Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: milujemFica
1 >
mínus indicator plus

neviditeľná   neviditeľná

ruka trhu zvíťazila. Nechápem načo to vypklakávanie. Čo je dôležité sú čísla sledovanosti. A to každé ráno, keď ich pán riaditeľ dostane ku kávičke. Jedine čísla sú zaujímavé. Ak by sa to stalo mne, tak kameraman resp. moderátor sa asi mesiac pred kameru nepostaví.
 
mínus indicator plus

zaujímavé je, že   zaujímavé je, že

Poliaci majú štátnu banku. Teda min. jednu PKO Bank Polski. Ale u nás si to neviem predstaviť. Zlodeji z pravo -ľavého politického spektra by ju vycucali za týždeň. Škoda, ozaj kedy začne platiť v EU liberalizácia bánk, aby som si ja zo SR mohol vziať úver v takej rakúskej pobočke a nie slovenskej za ich podmienok a s ich úrokami? Preco sa o to nebojuje?
 
mínus indicator plus

oné   oné

ja nič proti, ale ako je to s PENTOU a OKS? Ešte im stále píše program Špirko? Hm.. a Lorenc v PENTE nie je problém? Či komunista, ktorý platí .. je dobrý komunista? Attention whore Dostál..je zase na koni. Ach bože, a potom, prečo Fico má pomaly väčšinu? Kto má takých bazmekov voliť?
 
mínus indicator plus

no,   no,

oni zamestnávatelia sa prebudia, až keď ľudia začnú voliť komunistov, alebo nejaký podobný úlet. neustále .. zvýrazňovanie len práv ZAMESTNÁVATEĽA, a znevýdhoňovanie zamestnancov..už v dejinách videlo k nie jednej vojne. Ale Kiska je jasný. Akurát, nechápem, preco sa nezadefinuje, ako to už spomínali hore, ako kandidát libertariánov a pravičiarov. Nech vieme, kto za koho kope !!!
13.02.2013 14:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ak   ak

sa nemýlim, celý spis Gorila je o podozrení finančnej skupiny PENTA z ohromnej korupcie a sprenevery štátnych peňazí. to že je INESS platený práve týmito peniazmi, a ešte má tu drzosť spomínať gorilu v texte.... človeku už rozum začína stáť. Karpiš a spol. nech radšej idú husy pásť a nie drístať o rozpočtovej zodpovednosti.
06.02.2013 16:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

nerozhádzali   nerozhádzali

ak majú štipku rozumu - co nie som si taký istý - tak prašule sú pekne niekde v daňových rajoch, švajčiarských bankách, v nehnuteľnostiach v Londýne...a boh vie, kde. Škoda, že na SR neexistujú skutoční investigatívny novinári.... stačilo by sa napojiť na nejaký kontakt zo SIS, a tam to, verím majú všetko zdokumentované. Táto hra... s domami, je len omáčka pre masy sociek. Teda verím, že je to tak. Lebo ak fakt rozjebali tie nakradnuté peniaze.... tak.. už sa len rehotať.
 
mínus indicator plus

nikdy   nikdy

som nepochopil Marcov_ý ošiaľ. Na blog.sme.sk fungovali skutoční talentovaní autori. Tých sa však frustrovaní admini zbavovali jedného, po druhom. Marec, je taký SME- ideologický poskok. Fuj Fico, a pod. témy. Nebyť blog.sme.sk a jeho umelého pretláčania nikdy by sa nedostal tam kde je. Ak by začínal písať na nezávislom blogovom webe...nikto by si ho nevšimol. Slabý priemer, neoriginálny... SME made.
04.02.2013 11:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

PENTOU   PENTOU

platené prostitútky INESS... škoda mínat čas. Ináč, k tomu bruselu:V Short guide to layz EU journalism sa píše: 1. Not sure how the EU works or what institutions are involved? –> Just write “Brussels”. http://www.kosmopolito.org/201...
02.02.2013 12:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

a ty   a ty

si co spravil pre rozvoj tejto krajiny !!!! ???? A ešte o svedomi táraš? A sa nauč gramatiku, sa píše HANBA, nie hamba....
31.01.2013 10:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

uf,   uf,

bude vojna? maďari nás budu klobasami a mi do nich haluškami? idem sa prihotovať...
 
mínus indicator plus

no ku Končnerovi   no ku Končnerovi

na raňajky zisťovať si infošky o svojich spolustraníkoch, rozoberať voľbu GP ... chodil iný borec, že mr. Sulík. Vy už radšej o morálke nekážte nič.
19.12.2012 13:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

no   no

je tam toho. Každý má svojho mecenáša. Aj SME, aj HN, aj TREND, aj TÝŽDEň ... a každý píše v prospech toho - svojho koníka.
 
mínus indicator plus

práveže   práveže

nekončí. a to som zaskočený. vyzerá že vo vnutri funguje boj o moc a pozíciu lídra. a zdá sa, že už sa dávajú dole biele rukavičky a naťahujú boxerské . to som zaskočený.. myslel som, že tá strana je už totálne v sr... a že po mikim skapal pes.. no, pekne, pekne... politika je nielen o boji s vonkajším, ale aj s vnútorným nepriateľom. je úplne jasné, že ak chce byť frešo a spol. lídrami.. musia sa zbaviť mikiho a ivana...a to totálne. preč zo strany.. aj z ich poskokmi. inam cesta nevedie. boj o moc a vplyv .. je buď absolútny...alebo žiadny...
16.11.2012 16:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

chudák   chudák

Piussi, trebalo jej toto? Všelijakí politickí stroskotanci, ako napr. oné, súdrh poslanec MsZ, VuC, NRSR ....svojho času Dostál, si na jej chrbte robí kariéru. Ale my vieme, Ondrík, že sa tebe nič nestane .... tvoj kamoš Jožko, co má v Pente na starosti "politické" záležitosti ti to vybaví. Ozaj, neviem co je horšie, tá sudkyňa alebo títo "dostálovci" ktorí využijú nešťastie iných na vlastné zviditeľnenie sa.
 
mínus indicator plus

to, že   to, že

bol tento zákon prijatý je škandál sám o sebe, a že sa zenužíva... to áno. Ale nie o tom som chcel. Sranda je, že Harbin vôbec nie probém. Stačí ak dobrý kamarát p. Dostála Jožko Špirko, ktorý má na starosti v PENTE politické veci, zavola Slávovi a ten spravil obchod s mecenášmi SMERU ... kde by dohodol cenu za odvolanie Harabina. Otázne je, prečo to p. Dostál nespraví... namiesot vypisovania týchto srdcervúcich blogov?
 
mínus indicator plus

ta   ta

ešte raz:" V prípade dokázania viny môže Piussi skončiť vo väzení až na dva roky. Paragraf umožňujúci stíhanie za porušenie dôvernosti prejavu presadila do Trestného zákona v roku 2005 SDKÚ." http://hnonline.sk/slovensko/c... a životopis autora blogu uvádza:"2010-2012 poslanec NR SR zvolený preferenčnými hlasmi z 23. miesta na kandidátke MOST-HÍD, spolu s ďalšími 3 členmi OKS" otázka stojí .. preco pan ex-poslanec nespravil niečo aby bol tento zákon zmenený? žeby preto..že to navrhli jeho ideoví spolustraníci :):):)
 
mínus indicator plus

ako   ako

som čítal, tak :"Paragraf umožňujúci stíhanie za porušenie dôvernosti prejavu presadila do Trestného zákona v roku 2005 SDKÚ." údajne išlo na reakciu, že kamery zachytili pána Hrušáka, ako nadáva .. ktorémusi poslancovi. Tak namiesto týchto trápnych vyhlásení, ste mohli ten zákon zmeniť, keď ste boli pri moci - vy. Všakže.
31.10.2012 15:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

osobne   osobne

si myslím, že všetci zástancovia pluraritného sysému poisťovní by mali ísť do ulíc - demonštrovať. spolu s opozíciou a firmami.. spomínanými v článku. takto frflať len na internete... to vie každý :):) tak, šup - šup ... do ulíc !!!!!!! to bude pkená demonštária.. chlapci z INEKO,INESS,HPI,RUZ, v jednom rade, zošikovaní...
 
mínus indicator plus

no neviem   no neviem

ale: "Hlavnou motiváciou pre bankovú úniu je neochota niektorých štátov, napr. Španielska niesť náklady na ozdravenie svojho bankového sektora.." ja som si myslel že hlavnou motiváciou je zabezpečiť aby sa neopakovli chyby ktoré robili banky (financovanie hypoték a pod.) a ktoré nás doviedli so súčasnej krízy. Rovnako, som si myslel ,že hlavnou motiváciou je - ak máme spoločnú menu € - potrebné mať aj niečo ako spoločnú federálnu banku, regulátora. Čo je úplne logicky správne. Aký zmysel má spoločná mena bez spoločnej "banky".? "Problémom je, že banky pôsobiace vo viacerých štátoch budú môcť bez obmedzenia presúvať úspory zo štátu do štátu.." čiže vznikom bankovej únie zanikne aj náš domáci bankový regulátor? Skutočne to tak bude? Trocha som zaskočený, lebo podrobné infomrácie o bankovej únii majú byť jasné až v januári 2013. Možno keby ste uviedli zdroj, odkiaľ ste čerpali všetky tieto vaše informácie? Ináč na človeka s vašimi skúsenosťami by som očakával erudovanejší príspevok, a nie populistický mix začínajúci strašením o bankovej úniii a končiaci konšpiratívnymi príspevkami o ACTA a pod. Takže Lipšicova strana bude euroskeptická? Mám to chápať takto?
23.10.2012 12:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

co ja viem   co ja viem

možno by časť odmeny mohla isť na odškodné ovčanom, čo naleteli nebankovým spoločnostiam.... napr. takej spoločnosti SUN .. ale zase tam išlo o 15 mio € http://bystrica.sme.sk/c/48755... --tak to 2,2 miou USD.. je len kvapka v mori...
 

1 >

Najčítanejšie na SME