Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: miSSeno1
1 >
mínus indicator plus

a čo tak namiesto nezmyselnej kontroly   a čo tak namiesto nezmyselnej kontroly

začať hospodáriť vyrovane, alebo prebytkovo s tvorením si rezervy na horšie časy?
29.11.2011 0:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

tvoja nenávisť  ťa rozožiera ako   tvoja nenávisť ťa rozožiera ako

rakovina. Túto istý situáciu zažila ČR pred dvoma týždnami, ked čelila tomu istému nezáujmu investorov o kúpu českých dlhopisov. Zadlžené slovensko na úrovni 45% jeho HDP a zadlžené česko na úrovni 45% HDP je pre zahranicneho investora to isté. Kdežto česká koruna teraz pekne lieta, a pravdepodobne bude oslabovať v rámci záchrany jej exportu, čím sa dlh pre vládu ešte predraží, kedže sa spláca v dolároch alebo v eurách.
 
mínus indicator plus

bratislvaský miliardár čo ťahá nitky   bratislvaský miliardár čo ťahá nitky

za príkazov JaT, hlavne v bratislavskom kraji, tu je pôsobenie tejto nanajvýš škodnej. Dúfam a úprimne sa teším na časy ked budeme odstranovať tento genofond do tretieho pokolenia.
 
mínus indicator plus

aj keby skryté kamery   aj keby skryté kamery

nachytali megaZLODEJA-fitca ako sám osobne dohliada na odposluchy, aj keby ho tie kamery načapali ako si so sponzormi parcelujú slovensko stratil by možno 1-2%. Nič viac. 40% tupovoličov sa od mečiara nijak nezmenilo, zmenilo len vodcu. Vodca za nich premýšla, vodca sa o nich stará, vodca ich chráni, vodca ich okráda, ale vodca vie všetko najlepšie. A im to stačí a stačiť bude.
23.11.2011 22:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

čím sa líši ČR, Polsko, madarsko   čím sa líši ČR, Polsko, madarsko

od svojich kolegov z eurozony ako je francuzsko, nemecko, rakusko? Len tým, že majú vlastnú menu, toď vše. Uroky z ich dlhopisov su rovnaké ak nie vyžšie, a zadlženost je tiež relativne vysoká, deficitne hospodária už roky tiež, ich dlh kontinuálne narastá, v reformách tiež nejak extra nenapredujú. Ono, kto dnes v europe môže hodiť kameňom? Myslím, že nik. Takže škodoradosť tu nie je fakt na mieste, hlavne pre silne proexportnú českú ekonomiku.
22.11.2011 17:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zradičová,  už prosím odíď   Zradičová, už prosím odíď

natvrdlá ropucha, druhý krát čo skočila na lep spolku fico-dzurinda.
 
mínus indicator plus

no zas nič moc, zas nejak extra   no zas nič moc, zas nejak extra

im nenaložili. Naša policajná sebranka, to už je iné kafe. Pokojná demonštrácia obyvatelov dediny proti cigánskemu teroru, dojdú fízli s kukláčmi a brutálne proti neozbrojeným civilom zasiahnu. Na študentov by som čakal trošku väčšiu odvahu. Aspoň pokazené vajíčka mohli použiť.
 
mínus indicator plus

kam môže riťolezectvo dosiahnuť   kam môže riťolezectvo dosiahnuť

vidno na autorovi článku. Už aj Rudé právo v 50-tich rokoch malo kvalitnejšiu propagandu ako vy, súdruh gramblavý.
Reakcia k téme: Neuveriteľná SaS
20.11.2011 17:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

synku darmo vyplakávaš,   synku darmo vyplakávaš,

mbank je tu už roky rokúce, a ponovom konečne konkurencia zuno. Už roky môžeš mať účet zadarmo, len si ako klasický slováčik, nechať sa ošklbávať, okrádať a vyplakávať, a to všetko dobrovolne.
 
mínus indicator plus

sdku klesá a klesá   sdku klesá a klesá

vidím že za komančov sa "pán" poslanec čo to podučil na oddelení propagandy. Tfuj, klamať a ešte to hrdo publikovať, sdku grc.
13.11.2011 21:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

to iste, miliardár neinvestuje bez   to iste, miliardár neinvestuje bez

toho, že by si zisk nechcel vybrať v dohladnej dobre. A tie kecy o tom, že nebude musieť dávať uplatky si nechajte. Zo štátneho cecku sa cicá najlepsie, a on to vie, miliarda korun na uplatkoch a 20 miliard zisku.
 
mínus indicator plus

na VUCHTe som bol asi pred 2 mesiacmi   na VUCHTe som bol asi pred 2 mesiacmi

je to budova "duchov", a prakticky končí, tam už dožívaju dôchodcovia, staré plynky a čaká sa kto zhasne svetlo. VUCHT je už za zenitom. Samcu máme jedine cez SAV a CHTF. Ale myslím si, ako som spomenul, politici nedaju ani cent, EU fondy čerpať nevieme, takže ostáva veriť že slováčikovi bude musieť stačiť ešte 15 rokov ten istý plat, aby mu tu ten WV, Kia, cintroen zostali. Ale čo sme chceli, to máme. Svet je spravodlivý, to že potom bude hundrať, je také slovenské a môžeme sa tváriť že máme vo vrecku aj miliardu, prd nám to bude platné.
 
mínus indicator plus

babiš má saláme dajaké slovensko   babiš má saláme dajaké slovensko

prvoradý je zisk. A že sa teraz hrá na moralistu, pche. Verím mu asi tak ako ruskovi s tou jeho ANO. Slovensko ešte potenciál má, kým nevymre stará generácia vyučená ešte za socíku. Takže máme posledné roky. Ale to by štát musel chcel podporovať vyvoja výskum, čo sa tu od 93-teho nerobí. Prečo? Lebo sa z toho zle kradne. A sice máme pomaly najviac inžinierov na 1000 obyvatelov, ale ich kvalita je viac než mizivá. Sloveci boli pred 100 rokmi inteligenčná spodina v strednej europe, a za tých 100 rokov ani zdaleka nedobehli už ani čechov, hoci s nimi boli v spoločnom štáte. Rozdiel v kvalite technických vyšokých škôl v čr a sr, je tak priepastný, že nie je ani porovnatelný(vlastná skusenosť), možno keby sme použili logaritmickú mierku. Ja som už nad touto "republikou" mávou rukou, a odtiahol preč.
 
mínus indicator plus

Zradičová,  už prosím odíď   Zradičová, už prosím odíď

povalila si si vládu a zadlžila chudobné slovensko, ak sa bude aplikovať navýšený euroval, a VY zradcovia schválite aj trvalý euroval, tak slovensko v roku 2012-2013 zbankrotuje alebo to zas necháte zatiahnut strednú a nižšiu vrstvu. Expert miklož(megaZLODEJ-fitco tiež) nič iné ako zvyšovať dane nevedia.
 
mínus indicator plus

záleží od množstva   záleží od množstva

ja pridávam ešte lyžičky(3-4) kvalitnej horčice. Tá to jemne dochutí a tiež aj jemne dokyslí.
Reakcia k téme: Daniel a la sviečková
08.11.2011 14:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ano, to sa lahko hovorí   Ano, to sa lahko hovorí

ale ked ide o zdravie, dáš aj posledné, to ti garantujem. To nie je službička typu počuj kámo, pošuchni ma v tom poradovníku na nový iphone. Čo myslíš, prečo sú ludia ochotní dávať svoje celoživotné uspory za operáciu? Lebo zdravie bud máš alebo nemáš, bud žiješ alebo nie. To nie je vec. A lekári to krásne využívajú. Lebo lekár môže s kludom povedať NIE. Ale takých je možno 1%. Respektíve za svoj vek som sa ešte s takým nestretol. Ale zato od nás pobrali 25 000 kčs, ešte pred 89 za liečbu môjho deda, ktorý mal rakovinu takú že zomre po 2 mesiacoch hospitalizacie, ale do posledného momentu nás presviedčali, ked zaplatíte, bude taká a onaká operacia, také a onaké lieky, a ked zomrel, nik sa z tých lekárov ani neukázal. Sestra sa po cca 10 rokoch zamestnala na potologii v podunajských, tam kde ležal a vravela že už o prijatí to bol jasný kandidát na smrť. Ale ešte pred tým si "páni" "doktori" prilepšili. Mama na antolskej, cca okolo roku 2002. Museli jej odstrániť myslim že maternicu. Doktorko povedal na priamo 15 000Sk a budete mať pokoj, klud. Úplne na rovinu, ja som bol tak naštvaný, že som jej povedal, nech nedáva ani korunu, ale mama sa bála, a dobre vieme ako funguje lekárska komisia. S odstupom času si vravím čert ber tých 15 000sk hlavne že je v poriadku. Babka, ružinovská nemocnica. Tesne pred vianocami ochorela, vyzeralo to na zápal pluc, hospitalizovali ju. Medzi vianocami a silvestrom ju nechali zadusit sa vodou v plucach. Základná škola petrzalka 89-97, spolužiak, otecko chirurg, mama jazyková korektorka v novinách. Priemerný plat v tej dobe cca 8000-11000Sk. Otecko nové volvo, mama nový peugeot, lexusná chata vo výstavbe ale otecko synáčikovi tvrdil, že on úplatky neberie, ale kde na to berú už vysvetliť nevedel. Ďakujem "páni" doktori, ale dúfam že raz sa dožijem toho, že sa touto republikou preženie vlna násilia, a všetci čo si spomenu ako dali úplatok, to tým obchodníkom s ludským nešťastým 1000násobne dajú preplatiť fyzicky, a burinu treba riešiť vyhubiť až do tretieho pokolenia.. Nie som dajaký komunista a ani lavičák. Ale neznášam ZLODEJOV a oportunistických záchodov ako ste VY. A ešte sa urážate ked na to niekto poukáže. Ste na stejnej morálnej lodi ako ludia z penty a JaT !!!! hamba, tfuj
 

1 >

Najčítanejšie na SME