Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Monika T.
1 >
mínus indicator plus

Moja   Moja

predstava o mrkvových mafinoch je taká, že by mali obsahovať viac mrkvy, nie? Veď na 200 g múky je iba jedna väčšia mrkva a nastrúhané jablko. Rovnako by to mohli byť aj jablčné mafiny:) Poukazujem na to, že na Slovensku som už objavila produkty ako - teľací krém, v ktorom bolo len 1% teľacieho mäsa, divinová paštéta - ale iba 0,3% mäsa z diviny a podobne. Takže to neberte ako kritiku:) ale ja tam dám tej mrkvy rozhodne viac:))
Reakcia k téme: Mrkvové mafiny
14.09.2018 18:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Je mi ľúto,   Je mi ľúto,

ale neverím, že by zvíťazil...Nič v zlom, ale nemá tú charizmu ako pán Kiska, na mňa je dosť strohý. Viac ma zaujala pani Čaputová.
 
mínus indicator plus

To čo má   To čo má

ako znamenať? To sa mi snáď iba sníva! To sa vraciame míľovými krokmi naspäť do mečiarizmu alebo ako to mám chápať??
 
mínus indicator plus

 

Som neskutočne SKLAMANÁ! Ak plánuje ostať v politike, bude chýbať rodine či už ako politik alebo ako prezident. A ak založí stranu a nevyhrá, lebo povedzme si pravdu, na Slovensku okolo 20% ľudí dodnes nerozmýšľa, tak tých 5 rokov snahy vyhodí oknom...SKLAMANIE NA CELEJ ČIARE!
 
mínus indicator plus

Arogancia moci.   Arogancia moci.

Je to hnus, čo sa tu na Slovensku deje. Čistý hnus. Zametajú s nami naďalej a ak Slovensko malo vo svete ešte nejakú reputáciu, tak po týchto ďalších nezmysloch z hláv SNS sme klesli veľmi nízko.
 
mínus indicator plus

Saková sa ku kritike vyjadrovala"   Saková sa ku kritike vyjadrovala"

"len stroho a sľubovala, že viac verejnosti povie až po vymenovaní do funkcie." Koniec citátu. Teraz ale pani ministerka pred novinármi uteká. JA SOM NIČ INÉ OD NEJ ANI NEČAKALA. VY ÁNO???
 
mínus indicator plus

 

Presne:) Pri takýchto receptoch to ani nejde...
 
mínus indicator plus

Súhlasím   Súhlasím

s nadpisom článku, je to neskutočný arogantný výsmech nám všetkým - vymenovať za ministra vnútra "druhého Kaliňáka". Nechápem ale, prečo prezident nemá právomoc ju nevymenovať...čo by sa mohlo stať, keby ju odmietol s tým, že nie je vhodným kandidátom? Veď bola dlhodobo pravou rukou Kaliňáka, zodpovedala za veľa predražených a zle prevedených projektov a kvôli tomu sa museli vracať eurofondy..., čiže dôvodov je kooooopec.
 
mínus indicator plus

Arogancia   Arogancia

moci, typické. Mal by za to pykať, jednoznačne, toto si nesmie nikto dovoľovať.
 
mínus indicator plus

Je jasné,   Je jasné,

prečo ho stopli. Zalobovali ľudia, ktorí sa v ňom spoznali, ešte asi ich moc trvá a dokázali to. Nič iné v tom nie je.
 
mínus indicator plus

 

Úprimnú sústrasť celej rodine...odišiel ďalší Pán herec. Škoda, že sa už nevrátil na obrazovky po problémoch so zdravím, ktoré mal. Nech odpočíva v pokoji. A čo najskôr si pozriem Vesničku...
 
mínus indicator plus

 

Veľmi sa mi to páčilo:) Bola neúnavná a tak to má byť:)
 
mínus indicator plus

 

Náš prezident na hanbu sveta - kvôli Ficovi a Kaliňákovi - jazdí domov autom. Kto to kedy videl? Mne to lietadlo teda neprekážalo, premiér sa tiež vyváža helikoptérou a nevezie sa autom, lebo potrebuje toho ako politik veľa stihnúť. A síce ide prezident za rodinou a nie za povinnosťami, ale hanba by ma fackovala, keby som trvala na aute alebo vlaku. Prezident nás všetkých reprezentuje, ale keďže je pri moci zbierka "múdrych" hláv, takto to dopadlo. Hanba Smeru a jeho predstaviteľom, ste trápni a pevne verím, že čoskoro skončíte na smetisku dejín, kam už dávno patríte.
 
mínus indicator plus

Tak   Tak

moja všeobecná berie pichnutie injekcií a hlavne očkovanie mimo poradia, prednostne. Veď je to nezmysel - kvôli injekcii nebudem sedieť hodiny medzi chorými ľuďmi!! Skúsili ste jej to povedať? Možno by to zabralo a pochopila by to:)
 
mínus indicator plus

K včerajšej relácii   K včerajšej relácii

na Markíze - zaujímal by ma dovetok, ktorý doktorovi odstrihli od úst, a to ten, že ak niekto peniaze na úplatok nemá, tak má smolu... To ho nevyšetrí, nepomôže mu ako lekár alebo ako to mám chápať???
10.02.2015 10:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Predpisy   Predpisy

a pravidlá - ak nie sú prehnané - mi vyhovujú a rada ich dodržiavam, a tak by to malo byť všade, nebol by chaos a veľa vecí by aj u nás fungovalo a nemuseli by sme o nich len snívať.
24.09.2014 11:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kiežby   Kiežby

každá žena mala takéto šťastie stretnúť ženskú lekárku a ČLOVEKA v jednom...
Reakcia k téme: „Ženská“ lekárka
24.09.2014 11:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pán farár Kuffa,   Pán farár Kuffa,

hovorí vám niečo - MILUJ BLÍŽNEHO SVOJHO AKO SEBA SAMÉHO? Poviem to slovami veriacich - ak Boh stvoril homosexuálne orientovaných ľudí, tak to máte prijať a nesúdiť, to môže len Boh. Takže v mojich očiach každý, kto homosexuálov odsudzuje je farizej.
 
mínus indicator plus

Uprimnu sustrast   Uprimnu sustrast

pani Nemethyova, sucitim s vami, viem o com pisete. Drzim vam palce, aby ti konkretni ludia boli potrestani, ale neverim tomu, ze sa tak stane, taka je realita na Slovensku. Zmylili si povolanie, to je evidentne, nemaju v zdravotnictve co robit. Este raz - uprimnu sustrast.
 
mínus indicator plus

Dierky   Dierky

nie sú v podstate dôležité - i keď u ementáleru áno :)) - ale mám pred očami z detstva úžasný maďarský biely chlieb s väčšími dierkami a raz som ho chcela zvládnuť urobiť, to je celé. Netušíte náhodou, kde je tá časová hranica, keď chlieb ešte kysne a keď je už cesto prekysnuté?
 

1 >

Najčítanejšie na SME