Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: gollem
1 >
mínus indicator plus

 

Asi chcel byť nenápadný ,čo na tom. Myslím si ,že zlodej išiel na istotu.
 
mínus indicator plus

 

Voľby 2016 priniesli do vedenia parlamentu to čo nemali.Hlupáka
 
mínus indicator plus

 

Smútia za ,,istotami" .Len problém je asi v mentalite národa. Tak ako sme držali huby za komančov ,držíme ich aj teraz .
 
mínus indicator plus

 

Ak si dobre pamätám ,v Priore v Elektre predávali koncom osemdesiatych rokov videorekordéry po 15 000 až 20 000 korún. To už bola ,,pálka"
 
mínus indicator plus

 

a to boli nejakí pseudovedci?
 
mínus indicator plus

 

Žiaden titul z psychiatrie nie je zárukou pravdy.
Reakcia k téme: Moja priateľka Petra
25.10.2019 23:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Otázne je ,či sa oplatí naliať miliardy eur do diaľnic ,keď v okrese Rimavská Sobota, Lučenec ,Revúca ,alebo Rožňava sa vytráca kvalifikovaná pracovná sila, je tu veľké percento ľudí s nízkym vzdelaním ,za dlhé roky ,čo boli tieto okresy zanedbávané sa vytratili pracovné návyky .To je fakt o ktorom hovoria zamestnávatelia. Na miesta ,kde je potrebná kvalifikovaná pracovná sila sa berú z úradov práce nezamestnaní ,ktorí často nemajú ani poňatia ,čo majú robiť. Je to potom riziko pre investorov prísť do týchto končín. Čo sa týka automotive sektoru ,začínajú sa napĺňať predpovede ,ktoré varovali pred výlučným zameriavaním sa Slovenska na automomilový priemysel. Príkladom sú ,,nútené" voľná v lučeneckej spoločnosti Adient. Pred pár mesiacmi sa na pracovných portáloch objavovali inzeráty ponúkajúce voľné miesta vo firme ,po meste jazdilo auto s veľkým transparentom. Je tomu koniec. Vláda ,ak sa chce zamerať na pomoc chudobným regiónom ,nemá si hladiť ego papalášskymi výjazdami chudobných končinách ,ale adresne podporiť projekty ,menšie a stredné podniky ,zamerať sa na vývoj technológií ,podporovať skutočných ,nie fiktívnych poľnohospodárov ,farmy .
 
mínus indicator plus

 

je to smutné ,že to takto dopadlo . Ťažko hovoriť, že to bolo správne, alebo nesprávne ,keď to človek nezažil na vlastnej koži.
 
mínus indicator plus

 

Tak Štefan Kuffa chcel do basy posielať ženy za asistovanú reprodukciu na 5 až 12 rokov.
 
mínus indicator plus

 

Matovič sa zobúdza s myšlienkou ,koho v ten deň urazí a opľuje.
 
mínus indicator plus

 

je to svinstvo ,svinstvo ,svinstvo
 
mínus indicator plus

 

Ja som si tiež v živote hovoril ,že mňa nikto neoklame a bohužiaľ ,stačil na to jeden človek ,ktorého som poznal ,aj keď len z pracoviska na centrále a šup ,oblbováky a už som bol v pochybnom MLM systéme. Stálo ma to len peniaze, príjem žiaden a kamaráti mi prestali dvíhať telefón .Našťastie som sa raz po neúspešnej prezentácii klientovi zdvihol ,podotýkam krátko potom ako klient naštvaný odišiel ,a svojmu ,,koučovi " som zdvihol telefón po niekoľkých týždňoch. A môj ,,kouč" sa nakoniec s tou firmou súdil a uznal ,že to bola len pyramída....
 
mínus indicator plus

 

Fico zatiaľ Jankovskú neodvolá....presnejší nadpis
 
mínus indicator plus

 

to je vodkou
 
mínus indicator plus

 

on neskončí,kým nebude v base a aj tam ešte bude kopať
15.08.2019 16:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

V každej krajine EU majú politici svoje maslo na hlave, akurát u nás tvoria vládnu koalíciu .Nestačí skákať cez vatry .
 
mínus indicator plus

 

ako sa dá zabudnúť psa priviazaného o auto? Pes by hádam brechotom upozornil svojho pána ,že je tam. to bol úmysel vážení.
 
mínus indicator plus

 

no ale predsa o tom to je ,nabaľuje sa to ako snehová guľa. Najviac závislých na automatoch ,alkohole pochádza zo sociálne slabých vrstiev .Za to ,že je najvačšia nezamestnanosť na juhu stredného Slovenska a smerom na východ predsa nemôžu obyvatelia týchto častí Slovenska. Bol niekto potrestaný za likvidáciu sklárskeho priemyslu v Poltári? Sadol si do basy človek ,ktorý zlikvidoval Novoker v Lučenci? Potrestali Macušku z HZDS ,ktorí zlikvidoval firmu Lovinit v Lovinobani? ZTS v Lučenci išla ku dnu vďaka chamtivosti manažmentu. Za podobnými krachmi firiem sadajú nájsť konkrétni ľudia. Kto bol potrestaný? Obyčajní ľudia ,zamestnanci ,živitelia rodín .A vinníci žerú kaviár a dovolenkujú na jachtách. Potom sa netreba čudovať, že mnoho ľudí skončilo pri fľaši vína ,za automatmi ,v beznádeji .Tam už sa ťažko dovolávať nejakého rešpektu. S tým posledným bodom súhlasím ,je tu absencia právneho štátu . Asi by to vypadalo na Slovensku inak .
 
mínus indicator plus

 

Nemala by byť Matečná vystrašená z toho ,že eurofondy brali mafiáni na parkoviská a cudzie pozemky? Toto by mal pajác riešiť
 
mínus indicator plus

 

to bude zase v alejích nablito
 

1 >

Najčítanejšie na SME