Štvrtok, 23. január, 2020 | Meniny má Miloš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dobrevedieť
1 >
mínus indicator plus

 

Toto je skvelá ukážka "očisty" policajného zboru pod vedením ministerky Sakovej a ešte stále policajného prezidenta Lučanského. Podozrivý z trestnej činnosti robí vyšetrovateľa. Tak to je gól. Bananistan ako vyšitý. Komu súmtíto naši dvaja činitelia poplatní, keď ho tam držia. Žeby Fico? Alebo tam stále "šéfujú" Kaliňák s Bödorom?
 
mínus indicator plus

 

Piť sa v parlamente môže. Nesmú sa jesť horalky. Keď je kapitáň ožratý, je z neho ešte väčší tupec ako zvyčajne. I keď som si myslel, že sám seba už prekonať nemôže!
 
mínus indicator plus

 

Idiot, ktorý sa ožratý v rádiu neúspešne snažil zo seba dostať ucelenú vetu, je len smiešna figúra na čele parlamentu. On je hanbou nášho národa a štátu. Pomaly, ale isto sa dostáva na úroveň bývalého predsedu strany SNS Slotu. A to je jasný dôkaz toho, že táto strana je stranou opilcov a nacionalistických idiotov.
 
mínus indicator plus

 

Ale je! A nebudeme sa môcť ani čudovať, ak nám po voľbách vznikne vláda z postkomunistov, slovenských a maďarských nacionalistov a kotlebových fašistov. My nie sme národ holubičí, ako sa spieva, ale národ nenapraviteľných idiotov.
 
mínus indicator plus

 

Chvíľu si ho tam ponechajú, a potom vypasené prasa 62:0, zvýši skóre na 63:0.A bude po Kačinej svadbe.
 
mínus indicator plus

 

Ešte nebol zbalený...
 
mínus indicator plus

 

Už by nemal byť sudcom, keď má takú krátku pamäť. Sa čudujem, že si spomína kto je Fico.
 
mínus indicator plus

 

Svedomím?! To čo je za haluz? Veď oni majú miesto svedomia kalkulačku.
 
mínus indicator plus

 

Tak, tak. Čo smerák, to chrapúň.
 
mínus indicator plus

 

Dati by sa možno aj vedel postaviť na lyže, ale nechcebzrejmebzahanbiť svetovú špičku. Tak špičkuje z dajakej kutici a vo svojich mokrých snoch počúva hymnu pre víťaza...
 
mínus indicator plus

 

Hranol sa k tomu vyjadrí do konca týždňa. Po vytriezvení.
 
mínus indicator plus

 

My to vieme, ale on nie!
 
mínus indicator plus

Ti dvaja sa našli   Ti dvaja sa našli

Alebo: Vrana k vrane sadá, ***** hayzla hľadá.
 
mínus indicator plus

 

Ups! Oprava. Poškodenie dobrého mena
 
mínus indicator plus

A je to tu -62:0!!!   A je to tu -62:0!!!

Kocner a spol. môžu len banovať, že im elektronický systém "nepridelil" tohoto špeciálneho prokurátora. Už dávno by sa súdil o odškodné a nemajetkovú újmu zaoškodenie dobrého mena. Ale, čo nebolo môže byť. Naša úplatná justícia je pod vedením spolužiaka a teraz už súdruha 62:0, schopná čohokoľvek.
 
mínus indicator plus

 

To, čoho sú schopní Kotlebovi fašisti je hrozné. Správajú sa ako ***** a ešte horšie je, že tieto zvieratá v ľudskej koži majú velke stádo stúpencov- voličov, ktorí s týmto ich konaním nielen súhlasia, ale aj obdivujú. Jedno však nepochopím. Tieto indivíduá sa nám snažia nahovoriť, že to všetko robia v mene viery a slovanstva, ale ak v mene iného náboženstva napriklad moslimovia, vraždia "nevercov", tam už s ich prejavom viery majú problém a svoju nenávisť obrátia aj voči nim. Proste sú presvedčení o nadradenosti rasy, farby pleti a viery.
Reakcia k téme: Ani smrť im nedoprajú
12.01.2020 11:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To že mýtny systém je nastavený tak, aby z neho profitovala najviac firma blízka Smeru, je pravda. Ale ak sa nebude vyberať žiadne myto, ako to títo ľudia žiadajú, nie je východisko. Bez žiadnych peňazí sa nevybuduje ani neopraví žiadna cesta. Im nejde o ni iné, iba o vyššie zisky pre svojich majiteľov, ktorí im potom k výplate prihodia almužnu.
 
mínus indicator plus

 

Jediné, čo môže tento masový vrah spraviť, je spáchať samovraždu. Ale na to nemajú takíto gangstri gule. Proste je to ruská škola. Za vraždu sa nehanbia. Sú na to skôr hrdí.
 
mínus indicator plus

Zdenko Ručka   Zdenko Ručka

Ešte spíš? Včera si bol aktívnejší pri obhajobe iránskeho vyhlásenia, že oni s tým nemajú nič spoločné, že to je len výmysel a sprisahanie ameriky proti nim.
 
mínus indicator plus

Pre idiota s č. 11   Pre idiota s č. 11

Ten bezprízorný komunista a marxista to bude obhajovať ako zaslúžený trest západným imperialistom. To, že to bolo ukrajinské lietadlo prejde tichým mlčaním. Ale veď nakoniec aj Ukrajina je nepriateľom jeho milovaného boľševického mierotvorcu "majiteľa" Ruska, súdruha Putina. Takže v podstate OK.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME