Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: najmudrejsinasvete
1 >
mínus indicator plus

 

mne sa článok páčil, veľmi podarený
25.11.2020 19:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

nyrra buď Vám niekto ukradol nick, alebo mozog. V minulosti boli Vaše príspevky múdre, emaptické, rozumné. Potom ste sa odmlčali a teraz po voľbách ste nepríjemná, zaujatá, útočná. Škoda, rada som čítala Vaše príspevky, dnes Vás poväčšinou mínuskujem. Pre mňa je Beblavý jeden nezaujímavý nevýrazný človek a v každých voľbách dostal to čo si zaslúžil. Nezáujem. Zatiaľ mňa Vaše príspevky zaujímajú, hnevajú a zataľ rozmýšľam, prečo ste sa tak zmenili.
 
mínus indicator plus

 

pán Droppa v tejto diskusii máte odo mňa samé pluská
 
mínus indicator plus

 

to je dobre, to znamená, že sú tam správni kandidáti
 
mínus indicator plus

 

Úplne s Vami súhlasím aj mne.
 
mínus indicator plus

 

vláda zatvorila prevádzky? len tak, lebo chcela zničiť stotisíce ludských životov? A nie epidémia COVID? Či sa všetci koaliční politici modlili za zámienku, chripôčku aby si mohli sami píliť konár pod sebou? To ani Matovič nie je taký masochista. Nedostatočné odškodnenie prevádzok.Tie prevádzky, ktoré daňovo optimalizovali, vyplácali minimálne mzdy, odvádzali minimálne dane a teraz chcú aby z mojich daní (zamestnaca, ktorý má zdanený aj prd, ktorý dostane od svojho zamestnávateľa) im vláda doplatila ich nezdanené stratené zisky. Napríklad robíme nevyhnutné opravy na bytovom dome, lebo nás s požehnaním slovenských úradov developer oklamal a okradol. Majiteľ súkromnej stavebnej firmy len valil oči, že chceme aj faktúru. Že sme jeden z tisíca. No aj by sme nechceli, ale ide to na Spoločnstvo, tak radšej chceme. Slovákom to príde normálne že klamú na odvodoch, daniach a potom keď príde kríza, či už osobná alebo takáto celospoločneská tak natŕčajú ruky, štát daj.
 
mínus indicator plus

 

čo vy by ste v týchto novinách bez toho Matoviča robili?
 
mínus indicator plus

 

nechcem gágať ako trafená hus, ale môj syn je ortopéd, nie je pri intenzívnych lôžkach plných monitorovacej techniky, to je jasné,ale je pri pacientoch s COVIDOm, ktorí prišli do nemocnice, lebo majú aj iný zdravotný problém, alebo utrpeli traumu a musia ich operovať (v Čechách traumy operujú aj ortopedi). Slúži každý druhý deň, keďže v nemocnic kde pracuje už dávno nie je bežný režim, majú skrátené zmeny, ale často sa menia.Ppracuje na centrálnom príjme ( v kovidovom mundúre), v kovidáriu ( v kovidovom mundúre) a na ortopedickom oddelení (respirátor). Stále nemá vybratú väčšinu dovolenky, keďže väčšinu roku má zákaz si čerpať dovolenku. Lekárka z UN Martin sa mi sťažovala, ako sa viacerí kolegovia ale aj sestričky dávajú vypisovať do domácej karantény, keď im hrozí obliecť sa do kovidového mundúru. Je pravda, že českým zdravotníkom boli tento mesiac vyplatené odmeny za jarnú vlnu, majú slušne zabezpečené ochranné pomôcky.
 
mínus indicator plus

 

jej otca a jej rodiny, podľa toho ako sa správa slovenský lyžiarsky zväz, tak Zuzulovú ani Vlhovú by sme nemali, keby nie ich otcovia. A tretia Liptáčka lyžuje za Čechy, tak ako môj syn sa stará o COVID pacientov v Čechách
 
mínus indicator plus

 

už ste fakt otravní, píšte si to do Zjem a(aj) vred
 
mínus indicator plus

 

no veru, ukameňovali Vás
 
mínus indicator plus

 

ked som bola u psychologa chlapa, povedal mi, že za všetko môže matka, keď som bola u psychologičky, povedala, že otec :-).Teraz k veci. Vemi dobrý článok a veľká potreba otvoriť túto tému. Ja mám tiež skúsenosť, že moja mama vekom naberala na toxicite, nielen vo vzťahu ku mne, ale aj k otcovi, k ľuďom okolo. Nikdy sme si neboli blízke, ale vedela som, že keď by bolo úplne najhoršie, tak mi podá pomocnú ruku, ale so strašnými pindami. Nikdy najhoršie nebolo, aj keď som zostala sama, zaďlžená, zranená, s dvomi deťmi, ale bola som zdravá, mladá, vzdelaná, dokázala som sa o seba a o deti postarať. S pomocou svokry (350 km vzdialenej) a cudzej pani, ktorá sa stala časom súčasťou našej rodiny. Mama bola v úzadí a časom ju to mrzelo, ale zase som bola na vine ja, lebo som nenučila moje deti aby ju mali rady. Časom som pochopila tú patológiu nášho vzťahu, prijala som ju a snažila sa mamine chyby neopakovať, naopak moja svokra bola pre mňa vzorom ako zvládať problémy, manžela, deti a život. Moja svokra je veriaca, úprimne a nezištne žije Božiu lásku a keby väčšina kresťanov bola taká ako ona, boli by dnes plné kostoly. Takéto články sú potrebné, aj pomoc matkám a hlavne dcéram a ich deťom, mužom, bratom, sestrám, lebo každý nemá takú dobrú svokru ako ja.
 
mínus indicator plus

 

ďakujem, vtipné, s nadhľadom a rozumné. Človeče, Vás by mali naklonovať do všetkých komisií, výborov a ministerstiev. Hoci už potom by sa už sranda skončila, lebo ľud aj novinári sú veľmi citliví na také slová ako fekál, opice, hviezdna rota. Ale vďaka aspoň za to, že Váš blog sem zavesia. Teším sa na ďalšie,
Reakcia k téme: Vážení protestujúci!
20.11.2020 14:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

no tento rozdiel väčšina tých, ktorí poukazujú na homosexuálne vzťahy v starom Grécku nevie! V starom Grecku nielen v Sparte, mohol mať dospelý muž legálny homosexuálnym vzťah len s mladým chlapcom, nie malým chlapcom, ale násťročným. Akonáhle tínedžer dospel, stal sa z neho muž, už musel svojho tútora opustiť. Musel sa oženiť, robiť deti a ísť bojovať, alebo sa venovať iným tradičným činnostiam. Sex dospelého muža s dospelým mužom v tradičnej gréckej spoločnosti nebol tolerovaný. To že privreli oči pri Alexandrovi Veľkom, to ešte neznamná, že by to urobili pri nejakom Spyrosovi. Ten si musel zaplatiť hetéru alebo prostitútku
 
mínus indicator plus

 

prečo na zrekonštruovanej ceste na Mlynských nivách nie je podchod pre chodcov? Nastavali "mrakodrapy" a dopravná infraštruktúra ako v okresnom meste
 
mínus indicator plus

 

Lazy pod Makytov, prázdniny môjho detstva, vôňa kráv a sena, rozkročenie mezi Slovenskom a Moravou. ďakujem za pekné fotky a dávne spomienky.
Reakcia k téme: Zahmlené Lazy pod Makytou
19.11.2020 18:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Seriál No man's land 2020, odporúčam pozrieť, aj femninstickému krúžku v sme
 
mínus indicator plus

 

pane, radšej píšte o psích exkrementoch, to vám ide lepsie
Reakcia k téme: Šikanovanie kvôli Covidu
19.11.2020 9:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

No mna hlavne potešilo, že Mlynské Nivy sú pre Bratislavčanov, Takze CPČkari budú naďalej jazdiť do hlavného mesta Slovenska autom, alebo helikoptéru ako doteraz.
 
mínus indicator plus

 

Viem o svojich známych s vysokoškolským titulom z UK Bratislava, s dosť vysokým IQ aj platom, ktorí dnes prišili podporiť Fica, napriek tomu, že sa boja COVIDU, ale je fakt, že NAKA sa boja viac.
 

1 >

Najčítanejšie na SME