Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Hity našej Ficy.
1 >
mínus indicator plus

Toto je prevrat!   Toto je prevrat!

Smer_Mafia už rozkazuje aj zákonodarcom, kedy majú chodiť do roboty? Čo na to občania, ktorí za "svojvoľnú absenciu" dostanú "padáka"? Smeráckej bande už riadne tečie do bagandží. Len tak ďalej "súdruhovia zlodeji". Ešte "chvíľku onanujte" nad svojou "cťou".
 
mínus indicator plus

Hraško z NAKA   Hraško z NAKA

zakázal? Dúfam, že pán prokurátor V. Špirko sa nevzdá, lebo kto by už mohol podať "kvalifikovanejšie trestné oznámenie", ako prokurátor, ktorý sám tento "skutok" vyšetroval a považoval za svoju povinnosť vyšetriť ho až do odhalenia všetkých dôkazov a páchateľov, že "skutok sa stal". Pán prokurátor V.Špirko, nevzdávajte boj o pravdu a spravodlivosť. Dvaja Robertkovia & Počiatek nie sú "nedotknuteľní" a "beztrestní" - nesú celú zodpovednosť za vlastné "činy" v každom prípade, kedy boli vo výkonnej moci štátu.
 
mínus indicator plus

SME - oceňuem tento počin   SME - oceňuem tento počin

Denníka SME, že sprístupnil celej verejnosti investigatívnu reláciu Cez čiaru s Pavlom Fejérom a tým aj prácu Nadácie Zastavme korupciu. Po dlhej dobe je to skutočne podnetné verejnoprávne zvyšovanie informovanosti občanov Slovenska o skutočnostiach, ktoré sú by nemali uniknúť ich pozornosti, ak im záleží na "boji s korupciou, klientelizmom, rozkrádaním, ale hlavne s prepojením "vládnej politickej garnitúry" so "zločinom". Ficov Kód "rabovania štátu" je "manuál" pre celú smerácku zberbu a jej spolupáchateľov. SMER_MAFIA & MOST-HÍD & SNS = Zlodejsko.
 
mínus indicator plus

Túto "investigatívu"   Túto "investigatívu"

spracoval OBČAN SR, za "orgány štátu", ktoré za svoje hlivenie v úradoch berú štátne platy a celý štátny aparát sa správa ako TRI čínske opice. Keby len to, štátni vyšetrovatelia a vykonávatelia "spravodlivosti a boja proti zločinu a zločincom" - sa SAMI podieľajú na kriminálnych zločinoch a kryjú "štátom organizovaný zločin na "vrchole pyramídy moci". - "Ako hore - tak aj dole"... Fakt - super "silný štát" - okupovaný "Ústavnou" a kriminálnou zločineckou mafiou. Potom sa "ctihodní politici" postavia pred kamery a s plechovými ksichtami "sľubujú slaboduchým občanom ISTOTY" a "ovečkám rozdávajú sociálne balíčky". Pán Bránik, palec hore za vašu prácu. Považujem vaše zistenia a všetko, za čo zaplatil Ján Kuciak a jeho snúbenica Martinka životom, za "vrchol ľadovca". Viem si predstaviť, aké vypätie síl a odhodlanosť všetkých vašich blízkych to vyžaduje. Len totálne naivný človek môže považovať tento štát za "demokratický, právny a zodpovedný" voči občanom. Všetci sme tu ohrození - na zdraví, živote, na majetku - lebo "štát je v morálnom rozklade" - vďaka amorálnym politikom, ktorí ho demolujú a nie "spravujú". Opatrujte sa.
13.09.2018 23:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Štátom organizovaný zločin   Štátom organizovaný zločin

Ktorý svojprávny a príčetný človek v tejto zločineckej gubernii východného typu, si ešte "vykladá" slovné spojenie "majstra populizmu - silný štát" - inak, ako okupácia štátu štátnym zločinom a jeho štátnymi aktérmi v "najsilnejšej politickej strane" - SMER_MAFIA_SR. Ďakujeme za kolaboráciu aj "maďarsko-slovenským zradcom a spolupáchateľom, ktorí pozdvihli smerácku vnútroštátnu zločinnosť až na najvyššiu úroveň medzinárodného zločinu. Defraudácia verejných štátnych peňazí - Podvody - Kšefty s mafiánmi - Vraždy - Únosy - to je tá "Vláda kontinuity pokroku a boja proti extrémizmu" = Vlastizrada & ohrozenie bezpečnosti štátu a jeho členstva v EÚ a NATO. "Bojovník za JADRO je už v bezodnej žumpe" a jeho zločineckí banditi nás tam ťahajú všetkých! Tieto zločiny "štátostrany a štátovlády" sa nedajú vyriešiť "demokratickými voľbami - na toto teba trestnoprávne konanie s rozsudkami na doživotia. Za rozklad štátu, práva, spravodlivosti, morálky a za bezprávie, ktoré tu nastolila vláda smeráckych okupantov, aby si zabezpečila "beztrestnosť". Vivat Bugár & Danko & Fico! Vás sa už ani "vymeniť nedá" - "dievčatá".
 
mínus indicator plus

Fico,   Fico,

tebe by za "defraudáciu štátu" a za dvojnásobnú mafiánsku vraždu dvoch nevinných ľudí, boli aj 3 "doživotia" málo. Už si nám všetkým ukázal svoj pravý ksicht, "vlastnú hlavu" a "fantómovú chrbtovú kosť". Kto by ešte veril tým tvojim chorým výkalom? Iba ak rovnako postihnutý "ťažkou poruchou správania".
 
mínus indicator plus

Hrdo - Odborne - Slušne   Hrdo - Odborne - Slušne

Drzo - Odporne - Verejne - rabovať, ako po nebohom SMER_MAFIA_SR nemohla uloviť do partie "odpornejších spolupáchateľov", ako slovensko-maďarských kriminálnikov na "vrchole pyramídy štátneho chlieva". Pri "štátnom válove" sa dokážu zjednotiť a jeden druhému "oči nevykolú". Čo je toto za "luza", ktorá nám tu likviduje štát a niet proti nej "obrany"? Ani dvojnásobná vražda nevinných ľudí nimi neotriasla, ani to "mega_svinstvo", z ktorého sú "verejne usvedčení". Keď je "grázlom" ešte aj "ženská", je to hnus! Kde má Matečná "sebaúctu a zvyšky svedomia"?
 
mínus indicator plus

Bezodná žumpa výkalov   Bezodná žumpa výkalov

Tento asociálny sociopat nemá "dno", česť, ani hanbu. Má len patologickú "posadnutosť mocou a peniazmi". "Krajina môže byť malá, ale nemusí byť servilná, môže byť suverénna. Na to stačí, keď sa drží medzinárodného práva," povedal Fico ... A toto bezcharakterné monštrum sa "servilne" plazí od "JADRA" až po "Matičku Rus". Navždy zostane "štátny zločinec s krvavými paprčami", s dvojnásobným pomníkom brutálnych vrážd dvoch obetí - "jeho Zlodejska". jeho
 
mínus indicator plus

 

K+++ Súhlas na 100% Skvelý článok. 30 rokov sa tu demontuje morálka celej spoločnosti a betónuje sa "organizovaný zločin" vlády mafie a kriminálnikov.
 
mínus indicator plus

 

Všetky médiá robia reklamu tomu arci-lotrovi reklamu "zadarmo"! Už aj z "chladničky" mi vyskočil "robotník Fico". To, že Robert Fico ide robiť "vrchného dozorcu" podnikateľom a určovať im, koľko majú platiť zamestnancom, je vrchol drzosti a zasahovanie do podnikateľského prostredia - taký "post-socializmus", samozrejme mimo sféry smeráckych oligarchov a ich súkromného kapitalizmu, ktorým nadeľuje tučné zákazky a dotácie zo štátnych peňazí a eurofondov. Taký "Ďuro Široký", Bašternák, Kočner, Kmotrík a ostatní "naši ľudia", sa rehlia s Ficom "jak blázni" - z tohto primitívneho lovenia "planktonu" - na zvyšovanie preferencií. Zatiaľ čo "tatko štát" drancuje všetky zdroje, slušní podnikatelia zdrhnú odtiaľto tak, ako všetci mladí, ktorí si chcú zachrániť svojprávny život, majetok zdravie. Ekonomický analfabet, ktorý sa vyzná akurát tak v znásilňovaní práva a zákonov, v rabovaní štátnych zdrojov - od peňazí, prírodného bohatstva, demolovaní morálky. Konkrétne zákony z dielne Fico III. a ich následky - sú pre ľudí totálne devastačné. To neobkecia žiadnym populizmom. Zdravotníctvo, školstvo, súdnictvo, bezprávie, životné prostredie, ceny energií, korupcia na kvadrát, klientelizmus, populizmus, masová manipulácia - to všetko sa zatiaľ "DARÍ FICOVI". Je to fakt "Stachanovec" v budovaní "Potemkinovej dediny" - pre idiotkov z plebsu. Až kým ten vyrabovaný "Domček z karát" nespadne. FICO nám tu vyteká ako toxický odpad zo suda.
 
mínus indicator plus

Majster populizmu   Majster populizmu

a "štátom organizovaného zločinu". Čo to musí byť za podlú pliagu, že sa sám sebe nehnusí? To už fakt nikto na Slovensku nie je svojprávny, že sa dokáže na tento "hnus" dívať a ešte aj spolupáchať "TRI volené rabovačky" - SMER_MAFIA_SR? Vivat Ficovo Zlodejsko! Tento bezprízorný zaostalý kmeň si to zaslúži.
 
mínus indicator plus

SNS Kapitána Danka   SNS Kapitána Danka

sa líši od ĽSNS len počtom členov. Obidve tieto ťažko primitívne nacionalisticko-náckovské bandy však neprežijú bez mafiánskej zločineckej tlupy SMER_MAFIA_SR, ktorá ich životne potrebuje k svojej existencii. Všetci stranícki zločinci SMER_SNS_ĽSNS_MOST - by v právnom štáte hnili v base a nie v parlamente. Lenže to by sme tu museli mať zodpovedných, morálnych a svojprávnych voličov, nie "Psychiatrický ústav", na čele s hlavným bláznom Doktorom Ficom. Slovensko je v bezodnom morálnom a mentálnom suteréne. Keď sa "plebs" dá manipulovať takými šialenými kreatúrami, ako je Fico, Danko, Kotleba a cez 20 rokov sa dá obabrávať falošným podliakom Bugárom, tak si tých "štátnych zločincov" zaslúži. Na Zlodejsku po zlodejsky, súdruhovia "defraudanti" - tupý ľud nás "miluje"!
 
mínus indicator plus

Fico je urážkou morálky a cti   Fico je urážkou morálky a cti

pre každého čestného človeka. Na Slovensku zrejme niet takej množiny čestných ľudí, ktorí by vyhodili tohto parazita z politického života na perifériu spoločnosti. Na Slovensku mu ľudia posilňujú zločineckú bandu, ktorá pácha štátom organizovaný zločin. Nedokážem pochopiť mentálny suterén tých ľudí, ktorí paktujú s Ficom a s jeho smeráckou zločineckou bandou. Vo vyspelej demokracii a vo fungujúcom právnom štáte, by všetci dávno hnili v base na doživotie a nie v troch vládach a Fico by bol dávno umiestnený v detenčnom ústave, ako nebezpečný element pre celú spoločnosť. Na Slovensku je však "zločin" genetickou výbavou celých generácií - asi navždy. Hanbím sa každý deň, že psychicky chorý Fico, tu visí z mega-plagátov a podprahovou manipuláciou sa mi "rehlí jak blázon" rovno do očí. Slovensko má "Štokholmský syndróm" a nechá sa ovládať psychošovi s disociálnou poruchou osobnosti a my, akože "zdraví", akurát držíme huby a krok: "Typickými prejavmi antisociálnej poruchy osobnosti môžu byť kradnutie, klamanie, podvádzanie, ničenie či ľahostajnosť voči spoločnosti aj blízkym ľuďom. Súčasťou vnútorného prežívania u osoby s disociálnou poruchou osobnosti je nezáujem o emócie, myšlienky a potreby druhých ľudí spojené s nízkou emocionálnou reaktivitou v prípade, že je iným ľuďom spôsobovaná ujma. Vlastné záujmy, potreby či emócie sú výrazne povýšené nad záujmy druhých ľudí a spoločnosť. Človek s disociálnou poruchou osobnosti zvykne s ostatnými jednať veľmi chladne, manipulatívne a inštrumentálne." http://www.zdravie.sk/choroba/...
05.11.2016 13:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vaďura, ste bezcharakterný zlodej.   Vaďura, ste bezcharakterný zlodej.

Brať celé roky vysoký plat s vedomím, že "rabujem na chorom systéme", vedieť, že aj tak to zacvaká "občan", vyzuť sa zo zodpovednosti, lebo som nominant z tej "správnej strany", kde všetci kradnú ako po nebohom, tak prečo by som "ja neparazitoval na chorých a umierajúcich", to naozaj dokáže len beštia - podobná človeku. Čestný človek by v takejto funkcii nesedel v chorom systéme ani 1 deň a všetko, čo teraz "kváka na svoju obranu", mal povedať verejne všetkým občanom SR na TB a verejne odmietnuť podieľať sa na smeráckej rabovačke VŠZP za taký plat, ktorý ani predseda vlády nemá! Podliak, ktorý sa živil na úkor detí, starých a tých najbezbrannejších, umierajúcich a svojou bezcharakternosťou predlžoval "chorý zločinecký systém". Zosobniť celú "stratu" a posadiť do basy, Vaďura! Už len za to, že predlžoval vládu zločincov, ktorí z daní občanov ukradnú miliardy a neplatia za poistencov štátu tak, aby ľudia mali kvalitné zdravotníctvo. Okrem iných služieb štátu z daní a odvodov občanov, ktoré musia platiť - pod hrozbou basy, aby sa potom rozkradli! SMER_MAFIA_SR a na ňu prilepení súčasní "spolupáchatelia" - je krvilačná beštia, ktorá už stratila všetky zábrany. Spolupáchatelia predĺžili agóniu Slovenska a zabezpečili si na ďalšie 4 roky "Ficov kód" - rabovanie štátu. Takýchto svojich "Vaďurov", ktorí sa budú priživovať na "chorom systéme", už dosádzajú na desiatky iných teplých flekov.
 
mínus indicator plus

Fico je najväčší zločinec   Fico je najväčší zločinec

na Slovensku - po Mečiarovi. Je "biely kôň mafiánskej chobotnice" - skôr však "červený mor" - posadnutý mocou, a je najväčším bezpečnostným rizikom našej republiky - odkedy sa začal hrať na "politika", plateného oligarchami. Poškodzuje 5,5 milióna občanov na "zdraví, živote, majetku" a demoralizuje celú spoločnosť až tak, že celá spoločnosť stráca dobré mravy. Robert Fico - chronický ústavný blázon bez crbtice, nie je svojprávny. Je to gumový pajác v paprčiach tých, čo mu stískajú "rozkrok". Aj jeho "IQ, charakter, zodpovednosť, sloboda, svojprávnosť", siahajú len do výšky jeho rozkroku. Stačí sa pozrieť na "úroveň inteligencie a svojprávnosti" členskej základne smeráckej žumpy, na "smeráckom zjazde ošípaných", rozvalených pri válove - aj v poslednej dedine. Chliev, kde každý "brav" má taký "názor", ako má jeho predseda strany. Keby nie, tak "z chlieva von"!
 
mínus indicator plus

Všetky práva a povinnosti   Všetky práva a povinnosti

sa učíme najskôr v rodinách. Ak tu treba ešte stále bojovať za rodovú rovnosť, tak je to aj vinou matiek. Často nemajú dosť sebavedomia, hrdosti a inteligencie, aby svoje deti doma - vlastným príkladom - vychovávali k svojprávnemu, rovnoprávnemu, inteligentnému a spravodlivému spolužitiu s partnerom a s vlastnými potomkami. Každého rodu. Submisívne matky a agresívni otcovia spôsobujú, že z detí vyrastajú zase len "jedinci" s pokriveným chápaním svojej existencie v spoločnosti, kde sú stále prítomné najrôznejšie predsudky a nízke pudy. Nemusí byť človek akurát "feminizmom postihnutý", aby pocítil "nerovnoprávnosť" v našej hlboko zaostalej spoločnosti na vlastnej koži a na každom kroku "občianskeho života". Stačí byť "Rómom", "ťažko zdravotne postihnutým", alebo nebyť "naším človekom" pre "alfa_samcov" vo vládnucej mašinérii. A veru stačí byť aj "obyčajnou ženou", aby v žiadnom výberovom konaní na zodpovedný post nevyhrala, ak je tam prítomný "známy muž niekoho veľmi dôležitého". Len sa pozrime, čo sa deje s - už - bývalou členkou smeru z Nitry, ktorá vystúpila zo smeráckej taligy a predkladá vyšetrovateľom dôkazy o "korupcii a klientelizme" smeráckych nitrianskych bossov. Bez "ukončenia vyšetrovania" ju smerácki "alfa_samci" zbavili všetkých funkcií. To sa pri "Afa_Kali_NAKA" nemôže stať, hoci celé Slovensko vie o jeho kriminálnych činoch. To len na okraj, aká je tu "rovnosť", nielen rodová, ale hlavne "chorá spoločnosť". Nie som feministka - podľa nejakej ideológie", ale spoločnosť a hlavne ženy - matky, by sa mali konečne zamyslieť nad svojou hodnotou. Nemusí byť z každej matky "XENA", ale rozhodne by si mala uvedomiť, že ona, jej vážnosť a jej správanie v rodine a v spoločnosti, je prvý príklad pre jej deti a ich správanie v ich živote. Tu vidím našu stredovekú zaostalosť. Svedčí o tom aj to, že v paprčiach slovenských grázlov "Slovensko nie je právny štát". A väčšina žien mlčí.
 
mínus indicator plus

Lucia Žitňanská   Lucia Žitňanská

sa stala dobrovoľne členkou zločineckej vlády. Každý čestný človek so zmyslom pre spravodlivosť si myslí o tejto žene svoje. Na tom nezmení nič ani jej falošný alibizmus a servilnosť k tým, ktorých poslúcha. Celý tento rozhovor je o jej "čistom charaktere", asi takom čistom, ako je "resocializačné zariadenie" Čistý deň. Na mieste "maloletých klientov", ktorých zneužíva "vláda mafie", sme my, občania. Ďakujem za takú špinavú žumpu, ktorá tu bude smrdieť 4 roky. Ako žena a matka, by som sa hanbila pod čiernu zem, keby som robila "strožliak" Ficovi.
 
mínus indicator plus

Ficovlády   Ficovlády

sú tu predsa na likvidáciu právneho štátu, ekonomiky, prírody a morálky. V normálne fungujúcej parlamentnej demokracii a v právnom štáte, by Ficobanda neprežila ani jediné volebné obdobie. Taký "trojnásobný mafián - minister vnútra" a trojnásobný predseda zločineckých ministrov, ktorý robí "sluhu" svojim kmotrom, by v inteligentnej a svojprávnej demokracii dávno čistili WC v dobre stráženom väzení - za protištátnu kriminálnu činnosť. Ale my si zatiaľ, ešte môžeme aspoň "rátať" stromy, ktoré ďalší Ficov stromožrút Žiga, nevyťal a neodlifroval do zahraničia, alebo nezošrotoval na štiepku pre kamošov. Slovensko je v totálnej žumpe. Mizne nám pred očami a pod nohami - "Od Fica - do Fica". Vivat! Keď nebude ani jediného "buka", možno sa preberieme z lobotómie a začneme spravodlivo merať. Lenže to už nám bude platné, ako mŕtvemu kabát.
 
mínus indicator plus

Vážené SME,   Vážené SME,

som ohromená "piár" megačlánkom na podprahovú manipuláciu slovenskej verejnosti, ktorá ešte zo zotrvačnosti číta - vraj "najčítanejší denník". Toto je už skôr ako "Dankove Noviny". Že by si majitelia SME už porcovali medveďa v nových voľbách na čele s Dankom? Namiesto toho, aby si novinári plnili úlohu "strážneho psa demokracie", aby kontrolovali všetkých politikov a prinášali verejnosti investigatívu o ich mega_prešľapoch v ich porušovaní zákonov a dobrých mravov, ktorými demoralizujú celú spoločnosť a demolujú právo a spravodlivosť, tak VY tu idete podsúvať takého "amorálneho dementála" za nového predsedu vlády, ktorý už totálne vyženie z tejto krajiny každého človeka pri zmysloch. Namiesto kritiky, že sa taký ozembuch pasuje za "národ", VY tu budete adorovať jeho "mentálny suterén". Naozaj potrebujeme nového "VODCU VALCA", lebo dvaja valcovači sú už "po záruke". Slovenská verejná, politická a občianska žumpa je bezodná. Hanba všetkým občanom, ktorí sa nechajú ovládať tou najodpornejšou primitívnou luzou, bez najmenšieho "odporu". Nadpis článku by mohol znieť: SME predstavuje svojho nového premiéra - Máme ho kúpeného
 
mínus indicator plus

Docent Doktor Robert Fico, CSc.   Docent Doktor Robert Fico, CSc.

trojnásobný predseda vlády "MAFIE_SR", aké dôkazy má kto predložiť, keď váš minister MAFIE_SR - Kaliňák nedovolí vyšetrovať svojim podriadeným žiadne podozrenie z jeho trestnej činnosti? Štátom organizovaný zločin funguje v réžii SMER_MAFIA_SR, pod vedením ministra mafie Kaliňáka a predsedu vlády mafie Roberta Fica. Rehocete sa nám do očí a zo štátu ste si urobili vlastnú mafiánsku firmu. Vraj "predložte dôkazy"! Vyrevujú tí, ktorí ten štátny zločin organizujú. Nemá hľadať dôkazy na spáchanie trestného činu samotný orgán v trestnom konaní, po podaní trestného oznámenia, ktoré sa ale zamietlo na "úrade súdruha ministra mafie", pod koberec, súdruh "právnik"? To akože sa váľajú "dôkazy" na Kaliho len tak "keš -po uliciach"? Robert Fico, aj "napľuť Vám do toho vášho ksichtu" je škoda energie. Verejne páchate štátom organizovaný zločin a nevie to už len ťažký bezmozgovec. Vaša "služba pre MAFIU_SR" však tiež raz skončí. Ten "koniec" bude začiatok odhalenia všetkých vašich zločinov a zločincov, ktoré ste spáchali so svojimi troma bandami proti občanom SR. Hanbím sa, že sa také zločinecké monštrum mohlo vôbec na Slovensku vyskytnúť.
 

1 >

Najčítanejšie na SME