Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: parafrázovač
1>
mínus indicator plus

 

Keď ťa to nenútia kupovať, nech si to kľudne vyrábajú. Aspoň máš možnosť vidieť, že aj také auto sa dá vyrobiť. A o to viac si potom budeš ceniť, keď za svoje peniaze dostaneš inde niečo kvalitné.
 
mínus indicator plus

 

Francúzske vychytávky... Ďakujem, neprosím.
 
mínus indicator plus

 

Cieľ je ten, že keď máš auto, ktoré dobre vyzerá a aj dobre jazdí, vďaka kvalitnému podvozku a motoru (Mazda 6 2.5i), tak sa tešíš na každú jazdu s ním a preto si si ho kúpil. Alebo máš auto ktoré je hnusné jak noc a nejazdí nič moc (suzuki s-cross), ale tešíš sa, že si pri jeho kúpe ušetril. A potom máš ešte autá, ktoré sú vo všetkom (pod)priemerné a nie sú ani cenovo výhodné (škoda) ale tešíš sa z toho, že máš najväčší objem vzduchu prevážaného v kufri, a že si to dostal k používaniu od zamestnávateľa.
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme, že to inak ide. Závisí od auta. Na mazde môžeš vypnúť motor, dať "P", alebo zaradiť "1" a elektrickú ručnú "nezatiahnuť".
 
mínus indicator plus

 

Závisť je hnusná vlastnosť. Nezáviď!
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme.
 
mínus indicator plus

 

To čo hovoríš, je len technický problém. Ešte dôležitejšie je, že vodík je PRINCIPIÁLNE nevhodný ako palivo/nosič energie: http://petr-kubac.blog.cz/1701...
 
mínus indicator plus

 

Celý ten "boj proti korupcii" je iba podvod na jednoduchých voličoch. Proti korupcii sa nemá žiaden význam bojovať. Korupcia je inherentná vlastnosť štátu a jeho hospodárenia.Čím viac peňazí má štát na míňanie, tým viac sa korumpuje. Nie je možné nad korupciou vyhrať. Jediná možnosť je znižovať množstvo peňazí o ktorých štát rozhoduje. Vidíš nejakú stranu, ktorá by toto mala v programe?
18.10.2019 17:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Čiže apriek tomu, že štát ešte nikdy a nikde nefungoval. Dokonca sa štátom podarilo vyvraždiť rádovo viac ľudí, ako to kedy dokázali monarchovia, dobyvatelia a iní masoví vrahovia pred nástupom demokratických štátov. Napriek tomu štát úplne bezhlavo obhajujete. Skúste si danú tému viac naštudovať a zistíte, že vaše prvoplánové argumenty sú už stovky rokov vyvrátené.
18.10.2019 17:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Rozdiel medzi štátom a mafiou je, že žiadna mafia si netrúfne vyberať výpalné vo výške 70%, ako to robí štát.
18.10.2019 17:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Štát je organizované násilie a má na násilie územný monopol. Štát nikdy nebude nič viac. Žiadne vzletné články na tom nič nezmenia.
18.10.2019 15:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Že máš slabý sluch.
 
mínus indicator plus

 

To že si to nezistil, vypovedá o tebe, nie o kvalite toho trojvalca.
 
mínus indicator plus

 

Zakomplexovaný človiečik, ako ty, by nikdy na novú A6 nezarobil, tak aspoň sprosto neklam!
 
mínus indicator plus

 

500 by bolo super, Za to by im ľudia ruky odtrhli.
 
mínus indicator plus

 

Je to len blbá kapotovaná elektrokolobežka. Toto nerieši nič (v rámci dopravy, či nebodaj prepravy). Ja mám pocit, že jediná cesta je systémom "čím horšie, tým lepšie". Najvyšší čas, aby EU zakázala autá. Jedine potom zoberú občania do rúk "vidle" a zbúrajú brusel. Toto pomalé pílenie konára pod sebou ma už nebaví.
 
mínus indicator plus

 

Prečo ti je zle z SDKU, keď podľa citovaného, ani za milion € ich hlas nekúpili. A to za mega sa už lámu iné charaktery...
 
mínus indicator plus

 

Ale to nie sú slušné gumy, ale eko gumy. Keď budeš potrebovať prudko brzdiť, tak ťa nepodržia. Poriadne lepivé gumy viac ako 30kkm nedajú. Zrovna hentie contacty5 som kúpil spolu s jedným autom a bola to tragédia. Vyhodil som ich ešte s polovičným dezenom a nahradil Pilot Sportmi.
 
mínus indicator plus

 

Asi konečne rozbehali systém, svine fašistické. Aj mne prišlo minulý týždeň dva roky starý priestupok. Žena s jej nákupnou taškou zabudla a išla pár km medzi popradom a levočou...
 
mínus indicator plus

 

Že vraj už to možné je: https://www.solarpowerworldonl... Či to je pravda, neviem.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME