Nedeľa, 8. december, 2019 | Meniny má Marína

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Kasi
1 >
mínus indicator plus

Mimoriadna...   Mimoriadna...

...parlamentná schôdza o zlate sa skončila fiaskom navrhovateľa Fica .
 
mínus indicator plus

Kde...   Kde...

...je Bugi? Naposledy vysvetľoval že mimoriadna schôdza nemôže byť ,lebo táto o rozpočte bola naplánovaná ako posledná. Chichichichíííí. Opozícii nemôže prejsť mimoriadna schôdza ,ale koalícia si ju asi presadí. Vidno že je pred voľbami ,o divadlo nebude do volieb núdza.
 
mínus indicator plus

Tak...   Tak...

...to Smer na Trnku veľa nenašiel. Na diskreditáciu to nebude stačiť.
 
mínus indicator plus

Na...   Na...

...rýchlo zbúchane zákony ,lebo je pred voľbami ,to už sme tu mali . Po voľbách príde zodpovedná vláda ktorá bude reformovať,lebo peňazí nebude ,lebo kríza,lebo rozpočet, lebo demografická krivka lebo,lebo...
 
mínus indicator plus

Keď...   Keď...

...u nás ešte aj z abdikácie ministra do rúk prezidenta sa stala fraška . Lajčák už kedy poslal abdikačný list prezidentovi a dodnes je ministrom.
Reakcia k téme: Aj Kalavská už má dosť
05.12.2019 7:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kalavskej...   Kalavskej...

...ani nič iné nezostáva po stiahnutí zákona,len ponúknuť demisiu. Nebude to vyzerať aj tak dobre či Kalavská zostane ,alebo nie a Pellegrini to dobre vie . Je to prehra premiéra darmo na tlačovke mal dlhý koment. Stačilo povedať premiérovi : Stratifikácia bola stiahnutá z SNR ,lebo Fico .
Reakcia k téme: Aj Kalavská už má dosť
04.12.2019 18:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Legislatívci...   Legislatívci...

...nejdú po ruke dopravcom? Nechcú zmeniť zákon o šoférovaní na 21 rokov? Mali by žiadať dopravcovia ,aby uzákonili vyšší dôchodkový strop pre šoférov autobusov. Aspoň na 70 rokov. Alebo vyskúšať si vlastný nábor pracovných síl. https://www.youtube.com/watch?... Dnes je ťažké podnikať v doprave náklady stúpajú a už nieto ani tých 200 ľudí ktorí sú za bránami žiadajúcich prácu ,a ešte aj Dankové výmysly rekreačné poukazy. Už aby tu boli autobusy bez vodičov,kto vie koľko sa ušetrí na nákladoch.
 
mínus indicator plus

Nahrávka...   Nahrávka...

...je sfalšovaná . Za 5 minút vlastnou hlavou viem vyrobiť nahrávku. Kto by mal podať podnet na vyšetrenie kvôli Lemikonu? Minister Kamenický?
 
mínus indicator plus

Frk...   Frk...

...poslanca národnej rady, ktorý bude žiadať Londýn prostredníctvom NBS o navrátenie investičného zlata. Poslanci sa už asi nudia. Ako fúkať komunistickým pohlavárom do otvoru chichichichiííí bude spravodlivosti za dosť učinené ,aspoň v ČR.Kandidáti do volieb boli predstavení ,len zabudli lídri i volebné programy predstaviť.
 
mínus indicator plus

Čo by...   Čo by...

...bolo keby bolo v roku 2009 za finančnej krízy je irelevantné ani spomínať by sa dnes nemalo. V 2009 sa zahraničné banky ratovali zo štátnych rozpočtov okrem, asi slovenských. (tie sa zachraňovali pred privatizáciou.) Ćo sa týka hypoúverov tie už pred 5 rokmi bankový analytici predikovali : Vraj už nižšie úroky na hypo nepôjdu dole,len hore úroky môžu ísť. A to bol úrok okolo 2,2% Nóo a čo sa týka zvýšenia bankového odvodu na 0,4% pripomína zvýšenie dphačka z 19% na 20% kde to tiež malo byť len dočasným riešením. Vidíme že politikom ktorí majú zákonodárny zbor pod palcom veriť nedá.
 
mínus indicator plus

SNS...   SNS...

...potrebuje skúsenú poslankyňu . Kto vie na ktorom mieste bude zaradená na kandidačnej listine? Nezaradená vraj nezávislá poslankyňa sa zaradila.
 
mínus indicator plus

Opozícia...   Opozícia...

...silou mocou chce byť, aj po voľbách v opozícii. Veľa kohútikov na malom smetisku. Podľa všetkého Smer bude zostavovať vládu a nejakých Procházkovcov do partie si nájde. Nóo a že opozícia nevie hrať s priaznivými okolnosťami a dobrou kartou nie je chybou kariet,ale hráčov.
 
mínus indicator plus

Jeden...   Jeden...

...volebným obvod a alfasamectvo predsedov strán je príčinou nedorozumení nielen medzi stranami ,ale i vo vnútri strany. (Matovič-Remišová,Sulík-Galkovci a pod.)
 
mínus indicator plus

Kedy?...   Kedy?...

...ak nie teraz ? Na zvýšenie dane z nehnuteľnosti sa našla forma prečo ju zvýšiť. Roky sa komunálni politici báli zvyšovať daň z nehnuteľnosti ,kvôli voličom. Teraz argumenty typu chodníkové,obedy zadarmo v škole,zvýšenie nezdaniteľnej časti kde štát zákonom preniesol povinnosti na samosprávy. Zaujímave je že keď sa nezdaniteľná časť roky nezvyšovala a rástli samosprávam príjmy z dane zo mzdy vtedy čušali . Vtedy sa nehovorilo : Vybrali sme viac ,môžeme znížiť komunálne dane . Na chodníky nech sa radšej nevyhovárajú ,lebo tabuľky sú už osadené (Chodník v zime je neudržiavaný.)Nóo asi sa po zvýšení daní občanom z nehnuteľností treba pozrieť bližšie na nakladanie peňazí samosprávami ,aby sa nestávali také prípady ako v minulosti,že niekto predá mestský majetok za skoro nič.
 
mínus indicator plus

Macron...   Macron...

...pri svojich citáciach už asi kampaňuje na obhajobu Elyzejského paláca. Čaputovej inkognito v telke bola neškodnou zábavou oproti zábave dua Zeman Soukup na Barandove. Dankov honoris causa bude isté zaväzovať,lebo nie každý sa môže s takýmto titulom hrdiť.Kohezia a agrodotácie podľa a nielen Babiša je oč tu běží.
 
mínus indicator plus

Pakt...   Pakt...

...o neútočení by si mali vziať príklad s prezidentskej kampane od Čaputovej. Smer tiež chcel útočiť na Ćaputovú ,ale zistil že v druhom kole volieb by si aj tak nepomohol. Javí sa mi podľa krokov opozície, že v marci bude skladať vládu Smer a pribratí do koalície bude niekto s opozície, a tým nemyslím Kotlebu. Bude to také dežavú kde naposledy i gazda pravice i rozhodujúci charakter v stúpili do koalície. Predvolebná kampaň bude drahá a po voľbách budú rozhodovať peniaze nie predvolebné sľuby paktistov.
 
mínus indicator plus

Kaliho...   Kaliho...

...Horné Plachtince odpísali Pašku v Smere.
 
mínus indicator plus

To bude...   To bude...

...1 marca náreku ,že keby ono vedeli kto sa dostane k moci určite by sa zlúčili po vzore SDK. Vyzerá to že opozičníci chcú pokračovať v opozícii a po niektoré strany aj mimo opozície parlamentu.
Reakcia k téme: Len masochizmus nie
08.11.2019 18:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

O...   O...

...lup sa treba podeliť ,toľký to odkaz bankám.
 
mínus indicator plus

Neútočenie...   Neútočenie...

...však nesie akési stopové prvky zdravého rozumu. Stopový prvok pobavil.
Reakcia k téme: Gravitačné jadro opozície
04.11.2019 21:23 | Oznám správcovi
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME