Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: StanoM41
1 >
mínus indicator plus

Ak povieme "sviňa,"   Ak povieme "sviňa,"

Myslíme tým sudcov a prokutátorov?
 
mínus indicator plus

kolektív poradcov IM   kolektív poradcov IM

Pozvite si Mikloša. ak by chce prísť! Má to, čo vy nemáte-skúsenosti!
 
mínus indicator plus

Hejslováci!   Hejslováci!

Zaoberať sa blbosťami a maličkosťami, to je naš. Vychovávať tých nevzdelancov, ale chytiť za pačesy veľké veci? Na to nemáme)
 
mínus indicator plus

Napúšťať si mohamedánov   Napúšťať si mohamedánov

do Európy?! Kde urobila súdružka z NDR chybu?
 
mínus indicator plus

Kotleba   Kotleba

Na neho platí Werichovo: "Z blbosti sa nedá vystúpiť žiadnym dekrétom! A tent sibnutý vlastene potrvrdzuje moju teóriu, "že prejavom blbosti nebránia ani dve vysoké školy!"-
 
mínus indicator plus

besný borsuk   besný borsuk

Ak je niekto besný, tak je besný!
 
mínus indicator plus

poslanec Taraba   poslanec Taraba

Tebe sa dá veriť??? Všetko, čo šlo od vás,kotlebovcov, boli klamstvá!
 
mínus indicator plus

heets   heets

Ako vieš, že to tak bolo? Presvedčil si sa, že to boli Hlavné správy? Ty si tiež občas skontroluj rozum a potom drístaj hoaxy.
 
mínus indicator plus

Bludár Fico   Bludár Fico

Riešiť Fica je už zbytočné! Treba mu pripomenúť padajúce mosty, k tomu ďalši jeho "výkony a drísty!" Na východe nič nie je, lebo nielen tam, ale nikde nič poriadne neurobil. Ostal mu po frajerkách a pálenke "hrob nad padlým hrdinom!" On nechápe, že opo ňom ostanú najmä jeho drísty?
 
mínus indicator plus

case_mx   case_mx

Kto sleduje blbiny je bl....!
Reakcia k téme: Na prahu fiaska
31.10.2020 13:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

educ   educ

Disciplinovanosť Slovákov, je nám známa, akurát niektorí krčmoví politológovia po pár pivách drístajú ako ty. Ponúknem ti jeden svoj aforizmus: "So Slovákmi je ťažko a so živými ešte ťažšie"Inak by si to poznal! Dúfam, že nežiješ na Slovensku!
Reakcia k téme: Z tohto už Fico neutečie
30.10.2020 18:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

nyrra   nyrra

To, čo spletáš?
Reakcia k téme: Z tohto už Fico neutečie
30.10.2020 18:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Peter Gregor   Peter Gregor

Popísal si toho dosť, niečo dobre, iné len svoj pohľad. Ja chcem, ako bývalý volič PS, čosi povedať. Čo píšeš, ste urobili ako chyby aj vy! Píšeš"stará politika" - ale úspešná na rozdiel od vašej. "Pokuty" - už dávno sa malo pracovať s nimi, kto by ich platil?! Drístame viď diaľnice, vChorvátsku máme vzor! "Demkracia" -chacha- na Slovensku máme "cochcárnu," keď si každý robí čo chce! "Štefunko" - socialista sa nemal objaviť v čele. "Truban"- príklad k tomu, nepochopil, my sme Slovenskóóó! "Nová predsedníčka strany!- vy ste naozaj vystrihnutý z novín, ako Rómka nemá šancu, môže byť Vasilisa premúdra! Že má vzdelanie, to nič neznamená, je Rómka. skúsenosti z budovania strany? Ponúkam ti jeden môj aforizmus: So Slovákmi je ťažká príca a so živými ešte ťažšia. Musíte ľudí prekvapiť, vidíš, ako Matovič.
Reakcia k téme: Premiérov hyenizmus.
29.10.2020 19:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

monotheist   monotheist

To hovoríš o nejakej demokracii na Slovensku? Čo si opitý, tá sa nám už dávno vyhla. Toto je "cochcárna," keď si každý robí čo chce! Čo tá šibnutá Záborska chce?
29.10.2020 16:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ale, prosím vás!   Ale, prosím vás!

Vy ste si nevšimli, že Z.Kollárovi vyrastajú z chrbta krídla? Veď on v živote nijakú podlosť vykonať nemohol. A ak sa aj stalo, hneď šiel sa spovedať a pár očenášmi to zahladil!
 
mínus indicator plus

opracva   opracva

do toho
 
mínus indicator plus

Polícia, doto!   Polícia, doto!

Treba aj exemplárne tresty! Kto sa dnes bojí polície? Ak t ALE ES KOMMT DER TAG! Ak treba pani Patakyová a mimovládky zasiahnu!
 
mínus indicator plus

Fico   Fico

A nevieš náhodou, čia to bola robota? Tvoja, všetky kauzy zametené tvojou zásluhou Pre teba je len jediný trest: Doživotne Leopoldov.
 
mínus indicator plus

Veľká vďaka Daniel!   Veľká vďaka Daniel!

Ako pôvodne Sliačan, žijem inde, spomínam na bývalú slávu. Tu nepomôže trestať, tu je treba už strieľať. Keď som sa ako chlapec prechádzal pred 50 rokmi, bola to nádhera, všetko vysypané antukou, kúpalisko primerané dobe, tenisové kurty a nekonečné špacírky. Teraz keď to vidím, zaplakať nad tým je naozajmálo. Sko chlapci z Rybár a Hájnik sme trávievali nedele "hore." Promenádne koncerty, perfektná bezkonkurečná kaviareň, kino, divadelné predstavenua, estrády.Všetky liečebné domy upravené. Skvelého Mečiarovho privatizéra Soboňu, ani neviem aký trest by som mu navrhol. Demokracia na Slovensku je obyčajná "cochcárna," keď si každý robí čo chce. Vďaka, treba to vyťahovať každý deň!!!
27.10.2020 18:52 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME