Sobota, 25. január, 2020 | Meniny má Gejza

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: erdel
1 >
mínus indicator plus

Zmätočný blog   Zmätočný blog

Najprv sa v článku píše o pozemkoch pri Gôtovanskej zátoke a potom sa vloží mapka Sielnickej zátokyČo týmchcel autor povedať?
 
mínus indicator plus

"jún 2019 Kočner ide do väzby"   "jún 2019 Kočner ide do väzby"

Záver článku je zmtočný,Kočner je predsa vo vázbe od júna 2018
 
mínus indicator plus

 

Vecami,ktoréprichádzajú do úvahy sú nepochybne osobné motorové vozidlá,použité pri vražde a evidentne neboli vo vlastníctve obvinených.
 
mínus indicator plus

Tristný rozhovor   Tristný rozhovor

Vyplaľkávanie zakomplexovaného policajta.Hulvan je predsa hrdý policajný odborár,prečo sa neobráti na Odborový zväz polície.Iste bymu pomohli.
 
mínus indicator plus

 

Výborný komentár
 
mínus indicator plus

Mea culpa   Mea culpa

Ahavu,uznávam,v príspevku mám preklepy(4).Výzvaautorke,aby k blogu pridala aj skeny kritizovaných rozhodnutíOČTK smerovala k k zvýšeniu argumentačnej hodnoty kritického článku.V niektorých predchádzajcich blogoch tak autorka aj robilačím prispievala k verejnej kontrole. Verejná kontrola činnosti polície,prokuratúry a súdov je nevyhnutným predpokladom právneho štátu. Prácu J.Mikolášikovej si vážim.Štve ma zneužívanie prostriedkov trestného práva na šikanovane novinárov,ktorí pozerajú policajtom na prsty.
 
mínus indicator plus

Ach,tie pisárske chyby!   Ach,tie pisárske chyby!

Piraňa,bol by to skvelý sarkastický blog o (ne)profesionalite policajtov,prokurátorov a sudcov,kebyže blog sámnie je plný preklepov a iných pisárkych chýb,veľmi zle sa to číta.Ste žurnalistka,prečo si pred uverejnením blogu najprv neprečítate a neopravíte,čo ste napísali.V tomto ste rovnaká lajdáčka ako tí,ktorých kritizujete.Blog je zjavne písaný ako odkaz týmpolicajtom,ktorí Vás šikanujúprostredníctvom trestného kstíhania(podobne ako iných novinárov) Faktografii blogu by výrazne pomohli odkazy na skeny predmetných uznesení.Ako správne uvádzate,máte právo,ako obvinená zverejniť aj celý vyšetrovací spis,tak to robtezverejňujte!
 
mínus indicator plus

Piraňa ako obeť vlastných zdrojov   Piraňa ako obeť vlastných zdrojov

Pani blogerka sa stala hlásnou trúbou neschopných policajtov,ktorí jej poskytujú informácie z trestných vecí,predkladá verejostiich ichvýhovorky(lebo súdy,lebo prokuratúra,ebo zákon) a frustrácie formou ad hominem útokov voči kritikom z radov novinárov a verejnosti(nerozumejú tresným kódexom,policajnému zákonu a bla bla bla) Piraň došla k presvedčeniu,že účasťou na súdnych pojednávaniach sa z nej stala expertka na trestné právo a policajnej práce.Blogje zavádzajúci a plný nezmyslov.
 
mínus indicator plus

maskirovka   maskirovka

Danko je narcis,chorobne túži po uctievaní a uznaní.Rusi vediac to,mu ako užitočnému idiotovi dopriali divadielko s veľkolepým privítaním a pohostením.
 
mínus indicator plus

Zase "elitná NaKA   Zase "elitná NaKA

Tomu sa hovorí spackaná práca.Svedčí to o odbornej úrovni policajtov-vyšetrovateľov NaKA,prokurátorov ÚŠP aj konkrétneho ssudcu ŠTS,ktorý vyfal príkaz na použitie agenta.Za danej dôkaznej sizuácie nebola iná možnosť ako trestné stíhanie zastaviť.Nezodpovedanou je otázka:prečo dozorujúca prokurátorka nezrušila uznesenie o vznesení obvinenia,aleho odobrila.
 
mínus indicator plus

Extra silná dávka alibizmu prokurátora.   Extra silná dávka alibizmu prokurátora.

Okresný prokurátor predviedolúpornú snahu zbaviť sa veci za každú cenu.Rozhodnutie neobsahuje zákonom vyžadované náležitosti.V prípade existencie doch skupín dôkazov je pfokurátor POVINNÝ podať obžalobu na súd,aniesa stavaťdo polohy moralizujúceho sudcu.Ten človek si pomýlil povolanie.
 
mínus indicator plus

Nesprávny úsudok autora   Nesprávny úsudok autora

Treatnosť činu sa posudzuje podľa zákona účinného v čase spáchania činu.Podľa novšieho len vtedy ak je to pre páchateľa výhodnejšie(nižšia trestná sadzba).vyšetrovateľ postupoval správneV čase keď si Bašternák neoprávnene uplatnil vrátenie nadmerného odpočtu dane,bolo takéto konanie označené ako skutková podstata trestného činu neodvedenie dane a poistného.Až o niekoľko rokov neskô zákonodarca rpzdelil dva alternatívne spôsoby spáchania tohto trestného činu do dvoch skutkových podstát,a to tak, že neoprávnené uplatnenie nadmerneho odpočtu DPH pomenoval ako skutkovú podstatu trestného činu daňový podvod.
 
mínus indicator plus

ruka ruku myje   ruka ruku myje

medzi tými siedmimichýbajúcimi obvinenými je aj bývalý policajt,Myslíte,že je to náhoda?
 
mínus indicator plus

Najhlúpejší z hlúpych   Najhlúpejší z hlúpych

Riaditeľom NAKA expozitúra Západ sa stal Róbert Čatloš.
 
mínus indicator plus

Qui bono?   Qui bono?

Evidentne došlo k omylu.Článok bol písaný pre časopis Zem a vek,ale blogerka ho omylom poslala na blog SME.
 
mínus indicator plus

Totálny brainwashing   Totálny brainwashing

Ide o smeráckyu propropagandiatickýú spravodajský dríst,na ktorý naskočli všetky slovenské médiá.Navyše kriminálny úrad FS nemé žiadne kompetencie ani schopnosti,aby čo i len v operatívne rovine preveroval financovanie trorizmu,ak tak robil a robí fopredu zmaril zákonnosť dôkazov.Jediným oprávneným orgánom na úseku boja proti financovaniu terorizmu je u nás Spravodajská jednotka finančnej polície. Redakcia SME, začnite znova myslieť, nezapadajte do bulváru!
 
mínus indicator plus

špinavý blog   špinavý blog

Administrátor blogu na SME by samal zobudiť.Takéto špinavé blogy typu ad hominem na SME nepatria.
 
mínus indicator plus

Toto nemyslíte vážne   Toto nemyslíte vážne

Tento blog je zmesou navzájom sa vylučujúcich informácií.Ak je niekto mŕtvy,nemôže byť obvinený!A potom tá čerešnička na torte: Mimoriadne pátranie po mŕtvom obvinenom.Buš niekto nevie čo robí,alebo niekto nevie čo píše.Alebo oboje.
 
mínus indicator plus

niečo tu nesedí   niečo tu nesedí

Kde a v čom vidí autorka blogu prepojenie Takáčovcov s orgánmi činnými v trestnom konaní? Práporčík Miši ani expolicajt orgánmi činnými v trestnom konaní nie sú.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME