Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dobrevedieť
1 >
mínus indicator plus

 

Jasné, že chodí. Hlavn TA3, ako ich spoluorganizátor a RTVS, ako vraj verejno právna ha,ha,ha., inštitúcia. To sú jeho spojenci v šírení demagôgie.
 
mínus indicator plus

 

To si myslíš, že keď tebe platí Smer, teda Fico, za títo dristy, tak každý robí všetko len za peniaze. Tvoje krédo je zrejme: PODĽA SEBA SÚDIM TEBA. Ale na svete źijú aj slušní ľudia.
 
mínus indicator plus

 

Verme Putinovi. Ten palác je predsa majetkom Ruska. No nakoniec, on sa tvári ako majiteľ Ruska a jeho poddaných. Tak že “Já tinevím Karle”
 
mínus indicator plus

 

Perfektne napísané ako vždy. Niet čo dodať. Trnafský šašo a ten jeho zelený nohsled bez vlastného názoru, už naozaj podliezli aj latku hluposti a sebaklamu, ktorú tu prekliate nízko nasadil Kollár, sa spravajú naozaj ako majitelia Slovnska.
 
mínus indicator plus

 

Tento človek mal byť už dávno stíhaný za vydieranie a prímanie úplatku. No ale, ak nie je žalobcu nie je koho stíhať. Väčšina buď to prijala jeho "podmienky", alebo sa zmierila s cca ročným oddialením termínu započatia svojho projektu.
 
mínus indicator plus

 

Jedna z koaličných strán sa vraj chce premenovať na Sme SPODINA. Chcú tak mať bližšie k svojim voličom..
 
mínus indicator plus

 

Nuž čo? Strana SmeR rodina je plná podivných indivíduí, ktorí sa správajú ako nadľudia. Hoci ich minulosť je vo väčšine veľmi podivná, dokonca ich alfa samec sa správa nie len ako hulvát, ale aj ako skutočne drahá nevesta. V koalícii sa správajú ako jej majitelia, a keďže ich mentálna výbava je asi na takej úrovni ako v OĽaNO, dobre si rozumejú. Papalášizmus je u nich hlboko zakorenený. Proste nadľudia!
 
mínus indicator plus

 

Dokázala nemožné. 5 hodín pózovala v skafandri. To má byť ospravedlnenie tým, ktorým ona a jej manžel v podstate ukradli možnosť dať sa zaočkovať, a vystavili ich tak sebecky riziku ochorenia, ba možno aj smrti. Táto hanba nie je len jej hanbou, ale hanbou všetkých, včetne médií, ktorí z nej teraz robia hviezdu a idol slušnosti a morálky. Fuj!
 
mínus indicator plus

 

Kotleba sa chce zbaviť týchto vagabundov, hoci on nie je o nič menší, aby sa mohol uchádzať o prípadnú spoluprácu s komunistami. Teda možná koalícia Smer + Hlasosmer + ĽSNS. Veď komunisti a fašisti majú rovnakú ideológiu.
 
mínus indicator plus

 

Len sa neteš. Zamysli sa nad poslednou vetou a pochopíš, že sa nič nemení. Škoda.
 
mínus indicator plus

 

UPS. To mala byť reakcia kna 1508570
 
mínus indicator plus

 

Neblázni as referendami na túto tému. Veď väčšina Slovákov by nás videla radšej ako ďaľšiu Ruskú guberniu. Spočítaj si hlasy Smeru +.HlasoSmeru + SNS + Kotlebový fašisti + Harabinova vlasť a bude ti jasné ako by sme dopadli. A ver mi, nebolo by to pre nás víťazstvo. Prvých 38 rokov života som žil v prekliatej krajine komunistov a zradcov pod Ruskou čižmou. Takže viem o čom to je!
 
mínus indicator plus

 

Keby hlúposť kvitla, tak by bol trnafský šašo zakvitnutý ako májová čerešňa.
 
mínus indicator plus

 

Nuž kto chce kam, pomôžme mu tam. Tento krát si dajú určite na jeho usmrtení poriadne záležať Dopadne presne ako ostatní báťuškovi oponenti v posledných rokoch.
 
mínus indicator plus

 

Tak že trnafský šašo si predsa presadil plošné testovanie. Síce ho premenoval na skríning, zrejme to spravil pre Sulíka, aby ten nestratil tvár, ale Sulík tak dokázal, že svoje stanovisko nebude obhajovať, a postavil sa tak do jedného šíku s oboma plagiátormi a zhodil spolu s nimi celú vedeckú obec, ktorá mala iný názor a s ktorou si spolu teraz vytreli ..ť! Tak hor sa do radov na testovanie. Veď vonku je príjemne a ľudia budú na čerstvom vzduchu. A tí, čo sa počas tejto príjemnej kratochvíle nakazia, majú smolu. A keď skapú, tak aspoň odbremenia lekárov!
 
mínus indicator plus

 

Asi vyhrala na športke. Len ona vie koľko čísiel musela “uhádnuť”. Zrejme potrebovala aj počítadlo lásky.
 
mínus indicator plus

 

Všetci títo titulo maniaci vedia, že ďaľší titul už nekalím spôsobom nezískajú. A tak lavírujú ako sa dá. Verejná hanba a odsúdenie pre nich žiadnym trestom nie je.
 
mínus indicator plus

 

Igor Testovač Trnafský je najväcší klamár a podvodník z celej tejto vlády. Z íslami a vyjadreniami šermuje ako totálny chudák. Klame v grafe, klame pri obhajobe testovania na úkor očkovania, klame, že je tu dajaký očkovací manuál, ktorý nikto nevidel. Proste čo slovo, to lož!
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Celé to vyzerá tak, že sa MZ spolu s vedením nemocníc snažia z vakcinácie spraviť nedostatkový "tovar". Veď nedostatok čohokoľvek bol a vždy bude najlepšie predajný artikel. Ak to tak nie je, tak druhá možnosť je absolútna neschopnosť ministra zdravotníctva riadiť svoj rezort. Veď jemu sa nepodarilo za 9 mesiacov pripraviť ani dostatok očkovacích centier, nie to pripraviť dajaký relevantný plán očkovania obyvateľstva. Preto sa tu dá s tým vágnym poradovníkom obchodovať.
 

1 >

Najčítanejšie na SME