Sobota, 18. január, 2020 | Meniny má Bohdana

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: branislav lauko
1 >
mínus indicator plus

Daňový podvodník   Daňový podvodník

Reálny komerčný nájom takejto nehnuteľnosti je min. 5500,-€. Daňový úrad, finančná polícia budíček, dodaniť ako nemajetkový príjem spätne od začiatku prenájmu. Zákon platí pre každého, iba že by nie? Opozícia budíček. Ten človek roky financuje organizovaný zločin a nechával sa korumpovať rozdielom medzi dohodnutým a reálnym nájmom, na ktorý oficiálne nemal.
 
mínus indicator plus

Chorý systém,   Chorý systém,

Keď je právny názor viac ako zákon. Možno zaň skryť akékoľvek bezprávie a keď už je veľmi zle, šup do výsluhového dôchodku a počkať na zmenu vedenia. V takomto systéme je možné odsúdiť na objednávku kohokoľvek, ale aj legalizovať akýkoľvek zločin.
 
mínus indicator plus

Lepšie ako teraz,   Lepšie ako teraz,

Ale prečo nevoliť 79 poslancov, za každý okres jedného, znížiť počet poslancov v NR SR, a nielen voliť, ale aj možnosť odvolať v priebehu trvania mandátu. Neúčinná verejná kontrola je to, čo umožnilo rozmach organizovaného zločinu do súčasných rozmerov.
 
mínus indicator plus

Súhlasím,   Súhlasím,

Že hlavný problém nie sú lustrácie, ale kto a ako s nimi narába. Tento problém máme na Slovensku so všetkými hodnotami nehmotného charakteru. Napr. demokracia podľa Fica, alebo Danka, viera podľa Zvolenského, alebo Sokola, spravodlivosť podľa slovenskej justície,.....Zavedený systém kontroly "vlka vlkom" vedie k úpadku spoločnosti, ktorá podvedome zúfalo hľadá riešenie....extrémizmus.
 
mínus indicator plus

Antagonizmus   Antagonizmus

je idea, na ktorej vyrástli. Oblečení v krátkych nohaviciach, bielej košeli a podkolienkach, s pionierskou šatkou okolo krku a krížom v ruke neustále hľadajú nepriateľa, proti ktorému musia bojovať a ich predstava o férovom boji je 500000-vý anonymný štátny aparát proti občanovi. A tomu prispôsobili aj pravidlá hry(spoločnosti) a každý deň ich vylepšujú vo svoj prospech. Otázkou je, kde majú občania tú pomyselnú čiaru, za ktorú sa už nedá?
 
mínus indicator plus

Nedať úplatok je trestné   Nedať úplatok je trestné

Podobne ako neporusiť zákon. Doložíme konkrétnymi rozsudkami, pokiaľ by predstavitelia uvedených zastupiteľstiev mali záujem.
 
mínus indicator plus

Nie je náhodou   Nie je náhodou

Kažimír autorom systému, ktorým sa likvidujú/okrádajú sro-čky na Slovensku? Systém je jednoduchý, vydá sa prvé nezákonné rozhodnutie, alebo sa nekoná, následne sa na sro vrhne horda lúpeživých právnikov(exekútori, sudcovia, advokáti,...) a celé bremeno obrany je prenesené na plecia majiteľov sro. Daňové licencie tomu mali iba napomôcť, vytvoriť povinnosť platiť, aj keď nemôžeš podnikať. Skutočne má byť z neho guvernér NBS?
 
mínus indicator plus

Pochody sú na smiech   Pochody sú na smiech

Smeru a koalícii. Budú naťahovať čas a zavádzať. Platí na nich iba tlak "ulice", ktorý môže rozbiť ich desaťročia budovanú kruhovú obranu organizovaného zločinu. Mladí nerobte tú istú chybu, ako my v 89, odmietaním účasti v politike. Stanovte si jasné ciele a požiadavky: - určiť termín generálneho štrajku a dovtedy: - žiadať odstúpenie vlády - vymenovať novú úradnícku vládu z nominantov koalície, opozície a akčného výberu"ulice" - odvolať celé vedenie polície, justície a samozrejme špeciálneho prokurátora - zaviesť účinnú verejnú kontrolu nad konaním polície, justície a zrušiť nadradenosť "právneho názoru" nad zákonom a základnými právami občanov - žiadať prístup do verejnoprávnych médií v prime time - žiadať zrušenie jedného volebného obvodu vo voľbách - ...... - v prípade záujmu, starší určite poradia, predčasné voľby sú fajn, ale generujú riziko návratu súčasného stavu, poslancov nielen voliť, ale aj odvolať
 
mínus indicator plus

Spoločensko-politický podvod,   Spoločensko-politický podvod,

Súhlasím. 1., keď vďaka predbežnému opatreniu na zákaz vydania knihy o Gorile, Smer prvý raz vyhral voľby. Ostatný raz, keď za pomoci poslancov, ktorí sa stali nezávislí, hneď po zvolení, keď ešte ani atrament na volebnom lístku nezaschol. OBČANIA rozdali inak karty, ako Smer zhrabol bank, zatiaľ iba na 2 roky. Dnes Smeru nikto neverí, vrátane "BRUSELSKÝCHP POVAĽAČOV", ktorých sa mu darilo 10 rokov vodiť za nos.
 
mínus indicator plus

Aj prezident by si mal dať podmienku,   Aj prezident by si mal dať podmienku,

Otestovať všetkých bývalých, súčasných aj navrhovaných členov vlády na drogy vrátane psychologických testov.
 
mínus indicator plus

Odstránenie podmienky   Odstránenie podmienky

Je zásadnou podmienkou pre obnovu demokracie a práva v SR. Fico dáva podmienku prezidentovi, generálny prokurátor rozpúta peklo s podmienkou, na súde uspejeme az, keď splníte podmienku,...., inak všade stojí nad zákonom a spravodlivosťou nepostihnuteľný "právny názor" a obete pribúdajú - Ján Kuciak, Martina Kušnírová, Gaulieder, Judr. Lauková, Judr. Majchrák, Judr.Valko,....., dodávatelia Váhostav, Hydrostavu, TTS-Grade,......, klienti BMG, DRUKOS, skrachovaných bánk, ..... Organizovaní zločin, ktorý ovláda SR potrebuje pre financovanie svojho chodu obrovské finančné zdroje. V SR sa vraždí každý deň, možno nie fyzicky, ale ekonomicky, popieraním práva.
 
mínus indicator plus

arogancia moci a výsmech   arogancia moci a výsmech

Do tv debaty o tal. mafii smer a vláda pošle jediného svojho člena s talianskymi koreňmi :-), zároveň poslanci koalície zabránia zverejniť informáciu, kedy sa vláda/premiér prvýkrát dozvedela od SIS o talianskej mafii. Už nielen vlada, ale aj parlament=koalícia sú na strane zločinu. Tí noname sú v parlamente nesvojpravni ich minulosť im nedovolí ani samostatne myslieť, nie to morálku.
 
mínus indicator plus

Správna úvaha,   Správna úvaha,

Zlodej je vždy zlodej a farebný prívlastok na veci nič nemení. Rozbiť terajší systém kontroly "vlk vlka" a zaviesť účinnú verejnú kontrolu.
 
mínus indicator plus

O inom   O inom

Ak RF platí nájom 2500€/mesiac a tržná hodnota je 5000€/mesiac tak: 1. podľa daň. zákona má nepeňažný príjem 2500€/mesiac, ktorý by mal(musí) zdaniť 2. ak, tak doteraz neurobil, je daňový podvodník, ktorý vedome krátil a kráti DPFO od začiatku svojho bývania v Bonaparte 3. RF je korumpovaný čiastkou 2500€/mesiac od majiteľa bytu, ktorý podozrivý z príslušníctva k organizovanému zločinu 4. RF nielenže mesačne poberá nepeňažnú výhodu, ale sám aktívne financuje túto štátnymi orgánmi vyšetrovanú skupinu, aby mala dostatok financií na svoju obranu 5. Kedy sa novinári budú pýtať RF, aby konkrétne predložil dôkazy o svojich mesačných platbách(vrátane energií, ktoré tiež nie sú zanedbateľné) 6. Kedy začne finančná správa vyšetrovať medializovaný daňový únik RF 7. Kedy začne NAKA vyšetrovať medializované korumpovanie nášho RF 8. ......
 
mínus indicator plus

Pán premiér vyrobili viac ako 420   Pán premiér vyrobili viac ako 420

zvarkov, ale podľa počtu a charakteru reakcií to vyzerá skôr na zvratky. A Miháľ si ešte nevšimol, že zákony platia len pre blbých, tzn. voličov a ich duálne uplatňovanie má na starosti "nezávislá" polícia a justícia.
 
mínus indicator plus

Ústavní činitelia sú zodpovedný   Ústavní činitelia sú zodpovedný

za stav SR a ich plat musí byť závislý od jej stavu v akom sa nachádza na konci zúčtovacieho obdobia. Hodnotiť je stav, ale nemôžu ústavní činitelia. Príklad - Ficove hodnotenie posledných volieb. Určite by sa mal plat odvíjať od stavu verejných financíí a hospodárenia s nimi. Žiadny prebytok = žiadne zvýšenie, žiadne odmeny. P.S.: a určite by demokracii a SR pomohol zákaz financovania politických strán právnickými osobami a zo štátneho rozpočtu, ako aj obmedzenie max. výšky príspevku od občanov v závislosti od ich príjmu a to všetko pri porušení hrozbou bezodkladného vylúčenia/zrušenia
 
mínus indicator plus

Na Lajčákove krasorečnenie,   Na Lajčákove krasorečnenie,

najlepšia odpoveď. Práve vzdelaní, mladí ľudia so štipkou morálky a zmyslu pre spravodlivosť sú najväčšou prekážkou šíreniu sa slovenskej chobotnice, ktorú sme už začali exportovať aj do zahraničia. Práve pri politikoch typu "SMER" je rozdiel medzi deklarovaným/hovoreným/sľúbeným až v antagonistickom rozpore so skutočným/realizovaným. Neprávny štát, kolabujúce zdravotníctvo, sociálny štát, doprava,....
 
mínus indicator plus

Dobré ráno pán Prezident!   Dobré ráno pán Prezident!

Máte pravdu, polícia sa na Slovensku zneužíva! Teraz nám predvádzajú tzv. hru na zákon pri Bžánovi a čiastočne aj pri Vás, ale prečo takto(odstavením účtov, zablokovaním majetku....) nepostupovala aj pri kauzách Váhostav, Hydrostav, TTS-Grade, BMG, ....? Organizovaný zločin - paralelnú štátnu štruktúru je nutné z niečoho financovať a nejde o malé financie. Ocenil by som Vašu väčšiu iniciatívu napr. pri odkrývaní dennodenného porušovania základných práv napr. právnických osôb, ktorým odberateľ(napr. aj štát) nezaplatí, zostanú bez prostriedkov a následne ich iné štátne inštitúcie - DÚ, SP, ZP, .... dajú do exekúcie a súdy odmietajú ich obranu pre nezaplatené súdne poplatky s odôvodnením, že ide o podnikateľské riziko. Ešte raz dobré ráno! Zločin je nebezpečný aj vtedy, keď sa nás priamo netýka.
 
mínus indicator plus

Čím dlhšie bude držať hlavu v piesku,   Čím dlhšie bude držať hlavu v piesku,

tým lepšie. Neschopnosť sabareflexie, podobne ako napr. pri justícii, vedie k absolútnej strate dôvery verejnosti. Za povšimnutie stojí konanie Ftáčnika, ktorý sa za nechcenú podporu SMER-u vyslovene verejne hanbil. A tých, čo mali v minulosti so Smerom niečo spoločné a dnes to zatĺkajú a od hanby sa idú prepadnúť je čoraz viac.
 
mínus indicator plus

Ak Fico hovorí o boji proti korupcii,   Ak Fico hovorí o boji proti korupcii,

je to ako s bežiacou reklamou-"Predám svojho macíka, je starší, ale dobre sa mojká". Ak to povie 5-ročné dievčatko, je to milé a úprimné. Ak to vyhlasuje chlap po 50-ke, je to nechutné a úchylné.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME