Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: siva eminencia
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
24.12.2015 20:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

priama chlapská reč   priama chlapská reč

treba obrátiť list, prestať sa ľutovať, zdvihnúť hlavu a hrdo a aktívne kráčať dopredu. som zvedavý na ďalšie kroky. držím palce.
 
mínus indicator plus

ale, ale - akým dievčatkom?!   ale, ale - akým dievčatkom?!

S AIšou sa Prorok oženil, keď mala 6 rokov, ale cudne čakal, kým ako 9ročná (dokonca niektorí hovoria, že mala až 10rokov!) dostala menštruáciu, tým pádom sa v arabskom svete automaticky preradila do kategórie "žena", vhodná na manželské obcovanie. Manžel - 50ročný zabezpečený samec, navyše boží prorok... no, rovesníčky (poťažne ich rodičia) museli pukať závisťou. a čo mohlo byť pre ňu krajšie, ako sa stať úrodnou záhradou pre semeno Prorokovo! Bola Prorokovou najobľúbenejšou ženou, umrel v jej náručí. Keby neurobila ten prúser s náhrdelníkom (Prorok to zachránil zjavením o cudzoložných ženách), mohla to byť príkladná moslimská manželka... Nuž, iný kraj, iný mrav, plus prvé storočie hidžry k tomu, to jemná humanistická duša z Európy nemôže pochopiť ;) Nie je to oveľa realistickejšie ako tá vianočná mytoloógia o panenskom počatí a panenskom pôrode božieho syna Ježiša, syna Jozefovho, ktorý je momentálne v agende "utečenci"?
 
mínus indicator plus

odkedy korán povoľuje verným   odkedy korán povoľuje verným

chodiť do dizny landu?! to je úpadková zábava pre neveriacich kresťanských psov a nie pre bohabojných moslimov! Prorok (pokoj nech je s ním) by s takýmito rúhačmi zaraz urobil poriadky (potrestal by ich "údermi na krk", ako jemnocitne nazýva slovenský preklad koránu odrezanie hlavy).
 
mínus indicator plus

takže urobia nejaký kreatívny   takže urobia nejaký kreatívny

spoločný vorkšop? ;) a ako vždy doteraz, boľševik si nimi vytrie svoj červený zadok, tentoraz to bude 2v1. mimochodom, prečo stále vravia, že "učitelia". však drvivá väčšina "učiteľov" sú učiteľky.
 
mínus indicator plus

ha   ha

vytrel sosák papalášom, čo chceli mať fotky "so Saganom". Aj to je spôsob, ako vyjadriť svoj názor o malomeštiackej čvarge, čo sa spoločensky priživuje na takýchto "íventoch", a takých ako Sagan by tam chceli mať ako cvičené opice (keďže sú zvyknutí s národom zaobchádzať ako s cvičenými opicami).
 
mínus indicator plus

vianoce aj adventne vence urážajú   vianoce aj adventne vence urážajú

moslimov, takže by ich mala EU z úcty k našim moslimským bratov zakázať! Namiesto toho treba začať montovať pluvatká, aby naši zbožní moslimskí bratia mali do čoho pľuvať počas ramadánu (zbožný moslim totiž počas pôstu neprehĺta ani vlastné sliny).
 
mínus indicator plus

znova sa ukazuje   znova sa ukazuje

že Smer to s národom skrátka vie a s tými skupinami, kde prevládajú staršie vekové kategórie a ženy (zdravotníctvo a školstvo) to vie úplne najlepšie ;) Vždy mi v tejto súvislosti napadne, ako pred pár rokmi v januári kamionisti obsadili prístupy do Bratislavy a súdruh najsociálnejší, ktorý sa bojí iba hnevu ulice, pustil do gatí už po troch dňoch a ustúpil. Pri zdravotníkoch a učiteľoch to je naopak - tí po troch dňoch majú v gatiach nakladené už trikrát.
 
mínus indicator plus

zvernica je predsa pre ľudí!   zvernica je predsa pre ľudí!

tak podľudia nech držia huby. Vitajte vo Ficolande, zvanom aj Ficília, v ktorej "ľudia" mafiánsky terorizujú podľudí.
 
mínus indicator plus

zrušte vianoce aj v európe   zrušte vianoce aj v európe

lebo to uráža našich moslimských spoluobčanov! v Kanade to tak už urobili, slovo Vianoce (Christmas) sa nesmie na verejnosti používať, lebo je tam politický nekorektný náboženský výraz Christ. Takže oficiálne majú sviatky zimy, ako my za boľševika pred novembrom 89. Nasledovať bude Veľká noc, to sa premenuje na sviatky jari. Atď. Ramadán samozrejme zostane ako výraz úcty k (zatiaľ) náboženskej menšine, ktoré treba chrániť a podporovať. A všetky ženy začnú nosiť šatku ako výraz solidarity s moslimskými ženami - ako to najnovšie urobila tá uvedomelá učiteľka v Amerike.
 
mínus indicator plus

dik more Vychodniarky ;)   dik more Vychodniarky ;)

Indov im vybrali asi podľa toho, že rady cvičili jogu, zrejme. Pakistanci tiež majú v krajine Jej Veličenstva záujem o "Východniarky".
 
mínus indicator plus

aká kandidátka?!   aká kandidátka?!

Mal by tam byť abecedný zoznam a nech sa súdruhovia ku korytu prekrúžkujú. Súdruh Brixi nech svoje nezvoliteľné miesto zoberie ako výzvu a nech sa posnaží. Určite to je len skúška od vodcu, ktorý ho chce vybudiť k vyšším výkonom a väčšej miere prejavenej boľševickej rozhodnosti. Ale namiesto toho, aby bojoval, on sa rozplače... ;)
21.12.2015 11:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ako sa strieľa v Afganistane?   ako sa strieľa v Afganistane?

toto porovnanie s Afganistanom som nepochopil, nikdy som nebol strieľať v Afganistane ;)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

boľševik vystrája od nepríčetnosti   boľševik vystrája od nepríčetnosti

už teraz má slovensku dvakrát viac policajtov na počet obyvateľov ako nemecko, kam len tento rok prišiel milión utečencov. a nepríčetný nenažratý boľševik ide ich počet ešte zvýšiť, lebo zacítil ďalšiu čistú ryžu. bude tu vyvreskovať, ako potrebujeme protiteroristické opatrenie. v podstate by stačilo jediné opatrenie - zatvoriť boľševického magora na psychiatriu.
 
mínus indicator plus

keby sa pred voľbami   keby sa pred voľbami

dohodli Bajanovi protikandidáti, že najlepší pôjde do volieb a ostatní sa stiahnu, súdruh Bajan by už dávno dobajanoval a kosil by si svoju záhradku na Trnávke (však prečo by mal starosta bývať v časti, kde starostuje, né?). Lenže veľké ješitné egá sa nikdy na ničom nedohodnú a tak to aj dopadlo, súdruh Bajan je v Petržalke skoro ako Lenin - večne živý.
 
mínus indicator plus

a teraz  šup   a teraz šup

za vedúcu nejakej okresnej pobočky v Osterreichu, odkiaľ ju po dvoch rokoch znova pošlú civilizovať nejakú východoeurópsku banku, kde ju urobia šéfkou. Vedúca rakúskej pobočky dostane v kolónii miesto šéfky banky a tam si ju untermenši zvolia aj za šéfku asociácie.
 
mínus indicator plus

súdruh Juncker   súdruh Juncker

by mal tiež radšej zobrať loptu ;) Po tom, ako tu milión ľudí poľahky prevalcoval tzv. Schengen, tu už nikto neverí, že nejaký Schengen existuje (a existoval vôbec?). Ešte aj toho chyteného prevádzača v Bavorsku museli prepustiť, keď ho súd oslobodil na základe toho, že sa bránil, že on iba robí to, čo robí samotná nemecká vláda. Na und was jetzt, Genosse Juncker?! Po východnom Slovensku si cez "schengenskú hranicu" zasa lietajú hore dole ukrajinské haraburdy a keď sa nejaká z nich náhodou zrúti, po zuby za milióny eur ozbrojená schengenská hraničná stráž ho nevie tri dni nájsť. Našli ho až vtedy,keď nejaký dedo našiel na svojej roli divnú kopu šrotu a hlásil to na okres ;)
 
mínus indicator plus

a ešte mimochodom   a ešte mimochodom

všetci títo dnešní tolerantní a multikulti oslavujúci amíci a kanaďania sú tam, kde sú, len preto, lebo pôvodnému obyvateľstvu rýchlo vykrútili krky a zobrali im krajinu a jej zdroje, a čo z tých pôvodných mierumilovných obyvateľov zostalo, poslali živoriť do rezervácií, kde ich zopár, čo to prežili, biedia dodnes.
 

1 >

Najčítanejšie na SME