Nedeľa, 8. december, 2019 | Meniny má Marína

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: mishko
1 
mínus indicator plus

martinus.sk   martinus.sk

Ja som tiež veľmi spokojný s martinus.sk (http://www.martinus.sk), nakupujem u nich knihy už dlho a vždy to bolo OK.
23.11.2005 11:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Dunaj? Nikdy viac!   Dunaj? Nikdy viac!

Mne ani ten mail nikdy neposlali, vždy tam bolo treba volať, aj to minimálne na 3x. Synonymum neserióznosti.
Reakcia k téme: Aspoň sú slušní
28.07.2005 7:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kniha   Kniha

Link neviem, ale kniha sa dá kúpiť na www.martinus.sk Polnočný denník: http://www.martinus.sk/?uItem=11326 LJCHVP: http://www.martinus.sk/?uItem=17230
Reakcia k téme: "Láska je chyba v programe"
18.05.2005 11:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

iTunes   iTunes

iTunes ako taký síce tiež nie je najlepší (veľmi mi chýba najmä niečo na štýl "Now Playing list" -- teda zoznam skladieb, ktoré budú hrať ako ďalšie a možnosť vkladať / mazať odtiaľ skladby), ale vraj oproti SonicStage je to super. Slúchatká -- porovnával som ich s viacerými Kossmi, a neviem či som úplne hluchý alebo čo, ale fakt sa mi zdali tie originál Apple slúchatká ako veľmi obstojné (až na slabšiu reprodukciu basov a vedel by som si predstaviť lepší tvar).
 
mínus indicator plus

iPod vs SONY   iPod vs SONY

Celkom pekná vecička, sám mám aj starší Sony MD player (ešte bez mp3) aj iPod 40 GB. MD je čo sa týka kvality zvuku vyššie ako iPod, ale to sa bavíme pesničkách z CD v ATRAC3... Na základe recenzie, ne/výhody SONY NW-HD3: + veľkosť (porovnateľná s iPod mini, ale ten má len 6 GB kapacitu... aj keď autor zaplnil z 20 GB len 7...) + lepšia výdrž batérie + cena - horšie ovládanie (kto vyskúšal TouchWheel na iPodoch vie o čom hovorím... nechcem si predstaviť ako hľadám konkrétnu pesničku podľa názvu medzi niekoľkými tisícmi pomocou tlačítiek...) - horší (menší) displej - horšie nahrávanie pesničiek (to je subjektívne -- ale iTunes je vraj rádovo intuitívnejšie ako SW od SONY) - horší design :)
 
mínus indicator plus

Reklama :)   Reklama :)

"Otazna ostava mozno len dalsia existencia danej stranky, ale to by mala byt starost ludi, ktori sa rozhodli na reklame zarabat. ;)" Kedze nejaky ten web prevadzkujem, tak mozem potvrdit, ze je zavisly LEN od reklamy, ine prijmy proste NEMA. A ked mas zaplatit webhosting, redaktorov, programatorov... tak tam nejde ani tak o zarabanie, ako casto o hole prezitie... :) PEACE
Reakcia k téme: Rozšírenia pre Firefox
02.02.2005 22:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Verejné tajomstvá?   Verejné tajomstvá?

"Je celkom možné, že relácia, v podobe, v akej mala byť pôvodne odvysielaná, by potvrdila niektoré už aj tak verejné tajomstvá." Čo konkrétne si mal na mysli?
02.02.2005 22:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Moderátori   Moderátori

Nemôžem celkom súhlasiť s Tvojím názorom na moderátorov. Najmä preto, že si SHS videl prvýkrát. Adela & Pyco boli podľa mňa vynikajúci výber na post moderátorov (nič v zlom, ale nechcem si tam predstaviť takú Daru Rolins), v doterajšom priebehu celej show pridávali super šťavu. Prečo boli v piatok nervózni, to by som vedel pochopiť: celá show mala nakoniec sklz 37 minút, v prvej časti boli časté technické výpadky (pozri http://www.medialne.sk/archivbleskoviek.php), a keď k tomu prirátame, že to bol prvý živý prenos z NTC, určite to nie sú ani pre moderátorov ľahké podmienky. Myslím si preto, že im trochu krivdíš, najmä vzhľadom na ich doterajšie účinkovanie v SHS.
30.01.2005 19:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Jedine Konček vypadol počas spievania..   Jedine Konček vypadol počas spievania..

Ak si dobre spomínam, jedine Konček vypadol počas spievania, u ostatných boli problémy jedine počas šotov o nich (čo nebolo o spievaní), a aj tam išlo skôr o zasekávanie, nie o úplné vypadnutie obrazu (čierna obrazovka) ako v prípade Končeka. Naviac, Končekov výpadok bol určite najdlhší. Okrem toho si nemyslím, že tým Konček mohol až tak "vyhrať", na druhý krát to už nezaspieval tak dobre, a tiež hrozilo, že sa mu to druhýkrát nepodarí (pomýli sa, ...). Takže aj on išiel do risku.
30.01.2005 12:29 | Oznám správcovi
 

1 

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME