Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Max Jax
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Cieľom nebolo ani tak úspešné referendum v zmysle 50+% účasti, lebo bolo jasné, že to nedosiahne. Cieľ om a účelom BOL VYVOLAŤ NEGATÍVNE NÁLADY PROTI HOMOSEXUÁLOM, BEZ OHĽADU NA VÝSLEDOK REFERENDA, ZASIAŤ A VYVOLAŤ ODPOR A NENÁVISŤ, KTORÚ POTOM NECHALI VOĽNE ŠÍRIŤ a všetko ostatné už išlo ako lavína, najmä cez sociálne siete, na ktorej sa nabalili aj všemožné iné skupiny, od ktorých sa, samozrejme, AZR naoko dištancovala, resp. hrala pokryteckú hru, že ich sa to netýka, ale VYHOVOVALA IM SITUÁCIA AGRESÍVNYCH NÁLAD PROTI HOMOSEXUÁLOM. Je absurdné, že sa na tejto agende dokázali priživovať aj cirkví, ktoré na plné ústa dokázali svoju hnusnú falošnosť, a beztrestne sa útočilo na homosexuálov ako na fiktívnych nepriateľov, z ktorých si náboženskí extrémisti z AZR urobili cielené obete, a nie je žiadna náhoda, že AZR vznikla iba 2 roky pred referednom, že v tejto skupine sú jedni a tí istí ľudia z rôznych pozadí politických strán, že aktéri a vodcovia AZR majú za sebou svoju "činnosť" a aktivity, ktoré sa dajú zmapovať na odhalenie ich agendy, ktorá je do očí bijúca, nie je náhoda, tieto skupiny sú cielene organizované z USA, nie je náhoda, že tá istá skupina založila pár mesiacov po referende svoj internetový denník, ktorý chcú pretaviť do tlačenej formy, nie je náhoda, že tí istí ľudia teraz formujú svoju agendu ako politickú, a že niektorí čelní členovia AZR sú na kandidátkach niektorých strán - KDH, OĽaNO. Táto katolícka fanatická skupinka zneužila inštitút referenda na svoje vlastné ciele, mala reklamu zadarmo, resp. za peniaze štátu, všetkých občanov, a vypustením nenávistnej bubliny dala život novej klero-nacionalistickej agende, ktorú nateraz zatienili migranti. Slovensko ešte nie je, ale nečinnosťou vlády smeruje k kleronacionalistickému štátu, aj nástupom SNS, ktorá má cieľ byť vládnou stranou.
Reakcia k téme: Tajomstvo Aliancie za rodinu
12.01.2016 17:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Verejnoprávne média v spoločnosti RTVS sú jediné, ktoré musia zo zákona byť objektívne a nestranné, a to aj dokázali, kedy si nedovolili pokračovať v propagande, ktorá sa vymykala spod kontroly, keď cez prenášané omše v priamom prenose už nebolo možné akceptovať útoky a agresívnu kampaň tých, ktorí rovnako platí štát - kňazov. Referendum, ktoré STÁLO 6 MILIÓNOV EUR sme zaplatili všetci, vrátane homosexuálov, voči ktorým bolo toto referendum namierené, de facto a de iure si akoby homosexuáli platili za svoj osud a verdikt, ktorý im chcel brať ich práva, a zakazovať im všetko! Presne ako kedysi Židia v 30. rokoch a neskôr aj v 40. rokoch. Bola to rovnaká agenda fóbie a vyvolávanie odporu a nenávisti, voľne do priestoru uvoľnená agresia. Bola to reklama zadarmo a zneužitie peňazí štátu jednej náboženskej skupiny. Lásku k blížnemu dokazovali kňazi počas svojich kázni, ktorí nazývali homosexuálov, že sú špiny, že páchajú genocídu národa a podobné zvrátené obludnosti. Nehovoriac o tvz. sociálnych sieťach a diskusiách, ktoré boli plné nenávistných a agresívnych komentárov, nekončiac chorými a zvrátenými letákmi, ktoré sa rozdávali v kostoloch, ktoré vykresľovali homosexuálov ako beštie, ktoré treba zatvárať, k čomu sa ochotne pridávali indivíduá ako pomätenci Kuffovci, ktorí by chceli topiť homosexuálov, alebo zatvárať ich. Skutočne láska sršala zo všetkých tých samozvaných kresťanov, ktorí snáď isšli príkladom deťom, ktoré chceli údajne chrániť, len aj po roku sa dokázalo, že žiadni bubáci neexistujú. A jasne ti to dokladoval svojim bohapustím tvrdením, že ak máš väčšinu, máš moc, však? Odkedy rozhoduje väčšina o právach menšiny? Snáď vieš počítať. Vieš, je to len váš megapopulizmus.
Reakcia k téme: Tajomstvo Aliancie za rodinu
11.01.2016 21:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Tajomstvo Aliancie za rodinu
11.01.2016 20:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Kto je AZR - tieto referenda v USA iniciovala vo veľkom Alliance Defending Freedom (ADF) - klerofašistická organizácia blízka Ku Klux Klanu a Fašistickej strane USA. ADF je aj HLAVNÝM finančníkom AzR, bohate ho dotuje financiami od bohatých amerických sponzorov, ktorí sú extrémisticky nábožensky založení a členmi aj súčasných kampaní takmer všetkých republikánskych kandidátov, najmä Rubia a Cruza. Na výplatnej listine ADF sa nachádzajú rovnako Chromík ako aj Lipšic. Tá istá ADF financovala a masívne podporovala aj referendum v Chorvátsku, je to tá istá ideologická skupina, ktorá tvorí aj slovenskú obnož AzR, tie isté slogany, logá, tie isté heslá, tá istá stratégia a ten istý cieľ - zakázať čokoľvek pre homosexuálov v biblickom duchu a pod pláštikom demokracie referenda, avšak s čisto ideologickou zvrátenou.
Reakcia k téme: Tajomstvo Aliancie za rodinu
11.01.2016 17:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

WTF???   WTF???

"Poľské verejnoprávne médiá podporujú ľavicovú agendu a zmes kultúr a rás, svet cyklistov a vegetariánov, ktorý využíva obnoviteľné zdroje energie a bojuje proti každej forme náboženstva. V rozhovore pre nemecký bulvárny denník Bild to cez víkend povedal poľský minister zahraničia Witold Waszczykowski. Podľa neho to nemá veľa spoločného s poľskými tradíciami." WTF??? Odkedy sú poľskými tradíciami zákazy vegetariánstva, zákaz podpory obnoviteľných zdrojov energie, či podpora cyklistov....??? Patrí Poľsko do EU? Alebo je to len príživník, ktorí ju len vyciciava ako sa len dá, využíva ekonomických poľských migrantov, ktorí sú rozlezení po celej západnej EU, najmä Británni a Nemecku, a svojimi stredovekými hodnotami... majú vôbec čo ponúknuť EU, okrem územného rozsahu pre NATO? Už za ostatných 10-15 rokov sa Poľsko neustále radikalizuje viac a viac, narastá tam xenofóbia, nacionalizmus, a rasizmus, a to všetko pod ochranou zdeformovanej poľskej cirkvi, ktorá riadi podstatnou silou celý štát cez nastolené bábky, farizejov ako tí z PiP. Je donebavolajúce, že je to tá istá politická garnitúra, ktorá nie tak dávno podporovala cirkevné snahy o prijatie zákona, ktorým sa mal Ježiš Kristus stať poľským kráľom! WTF????? Poľský katolícky fanatizmus naberá nebezpečné rozmery, ktoré spôsobia stret so západnou demokraciou.
 
mínus indicator plus

Je to dobrá sebadeštrukcia   Je to dobrá sebadeštrukcia

Nie je asi lepší spôsob na sebadeštrukciu vlády, akejkoľvek, ako v súčasnej dobe totalitne konzervovať a vydobiť si moc nad verejnoprávnymi médiami ako je toto. Totálna moc, diktátorského typu, v skratke, len pomôže pádu takejto vlády, keď všetky ostatné médiá môžu, a mali by, odo dňa platnosti zákona reagovať a robiť všetko inak ako robia verejnoprávne médiá, naopak, kritika by mala byť adresnejšia, tabuizované témy by mali byť verejné, a ľudia, bežní diváci a poslucháči sa skôr či neskôr dozvedia viac všade inde ako len na cielenej vládnej propagande, keďže verejnoprávne média nemajú veľkú sledovanosť v krajinách ako je V4, česť českej televízii. Sebadeštrukcia spočíva v kontrastoch, ktoré bude prezentovať, realite akú budú pociťovať obyčajní ľudia, a informovanie a konfrontácia s ostatnými neverejnoprávnymi médiami, nehovoriac o internete. Takže, tak čo onak, aj s ohľadom na to, že aj Slovensko má rovnaký, alebo takmer rovnaký zákon o verejnoprávnych médiách, nepomáha to Jednotke, ktorá sa snaží byť ako tak "pozerateľná", rovnako Dvojka. Druhá vec sú ľudia samotní, ktorým ak stačí povedať a hovoriť o istotách, skočia aj na reči bežných správ.... a log a sloganov, a billboardov strán a politikov, ktorí len znova nasľubujú...
 
mínus indicator plus

K tomu článku...   K tomu článku...

AMEN!
28.12.2015 21:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

V drvivej väčšine, ak nie všetci, až na pár príkladov, vždy ide o progres nielen v metódach ale aj spôsoboch, akým sa V SÚČASNOSTI, V ROKU 2015 DEJE A FUNGUJE , a ktorý je vhodný pre jednotlivca, a zlyhania sú súčasťou procesu, presne ako to, ak niekto chce urobiť z homosexuála heterosexuála, nikdy to nefunguje, rovnako ako z heterosexuála nebude nikdy homosexuál. Odbornosť z tvojich pomýlených predstáv z videí, ktoré si spamujete navzájom, vy konšpirátori, nie je možná, a je to zjavné, že si vyberáte účelovo to, čo vám hodí. Príkladov ako to v realite otvorenej a slobodnej spoločnosti funguje sú tony, a kde podpora rodiny pre dieťa je to najdôležitejšie, viď videá: - https://www.youtube.com/watch?... - https://www.youtube.com/watch?...
26.12.2015 19:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Znova len napíšem, že tieto choré a zvrátené komentáre presne profilujú spoločensky nebezpečných ľudí ako tento, a jemu podobní. je skutočne neuveriteľné čítať tieto zvrátené komentáre, našťastie v anonymnej diskusii, avšak, my ostatní pri zmysloch nesmieme dopustiť, aby táto zvrátená ideologická absurdnosť mala akúkoľvek legitimitu!
26.12.2015 19:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
26.12.2015 10:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme, mal som pravdu! Ale to nijako nepomôže žiadnym trollom a spamerom v tom, čo predvádzajú pri blokovaní zmysluplných komentárov, to vám skutočne nepomôže v šírení vašej zloby a nenávisti, naopak, čím ďalej, tým viac je spoločnosti proti vám, je otvorenejšia, slobodnejšia. Nemá zmysel sa nejako stresovať nad katolibancami a extrémnou pravicou, že blokuje komentáre... ktoré ich bolia, lebo vedia, že je to pravda, len to nechcú priznať, ale... to vám nepomôže.
Reakcia k téme: Slovinci alebo Íri?
25.12.2015 13:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Slovinci alebo Íri?
24.12.2015 15:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Len s tebou nieco nie je v poriadku, a ostatni su ti zli, vsak? Obvinovanie ostatnych zo svojich mindrakov ti nepomoze. Slovinsko a najma Slovensko by si malo konecne brat priklad a nie upadat do stredoveku
 
mínus indicator plus

Dobrá práca   Dobrá práca

Pridávam sa aj ja k práci v kontrole a odhaľovaniu aktivít, ktoré prekračujú nielen morálno-spoločenské, politické, ale aj právne normy a pravidlá správneho a normálneho fungovania.
 
mínus indicator plus

Konečne!   Konečne!

Konečne to niekto povedal nahlas a verejne, myslím tým, že sa tým o tom verejne a v širokej verejnosti hovorí, lebo toto nie je prvá správa o tejto babe, ktorá NEBOLA NIKDY žiadnou sväticou, ale to by nebol Vatikán, ktorý by v súčasnosti, kedy doslova klesá jeho vplyv na minimá, a kedy je odliv ovečiek masívny, proste potrebuje reklamu, ďalšiu fikciu na omámenie veriacich, ibaže... tí istí veriaci by neveriacky čumeli, kto všetko bol vyhlásený za svätého či svätú, ak takéto osoby verejne vraždili, a usmrcovali iných, a boli nemravní a všetko možné medzi tým, ale dnes... majú punc svätosti .... Je to zvrátená propaganda, ale... čo sa čudujem-e, na islamistov Európania nadávajú, a pritom sami vyznávajú rovnakú ideologickú mašinériu pokrytectva, falošnosti a fikcií, len ešte nie sú tak brutálni ako islamisti.
 
mínus indicator plus

Bolo to len otázkou času   Bolo to len otázkou času

SPRÁVNE, tento zákaz nič nepriniesol, a navyše, nemal žiaden relevantný účinok, naopak, mnohým len obmedzil možnosť nechať si vyšetriť krv, ak išiel niekto darovať krv nevediac, že by mohol byť napr. nakazený. Tento zákaz takmer nikto nerešpektoval, pokiaľ prišli homo a bisexuáli darovať krv. Darovať krv prišli nielen oni, ale každý, kto chodí darovať krv nie preto, že môže alebo musí, ale že chcek, lebo chce pomôcť iným. A homo a bisexuáli ak chceli tak mohli kedykoľvek darovať krv, keďže nikdy nikto nemohol a nemal ako overiť si pravdivosť údajov vyhlásenia, navyše, to isté platí aj o heterosexuáloch, ktorí napr. o svojom HIV ani nemuseli vedieť, mysliac si, že ich sa to netýka. Preto zákaz nemal žiaden reálny účinok, a kto chcel krv darovať, daroval ju, nezištne, pre potreby iných.
 
mínus indicator plus

 

Agenda štátu podpory športu alebo kultúry nestojí a nie je účelová na platení nákladov spojených so športom alebo kultúrou pre jednotlivcov, rovnako ako ani cirkev neplatí svojim ovečkám za návštevy bohoslužieb, alebo púti alebo mládeži na stretnutiach, kde kto vie čo robia... a s kým. Štát vytvára všeobecné podmienky pre všetkých, stavia športoviská, haly, štadióny, podporuje profi športovcov, a pod. Tí, čo sledujú šport v TV sú na rovnakej úrovni ako tí, čo sledujú prenosy bohoslužieb. Ibaže štát platí účelovo, lebo musí podľa zradcovksej zmluvy so Svätou Stolicou/Vatikánom, teda zmluvne má SR povinnosť platiť cirkvi a jej predstaviteľov a jej aktivity, a ešte sa starať aj o nehnuteľnosti-majetky cirkvi, ktoré SR údajne vrátila cirkvi, ktorá dodnes NIKDY oficiálne nepredložila a nedokladovala súpis majetku, a teda "nikto" nevie, aký reálny majetok má aktuálne, a aký dostala, a na aký vlastne má nárok, lebo ak by sa dôsledne dodržiavali zákony, a cirkev by nemala a nevedela ako dokladovať majetok, všetko ostatné by sa malo vrátiť SR, a ostala by im možno polovica, preto RKC tak zúrivo bojuje proti súpisu majetku a odhaleniu, čo všetko má a vlastní.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 >

Najčítanejšie na SME