Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dam3.
1 >
mínus indicator plus

 

Malo by sa íst este dalej. Súcasná zmes rímskeho, anglosaského a zidovskéo práva je pre Slovákov a Slovanov obecne nevýhodná. Je to prázdny bezduchý kódex, podla potreby zneuzívaný proti Slovanom na ich ekonomické rabovanie, územný rozklad ich státov, a morálny rozklad ich rodín, v ktorom sa so spravodlivostou a pravdou ani nepocíta. Nedivme sa, ze pre nase dobro neslúzia (právne) systémy, ktoré sme si sami nevytvorili. Ani dom, ktorý vám niekto nadizajnuje proti vasej voli, sa vám nemusí pácit. §1 Slovanského kódexu by mal zniet asi: Verejný cinitel, ktorý sa na ziadost cudzej mocnosti ústne, alebo písomne zaviaze prijímat zákony alebo opatrenia proti vlastnému národu, bude z neho navzdy vyobcovaný. Do rodnej krajiny sa nebude moct vrátit ani na pohreb svojich blízkych, a ziadna iná slovanská krajina mu nebude moct poskytnút azyl, útocisko, ci materiálnu, alebo zdravotnú pomoc. Raz si zradil vlastný rod, koncís. A tak dalej.
 
mínus indicator plus

 

V krátkodobom horizonte predvolávanie a zatýkanie na podanie vysvetlenia za kdejaké fiktívne trestné ciny rasizmu, xenofóbie, a hanobenia zidovskej úcasti v dejinách, politike a biznise. Z dlhodobejsieho hladiska jeden z extrémov: bud pád súcasného globalistického korporátneho zriadenia, alebo nové 50-te roky.
 
mínus indicator plus

 

Na 2. videu policajt strelí do páchatela leziaceho na zemi. Na 3. videu polícia kricí na okoloidúceho, aby si scénu nenahrával na mobil. Potom je tazko upravovat verzie, a robit krízový manazment, ked sa nieco prekecne do verejnosti. Na poslednom je bud Mr. Bean, alebo jeden z civilov, co páchatela odzbrojili a bezí s nozom prec. https://www.liveleak.com/view?...
 
mínus indicator plus

 

Vygúgli prípad Anety Rodovej z Prahy. Mala spáchat samovrazdu tak, ze sa 13x bodla do tela, z toho 3x do strdca a 2x do plúc. Prítomnost jej známeho- libanonského podnikatela Ahmada Hassana Ibrahima na mieste cinu so zakrvavenými rukami, nebola pre vysetrovatelov relevantná. Ist sa obesit na elektrický stlp je zasa normálne podla trebisovských vysetrovatelov. Policajné hlásenia, súdne rozhodnutia a papier pod súdnymi pitvami znesú vsetko. Vrazdy v takzvanom vyssom záujme na nevysetrujú. Nikdy a nikde na svete. Bohuzial. Jediné, co mozu bezní ludia robit, je pomáhat si navzájom, a za ziadnych okolností neverit politikom, právnikov, represívnemu aparátu, státnej sluzbe. Ani keby to boli clenovia ich rodín, alebo im niekedy pomohli. JUDr je oznacenie sekty a lóžového bratstva, z ktorého sa neodchádza. Stavovská solidarita a omerta ako u mafie.
 
mínus indicator plus

 

Som zvedavy, ci aj tu sa rezim pokúsi verejnosti predat, ze sa prokurátor dobodal sám.
 
mínus indicator plus

 

... casopis pripravujú výborní slovenskí tvorcovia a tvorkyne. ... Vedecké sady pre malých chemikov a chemičky ... . Mladí umelci a umelkyne ... . Ako u Mutti Merkel v raichu: liebe Mitbürgerinnen und Mitbürger. Hlúpejsie znie uz asi len slovenský ekvivalent: milé spoluobčiansky a milí spoluobcania. A ja som si uz zacínal mysliet, ze pohlavia ozaj neexistujú. Prí kúpe Knihy o detských pocitoch by som dával riadny pozor na obsah; písaný aj podprahový. Progresívni autori pre dobro nasich detí nepoznajú medzí. Ale asi by ma odradila uz cena €15,- za detskú knizku. Model ludského tela nie je vhodný pre 8 rocné decká. Pozitívne prekvapilo, ze nebol reklamovaný ziaden "tablet pre najmensích, ktorý musíte mat", alebo "aplikácia, ktorá vásmu dietatu v mobile nesmie chýbat".
 
mínus indicator plus

 

Alebo poslat Gréte do Svédska. Jej majitelia jej cast detstva ukradli, tak nech dobieha.
 
mínus indicator plus

 

Lebo to máme v povahe/génoch. Slovania sú pasívni, konformní, naivní, sedaví srdciari s krátkou kolektívnou pamatou, a ochotou nechat sa kedykolvek opit rozkom. Po '89 mali byt formou nejakých retribucných procesov na tresty smrti odsúdení sudcovia, prokurátori, vysetrovatelia a príslusníci StB, ktorí sa od od '45 v súlade so zákonom podielali na mucení knazov, reholníkov, odporcov rezimu a bezných ludí, co si dovolili vyslovit názor. Tieto bezcitné polostroje s titulmi JUDr naopak státny prevrat '89 preckali pod radarmi entuziazmom oklamaných davov, preskupili sa, s odobrením Západu si na obcanov vytvorili totalitu sofistikovanejsiu, a dnes kráglujú hlavne ekonomicky, psychicky a robia z ludí trosky. V súlade so zákonom.
 
mínus indicator plus

 

V 1956 usla skupina 10 vaznov okolo Antona Tomíka z Jáchymovských uránových baní, tábora Nikolaj. Postupne boli vsetci dolapení. Trestné sadzby 1,5 az 3 roky; tí ktorí sa na kopaní tunelov v tábore podielali, ale nakoniec neusli, 7 az 9 mesiacov. Dnes za popieranie zidovskej sebestrednosti sadzba do 5 rokov, § 423.
 
mínus indicator plus

 

Palestína okrem toho drzí Izrael hermeticky uzavretý od zvysku sveta, nie je Izraelu dovolené vybudovat si infrastruktúru, izraelské lode sú blokované Palestínou na mori, Izraelcania sú nútení pouzívat palestínske letiská na výstup z krajiny, sú pri kontrolách vyzliekaní do naha a ponizovaní. Vy budete asi ozaj ten národ vyvolený. Nie kazdý dokáze tak klamat. Palestína taktiez podniká letecké útoky na Sýriu bez vyhlásenia vojny. To palestínska armáda spolu s islamským státom na sýrskom území robí záskodnícke akcie proti prezidentovi Asadovi. Predbehni Vianoce, a daj aj tú o Mrázikovi.
 
mínus indicator plus

 

Kam pojdu po neho domov, do Bejrútu, alebo Rijádu? Pre liberánu smerácku lavicu a ich políciu je len mrtvy Slovák dobrý Slovák. Ten si uz nestazuje, ze mu devastujú krajinu, berú postel spod zadku. Pred 10 dnami vodic vyklápaca pri Nitre zabil 12 ludí. Je na slobode, aj autodopravca- majitel. Kseft automobiliek netreba brzdit, ved to neurobil zámerne, dajme mu druhú sancu. Co vy vysetrujete; uhol dopadu strku na vozovku? Kde beriete právo, povysovat sa nad ludí, a trestat ich za statusy na fejsbúkoch? Lutujem mladých neskúsených policajtov, co idú do zboru z ideálov. Ak zistia, komu slúzia, siahnu si na zivot.
 
mínus indicator plus

Policajti nekonajú, ani ked im dá clovek   Policajti nekonajú, ani ked im dá clovek

konkrétny podnet s presnými údajmi, a urobí za nich 50% roboty. Co tu klamete? Obávam sa, ze ak v Bratislave vycínajú migrošy, vláda uz spustila ututlávací krízový manazment, a elitný policajti a státna bezpecnost touto dobou uz fabrikujú falosné stopy, a vsetko sa ututle.
 
mínus indicator plus

 

Len by ten prokurátor konkuroval Dankovi a Harabinovi v sprísnovaní sion-zákonov proti Slovákom za odznacikový antisemitizmus a fejsbukový extrémizmus. Jedného dna palestínsky prokurátor obviní Netanjahua za genocídu a zlociny proti ludskosti.
 
mínus indicator plus

 

Az po 17. novembri preto, aby oslavy Neznej a progresívnej nenarúsala realita z ulíc.
 
mínus indicator plus

 

Chudák Viola bolá nájdená 11. novembra, ale prípad bol políciou zverejnený az po 17. novembri. To, ze sa TV JOJ pokúsala divákovi vsugerovávat, ze sa takto moze obet zabit aj sama, moze naznacovat krátkodobý výlet skupiny migrantov z Viedne, alebo uz tu usídlených, následné spustenie krízového manazmentu vlády, a preformátovávanie verejnej mienky. CR má podobný prípad Anety Rodovej z Prahy, ktorá mala spáchat samovrazdu tým, ze sa 13x bodla do tela, z toho 3x do strdca a 2x do plúc. Prítomnost jej známeho- libanonského podnikatela Ahmada Hassana Ibrahima na mieste cinu so zakrvavenými rukami, nebola pre vysetrovatelov relevantná. Ano toto sa pri vysetrovaniach deje. Policajné hlásenia, súdne rozhodnutia a papier pod súdnymi pitvami znesú vsetko.
 
mínus indicator plus

 

Aký je mentálny a behaviorálny svet ludí, ktorým médiá hl. prúdu vysvetlia, co si majú mysliet? A odborníci do svojich posudkov zahrnú len to, co im bude umoznené vycítat z vysetrovacích spisov. Ako ked elitné policajné komando v 2011 bez súdu popravilo aktivistu Mateja Curka v Kysaku, plus pospinili jeho meno na min. 3 generácie. (Hoci je trest smrti od 1990 zrusený, a rozhodne by sa nemal vykonávat takto.) K "psychologickým posudkom" v prospech onoho komanda a organizátorov vrazdy sa vtedy prepozical pán doktor Anton Heretik, ktorý ako prvý na svete úspesne vysetril pacienta na dialku, len na základe spisu. Za tento geniálny vedecký pocin mal dávno dostat Nobelovu cenu. Alebo este Svédska královská akadémia vied caká, pokial sa pánu doktorovi podarí úspesne operovat nohu pacienta bez toho, aby ho kedy videl. Osobne tipujem, ze behaviorálnym svetom takýchto ludí je lojalita, konformita a pohoda.
 
mínus indicator plus

"Zoltán Andruskó je vyčlenený na   "Zoltán Andruskó je vyčlenený na

samostatné konanie." Tipujem s vylúcením verejnosti, 3 poschodia pod justicným palácom, v kukle, cez ktorú vykúkajú monokle a hrubej pérovej bunde, co má zrejme zakryt zranenia a krvavé obvazy. Tento "páchatel" bol zrejme pre "spravodlivost" tvrdsím orieskom ako oná stvorica ostatných, vysetrovanie sposobovaním psychických, dusevných a zdravotných tráum ho nepresvedcilo, a muselo sa pristúpit k rucnému-strucnému vykonaniu procesných úkonov.
 
mínus indicator plus

 

Novodobí demokratickí kmotri oslavujú sami seba. Na tých ceských studentov, co Nemci po 17.11.1939 povrazdili, si uz nikto nespomenie. Liberálna demokracia po '89 pre nase dobro valcuje, co jej príde do cesty. Podobne ako pred nou demokracia ludová. Po '89 chceli Slováci a Cesi preberat zo Západu hospodársky rast, nie zasa dalsie ideológie. Dostali presný opak.
 
mínus indicator plus

 

Boli to absolútne zdravé stromy do priemeru az jeden meter. Ked idete autom po oblúku R1A v smere na NR pozerajte doprava smer park Sihot, jak to tam mesto znivocilo. Zelám barbarom, ktorí toto nariadili amputáciu jednej koncatiny. Pre ich dobro; ved je uz stará. Protéza bude nová. Jedná sa o revitalizáciu ich zdravia a prevenciu. Co ak by chytili hnis do palca. Kto si to vezme na zodpovednost. Primitívni sprostí úradnícki barbari s razítkom v jednej ruke a neobmedzenou mocou v druhej.
 

1 >

Najčítanejšie na SME