Sobota, 19. október, 2019 | Meniny má Kristián

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: babs
1>
mínus indicator plus

 

Kováčik sa k integrite ani nepriblížil.
 
mínus indicator plus

 

V tejto krajine je v poslednom čase toľko káuz, že človek normálne nestíha protestovať...
 
mínus indicator plus

 

Nevieme či tá Čaputová urobila dobre je to tak pol na pol :)
 
mínus indicator plus

 

Zabudli sa ho opýtať koľko si vsadil na Detvu...
 
mínus indicator plus

 

Faktom je, že Fico nikdy priamo nepoprel, že v tom byte bol. Dookola verklíkoval, že je to kauza Dzurindu. No a to je samostatný dôvod k zamysleniu: Normálne uvažujúci politik by to poprel. Fico to nepoprel, prečo? Podľa mňa hlavne preto, že veľmi dobre vedel, že existuje nahrávka. Tá kauza sa vynorila pred voľbami a katapultovala Fica do funkcie premiéra. Podľa mňa to mohlo byť kľudne aj tak, že Kočner prišiel za Ficom a dohodli sa, že pustia von prepis pred voľbami, a potom sa uvidí. No a ako čas plynul, niekto obtiahol Haščáka o milión za to že nahrávku zničí, ale Fico znovu nepoprel, že v tom byte bol. Takže je pravdepodobné, že vedel, že to Kočner neurobil. A to je o dosť vážnejšie ako to či tam pil kolu alebo nie.
16.10.2019 12:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Je to jedna o dosť dôležitejšia "sekvencia", súdruh Maďarič. Fico od začiatku nikdy nepoprel, že v tom byte bol. Otázka znie, prečo? Najprijateľnejší dôvod je, že Fico vedel, že nahrávka existuje, a zároveň vedel, kto ju má. Toto je podstata, súdruh Maďarič. Fico bol pomerne dlhý čas súčasťou tej istej mafie.
 
mínus indicator plus

 

žeby v čase 33:34? celkom pekne vzdychá
 
mínus indicator plus

 

Som ochotný veriť tomu, že sa Kočner začal mstiť za to, že mu Haščák s Ficom nepomohli z basy. A to je len dobre. Už si vystrieľal náboje (aj keď určite má ešte nejaké iné nahrávky poskrývané) a teraz ho za odmenu kamaráti z mafie potopia.
 
mínus indicator plus

 

"spôsob, akým mali byť údajné zvukové nahrávky sprístupnené redakciám, nesie zjavné znaky páchania trestnej činnosti a preto podávame trestné oznámenie" Čiže inými slovami hovorca Penty práve potvrdil pravosť nahrávky.
 
mínus indicator plus

 

Poprosil by som ten link na stiahnutie.
 
mínus indicator plus

 

No a kde je ten link?
 
mínus indicator plus

 

:)))))
 
mínus indicator plus

 

Napríklad taký Fico to môže v súčasnosti povedať takmer na všetko, a ešte to bude aj pravda :)
 
mínus indicator plus

 

Môj názor: Áno, Andrej, si.
 
mínus indicator plus

 

"Podľa mojich informácií nahrávku skúmajú experti. K jej autentickosti sa preto zatiaľ neviem vyjadriť." Pregrciavať si asi myslí, že tu všetci seno žerú. Existujú len dve možnosti - buď sa s tým Kočnerom o tom bavil alebo nie. Snáď neutrpel nejaký úraz hlavy, že by si to nepamätal. K tomu o čom sa bavili sa predsa vie vyjadriť aj bez expertov. To je asi taká blbosť ako keby povedal, že kým jeho výkal nezanalyzujú experti, tak sa nevie vyjadriť, či bol ráno na záchode.
 
mínus indicator plus

 

Nemá zmysel niečo vysvetľovať náhodnému generátoru slov a nápadov.
Reakcia k téme: Čarovanie s prieskumami
15.10.2019 12:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Absurdné je hlavne to že prokuratúra odôvodňuje svoje nekonanie voči Trnkovi tým, že čakajú, čo urobí polícia, kedy ho vypočujú, obvinia, atď. A pritom: 1. Prokurátor vykonáva dozor nad činnosťou polície aj v tomto štádiu trestného konania. 2. Prokurátor môže dať polícii záväzný pokyn pre vznesenie obvinenia. 3. Prokurátor môže dokonca osobne vykonať úkony trestného konania, vrátane vznesenia obvinenia, a dokonca môže prokurátor robiť sám aj celé vyšetrovanie. Čiže prokuratúra, ktorá môže dať policajtom pokyn na vznesenie obvinenia Trnkovi, prípadne ktorá ho môže vzniesť aj sama, hovorí, že nemôže voči Trnkovi konať, lebo mu nebolo vznesené obvinenie. Čižnár sa zase raz ako obvykle správa ako spolužiak a nie ako prokurátor.
 
mínus indicator plus

 

Cirque de Solej?
 
mínus indicator plus

 

Smer, Smer rodina, SNS a Kotleba majú stále nadpolovičnú väčšinu. A to ešte do hry nevstúpil Harabin so stranou Chlasť.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME