Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: zahradnik99
1 >
mínus indicator plus

 

ako vždy dobre napísané pán Ondráš.. ja len že takých trafík ako má v pláne Matečná máme veľa.. mnoho politikov než odišlo z vlády založilo najprv nejaký zbytočný úrad a je platený štátom alebo zo zákona si firmy musia kupovať papierik z razítkom..
 
mínus indicator plus

 

dane by sa mali dvíhať hlavne tým pre ktorých boli sociálne balíčky.. nie firmám a zamestnávateľom.. lebo aj ich sa dotkli tie balíčky a teraz ich zaplatia druhý krát..
 
mínus indicator plus

 

za takéto zákony nieže ich nevoliť ale vyhádzať z okien.. no Slovák ktorého sa to priamo netýka je slepý a hluchý..
02.12.2019 6:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

smutné čítanie. no couž keď 90 % Slovákov je schopná aj svoju mater predať len aby sa mal kúsok lepšie.. problém je že omnoho lepšie sa má niekto iný..
 
mínus indicator plus

 

vládnuť chcú všetci ale zlodejov zatvárať nikto.. ďakujeme pán Meravý ale nie.. ešte keď tam vidím že máte v ponuke aj nepopulárne riešenia.. aj tých sme si užili dosť.. daní, nových daní, zvýšenie starých daní, poplatkov zo všetkého a za všetko.. len aby mala vláda peniaze a na ľudí kašľať..
 
mínus indicator plus

 

politici nás majú za blbcov.. couž..
29.11.2019 9:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

to je to čo som písal.. že nemôže si strana pri moci alebo ministerstvo len tak brať a míňať.. peniaze sa na daniach vyberú.. problém ich je ustrážiť.. toto by sa malo zákonom ošetriť aby si nikto nemohol len tak rozdávať peniaze.. voliť chodím..
 
mínus indicator plus

 

problém je že naši ministri sú si istý že tam budú 4 roky sedieť a z rozpočtu každý rok peniaze sú.. oni ich len musia minúť.. dostali sme sa do stavu že hodnota sú minuté peniaze.. stačí sa len chváliť kde sa dalo koľko miliónov.. no koľko sa za peniaze urobilo a či vôbec sa niečo urobilo už nieje dôležité.. a oni na ministerstvách a úradoch fakt vymýšľajú hlúposti na minutie peňazí.. ministerstvá by mali dostať peniaze len na chod ministerstva.. kecá sa o zlepšení školstva, ochrane prírody, máme zlé cesty, mosty, zdravotníctvo, výdavku na obranu, poľnohospodárstvo, aj táto kanalizácia žitného ostrova je problém čo spomínate.. a teraz by mali ministri povedať čo chcú vo svojom rezorte zmeniť, zlepšiť, vybudovať.. máme aj nejaké priority čo je dôležité, prvoradé.. a teraz by mali ministri dať vypracovaný projekt a koľko to bude stáť.. potom by dostávali z rozpočtu peniaze na konkrétnu vec.. samozrejme poslanci po preštudovaní dokumentácie by museli schváliť.. príklad teraz Kálavská chce dať alebo už dala 14 miliónov nemocniciam.. ziskovým akciovkám.. SaS žiada aby to vysvetlila.. je ona povinná to nejakej strane vysvetlovavať ? nieje.. no keď sa budú naše peniaze stále takto svojvoľne míňať nikdy nebude zdravotníctvo na úrovni.. budú voľby ale ja neverím že sa tu niečo zlepší..
 
mínus indicator plus

 

zdravím pán Ondráš.. v tomto našom systéme spravovania štátu chýba človek ktorý by staval ministrov do pozoru.. niekto by im mal pripomínať volebné sľuby.. a tiež čo sa za peniaze urobilo ale aj neurobilo.. v televízii často vystupujú politici z koalície aj opozície ale to sú väčšinou len prázdne keci.. povedzme že by si tam sadla prezidentka a minister dopravy.. a nech pán minister vysvetľuje ako sme na tom z výstavbou dialníc, opravami ciest, čo sa za minuté peniaze urobilo, porovnanie za koľko sa stavajú diaľnice v okolitých štátoch, opravy mostov, čas a cena.. prezidentka má kopec poradcov a vie si zohnať informácie ku ktorým sa každý nedostane.. ja viem máme premiéra ale on nebude stavať do pozoru ministra ktorého si dosadil alebo sa vyhovorí že ten minister je dosadený ich koaličným partnerom a on s tým nič nemá.. lebo takto si robia ľudia na ministerstvách čo chcú.. a je to pre nás drahé.. nakecať toho vedia všetci politici ale nikto ich za tie slovíčka nechytá.. tie diaľnice som dal len ako príklad no vzťahuje sa to na všetky ministerstvá.. momentálne nieje vo vláde nikto kto by ich bral na koberec..
 
mínus indicator plus

 

veď toto.. ten Kočner musel makať 25 hodín denne.. stihol toho čo iný za 3 životy.. udialo sa niečo na Slovensku v čom by ten chlap nebol namočený ?
 
mínus indicator plus

 

ešte že ste ju spomenul pán Droppa.. určite zabudli na vchod pre prezidentku.. takže ešte jeden vchod u ktorého tiež budú nonstop dvaja strážny..
Reakcia k téme: Kasty, sorty, odrody.
25.11.2019 11:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

takže keby štát zákonom zrušil výber mýta za diaľnice a cesty prvej triedy, diaľničné poplatky pre osobné vozidlá neschudobnel by.. HAHA.. no ľudom a hlavne dopravcom by nejaké peniažky ostali..
 
mínus indicator plus

 

pokiaľ sa nebude tvrdo trestať zlodejina na najvyšších miestach nič sa tu nezmení.. každý sa chce mať lepšie a politici pri moci vždy zneužijú svoje postavenie aby sa mali lepšie.. na vedúce a kontrolné miesta si dosadia svojich ľudí a každý je s každým kamarát.. neublížia si.. ďalší problém je že nieje tu nikto kto by mal právomoc zobrať ministra na koberec a potrestať ho.. príklad teraz Lašáková.. bolo vyčlenených 80 000 ale ona minula cez pól milióna.. kto jej to zosobní ?
Reakcia k téme: 30 rokov hnusu
22.11.2019 11:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

moja stará mama sa narodila okolo roku 1900 a ako mladá mamička medzi vojnami chodila slúžiť do Rakúska.. mala súrodencov ale tí postupne poodchádzali do Ameriky.. terajší politici nám tú dobu vrátili.. ženy zase odchádzajú od detí slúžiť do Rakúska a kto nieje k niečomu priviazaní lepšie urobí keď odíde..
 
mínus indicator plus

 

zatiaľ som nikde nevidel napísané komu patrilo to nákladné auto..
 
mínus indicator plus

 

problém nákladnej dopravy čo sa týka štrku a kamenia je preťažovanie.. bežne sa stáva že tí čo niesu ochotný voziť viac o niekoľko ton nedostanú zákazku.. a preťažený nákladiak pri vyššej rýchlosti z kopca sa môže rozhúpať.. určite by som dal náklad zvážiť..
 
mínus indicator plus

 

v lete to mám v pláne na motorke si ísť pozrieť..
 
mínus indicator plus

 

asi by mali byť zase ľudožrúti a pomohlo by to aj zníženiu populácie..
 
mínus indicator plus

 

podľa ministra aj holorub je les.. takže máš pravdu máme viac lesov..
 
mínus indicator plus

 

veď toto.. zvyšovanie daní znamená že ľudia musia viac pracovať.. viac cestovať za prácou lebo zvyšovaním daní zanikajú niektoré pracovné miesta alebo to čo ich doma uživilo už nestačí na slušné prežitie.. pokrok a investície do nových technológií a úspornejších strojov na energie by mal zlacňovať výrobu lenže to sa nedeje.. lebo sa stále zvyšujú dane, pribúdajú poplatky a rôzny paraziti na ľudskej práci.. politici stále hľadajú a vymýšľajú ako ľudom a firmám zobrať peniaze.. už im nestačia dane zo zisku, dane na alkohol, tabak, pohonné hmoty a DPH ale berú cez banky, poisťovne mobilných operátorov atď.. výpalné priamo z obratu.. firmám zvyšujú za emisie a potrebujú stále viac rôznych papierikov z razítkom ktoré si musia kupovať.. ešte hlúposťami im zdražujú zamestnancov.. ale kto si užíva tie vybrané dane ? čistí niekto ovzdušie ? kde sa stráca a minie z roka na rok viac vybraných peňazí od ľudí a firiem ? toto treba najprv riešiť..
 

1 >

Najčítanejšie na SME