Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: penta_r
1 >
mínus indicator plus

no   no

veď vravím. neviditeľná ruka trhu zvíťazila. televízia ukazuje to, čo chcú diviaci vidieť. rozhodujúce sú iba čísla sledovanosti. nič viac, nič menej. kto nechce - nepozerá. hovorím, ak by sa nedajbože stalo také niečo mne, tak novinár ktorý by tam behal s mikrofonom by dostal keres papuľu.
 
mínus indicator plus

ale   ale

prosím ťa. škoda že na SR neexistujú nezávislé noviny, ktoré by sa venovali investigatíve. tie by mohli preklepnúť co cukrár robí momentálne, v čom podniká, ako sa mu darí. nuž ale to až na nejakom inom mieste, v inej krajine. kde mini. funguje nezávislá tlač. nie to ako tu u nás na SR
 
mínus indicator plus

preco   preco

sa v tejto diskusii nedajú prečítať zmazané príspevky, co vraj porušili nejaký kodex?
04.03.2013 10:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ak   ak

sa nemýlim, tak SAD v Prešovskom kraji ovládaju SMER positive. Vlastne to je jedno, kto to ovláda. Jednoducho išlo o kšeft - nahnať do SAD viacej ľudí, aby si tá mohla viacej pýtať . Ale co povedať? Ľudia si zvolili to .. co si zvolili.
 
mínus indicator plus

pravičiar   pravičiar

Bojko to neustal. zdá sa, že pravica sa vyčerpáva v celej východnej európe. kape buď na korupciu, alebo na vlastnú nenažratosť - ochotu predať aj svoju mater. otázne je, co príde po tom? komunizmus už bol a nebolo dobre, kapitalizmus tiež melie z posledného. makať za bulharské platy a platiť rakúske ceny za energiu... asi ostáva možné už len na slovensku.
 
mínus indicator plus

no,   no,

takže kandidát podnikateľov a hornej 5% vrstvy sa už predstavil. Držíme mu palce v boji proti Ficovi. No, a nám občanom, ostatným - chcelo by to nejakého normálneho, občianského kandidáta. Heh, ale koho?
 
mínus indicator plus

preco   preco

sa musí celá krajina skladať na bratislavský klub Slovan Bratislava? Postavili sme im štadión, teraz platíme lietadlo? WTF ???? !!!!
 
mínus indicator plus

bolo   bolo

len otázkou času kedy ficovi prasknú nervy a ukáže sa aký je. niet sa čo čudovať. a hlavne denník SME, ktorý by sa ma premenovať na LEBO FICO bude mať opäť o čom písať. ozaj, kto je to ten Kostolný? sa mi niečo marí, že s takým menom, jeden držal Gorilu v šuflíku tri roky a ešte odporúčal voliť hlavných aktérov Gorily. to nie je tak celkom s kostolným riadom :):):):)
 
mínus indicator plus

v   v

bulharsku padla vláda konzervatívnej pravice. ficiak je údajný ľavičiar. otázne je, ak by ficova vláda padla, nastúpil by kto? snáď nie páni z tých frakcií s názvom... opozícia?
 
mínus indicator plus

aký   aký

ŠtB_áci v ČEZ? Veď tichý akcionár Klaus je pravičák ako brno, tak neurážaj svojich bohov, lebo zle dopadneš. Ozaj, v tom Bulharsku sa to dialo a deje za vlády pravicovej - konzervatívnej vlády. A nevraviac už o súdruhovi precedovi bunga - bunga konzervatívcov v Taliansku Berlusconi. To je vzor všetkých pravicových - slovenských kapitalistov, nie? Neoliberalizmus, ktorý ovládol Európu je druhá najhoršia ideológia. Hneď po komunizme.
 
mínus indicator plus

pravičiar   pravičiar

Orbán v Maďarsu zavádza riadnu diktatúru. V Bulharsku sa kvôli vláde pravice upaľujú ľudia, v Maďarsku pravičiar Orbán obmädzuje slobodu slova...
 
mínus indicator plus

a   a

zase konzervatívna pravica vedená mafiánom Berlusconim. Nemôžem si pomôcť, ale konzervatívna pravica mi začína pripomínať vyčíňanie boľševikov u nás v 50 rokoch. Neoliberárne skorumpované ***** ovládli EU. V Bulharsku sa kvôli krokom konzervatívnej pravice upaľújú ľudia, v Taliansku je precedom konzervatívcov, bunga bunga Berlusconi....
 
mínus indicator plus

východnú   východnú

európu, po devastačnom komunizme, dorazil neoliberalizmus... a výsledok je takýto: ľudia sa upaľujú na uliciach. Ozaj, škoda že SME zabudlo pripomenúť, že sa to stalo za vlády tvz. pravice v Buharsku. "The day before his resignation, Mr Borisov vowed to “fight until the end”. He had hoped to calm the protests by sacking Mr Djankov, a former World Bank economist who is respected by his peers but unpopular with the public because of his stringent austerity policies. Mr Djankov squeezed the budget deficit from 2% in 2011 to 0.5% of GDP, one of the lowest in the EU. Yet deep cuts in wages and pensions have made the people of the poorest EU country even poorer. Some 22.3% of the population live below the poverty line."
 
mínus indicator plus

hahahaha   hahahaha

modrí jehovisti s vami .. ťažko. poznám regióny kde je úplne jedno kto je pri moci a práce tam nebolo a nebude. ozaj, čo vravší na správu, že RWE chystá v Košiciach 1000 pracovných miest. mám za to, že to bude vďaka Ficovi - tvojou sektárskou logikou. http://hnonline.sk/c1-59372520... V čase krízy, to či niekto má, alebo príde o prácu... o tom rozhoduje obrovské množstvo faktorov a Fico či náš Zákonník práce - najliberálnejší v celej EU má na tom len minimálnu zásluhu. Fico je rovnako neschopny ako Dzurinda, Mikloš, Kaník, Radičová..a celá banda. Jeden - druhéme nemajú si čo vyčítať.
22.02.2013 10:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

na blog.sme   na blog.sme

by mohi spraviť novú podkategóriu: a síce political zombies blog, alebo, ešte lepšie LEBO FICO kategória, a tam by boli umiestňované všetky blogy ako toť od súdruha Koníka.
22.02.2013 9:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

netrep   netrep

nezmysly. Zahraničné matky bánk, nemajú nikde v civilizovanej Európe také zisky ako na SR. Tu, ekonomicky negramotné obyvateľstvo predá banke aj vlastnú dušu. Ak by sa takto banky správali doma, tak by už dávno boli zoštátnené a ich riaditelia by boli povešaní po na kandelábroch. To že sa bankám šliape po krkku u nás, a že sa pre nich štandardizujú podmineky, tak ako je to v celej EU je len dobre. Co sa týka ruského kapitálu, ten je vítaný všade na svete ...tak preco sa ho báť?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

no,   no,

povedal si: A, a dopovedz aj :B. teda, ktorá vláda by to zvládla? Snáď nemáš na mysli vládu SDKU-SAS-OĽaNO-NOVA-KDH-ALFA-BETA-GAMA? Lebo zatiaľa volič Fica nemajú na čo zabúdať. Fico viac - menej robí to čo sľúbil. No a teraz ty - nevolič Fica čo navrhuješ? Resp. asi by si mal ísť do politiky ty. Alebo, nedajbože, chceš povedať že Radičovej vláda to za ten rok zvládla :):):):):):):):):)
 
mínus indicator plus

podľa   podľa

IHNED.cz, majú Slováci najdrahšiu el. energiu z býv. vých. europy http://byznys.ihned.cz/c1-5934... hm, a preco neštrajkujeme my?
 
mínus indicator plus

no   no

veď práve. bulhari a albánci si povedali, že ochotní platiť tak horibilné sumy nie sú a riešia to. ak si dobre spomínam, na vysoké ceny elektriny sa u nás sťažujú aj veľké podniky a firmy-ale nikto s tým nič nerobí. škoda, chcelo by to odtajniť zmluvu o privatizácii slov. elek. čo tak ivan mikloš šikovne zatajil. je zarážajúce že aj takí bulhari a albánci majú viac rozumu ako slováci. Čo sa týka ČEZ_u, je to dôkaz, že aj štátny podnik dokáže byť úspešný, chce to len správnych Ľudí na správnom mieste. Ale co sa dá povedať o ministrovi financií, ktorí dosadzuje štátnach manažérov - svojich kamošov, a hneď na druhej strane vykrikuje, že štát je zlý vlastník ???!!! Nevraviac už o tom, že sa naše štátne podniky privatizovali do spoločností vlastnenými inými štátmi. Možno že raz sa nájde schopný človek zmapovaž tieto privatizačné rabovačky aj so všetkými výhodami a nevýhodami pre Slovensko a jej obyvateľov. Ale toho sa asi nedožijem.
 

1 >

Najčítanejšie na SME