Štvrtok, 20. február, 2020 | Meniny má Lívia

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: janstar
1 >
mínus indicator plus

Kde to začalo?   Kde to začalo?

Vo Francúzkej revolúcii vytlkli milion ľudí,tam to začalo.Vtedy vznikol nacionalizmus. Potom rusi exportovali komunizmus do Mexika a tam tiež pozabíjali komunisti státisíce ľudí. V Španielsku pobili komunisti v 1936 tisíce nevinných ľudí. Po prvý krát v historii tam zabili asi desať sestier Červeného kríža . Francúzkom to začalo a potom Rusko sa inšpirovalo a pred tým Turecko.
Reakcia k téme: Ako vzniká genocída?
29.06.2019 18:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Teraz,   Teraz,

keď už je ten úrad tu ,treba zaviesť nútené práce pre nezamestnaných pre celú EU,tak ako je to na Slovensku. Nech si aj na západe odpracujú svoje dávky na aktivačných prácach a nielen zo Slovákov robíte bláznov.
 
mínus indicator plus

Matovič má bilbordy   Matovič má bilbordy

po Slovensku že on ochráni slabších. Doteraz len útočil na slabších,nútené práce vymyslel a všelijaké iné prísne zákony navrhoval. On tam zastupuje len zbohatlíkov ako je on,na nič iné tam nie je a ešte je aj mierne proruský. Matoviča by už tí slováci mali prestať voliť.Je to šašek.
 
mínus indicator plus

skonfiškovaní   skonfiškovaní

ale role im ostali ,vlastnia ich naďalej.Tak môžu začať farmárčiť ich potomkovia. Už je to dovolené.
10.06.2019 11:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

slováci   slováci

tam patríte do Ruska. Vidíte ako sa Putin ponížil ,postavil sa o jeden schodík nižšie aj ruku podal premierovi normálne,nie nadradene,tak sa snaží aby ste mu uverili aspoň tak ako maďari. S rusmi máte budúcnosť istú. Aj zákony dávate podobné proti ľuďom ako v Rusku ,napr. nútené práce pre nezamestnaných.No kam by ste išli ? S rusmi vám bude dobre.Ste rovnaká slovanská,komunistická nátura. Všetky slovanské národy mali komunizmus. A čo ste sa len naplakali keď vám ten komunizmus padol,ajajááj. Kašlite na západ ,patríte do Ruska. Danko ,ten zas obišiel Bielorusko. To je ďalší váš strategický spojenec.
 
mínus indicator plus

kulakom   kulakom

sa nechce robiť ,v tom je problém. Všetkých ľudí nahnali do miest a na poliach nemá kto robiť.Tam mali byť na dedinách a živiť sa na svojich poliach. Nebojte sa,drahota ešte len príde.
06.06.2019 13:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

prečo   prečo

pečivo z celozrnnej múky je drahšie ako z bielej? Celozrnnú múku len zomelú a je to, ale keď chcú vyrobiť bielu múku ,tak ju musia oddeliť od tých šúp .S bielou múkou je viac roboty ako s celozrnnou .Preto by mala byť biela múka drahšia a je to naopak. Prečo keď v noci spím tak sa mi nekýcha.Vie niekto? Stalo sa už niekomu ,že by sa v noci zobudil kvôli kýchaniu?
 
mínus indicator plus

náckovia   náckovia

len sa bojíte náckov. Pozerajte sa aký je trend vo svete a hlavne na mocnosti ako je Rusko, USA,Čína,prípadne Nemecko ,Francúzko.To je rozhodujúce .S kým by sa tak naši náckovia spojili? Pokiaľ počúvam Kotlebu tak najviac pochlebuje Rusku a tí ho sotva podporia ,keď majú iných ako Kolára,Danka ,Fica. Náckovia sú osamotený jav až bezvýznamný. Komunisti si nedajú ukradnúť moc nejakými náckami,na to sú moc opatrní.
 
mínus indicator plus

Darmo   Darmo

niekto rozpráva,že sa dnes majú všetci lepšie ako za komunizmu,aj chudobní. Lenže za komunizmu mal komunistický papaláš Ladu 1600 a obyčajný človek Śkodu 120-rozdiel v cene cca 25 000korún.To bol ročný plat. Dnes má obyčajný človek auto za 10 000eur a bohatý za 65 000eur.Rozdiel 55 000eur.To je dnes desaťročný plat. Vtedy mali kadejaké celebrity ,vzdelaní ľudia len králikáreň na sídlisku a nejakú záhradnú chatku a dnes majú haciendy a drahé byty,postavené na kľúč. Vtedy mali práveže obyčajní robotníci rodinné domy lebo si ich dokázali postaviť svojpomocne. Dnes sa nikto nepozerá na to že sa má lepšie ako za komunizmu .Dnes sa každý porovnáva so svojim okolím,tam kde žije. Ako sa má ten a ako sa mám ja, a prečo sa ja mám tak a on sa má tak a čo som ja horší od neho? A ideš k zubárovi s boľavým zubom a musíš zaplatiť 50eur .A prečo? Veď to je súčasť prvej pomoci ,vytrhnúť boľavý zub. Prečo sa za to musí platiť? Robia tu Švajčiarsko ,tam že sa platí u zubára ale aké majú platy švajčiari.A mnoho iných nezmyslov ,ktoré sužujú človeka je tu.
 
mínus indicator plus

slováci   slováci

vlani vyhrali prvý zápas s rusmi a potom už len prehrávali aj tento rok by to mohli zopakovať.
 
mínus indicator plus

zbohatlíci   zbohatlíci

nie sú problém ale minimálna mzda je problém. Zaujímavé.
 
mínus indicator plus

nožnice   nožnice

sa na Slovensku rotvárajú a vy tu píšete o drahých autách. Také autá majú len zlodeji.
 
mínus indicator plus

To je dobre   To je dobre

že bude pád civilizácie,už sa na to teším.Konečne nejaká zmena. Čo ste si mysleli že sa budete s tou modou vyťahovať až do neba?
 
mínus indicator plus

Taký   Taký

zákon platil v Československu od roku 1919 a možno aj v monarchii. Veľa ľudí po dedinách prišlo o role ,alkoholikov bolo dosť. Teraz dávajú peniaze na pôžičku ale vtedy si nakúpil aj bez peňazí. Ano teraz,tie tzv.rýchle pôžičky sú podobné ako vtedy pred vojnou to borgovanie.
 
mínus indicator plus

Poškodzoval   Poškodzoval

dobré meno Slovenska.To by to Slovensko nejaké dobré meno muselo mať aby ho mohol poškodzovať. Mafiánsky štát je to ,bez dobrého mena. Ani na meno mu neviem prísť.
 
mínus indicator plus

A ďaľší   A ďaľší

ako skončili? Mali začať vyhlasovať od desiateho miesta,bolo by to dramatické. Štefánik mal len sto tisíc hlasov ? Nejaká nízka účasť bola.Je to nerelevantné.
 
mínus indicator plus

Lenže vtedy bol taký   Lenže vtedy bol taký

zákon že sa v krčmách nalievalo na úver.Nemusel si hneď platíť a mohol si piť . Ale na konci roka prišiel za tebou krčmár aby si vyplatil ,to čo si prepil.A keď si nemal z čoho zaplatiť ,bola exekúcia a dali ti do dražby polia.dobytok,dom a taký človek sa dostal na mizinu.A krčmári boli vtedy väčšinou židia,preto ich neznášali.
 
mínus indicator plus

evanjelika   evanjelika

ste si zvolili? A čo dokázal ? Ani s lietadlom nedokázal pristáť. Prečo nemohol kandidovať Tisča,veď aj väzni majú volebné právo.
 
mínus indicator plus

hocijaký   hocijaký

päťdesiat ročný komunista je antiseminista.To sa dedí výchovou v rodinách.
 
mínus indicator plus

facebook   facebook

ruší účty za politický názor. Je to mafia.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME