Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ledzep
1>
mínus indicator plus

 

On dokáže za tri minúty vyrobiť aj nahrávku hlasu podobného hlasu vlastnej hlavy....
 
mínus indicator plus

 

A ktorý Madej z tých dvoch Madejov chodil s Ficovou sestrou ? :-))
 
mínus indicator plus

 

" „Ak je telefonát súčasťou vyšetrovacích spisov prokuratúry v Reggio Calabria, prokurátor nemôže oficiálne povedať nič – ani premiérovi,“ vysvetľuje novinárka. Takéto veci sa podľa nej nehovoria domácim talianskym vládam, nieto ešte nejakej zahraničnej." Na takéto niečo náš sudruh plk poslanec birkom nie je zvyknutý. Má všetko pod palcom - políciu, finančnú políciu, prokuratúru, súdy .... Potrebuje daňové doklady Matoviča, Kisku? Potrebuje niekoho prelustrovat ? Jeden telefonát to vybaví! Ale iba u nás!
 
mínus indicator plus

 

Prosím, hoďte na súdruha plk poslanca birkoma sieť! A zavrite ho do ústrania. Jedine tak mu pomôžete. BTW Toto sú sľúbené dva kamene...
 
mínus indicator plus

 

Ma udivuje, že veríš súdruhovi plukovníkovi poslancovi birkomovi o jeho nekandidovani. Ak by to tak bolo, tak už piaty rok nie je v politike, desiaty rok máme diaľnicu do KE, ..... Áno, ak nebude novozvolený prezident "jeho", tak skutočne nebude kandidovať. :-))
 
mínus indicator plus

 

Až nato, že z toho ideologicky blízkeho tábora M - Š - Č sa dvaja vyjadrili, že súdruha plk poslanca birkoma nikdy nepošlú na ústavný súd. To je dosť jasné posolstvo o ich smerovaní.....
 
mínus indicator plus

" raz bude za to pykať. "   " raz bude za to pykať. "

Nie som si istý.... Ale stále pykame my!
 
mínus indicator plus

 

Keď sa spoja so súdruhom spolužiakom, tak nastane dvojpeklo!
 
mínus indicator plus

 

K MDŽ sa hodí Radičová....
 
mínus indicator plus

 

" Takze to len tak naokraj aby bolo jasne ze v takejto zumpe Slovensko nebolo ani v tych kritizovanych 90tych rokoch " asi si nemal obchod, krcmu , .... asi ta tyzdenne nenavstevovali vypalnici - kryti svechotom. dnes sa mafiani nastastie nestrielaju na uliciach. este by si mohol napisat o vytvoreni svk kapitalotvornej vrstvy meciarom.... je to ako porovnavat hitlera so stalinom - pricom vieme, ze obaja boli ludske zrudy!
 
mínus indicator plus

 

Ako včera na námestí povedal p. Huba: Oni nás majú za hlupákov, ktorí všetkému uveria.... Takže áno, súdruhovia z KSSmer - veríme vám každé jedno slovo!
 
mínus indicator plus

 

Nerušte nás! Teraz sme na telefovani.....
 
mínus indicator plus

 

" význam Ficovho mena v taliančine – ohromný, úžasný. " U nás - ohromný, úžasný ....... (doplniť podľa uváženia)
22.02.2019 6:09 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nemám argumenty, tak hľadám nepriateľa.... Od mandelinky zemiakovej až po imperialistov z valstrit! Keď toto nezaberie, aj vnútorný nepriateľ sa hodí.... Kriminalizovat farmárov, kriminalizovat námestie, urážať novinárov.....
 
mínus indicator plus

 

" Novinári zničili Ficovi kariéru tým, že si robili svoju prácu " a preto ste najvacsi zlocinci na svete.... https://www.parlamentnelisty.s...
 
mínus indicator plus

a ani sa nezmeni   a ani sa nezmeni

neboj nic! o tristo rokov budu oslavovat birmovaneho komunistu, ktory chdobnym bral a svojim bohatym daval ...
 
mínus indicator plus

 

Keď súdruh plukovník poslanec birkom vidí všetko cez peniaze. On nedokáže pochopiť, že ľudia sa zídu na námestí z presvedčenia, a nie za peniaze..... On vyloží milión € na stôl a urobí tlačovku.... On dokáže zohnať milióny vlastnou hlavou..... :-))
20.02.2019 20:09 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To má ten Soros taký dosah, že dokáže uplatit aj talianske noviny. Až mi je súdruha plk poslanca birkoma ľúto. Celý svet sa spriahol proti nemu..... :-))
 
mínus indicator plus

 

ked ho dnes zabalzamuju, tak preco nie ?
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME