Pondelok, 17. február, 2020 | Meniny má Miloslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Babrák Obava
1 >
mínus indicator plus

Maďari sa už poučili   Maďari sa už poučili

a preto opäť vyhral Orbán. Socialisti tam totiž len kradli a kradli (niečo ako náš SMER). Stačí si pozrieť, ako sa Orbánovi podarilo zachrániť štát, ktorému v roku 2010 hrozil bankrot, zvýšilť reálne mzdy a znížiť dlh. A to ho všetci zo slovenských médií v kuse len ohovárajú, pravdou však je, že Viktor to zvládol a napr. aj diaľnice už dostaval skoro na kompletku.. Niečo ako slovenský ekonomický tiger u nás totiž (aj vďaka smerákom) nikdy nebolo, zato Maďarsko sa v posledných rokoch sa úspešne stavia na vlastné nohy. https://trimalfa.eu/2019/01/22...
 
mínus indicator plus

Veru tak, zlodeji sú to:   Veru tak, zlodeji sú to:

zlodej č. 1= Močiar aj Duckým (rozdávali "svojim") zlodej č. 2 = Dzurinda s Miklošom (rozdávali predovšetkým "cudzím"), nejaké tie "kurzové" rozdiely v prípade SPP, predaj SE a iné dobroty zlodej č.3 = Fico s Počiatkom a Kaliňákom (kradol a kradne doteraz - keďže už veľa neostalo z majetku štátu - tak najmä dane a eurofondy, a ešte popritom robí aj dlhy). V Číne by ste už chlapci čakali pri múre s páskou na očiach...
 
mínus indicator plus

Keby videl Napoleon tú neschopnú   Keby videl Napoleon tú neschopnú

bandu čo vládla a vládne v Elyzejskom paláci posledných 50 rokov, tak ich dá od jedného postrieľať za vlastizradu.
 
mínus indicator plus

som ani netušil, že kandidovali   som ani netušil, že kandidovali

v posledných rokoch aj do Bundestagu ? To sa dá ?
 
mínus indicator plus

Červené brigády podľa Wikipédie   Červené brigády podľa Wikipédie

zavraždili počas svojho teroristického 20-ročného pôsobenia asi 90 ľudí. To dokázal v Nice jeden riadne šibnutý moslim za jeden deň.
 
mínus indicator plus

Zvyčajne na negramotné vulgárne   Zvyčajne na negramotné vulgárne

odpovede na moje príspevky nereagujem, ale urobím výnimku. Áno, všetky liberálne sa tváriace média propagujú a obhajujú potrat ako niečo prospešné, normálne a spoločensky akceptovateľné. Lenže my hovoríme o ľudskom organizme. Keď uhynie pes, mačka alebo iný domáci miláčik, tak sú všetci strašne zronení. Veterinárnu kliniku a psí útulok máte pomaly v každej obci či meste. Keď sa bezdôvodne a z pohodlnosti usmrtí malý človiečik, tak je to normálne, veď matka si predsa potrebuje "vyriešiť svoj problém". Čo na tom, že máme x druhov antikoncepcie, možnosť dať si podviazať vaječníky alebo prerušiť semenovody, potraty treba mať ľahko dostupné. O rizikách potratu sa hovorí úplne minimálne. https://www.postoj.sk/5991/psy... Sám poznám dve ženy, ktoré v minulosti podstúpili potrat, žijú bez detí a bez životného partnera a nesmie sa o tom pred nimi vôbec hovoriť. Množstvo bezdetných párov by dalo neviemčo za to, aby splodili dieťa, prípadne čakajú roky na adopciu. Ja nie som za úplný zákaz potratov, ale nedokážem pochopiť, že časť spoločnosti chápe pomoc budúcej matke iba tak, že jej umožní ísť na potrat a iné možnosti vôbec nie sú predkladané ako tie lepšie.
 
mínus indicator plus

Vami sformulovaná veta:   Vami sformulovaná veta:

"Buďme ale otvorenou spoločnosťou, kde je bezpečný a prístupný potrat stále možnosťou pre ženy, ktoré sa tak rozhodli. Nevieme totiž, čo všetko za tým rozhodnutím stojí." znamená len jedno: Práve ste povýšili egoizmus budúcej matky nad životom hociktorého dieťaťa a zároveň ponížili jeho otca. Rozhodujúci dôvod na potrat pre "emancipovanú ženu" sa predsa vždy nájde... Raz pohodlnosť, potom kariéra, neskôr dokonalejšia postava, utajovaná nevera, promiskuita, bezstarostnosť... Niečo ako vyfúkať si plný nos.
 
mínus indicator plus

Ja hovorím o matkách,   Ja hovorím o matkách,

ktoré boli skutočne postavené pred situáciu dieťa alebo potrat. Matka Petra Sagana riešila dosť zlú ekonomickú situáciu a štvrté dieťa na ceste, matka Daniela Heviera mala veľké problémy s obličkami a podľa názoru lekára v žiadnom prípade nemala dieťa donosiť. Ako na tom boli v tom čase matky Adolfa Hitlera a Jacka Rozparovača sa už asi nedozvieme, každopádne deti donosili a dali im šancu žiť poctivý život. Z Hitlera mohol byť tiež celkom dobrý a úspešný maliar, nielen despotický psychopat. K obludnému zneužitiu moci sa prepracoval vďaka peniazom a podpore vtedajších oligarchov, vôbec nie kvôli matke, ktorá ho porodila.
 
mínus indicator plus

Prepáčte, ale porovnávate neporovnateľné   Prepáčte, ale porovnávate neporovnateľné

totiž zabrániť počatiu dieťaťa nie je to isté ako vedome vykonať potrat. Potrat sa síce deje v súčasnosti so súhlasom alebo s vedomím žien, nijako sa však nezdôrazňuje skutočnosť, že ženy sú často k potratu vedené bezohľadným okolím alebo nesprávnou diagnostikou lekára. Keby zvíťazil egoizmus nad láskou matky, nenarodil by sa napr. Peter Sagan ani Daniel Hevier a mnohí ďalší. A kto kedy povedal, že homosexuáli majú vstup do kostola zakázaný ? Homosexuáli sa nesmú ženiť, teda je im odopretá sviatosť manželstva, to je pravda, ale iné sviatosti im rozhodne odopierané nie sú.
 
mínus indicator plus

A odkedy je Afrika krajinou ?   A odkedy je Afrika krajinou ?

V článku sa hovorí o miigrantoch z krajín, nie z kontinentov.
 
mínus indicator plus

Samozrejme ak by nebolo   Samozrejme ak by nebolo

"Vir šafen das", tak by kotleby nemali toľko percent. Prečo má Salvini toľko percent ? Za naše problémy nemôže nikto cudzí, ale môže jednoznačne za problémy, ktoré sme my nevyrobili. Ľudia cítia ohrozenie, pretože aj moju ženu v Linzi na zastávke večer obťažoval chlap z Pakistanu. A modlila sa, aby konečne prišiel autobus. Keď sa to stane (dúfam že nie) tvojej žene, spomenieš si na mňa.
 
mínus indicator plus

Čo dodať k absolútne   Čo dodať k absolútne

nereálnemu hodnoteniu situácie v spoločnosti: "Médiá a politici ťažia z latentného a hlboko spoločensky zakoreneného pocitu neistoty. Veľkú úlohu hrá internet." Lenže jedna pani z Nemecka spolu s pánom z Francúzska sa rozhodla, že nepochopiteľne rezignuje na obranu a ochranu hraníc EÚ a tak vpustila do EÚ tisícky ľudí bez minulosti a bez dokladov, len na dobré slovo. A všetci majú ostať pokojní, veď sa vlastne nič nestalo, kamióny sa môžu v pohode preháňať po vianočných trhoch a promenádach a psychicky chorí jedinci s Alahom na perách ozbrojení sekerami, nožmi a mačetami nepredstavujú žiaden problém pre spoločnosť. Važení, toto žiaden internet nespôsobil, toto spôsobili konkrétni ľavicoví a vraj "liberálni" politici...
 
mínus indicator plus

Jednoduché riešenie pre štátnych   Jednoduché riešenie pre štátnych

zamestnancov ako sú učitelia, policajti, úradníci, vojaci, vedci a pod. je prideliť im služobný štátny byt, možnosť stravovania a verejná doprava zdarma, a v inštitúciách by sme mali hneď dostatok kvalitných ľudí. .A potom im bude stačiť aj tabuľková mzda a nebudú utekať do firiem a zahraničia. Ale to by musel v tomto štáte niekto aj rozmýšľať a nekradnúť...
 
mínus indicator plus

Myslím si , že Liptáci majú na to   Myslím si , že Liptáci majú na to

túto vychytávku: Chata pod Slemäňom... bol som na Slemäni...
 
mínus indicator plus

Už si sa Ty na niekoho v živote   Už si sa Ty na niekoho v živote

vôbec oficiálne sťažoval ? Napr. na ožratého lekára, neschopného úradníka, agresívneho zamestnanca, otravného suseda alebo bezbožného farára ? Ak nie, tak radšej mlč a buď ako ostatná Slovač.
21.08.2019 11:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Asi Vám to vadí dosť málo, keď   Asi Vám to vadí dosť málo, keď

tam takého "exota" čo sa vydáva za farára ešte stále trpíte. Slovač je už raz taká, ľudia pofrflú, pohundrú a život beží ďalej. Nikto nechce ťahať horúce gaštany z ohňa.
20.08.2019 10:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Veru, už včera bolo neskoro,   Veru, už včera bolo neskoro,

ešte v rámci ekológie tak zo 2-3 MVE postaviť, veď spád toku je dostatočne prudký, na Chopku namontovať fotovoltaiku aspoň na ploche 10ha a na likvidáciu odpadu z hotelov zriadiť fúznu spaľovňu v Pavčinej Lehote, a prírode bude učinené zadosť. Všetci zainteresovaní budú spokojní...
15.08.2019 14:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Teraz treba len dúfať   Teraz treba len dúfať

že Mariána K, dobre strážia, aby sa mu nebodaj neprihodilo niečo ako Epsteinovi.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME