Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Mammodreoci
1 >
mínus indicator plus

 

Nie je to také jednoduché že vlastníte internetovú spoločnosť a môžete odpočúvať komunikáciu. Facebook konverzácie sú napríklad šifrované od počítača k serverom facebooku a podobne by mali fungovať aj ďalšie známe služby. Zistíte to tak že vám v prehliadači kliknete na zámok hneď vedľa adresy webstránky. Internetový poskytovateľ by mohol ale vedieť kam sa chcete pripájať.
13.09.2018 11:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Petkovej prvotná reakcia sa dá vysvetliť nejakou snahou o rýchlu odpoveď. Jej druhá sa dá vysvetliť možno závisťou alebo profesionálnym skepticizmom. Vie sa že pred vraždou Kuciaka novinári medzi sebou spolu až tak nespolupracovali a prebiehal u nich normálny konkurenčný boj. Neviem kde sa pohybuje pán Bránik ale celé to môže byť znásobené že je blogerom. Všetci musíme čakať ako to bude pokračovať neskôr a možno aj Petková prestane písať dívné reakcie.
13.09.2018 6:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A možno tu je Matovič pretože nikto iný lepší sa nechce postaviť. Verím že Matovič je čestný človek s niektorými zlými spôsobmi. Vidno to na jeho osobnosti počas rozhovorov ktoré dáva. Fica sa zbavíme v najbližších voľbách. Nezbavíme sa ale ľudí ktorý necítia spoločenskú zodpovednosť tých musíme len zastrašiť ak to dokážeme.
12.09.2018 22:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Možno majú softvér od niekoho iného a potom nemusia mať ani možnosť upravovať. Ale aj keby sami spravovali 400 súťaží ved podľa dôležitosti hádam stačí implementovať pravidlá len pre tie najdôležitejšie alebo iba svoju ako ste povedali. Veľmi to ale závisí od toho čo práve používajú a aký veľký majú k tomu prístup úpravy. Taký nezavislý systém čo kontroluje takého pravidlá aby nenastúpil človek 2x v jednom kole vie spraviť vysokoškolák s informatikou. Potom by tam znova možný problém pri chybe pri duplikácii dát ale aj ten by sa možno dal odstrániť. Ešte smiešnejšie potom znie výhovorka o informačnom a nie blokačnom systéme ako keby to nebolo to isté. Skôr je to neschopnosť SFZ ako hocičo iné. Prečo by mal klub pykať za chybu ktorú spravila SFZ tým že povolila vstup hráčovi na 2 zápasy veď predsa oni sú usporiadateľom. Prenášanie zodpovednosti je najľahšie. Kmotríkovcom nefandím.
 
mínus indicator plus

 

Duševnou lenivosťou som označil ignoranstvo autora príspevku skritizovať všetkých ktorý nerobia ako on ako lenivých. Nemá to nič spoločné s tým či čítať alebo počúvať pretože forma v tomto prípade nehrá rolu.
 
mínus indicator plus

 

Ľudia v preplnených autobusoch namiesto vyťahovania novín počúvajú podcast. Človek idúci do práce namiesto vyťahovania novín za volantom si vypočuje podcast. Zabudli ste že ľudia nemusia len počúvať a môžu aj čítať zároveň. Duševný lenivci radšej ofrflú.
 
mínus indicator plus

 

Máte pravdu v istom zmysle to je propaganda ale nie je to tak jednoduché ani v tomto prípade. Negeneralizoval by som to a povedal že všetky takéto počiny sú zlo. Išlo by skôr o obsah. Takéto "boje" o najsprávnejší názor existujú aj vnútri štátov medzi nejakou koalíciou a opozíciou ale keby ste tam zakazovali jednej strane názor tak je to porušenie princípov demokracie hoci sa jedná v príncipe o to isté. Nezakazoval by som vysielania z cudzích zemí len preto že sú dotované a prinášajú iné názory aj vnútorné média sú výrazne ovplyvňované médiami vonku viď SME, N americkými liberálmi. A nezakazoval by som ich ani za šírenie klamstiev také spoločnosť si samá vyrába značku a je kriticky hodnotená ostatnými. Chápem že rozširovanie "správneho" názoru cez rôzne kanály znie ako zločin ale aj také reklamy na nás útočia každý deň a jediná cesta je prijať realitu dnešnej doby. Naštastie už nemáme len zopár informačných kanálov a môžete si tak pozrieť propagandu z Ruska aj USA :). Asi jedinou cestou v otvorenej spoločnosti je schopnosť obyvateľstva kriticky hodnotiť správnosť informácii a nespoliehať sa na nejaké obmedzovanie ostatných pretože aj ich názor je potrebné zvažovať.
 
mínus indicator plus

 

Asi to je trochu iné keď sa o ovplyvňovanie snaží iný štát a volebné štáby amerických kandidátov. A trochu iné to je keď sa dobrovoľné organizácie priamo zapájajú do politického boja a keď sa snažia šíriť svoj pohľad na vec a chránia svoje záujmy. Tu nepomôže nič iba kritický pohľad na vec občanov zlepšením vzdelania a podobne.
 
mínus indicator plus

 

Viete len tak teoreticky porovnať aj vhodnosť F-35A s F-16 napriek ekonomickej únosnosti jedného alebo druhého lietadla. Viem že 35-ka je kontroverzná z pohľadu dĺžky jej vývoja a ekonomických prostriedkov použitých pri tom.
24.07.2018 0:09 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A možno keď si už všetci platia za koncesie by bolo vhodné nahradiť komentátora. Televízor nemám do krčmy nechodím a pofidérne streamy v angličtine sa mi tiež nechce skúšať.
 
mínus indicator plus

 

Proti gustu žiaden dišputát ale Merčiak robí niečo také čo by prenosu ubližovalo.
 
mínus indicator plus

 

Komentovanie tdf a futbalu je o niečom inom. Na tdf sa réžia vyberá objekty s historickým významom a je prirodzené že to komentátori spomenú pretože to k tomu patrí. Vo futbale je tiež určite dobré počuť komentár ktorý sa netýka diania na trávniku. To čo robí Merčiak je ale scestné. Dianie na ihrisku popisuje triviálnym spôsobom a jeho "zaujímavosti" sú encyklopedické typu tento tým pred 30 rokmi vyhral s futbalistami abc, def, ghi. Podľa môjho názoru by mal vedieť komentátor vedieť popísať hru tak ako ju bežný laik nevidí pretože sa sústredí na komentovanie tohto športu s trochou odbornosti vysvetľovaním taktiky a čítania hry s prípadnými zákulisnými informáciami ktoré sa týkajú zápasu napr. ako sa ktorému hráčovi darí a čo sú jeho slabiny... Všetci tu spomínajú že treba si vypnúť zvuk ale treba vymeniť komentátora pretože ten hru oživuje. Už len dodám že Merčiak nie je ani nestranným čo bolo nechutné počúvať v zápase budúceho majstra sveta(Chorvátsko) a Ruska. Toľko ľudí odchádza z RTVS ale Merčiak sa tam stále drží :\
 
mínus indicator plus

 

Žiadna hrôza len šťastie na súperov.
 
mínus indicator plus

 

silny argument, až na to že asi poznali že sa jedná o ruského špióna a asi tušili že sa nenadrogoval sám a pristupovali k nemu inak ako k obyčajnému pacientovi
 
mínus indicator plus

 

Vlastnim xiaomi redmi note 4. Na alze stoji 136 eur. Pri pouzivani som sa zatial nestretol s nicim co by mi vadilo mozno az na malu pamat ale to je len vecou skladovania mojich dat. Viete mi povedat co je na Vasom telefone take podstatne dolezitejsie ze ho robi vynikajucim oproti mojemu? Vazne nechapem naco je niekomu telefon za 500 eur oproti takemu za 150 ako moj.
 
mínus indicator plus

 

na základe čoho to tvrdíte?
 
mínus indicator plus

 

steny smrti už dávno majú nie sú až taký zaostalí
 
mínus indicator plus

 

Takáto reakcia sa dala čakať takže to mafia ktorá spolupracuje s vládou nebude. Toto bol zbrklý zbytočný čin od hocikoho.
 
mínus indicator plus

 

Novinar poziadal o ochranu pocas investigativnej prace ktora mu nebola poskytnuta neskor je zavrazdeny. Vo vlade su osoby ktore mali styky s talianskou mafiou(co robila SIS?). Nezda sa Vam to dost ako nekompetentnost ministerstva vnutra? Minister je manazerska pozicia nie zivotne poslanie. To by bolo dost aj keby sme nevedeli s cim mal docinenia doteraz a to nemusite byt ani opozicne naladeny. Neda mi neopytat sa ako moze mat volic KDH still nicku na vas sposob?
 
mínus indicator plus

"zmiešaná realita"   "zmiešaná realita"

A kto tú realitu pomiešal?
 

1 >

Najčítanejšie na SME