Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: lovec3006
1 >
mínus indicator plus

 

Nemám dojem , že by rozoštvával. Liberálne postoje pani farárky Plockovej sú mi celkom sympatické. Biskupi - trošku zaspatí v čase..... opičia sa po RKC
 
mínus indicator plus

Vyťahujem   Vyťahujem

ich vždy točením pinzetou, otočím o pol až trištvrte otáčky a povolím. Zopakujem to viac krát až kým sa nepustí. Ani jedného som nevytiahol kývaním. Pár rokov späť som ich zo psov a mačiek vyťahoval za sezónu aj 100. Vlani som sa nasrdil a vrazil som dosť evráčov prípravok Bravecto pre psov a mačky zopakoval som to za sezónu 3X. Nechcel som len repelentný, odpudzujúci prípravok. Potreboval som nech sa tie potvory prisajú a skapú. Bývam na konci obce a na moje prekvapenie to celkom pomohlo. 4 kusy mačiek túlajúce sa v okolí domu to celkom dobre vyčistili. V tomto roku som zaregistroval zatiaľ len cca 10 kusov a z manželky som vytiahol jedného zapitého na krku.
 
mínus indicator plus

Pre   Pre

tento typ dementov si nemôžem dať po obede alebo večery jedno pivo alebo pohár vína a z reštiky sa odviezť domov. Do 10 rokov vlastnenia VP nulová tolerancia, pri porušení doživotný zákaz a po 10 rokov 0,5 promile tolerancia alkoholu. ps. na milión % sa mu hompáľal na speťáku ruženec... *****
 
mínus indicator plus

Jeho   Jeho

slová ale aj ksicht jasne ukazujú, že je to orgán !!!!!
27.03.2020 12:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Wafen   Wafen

SS to aj tak nakoniec nedali a skončia na smetisku. Treba im však ku tomu pomôcť.
23.02.2020 10:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Trumpa   Trumpa

nemusím. Reakcia USA je pochopiteľná.
 
mínus indicator plus

 

Boli aj časy keď by si nemali po niečom podobnom čím vytrieť zadok. Tie časy sú chvalabohu preč len debili sa nájdu v každom čase i tom adventnom. Exemplárny trest si zaslúžia.
 
mínus indicator plus

 

externá poradkyňa Tomanovej. Asi sa budú podobať....
 
mínus indicator plus

 

Ver tomu, že každý jeden čo to pustošil mal prvé sv. pr. aj birmovku. Jedná sa totižto o časť Oravy tzv. Za jordánsko a inoverec tam nemôže existovať. Toleruje sa len bývalý komanč ak teraz sedí v kostole, najlepšie v prvej lavici..... Príspevok od Konigsberga je pravdivý. Prasce sú naprieč celým spektrom náboženstiev.
 
mínus indicator plus

Doteraz   Doteraz

som si myslel, že ropuchy v zime spia..... asi to nebude až taká pravda.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ficiak   Ficiak

vymyslel túto somarinu z dôvodu možnej mobilizácie voličstva keď sa bude javiť nebezpečne vysoká boľševicko - kotlebovská koalícia .
18.12.2019 15:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ak by   Ak by

mesto vypísalo odmenu, /trošku tučnejšiu/ a po dohode s prokurátorom ak by sa jednalo o spolupáchateľa /prípadný oznamovateľ upustenie od trestu/ nemuselo by dolapenie tejto hávede dlho trvať. Zaslúžili by si poriadny trest.
 
mínus indicator plus

 

Je povinnosťou múdrych viesť sprostých, ináč osprostejú aj múdri. Veľa sprostých čo zatiahlo tento svet do apokalipsy si páchanie zla neuvedomovalo ani na šibenici.
Reakcia k téme: List pre voliča kotlebovcov
13.12.2019 14:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Zastupovať sa môžeš dať aj starou mamou.
 
mínus indicator plus

V školách   V školách

sa bežne vedomosti o spoločnosti známkovali, známkujú a známkovať budú. Najslabší sa hodnotia známkou 5 alebo slovne nedostatoční. Mimo oficiálneho hodnotenia sa tomu hovorí sprostí a to na 100% platí pre voličov ĽSNS.....
Reakcia k téme: List pre voliča kotlebovcov
13.12.2019 9:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Slovo "konečne" sa dá chápať dvojzmyselne. Kvóta bola naplnená už o niečo skôr a len tlak ochranárov dotlačil ministerstvo aby lov oficiálne zastavilo z čisto technických dôvodov, ide víkend a nemal by to kto urobiť. Do vydania zákazu v pondelok by to mohlo stáť život ďalšie kusy.
 
mínus indicator plus

 

Hruštička húževnatá...... ak si v takom počte firiem je jasné, že nič sa nedá robiť poctivo a poriadne ! Jedine *****
 
mínus indicator plus

 

Pozrel som si dnes aj reportáž na STV a na reakciu osoby z NLC len toľko - neodkladne treba navštíviť psychiatra aby sa odbúral post traumatický syndróm, ktorý vznikol pravdepodobne v detstve /ak nie ešte horšie/ opakovaným čítaním rozprávky "O červenej čiapočke"......
 
mínus indicator plus

 

Dobréééé
12.12.2019 20:10 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME