Sobota, 4. júl, 2020 | Meniny má ProkopKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: impeachement
1 >
mínus indicator plus

 

Za novej demokratickej vlády už nebude treba nič skreslovať, ani upravovať!
 
mínus indicator plus

 

Preto treba vládu OľanoNova a SaS!
 
mínus indicator plus

 

Keď sem prišiel Jaguár nie je to Ficova záležitosť. Keby sem Jaguár neprišiel tak je to Ficiakova chyba. A tak isto je to aj s touto spoločnosťou. A keď sa podarí novej demokratickej vláde podarí zmeniť zákony / odvody, dane/ aj zákonník práce tak sa sem budú hrnúť investície každý kvartál a konečne aj na východ.
 
mínus indicator plus

 

To čo pustil dnes na tlačovke na TA3 proti Beblavému je jasné za koho kope.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

TOTO sa nedá ani komentovať.Asi nemá doma zrkadlo.
 
mínus indicator plus

 

Jedine Igor Matovič menuje do funkcie ministra školstva človeka, ktorému bude záležať na slovenskom školstve. Ideálna by bola pani Ftáčnik-Pastoreková, alebo páni Crmoman, či Kočan. LENON tam nenominuje žiadneho kostlivca zo skrine.
 
mínus indicator plus

 

Po voľbách už nepríde žiadne nové vedenie, len pán Frešo zhasne a odkráča na smetisko politických dejín. Jediné čo može ešte zodpovedné urobiť je odstúpiť aj s celou stranou z volieb a vyzvať priaznivcov SDKU aby volili Oľano-Nova.
 
mínus indicator plus

 

Od začiatku som tvrdil, že tu pomôže len hladovka. Nik si nemôže dovoliť aby sestry hladovali a tobôž pred voľbamy. Keby pani Kavecká s pani Lazorovou žačali s hladovkou isto by sa pridali ďalšie sestry a keby sa nič nedialo tak by sa pridali štrajkujúci učitelia a celý národ. A to by neustál nik! Ak líderky sestier nezačnú hladovku čo najskôr a svojimpríkladom neukkážu cestu už im nič nepomôže. Kavecká fantasticky pozná zdravotníctvo je neskutočne inteligentná tak ju temné sily dovedú k záhube. A to by bola škoda. Monika Kavecká Slovensko ťa potrebuje a preto začni hladovku len ona ti pomôže a slovenské zdravotníctvo sa bude môcť vydať na správnu cestu.
 
mínus indicator plus

 

Matovič je statočný a všetko vydrží! Stojí za ním Lipšic, statoční učitelia, skvelé štrajkujúce sestrý celý aj národ. Ako jediný skutočný líder demokratickej opozície bude po voľbách predsedom novej skutočne demokratickej vlády. A po ťažkom výsluchu stihol aj míting na krásne zaplnenom námesti SNP v Bratislave.
 
mínus indicator plus

 

Za toto je zodpovedný Fico!
 
mínus indicator plus

 

Sestry sa nemusia nicoho bát. Postará sa o nich Monika Kavecká, ci už ako šéfka odborov alebo ako ministerka zdravotníctva v novej vláde Igora Matoviča. A dovtedy to vydržia aj s bodákom. Sú to bojovníčky za novú skutočnú demokraciu. A navyše môžu ísť kedykoĺvekdo zahraničia. Trebarzdo ČR tam ich čakajú s otvorenou náručou a veľkými platmi a nebudú mať ani jazykový problém..
17.02.2016 17:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Aj Havla vyšetrovali a stal sa prezidentom. Igor Matovic bude prezidentom! Prvým živnostenským prezidentom na svete!!!!
 
mínus indicator plus

 

Presne naopak, možno ešte hlasy SaS. Ale KDH a Most by sa mali vyzvať nech ich voliči volia Oľano-Nova.
 
mínus indicator plus

 

Prečo tam nie je PvM ? Demokracia hanbite sa
 
mínus indicator plus

 

Naopak vratim sa tam kde som bol po voľbách temnými silami nedemokraticky odvolaný. A temným silám som sa nikdy nepáčil a ani sa páčiť nebudem!
 
mínus indicator plus

 

To je príspevo čo podporuje temné sily v slovenskom zdravotníctve. Pán Uhliarik bol po Zajacovi najlepším ministrom zqdravotníctva. Slovensko a novä demokracia, ktorá tu nastane po voľbách potrebuje také schopné kádre ako on.
 
mínus indicator plus

 

Lipšic sa nemusí ničoho báť. Po víťazných voľbách bude novým ministrom vnútra a nastolí na ministerstve vnůtra i celej polícií novú skutočnú demokraciu. A už nebude problém Matovič, ale problém budú mať všetci jeho prenasledovatelia.
 
mínus indicator plus

 

Monika Kavecká po 5. marci ako nestranička bude Igorom Matovičom a Oľano-Nova menovaná do funkcie ministerky zdravotníctva. Jej bohaté prektické skůsenosti promovanej sestry, riadiace schopnosti na starostovskej stoličke v Kuneráde i úspešne pôsobenie na čele sesterských odborov spolu so skvelým zvládnutím štrajku sestier ju k tomu predurčujú. Pozná problémy slovenského zdravotníctva a za podpory nového premiéra Igora Matoviča ich už počas prvých 100dní odstráni. Tak už len vydržať do víťazných volieb a je to tu!!! Navyše za ňou stoja aj lídrovia štrajkujúcich učiteľov čo sú noví nositelia novej, skutočnej demokracie.
 

1 >

Najčítanejšie na SME