Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: sykotom
1>
mínus indicator plus

biometricke heslo 2   biometricke heslo 2

biometricke heslo ma oveľa väčší problém ako tento. A to to, že systém pre porovnanie vašej tváre, odtlačku prsta alebo krvného riečišťa vašej ruky musí mať niekde uloženú našu referenčnú snímku(informáciu). A ak hacker vykradne takýto repozitár tak nepotrebuje nič na nete hľadať a retušovať. A čo viac ak to raz už má! tak si to skuste zmeniť - obzvlšť bolestivým spôsobom (napríklad plastickou chirurgiou) ;)
 
mínus indicator plus

aj plod je "len" človek   aj plod je "len" človek

Ak je dieťa už v om najrannejšom štádiu človekom, čo teda je, tak potom je trest za jeho usmrtenie, po prihliadnutí na okolnosti, nevyhnutný.
 
mínus indicator plus

 

P. Mikloško veľmi Vám ďakujem, že sa angažujete v ochrane života od počatia a napomáhate verejnej diskusii o ľudských právach. Je veľkou tragédiou našej civilizácie, že sme dovolili aby potrat vyhladil celosvetovo už 50 miliónov detí (to je viac ako bolo obetí 2 sv. vojny). Neviem koľko ľudí si uvedomuje, že pri umelom oplodnení sa dejú potraty a preto treba túto tému otvárať. Napríklad pochod za život a verejná diskusia okolo neho (podľa muojho názoru) je hlavným faktorom, ktorý prispel k tomu, že poklesol počet potratov v SR z dlhodobých 10 000 - 10 500 ročne na 7500 v roku 2014. To je 2500 zachránených ľudí ;) Ešte raz vďaka a prajem odvahu do ďalšej práce. Tomáš Sýkora
23.12.2015 7:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Harabin nie je Charlie Hebdo?   Harabin nie je Charlie Hebdo?

to je zvlastna schýza, niekto muože osočovať, urážať, klamať a niekto nie. Kto to definuje čo áno a čo nie?
 
mínus indicator plus

Rocne je vykonaných 10 000 potratov   Rocne je vykonaných 10 000 potratov

Velmi zaujimavy clanok, hlavne ked sa doplni o pocet vykonaných umelých potratov ca 10000 ročne. t.j. každe siedme počaté dieťa je potratené. Naša civilizácia má byť na čo hrdá. ;(
 
mínus indicator plus

Rusi trestajú vlastných... ;)   Rusi trestajú vlastných... ;)

Veľmi sa mi páči ako Putin za "podvratnú agresiu Západu" potrestal vlastných občanov ... a odmenil ruských majiteľov potravinárskych a poľnohospodárskych podnikov. Práci česť súdruhovia ;)
 
mínus indicator plus

o ludskych pravach je mozne hlasovať?   o ludskych pravach je mozne hlasovať?

poučený z diskusie o našom referende som mal za to, že o ľudských právach nie je možné predsa hlasovať. Či už to neplatí? Smutné a pokrytecké.
 
mínus indicator plus

Prevracanie kabatov v praxi ;)   Prevracanie kabatov v praxi ;)

Poznám p. Chrena a je to smutné, ale veľa to vypovedá o tej jeho aktuálnej strane a vlastne aj tých minulých ;(.
14.05.2015 21:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Rusi sú už dávno tu...   Rusi sú už dávno tu...

No základne NATO nechceme, ale Rusov tu už dávno máme. (inak všetky základne ASR sú základne NATO) http://vladimirbednar.blog.sme... btw. Myslím si, že Rusko túto konfrontáciu so Západom nevyhrá a teda nie je výhodné stáť v tomto konflikte na jeho strane.
 
mínus indicator plus

mierne off-topic   mierne off-topic

ale VD Gabcikovo bolo projektovane ako čiastočne elektraren na špičkovú elektrinu. a VD nagymaros malo služiť ako vyrovnavacia nádrž. http://www.seas.sk/pravdivo-o-... (prva časť). Keby HU dostavalo svoj Nagymaroš tak podla jednej studie produkuje az 2,5x drahsiu elektrinu a splavní sa celoročne Váh po Kolárovo. A potom by sme VE Ipeľ nepotrebovaľli ani vo sne ;)
 
mínus indicator plus

?   ?

Nerozumiem v com je ina vražda dietata po počatí od vraždy po narodení.
 
mínus indicator plus

Je to otrasne.   Je to otrasne.

Je to vlastne chemicky potrat. Otrasne s akou lahkostou sme pripustili, ze je mozne zavrazdit to najnevinnejsie a najbezbrannejsie ludské stvorenie.
 
mínus indicator plus

mas pravdu ;(   mas pravdu ;(

je to 50 miliárd m3 ročne. Sorry.
 
mínus indicator plus

Eustream ma zmluvu do 2028   Eustream ma zmluvu do 2028

No neviem, ale Eustream ma "take or pay" kontrakt s Gazpromom na prepravu minimalne 50 mil. m3 plynu ročne do rku 2028 s odberným bodom Veľké Kapušany. Cize je to totovyhlasenia jasna propaganda s cieľom zastrašovať SEE a UA. ;)
 
mínus indicator plus

Odluka športu od štátu   Odluka športu od štátu

No po Žampovcoch prichádzajú ďalší, ale predsa štát musí pomáhať chudobným, štát bude dotovať hypotéky, štát má voziť ľudí zadarmo železnicou, štát podporuje kultúru, štát stavia cesty, štát zabezpečuje spravodlivosť, štát má robiť všetko. Nečudujme sa, že to tu nefunguje. Toto sme sa za tých 25 rokov slobody nenaučili, postarať sa sami o seba! Vždy sa nájde emotívny prípad na ktorom sa muožu politici za naše peniaze ukojiť. Je mi z toho na vracanie priatelia. A pani odporúčam skúsiť crowdfunding.
 
mínus indicator plus

Co vsetko ma stat robit?   Co vsetko ma stat robit?

Mne zostava rozum stát z toho co vsetko ma štat robit. To naozaj na to mame stat aby riadil a platil vrcholovych lyziarov? V nemocniciach umieraju ludia, lebo na drahe diagnozy nemame peniaze a tu riesime vrcholovych sportovcov, ktorych kombinezy su pokryte logami najrôznejsich firiem sveta? Toto mentalne nastavenie je doslova vražedné. Však si povedzme, že štát sa má starať o spravodlivosť, bezpečnosť, základné vzdelanie a drahú zdravotnú spravodlivosť a potom keď toto bude mať úspešne pokryté na aspoň 90%, tak sa pomaly dajme aj na niečo iné. Toto je chorý systém. http://pospisil.blog.sme.sk/c/...
 
mínus indicator plus

Odluka športu od štátu   Odluka športu od štátu

Pán Pospíšil, pospolitý ľud to nepochopil to treba napísať "ODLUKA ŠPORTU OD ŠTÁTU" a trocha si pri tom ešte aj SKOKnúť. ;) Napríklad takí záhradkári zažívajú odluku od štátu pravidelne. Dokonca sa priblížili anarchokapitalistickému ideálu, kedy sa aj o bezpečenosť svojho majetku musia starať sami. Lebo polícia je tu od toho aby evidovala a nie aby vyšetrovala, či nedajbože chránila. ;) Len to nesmieme hovoriť nahlas, lebo sa to dozvedia socialisti a zatrhnú im to ako protištátnu činnosť. ;) Pekný blog.
 
mínus indicator plus

Odluka športu od štátu   Odluka športu od štátu

Pán Pospíšil, pospolitý ľud žiaľ nepochopil, že vy píšete o tom, že prečo vuobec má nejaký zväz z VEREJNÝCH zdrojov financovať športovcov (t.j. zábavku niekoľkých zanietených ľudí). Treba marketingovo napísať "odluka športu od štátu". Napríklad záhradkári takúto odluku zažívajú každý deň, keď im na prevádzku ich záľuby nikto neprispieva ba dokonca aj Polícia SR sa kriminálnej činnosti na ich majetku pravidelne páchanej prakticky nevenuje (len spisuje zápsnice a nič nevyšetruje - kým záhradkár nepochopí podstatu odluky a nezačne si ju strážiť sám). ;) Veľa zdaru - pekný blog.
 
mínus indicator plus

no ale toto treba povedat SUKLu   no ale toto treba povedat SUKLu

Štátny úrad kontroly liečiv sa na tomto VÝNOSNOM podvode spolupodieľa tým, že označuje túto substanciu za liek! http://www.sukl.sk/sk/registra... A nielen SUKL, ale hlavne legislatívci, zákonom o Lieku. Ba dokonca aj EU (tak výnosný podvod to je, že majú na zaplatenie bruselských lobistov). Tu sa ukazuje základná chyba etatizmu - vytvára jedno centrum, ktorá sa dá ovládnúť malou, bohatou a dobre zorganizovanou skupinou.
11.03.2015 15:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME