Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Drak9
1 >
mínus indicator plus

Janka   Janka

nádherne napísaná smutná epizóda života...fakt nemám čo dodať, lebo by to Tvoj článok pokazilo...i Tvoju reakciu, bo tá bola najúžasnejšia...minule si písala o šťastí...som šťastný, že si :)!!!!!!!!!!!!!!!
Reakcia k téme: Mňa nikto nemá rád
13.06.2011 18:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ahoj k.m. :)   Ahoj k.m. :)

Som veľmi rád, že sme sa stretli. No ja som na tom podobne. Našťastie mám na Janku mail, takže sme sa nestratili. Som rád, že si obetovala jeden z tých troch príspevkov na mňa :), ďakujem... Želám Ti, aby nie zajtrajší deň, ale celý život bol Tvojím veľkým šťastím. Krásny zvyšok večera prajem Peťo
 
mínus indicator plus

Janka   Janka

ako vždy, krásne písmenká...a ešte krajšie, čo sa skrýva medzi nimi...ako napísala k.m., Tvoj článok predstavuje príjemné zakončenie víkendu:)...a pre niekoho aj šťastie... Tak buď šťastná Janka:)!!!
 
mínus indicator plus

Inga   Inga

krásne spomienky, na ktoré nikdy nezabudni. Budú Ti pripomínať nielen mladosť, ale aj jednoduchého človeka, ktorý aj najpriek tvrdému remeslu nestvrdol...budú Ti pripomínať svet, ktorý sa už síce nikdy nevráti, ale jeho múdrosť a chuť v Tebe stále ostanú... Možno bežný článok o bežnom človeku...pre Teba však bežný nebol...ani článok, ani starý otec... Príjemný večer :)
Reakcia k téme: Dedo
21.05.2011 23:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kristínka   Kristínka

ten podvedomý strach zo smrti drieme v každom z nás. Záleží len na tom, či sa ním dáme opantať a zničiť si život. V každej stotine sekundy niekto odchádza z tohto sveta. A preto si Vážme svoj život, vážme si svojich blízkych, vážne si bezvýznamné maličkosti...pretože nevieme, kedy nás opustia...snažme sa správať tak, akoby to bol náš posledný deň...vážme si každú chvíľku prežitú s našimi najbližšími...aby sme až potom nezistili, čo sme ich odchodom stratili...
 
mínus indicator plus

Janka :)   Janka :)

dávaj si ale veľký pozor, bo ak Benyho, alebo Moruška naštveš, predajú Tvoje zápisky bulváru za ťažké peniaze a potom že fúúúúúúúúúúúú :). A mimochodom, to máš aj zápisníček, kde tie diáre máš hľadať :), bo vieš, už nie najmladšia a každý zabúda :)...keď priznávaš, že do nich niekedy tajne nakúkaš... Tie diáre sú dobrá vec. Vracajú nás do minulosti, pripomínajú krásne chvíle s najbližšími, priateľmi...môžu nás poučiť...môžeme z nich načerpať znovu energiu...dobre si ich stráž, lebo predstavujú veľký poklad...a nielen pre Teba, ale aj pre Tvoju dcérku a vnúčatá... Pekný dník prajem Janka a závoreň Ti želám, aby sa Tvoj diár plnil len príjemnými písmenkami...zaslúžiš si to... :)
11.05.2011 9:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ahoj k.m.   Ahoj k.m.

keďže som zahájil generálny štrajk:) a nechcem hrať na klavíri :) som obmedzený. No nie tak ako si myslíš. Ale na toto reagovať musím. Na niečo také ako je Janka sa zabudnúť nedá. Ďakujem Ti za peknú debatku:) Podľa mňa je tento článok úžasný a ako som napísal, treba si ho vryť hlboko...a nezabudnúť naň...táto pani Dratvová :) je úžasná preto, že dokáže "vidieť" čo iní nevidia...a to je úžasné... Pekný deň Ti prajem :) a i celej rodinke
09.05.2011 12:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Janka :)   Janka :)

začínať týždeň s takýmto článkom...nič lepšie neexistuje...znovu Tvoj neopísateľný optimizmus a humor...že ňuchce - preboha chudáčik Beny, to čo za výraz :)?... Týmto článkom si Janka urobila niečo úžasné...pomohla si všetkým "odpíleným", lebo nikto z nás nie je odpílený...ako ten strom, darmo je odpílený...je odpílený a žije...pretože neexistuje nik a nič, čo by nás mohlo odpíliť na večnosť... Takže nielen slniečko do duší všetkým, ale aj Tvoje úžasné posolstvo posielam všetkým :) Vryte si jej písmenká hlboko do pamäti a keď sa Vám bude zdať, že ste odpílení, spomeňte si naň!!! Úžasný článok úžasnej Janky :)
09.05.2011 9:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Jani   Jani

Ty produkuješ dnes články ako na bežiacom páse :) a jeden lepší ako druhý. Takže sa Ti aj ja musím nejako odvďačiť, pretože si mi pripomenula tie úžasné vône, ktoré robia náš život naozaj životom :)!!! Takže čakaj darček :)
Reakcia k téme: Orgován - okno do detstva
08.05.2011 18:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Áno Lutna   Áno Lutna

ľudia ju majú zaškatuľkovanú ako "komediantku". ale to je tvrdý omyl. Je to "pani herečka", ktorá dokáže dať svojím rolám život a neskutočne precítiť svoju postavu...preto ju mám rád...a ten film, čo spomínaš...asi málokto ho pozná, ale je to asi podľa mňa jeden z jej vrcholov... Aj napriek katastrofálnemu počasiu pekný deň Ti prajem:)
08.05.2011 13:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ahoj Janka :)   Ahoj Janka :)

Kde si ??? Ale k Tvojmu článku. Aj ja by som sa podeň ako aktak.k rád podpísal ak dovolíš. Veľmi krásne si to napísala. O niekom, koho "môžem". A som rád, že si si na ňu spomenula:). No Tvoj článok nie je len o Jiřine...ale o tom, čo je medzi Tvojimi písmenkami...a zhodou okolností práve na Deň matiek... Som rád, že aj napriek tomu čo prežívaš si si našla čas na napísanie niečoho tak krásneho...Ďakujem:)
08.05.2011 11:09 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

1 soliter   1 soliter

však o to ide, aj také "bezvýznamné vecičky" môžu náš škaredý život švihnutím čarovného prútika zmeniť na krásny... Slniečko v duši:)
 
mínus indicator plus

Áno Denisa   Áno Denisa

škaredý život nám spríjemnia práve takéto drobnôstky, ktoré si ľudia väčšinou nevšímajú...stále sa niekam upachtení ženú a zabúdajú si vychutnávať život...a tie chvíle v ňom...tie úžasné okamihy...vôňa tabaku a čokolády...jemný papier s múdrymi písmenkami a...a šálku dobrej kávy... Prajem Ti, aby si si po celý život užívala tieto úžasné okamihy plnými dúškami, pretože...pretože práve tieto okamihy zo škaredej hodiny robia nádherný život:) Pekne si to napísala:) Slniečko v duši:)
 
mínus indicator plus

Magduška   Magduška

znovu sa budem opakovať, ale Tvoje písmenká a čo vyžaruje z nich prinášajú do našich duší pokoj, múdrosť života...nútia nás zamyslieť sa nad zmyslom života...nad tým ako žijeme, nad svojimi hodnotami... Neboj sa, Ty aj túto svoju anabázu úspešne zvládneš:) a teším sa na ďalšie Tvoje písmenká! Stále držím palce Martuška, veľa zdravia a štastia :) Peťo A hlavu hore:) !!!
Reakcia k téme: Prečo?... Preto!
04.05.2011 19:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Anka   Anka

spoločnosti imponujú silní a tvrdí...hovoria im silná osobnosť a spoločnosť si ich vytvára sama...toleruje ich...to však neznamená, že všetci musíme byť rovnakí...buď stále sama sebou napriek tomu čo "letí"...násilie je fenomén, no to neznamená, že je silnejšie ako slušnosť a tolerancia...
Reakcia k téme: Okná do násilia
04.05.2011 10:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ahoj Thajinka   Ahoj Thajinka

podstatné je, že sa dobre bavíte...a takisto, že sa na Vás dobre bavia...a to je podstatné... Pekný deň Ti prajem:)
Reakcia k téme: Traja kamaráti
02.05.2011 1:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ondro   Ondro

verím, že im to vydrží na celý život. Takéto priateľstvá sú vzácne, ale treba sa o ne starať ako o záhradku, lebo môžu zarásť plevelom. Želám aj Tebe takých troch kamarátov:) Fajn napísané
Reakcia k téme: Traja kamaráti
01.05.2011 19:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ivan   Ivan

dobré zamyslenie. Veľmi dobre si tohto "uja" pamätám s iným šálom v parlamente, keď vítal prezidenta...len bohužiaľ Slováci majú príliš krátku pamäť...a že je ticho je veľmi dobre...vieš, kto je ticho a nič nerobí a teda nič nepokazí...a bojím sa, ak tento ujo začne niečo robiť, lebo...asi sa zhodneme čo by potom bolo :)
01.05.2011 18:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Thajinka   Thajinka

to by mohli:) možno by nám pomohli tie Sa vz.58 pána Spišiaka:)
 
mínus indicator plus

Jasne Janka   Jasne Janka

keď nám začnú problémy s akváriom:) Dúfam nejako, že tento problém sa do 2. mája normálne vyrieši. Ale zas sme na Slovensku:)
 

1 >

Najčítanejšie na SME