Pondelok, 20. január, 2020 | Meniny má Dalibor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Letný strih
1 >
mínus indicator plus

Ficove kádre   Ficove kádre

Frc-Fico tie svoje ministerské, poslanecké, tajomnícke a riaditeľské kádre vyberá z klobúka. Ako potulný kúzelník. Kus za kus. Bol by to vééééľmi dlhý zoznam kreténov v bielych golieroch, ktorí nám svojou aroganciou a pažravosťou pijú krv a nezaslúžene bohatnú z našich daní. My ich živíme a oni sa nám vysmievajú do ksichtu a robia z nás volov. Ako teraz blbeček kazisvet. Veď je to kolosálna hanba, takto primitívne prekrúcať jasné skutočnosti. Ale čo s tým, keď Frc-Fico ho tak "miluje?"
 
mínus indicator plus

Len nepodľahnúť   Len nepodľahnúť

Voľby dopadli pre slušného občana veľmi zle. Do parlamentu sme zvolili aj takých, pri ktorých by si človek na ulici ani neodpľul. Neprajem Dankovi chorobu, ani operáciu. Naopak, prajem mu, aby si ešte posedel v kresle predsedu parlamentu, aby si až do dna vyžral kašu, ktorú s Ficom a Bugárom po voľbách uvarili. Títo traja "ftáci" majú na svedomí útrpnú kalváriu, na ktorú nás vedú. Nečudo, že Frc-Fico leží v nemocnici, Danko sa ta chystá a politický matadór Bugár ukazuje príznaky šialenstva. My, ubití občania to prežijeme. Ukazuje sa však, že oni nie. Verejné zločiny, ktorých sa dopustila vláda SMERu-KSS, prerástli únosnú hranicu. Tí, čo sa teraz dostali k moci sú za ne spoluzodpovední. Občania si nemôžu dovoliť paniku ONi á n o . Vaď na t o sme ich volili.
 
mínus indicator plus

Držte huby a hanbite sa   Držte huby a hanbite sa

všetci, čo tu kydáte na Procházku. On doručil NR SR dávno pred voľbami petíciu, ktorú podpísalo vyše stotisíc občanov s overenými podpismi. Na šťastie petícia je stále živá. Procházka konal pre dobro občanov skromne, bez fanfár a kamier TV už vtedy, keď ostatné politické strany ťahali medové motúzy popod nosy politicky negramotných občanov a oni im naleteli. Aj preto voľby dopadli tak, ako dopadli. Procházka sa domáha iba toho, čo požadoval pre dobro občanov pred voľbami a trvá tom aj teraz v nových politických podmienkach.
 
mínus indicator plus

Vraj pravica   Vraj pravica

A to je kto? Matovič, Sulík, Kollár? Nedajte sa vysmiať. Neviete, ako sa správať voči. pánu Kotlebovi? Neide len o Kotlebu, ale aj o jeho voličov. A to už je nejaká sila. Kotleba, jeho poslanci majú rovnaké práva a povinnosti, ako zástupcov ia ostatných strán. Nebolo počuť, že by sa voliči Kotleboivej strany odlišovali od ostatných občanov napr. krivým nosom, že by im chýbalo napr. ucho, že by bol niekto od prírody slepý, či hluchý. Problém týchto vraj pravicových nami zvolených tárajov je v tom, že všetci majú na očiach ideologické beľmo a napriek tejto "traume" chcú byť originálni,zavďačiť sa moci a aspoň v niečom vyniknúť. Taký to "naši zástupiččči štátnu káru ´ďaleko nepotiahnu.
 
mínus indicator plus

Aká milá kráľovská dvojica   Aká milá kráľovská dvojica

Každý kráľ má svojho šaša. Aj náš nahý kráľ Ficccco, má svojho šaša Matoviča. A ako im to spolu pristane. Keby obrovské škody z ich zločineckého kraľovania neznášali občania, šľak ich traf. Ale všetky ich mafiánske "ťahy" idú na triko občanov. Žiaľ, nedoplácajú na to iba hlupáci, ktorí "našu" kráľovskú "dvojicu" volili, ale aj my, čo sme ich nevolili. Teším sa, že budú platiť aj tí, čo sa neráčili unúvať ísť voliť.
 
mínus indicator plus

Tá petícia   Tá petícia

je najdôležitejšia. Pán Procházka musí nekompromisne trvať na tom, aby sa jej obsah stal súčasťou vládneho programu. Hoci aj za cenu vystúpenia z koalície. Takisto aj jeho program dobre spravovaného štátu. Ved preto sme ho volili. Problémy Matoviča nech na neho doľahnú plnou váhou. Kým Procházka budoval stranu SIEŤ, tvoril jej skvelý program pre dobro občanov a zadĺžil sa, Matovič sa presúšal v parlamente, nič dobré pre občanov neurobil a v závetrí potichu bohatol. A nehanbil sa verejne sa vysmievať Procházkovi, že je chudobný a že sa z dlhov už nevyhrabe. Šokovalo ma, že na čele výboru, ktorý má riešiť problémy, nastolené v petícii sedí starý SMERÁK Madej. To neveští nič dobré pre našu budúcnosť. Veď ten pôjde najprv k Fico vi, opýtať sa čo má s tým robiť. A Fico miluje takéto návrhy, ako koza nôž. Procházka by mal vyhlásiť, z programu strany SIEŤ nedovolí vyčiarknuť ani chlp!!! Šokovalo ma, že na čele výboru ktorý má o tom rozhodovať, sedí starý SMERÁK Madej.
 
mínus indicator plus

Kašlime na nich,   Kašlime na nich,

nech len "vyšetrujú." To iba vládnuce gorily /mafiánski zbohatlíci, eštebáci, Ficov vládny zlepenec a jeho prisluhovači/ sa usilujú ukázať snahu o spravodlivosť a ľudskosť. Ala - môžu mať gorily ľudskú tvár?
 
mínus indicator plus

Nech žije súdruh advokáááááát Danko,   Nech žije súdruh advokáááááát Danko,

"čistý" ako ľalia, nech žije 1.apríl, nech žije zlodej súdruh Ficcccco, nech žije 1.apríl, nech žije súdruh Kaliňák a jeho generáli, nech žije 1.apríl, nech žije súdruh Paška v Košickom parku, nech žije 1. apríl, nech žije požierač našich daní Ja&Ty, nech žije 1.apríl, nech žije Penta a jej verný služobník Ficccco, nech žijú slovenské GORILY, nech žije 1.apríl, nech žije vládny ZLEPENEC z Ficoej šialenej hlavy, nech navždy žije a prekvitá povolebný slovenský 1.apríl!!!!! Hurrrááááááá.
 
mínus indicator plus

Hej, sused eqilibrium,   Hej, sused eqilibrium,

veď si sa zaregistroval len pred 3. dňami a už nám tlačíš do hláv tie SMER-ácke kaleráby a útočíš na našu SIEŤ? My vieme, že trochári zo Súmračnej to nemajú v hlavách v poriadku. Vieme aj to, že psí hlas do neba neide.Márne sa nadúvaš pravdu o zlodejstvách a grobianstve SMER-u-KSS neprekričíš.
 
mínus indicator plus

Čím viac takýchto hlasov   Čím viac takýchto hlasov

Pán Procházka dosiahol v prezidentských voľbách zhruba 20 perc. hlasov. Pán prezident Kiska zhruba milión tristotisíc hlasov. Veď to je obrovská sila. Keby sa všetci títo voliči zúčastnili jarných parl.volieb a dali hlasy strane SIEŤ, zločinci strany SMER-KSS a diktátor Fico by si ani nepípli. Vykúrili by sme ich zo slovenskej politiky a museli by vrátiť nakradnuté.
 
mínus indicator plus

Chceme vládu SIETE   Chceme vládu SIETE

Procházkova SIEŤ vychádza v týchto návrhoch zo svojej straníckej filozofie služby občanom. Záujmy a potreby občanov a ich pokojný život patria na prvé miesto v ich politike. Aj preto Procházka oslovil nás všetkých: DOVOĹTE nám, aby sme vám mohli SLÚŽIŤ. Žiaden diktát, žiadne jalové sľuby, žiadne útoky na odporcov. Iba reálne návrhy na riešenie situácie v našom zdravotníctve, kde sa rozkrádajú stámilióny eur a občan aby nosil do "špitála" aj papier na WC. Potrebujeme vládu, ktorú vytvorí strana SIEŤ a nie bláznov a zlodejov SMER-u-KSS.V jarných parl. voľbách máme príležitosť, umožniť Procházkovej SIETI, aby nám po voľbách slúžila. A veľmi dlho.
 
mínus indicator plus

Aj tento nám ministruje   Aj tento nám ministruje

Senzačný minister nespravodlivosti. Aj keď vraj rozumie subjektívnemu pocitu obyvateľov, predsa naň kašle a rozpráva nám báchorky, ako sa v justícii všetko zlepšuje. A našiel aj vinníka: tlač, ktorá hľadá senzácie, tie vypichne a tak vzniká ten subjektívny, nenávidený pocit. A nezabudol nám napísať, koľko podaní on podal, ako sa prostredníctvom nich všetko zlepšuje. A ty občan, čakaj do smrti, kým si jeho podania všimne aj niekto zodpovednejší. Je to všetko kocúrkovina, pán minister si svoj subjektívny pocit nahoty pred pravdou zakrýva figovým listom hanby. A odrazu je taký čistý, pekný, nevinný, ako všetci ministri prekliatej Ficovej vlády.
 
mínus indicator plus

Ďalší prasací rezort?   Ďalší prasací rezort?

Čože je to takmer pol milióna eur, však pán minister. Veď rezorty zdravotníctva, vnútra, dopravy, aj Ficova zlodejská suita rozkradli, ľahkomyseľne rozhajdákali miliardy eur a to je váš vzor, však pán minister. A že prestanete komunikovať s opozičnými poslancami, to je vyhlásenie hodné Ficovho paholka. Ste všetci "dobrí," "poslušní " paholci svojho baču Fica a normálnu komunikáciu s opozíciou by vám LEN ON neopustil. Tieto veci sú občanom známe. Snažíte sa vystupovať kultivovane, nie ako váš bača, ale svoj podiel viny za bordel v rezorte tým nezamaskujete. Všetci v tom vašom hnoji SMER-KSS ste prasce.
 
mínus indicator plus

Ako vždy - sme trpáci   Ako vždy - sme trpáci

A naša vláda, diktátor Fico a jeho minister ZV Lajčák /už ako nový člen SMER-u-KSS/ vyčkávajú, vajatajú ako vždy. Keď ide o závažné rozhodnutia, ktoré majú dosah na svetovú politiku, čakajú na pokyny z Moskvy. Príšerné, kto všetko rozhoduje o nás bez nás. Bez všestrannej konzultácie predstaviteľov celej občianskej spoločnosti. Dokedy ešte s ú d r u h o v i a ??????
 
mínus indicator plus

 

Na skartovanie závažných dokladov je "osvedčený" majster policajný prezident Gašpar. Zaiste poslal do VšZP svojich ľudí a tí už zariadia čo treba. Všetci, čo chceme dozvedieť sa úplnú pravdu o tomto škandále, netešme sa predčasne. Lebo....
 
mínus indicator plus

Kradne sa ľahko...   Kradne sa ľahko...

Ale veď aj v Nitre majú primátora, na ktorom môže Fico aj drevo rúbať. Aj ten sa zrejme správa, akoby člen BORDEL-SMERU. Teda aj Nitra musí byť "významne" zadĺžená. Smeráckej bande sa kradne ľahko, keď má v štáte neobmedzenú a nekontrolovanú moc. Ale všetci paholci baču Fica raz budú vracať nakradnuté. Potom im už nebude tak ľahko...
 
mínus indicator plus

Chlape,   Chlape,

ty by si chcel hneď zatvárať, vyšetrovať, vešať . Ak o tom nevieš, žijeme v demokratickej Európe a za verejne publikovaný názor nemožno stíhať ani pána Schutza. Och, patek 43, nie si Ty Ficov pucák? Drž sa radšej svojho kopyta, a staraj sa o Ficove orgány.
 
mínus indicator plus

Predvolebné piruety   Predvolebné piruety

Nebojte sa o Matoviča. Pred verejnosťou nám predvádza predvolebné piruety, lebo si je istý, že Fico, ktorý je taký istý komediant, všetko v pravý čas vyžehlí. Má Matovičovi začo ďakovať.
 
mínus indicator plus

Najprv čisté víno   Najprv čisté víno

Sulík a jeho popletená SaS, podobne ako Matovič radi vypisujú "múdre rady." Nikde som ešte nečítal, že by si aspoň symbolicky posypali popol na hlavu. Aj Bugárov Most Hyd mal svoje vši v kožuchu, ktoré nepodržali nádejnú vládu pani Radičovej. Takýto krátkozrakí "mudrci" do politiky nepatria. Dzurinda a Mikloš za toto zlyhanie už zaplatili. Nech platia SaS, OľAno, čiastočne aj KDH /za Hrušovského/. Títo už do politiky nepatria. Čo dokázali svojím krátkozrakým rozhľadom? Zosadiť vládu, ktorej boli členmi. Boli, sú, aj budú nespoľahliví partneri. Treba si naliať čistého vína a potom konať. Nech asi hovorí kto chce, čo chce, jediný kto pevne stojí na svojej pozícii, je strana SIEŤ. Postupuje korektne, koná s rozhľadom a bez bombastických vyhlásení.
 
mínus indicator plus

Kto chce kam...   Kto chce kam...

Minister Lajčák je absolvent moskovskej diplomatickej školy a to je pre zločineckú stranu SMER-KSS jedinečné vysvedčenie. Aj keď sa snažil nepadnúť do tej zločinmi páchnucej žumpy, občas aj vybočil zo "straníckej línie," generálnym tajomníkom OSN už asi nebude. Zrejme prijal ponuku vystresovaného Fica a v predvolebnej kampani bude na mítingoch a bilbordoch ukazovať "ľudskú tvár" občanmi prekliateho SMER-KSS. Obaja veria, že "vyhrajú." Fico potrebuje vylepšiť si " morálny profil," Lajčák si upevní postavenie a pri dvoch platoch už nebude trieť biedu. Treba nám veriť, že to dopadne všetko inak. A obaja súdruhovia sa navždy stratia z našej politickej scény.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME