Pondelok, 13. júl, 2020 | Meniny má MargitaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Dodiš
1 >
mínus indicator plus

O Kňažkovi si myslím   O Kňažkovi si myslím

len jedno: Je to ***** Dokazovať to nebudem, zaplnil by som tým najmenej dve strany. Kto ho pozná, dá mi za pravdu, kto ho nepozná a nechá sa ovplyvniť jeho odpoveďami, toho ľutujem, že mu verí.
 
mínus indicator plus

Milí aktivisti,   Milí aktivisti,

navrhujem, aby ste si urobili externú poradu v Košiciach na Luníku 9. A odporúčam Vám ísť tam s plnou peňaženkou, aby ste sa mohli vrátiť. Síce bez tej peňaženky, ale aj bez noža v bruchu.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Kotleba   Kotleba

Kotleba nie je problém ani ľavice ani pravice a ani Kaníka. Je to názor občanov, ktorí majú plné zuby Cigánov a ich krádeží, vrážd a privilégií. Tentoraz asi Kotleba proti Maňkovi neprejde, ale ak vláda nebude nič robiť s tou cigánskou verbežou, tak o štyri roky je županom Kotleba.
 
mínus indicator plus

Rozdiel medzi Mečiarom, Miklošom,   Rozdiel medzi Mečiarom, Miklošom,

Dzurindom, Palackom atď. je ten, že Mečiar a Slota okrádali nás všetkých primitívnym spôsobom a tí ostatní kradli prefíkane. Dnes ma napr. Mikloš určite viac ako Mečiar so Slotom spolu, ale o ňom sa nepíše. Zato Slota a Mečiar sú (právom) v každom plátku označovaní za zlodejov.
 
mínus indicator plus

Zase sa to zahrá do autu   Zase sa to zahrá do autu

Typický teroristický čin, za ktorý by v každom kultúrnom štáte zodpovední skončili v kriminále. Ale sme na Slovensku, vládnu tu peniaze Kmotríka a celej bratislavskej vládnej mafie. Takže Slovan dostane uzáver štadióna na 2 zápasy, vinníkov nechytia a o niekoľko dní sa na to zabudne. Belasá šľachta bude zase robiť bordel a bude vulgárna. Pokiaľ sa nič nestane niekomu vplyvnému... Až potom sa to roztočí, veď nejakí ružomberskí zranení fanúšikovia sú pre bratislavských bossov iba vidiecka lúza...
 
mínus indicator plus

 

To, čo Šútovec nakreslil nie je karikatúra. Je to, bohužiaľ, pravda. Aj keď Breiner vyskočí z kože, na Slovensku je to tak.
02.08.2013 22:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

No choď...   No choď...

No choď "mladý žilinčan" z Banánistanu. Už ťa vo svete čakajú, prajem ti, aby si urobil kariéru a potom sa vrátil na Slovensko a mudroval, ako sa z čističa topánok stal milionár, čo prišiel na meďáku z požičovne.
 
mínus indicator plus

Mikloša treba spomínať,   Mikloša treba spomínať,

je to ***** čo spolu s Mečiarom dostali Slovensko tam, kde je. Nepamataš si na kupónovú privatizáciu? Aj to bol Miklošov ťah. Keby si mal na konte desatinu toho, čo ma Mikloš, nečítal by si sme, ale do konca života by si si válal šunky v Karibiku.
 
mínus indicator plus

Kde to žijeme?   Kde to žijeme?

Takto sa pýta jeden z vás v príspevku. Odpoveď je jednoduchá - žijeme v štáte, kde aj názov Absurdistan je príliš jemný. V tomto štáte behajú poslobode vrahovia, zlodeji (miliónov) a Cigáni (Majský) a smejú sa nám, čo pracujeme odvádzame štátu dane a správame sa slušne. Súdy a prokuratúry sú najskorumpovanejšou súčasťou tohto Absurdistanu. Pozrite sa ako si žijú páni sudcovia a prokurátori. Platy majú vysoko nadpriemerné, ale to im samozrejme nestačí na luxusné vily, superdrahé autá a dovolenky. No a keď niekto okradne štát, alebo ľudí (Majský) o miliardy, tak rád nejaký ten melónik pustí aj pánu sudcovi a pánu prokurátorovi. A spokojní sú všetci.
01.11.2012 11:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nerozumiem...   Nerozumiem...

Nerozumiem ako sa mohla taká tupá krava ako je Beňová-Flašíková dostať na miesto europoslankyne. Ale vidieť, že na Slovensku je možné všetko...
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ha, ha...   Ha, ha...

Predstava, že študent sa bude rozhodovať o škole na základe toho, či nejaký učiteľ učí na jednej, alebo na troch univerzitách je úplna blbosť. Ak je vysokoškolský pedagóg naozaj kapacita, nevidím dôvod, preč by nemohol prednášať aj na 2-3 školách. Veď pre každú z tých univerzít by to bol z odbornej stránky prínos, samozrejme, ak to nepreháňa (oficálne môže mať napr. 3x úväzok 0,5). A ak škola nie je spokojná, nie je problém okamžite s takýmto človekom ukončiť dohodu.
 
mínus indicator plus

Chmelár, Chmelár, si Ty ale blbec..   Chmelár, Chmelár, si Ty ale blbec..

Chráň nás Boh od takých blbov ako je Chmelár.
02.11.2011 11:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

máš pravdu   máš pravdu

Tartalone napísal si to rozumne, každé tvoje slovo je pravda. V plnej miere s tebou súhlasím.
 
mínus indicator plus

choď do kelu a neokydávaj...   choď do kelu a neokydávaj...

Nikto ťa tu nedrží, hanbu Slovensku robíš ty.
 
mínus indicator plus

Odporúčam   Odporúčam

prijímať na najvyššie posty absolventov právnickej fakulty z Plzne a Trenčianskej univerzity.
03.03.2011 8:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

No,   No,

hlúpejší článok som už dávno nečítal. Nechce sa dostať autorka na stáž k Dzurindovi, keď píše také nezmysly?
Reakcia k téme: Diplomati, nie komici
03.03.2011 8:16 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME