sudcu na samé dno spravodlivosti. Ale je to radosť cez slzy, veď tej "zrúde" rada asistovala veľká časť sudcovského stavu a im podobní prokurátori a advokáti. Nezabudnem ani na tú kreatúru, ktorá bola predsedníčkou sudcovskej organizácie / Sopková /. Pred pár rokmi na otázku, čo hovorí na Harabína, povedala : Vrchnosť nám je daná od Boha a ja som hlboko veriaca. Škoda, že nemožno objednať služby spravodlivosti napr. v Nemecku a rozbiť tak sudcovsko-prokurátorsko- advokátsku mafiu v našej gubernii.
Reakcia k téme: Gratulácia
22.05.2014 9:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ahoj, Janko,   Ahoj, Janko,

pripomenul si mi Vršatec a okolie, kde som sa zúčastnil na Tvojom putovaní. Už to boli v apríli 2 roky. Odmčal som sa, lebo mi viac vyhovujú okruhy okolo Slnečných jazier v Senci - nemusím opúšťať môjho ochrnutého Bima ani vnúčika. Snažím sa urobiť každý mesiac 20 okruhov po 6 km s vyššou rýchlosťou 6 až 6,5 km za hodinu. Viem, niet nad krásu horského prostredia, ale aj ten môj pohyb je život. Srdečne zdraví a praje ešte veľa ciest v prírode Jožo zo Senca
Reakcia k téme: Ďalšia dvadsiatka
20.05.2014 21:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Martin Daňo,   Martin Daňo,

však sa nehanbi, veď autor píše, aký si šikovný, Ty hajzlík!
20.05.2014 13:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Súdna rada, ďakujem,   Súdna rada, ďakujem,

lebo dúfam, že ten štetináč a ***** / viac sa hodí zrúda / sa už tak často nebude objavovať v médiách. Mor ho !
 
mínus indicator plus

Nestráviteľná klobása   Nestráviteľná klobása

ako názov blogu zaujala starého magora, 3 ročného vegetariána. Z úvodu som pochopil, že o klobásach reč nebude, tak som viac nečítal. Niečo tak infantilné ako Eurovízia je mi ukradnuté, ale bol som zvedavý na ohlasy diskutérov. A občas aj ja pridám zopár viet, nech si precvičím klávesnicu a možno aj šedú kôru. Teraz k veci. Žasnem, ako mladú dámu vzrušuje dáka bradatá speváčka. Ale proti gustu, ....Viac by som chápal vzrušenie z tých v titulku spomínaných klobás.
Reakcia k téme: Nestráviteľná klobása
17.05.2014 13:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Potrebujú   Potrebujú

vychovávať hlupákov, čo by ich volili. My žiadne reformy nepotrebujeme, tak nám treba.
 
mínus indicator plus

Zažil som   Zažil som

technickú poruchu v novom SND. Po 1. dejstve Toscy sa zasekla opona a šli sme domov. Dostali sme vstupenky na náhradné predstavenie - tak som videl prvé dejstvo dvakrát. A vďaka autorovej informácii som bol vlani aj na derniére Toscy. K tej vychytenej hre Je úžasná si neodpustím poznámku. Pre mňa vôbec nebola úžasná - odišiel som po prvom dejstve, lebo počas predstavenia som nechcel rušiť. Nemám rád také trapasy, aké tam škriekajúca Magálová musela predvádzať.
 

1 >

Najčítanejšie na SME