Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: sifonka
1>
mínus indicator plus

bingo   bingo

stručne a jasne.
 
mínus indicator plus

"keby som mu nepozdravila"   "keby som mu nepozdravila"

ja viem, pravopis nie ja taký dôležitý ako niekomu pozdraviť, ale toto je zase môj "šialok kávy". Príjemný deň.
Reakcia k téme: Kam sa podela slušnosť ?
06.08.2014 7:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

toto je postreh   toto je postreh

lebo či dlažba, či asfalt v BA to hrkoce všade.
 
mínus indicator plus

a prečo by to mal urobiť   a prečo by to mal urobiť

len preto, že uvidí niekde fotku bradatého chlapa v sukni? ja som mala ako decko izbu polepenú dlhovlasými chlapmi vo vyšívaných oblekoch,Winetou a podobne a myslím, že to moju orientáciu nijako neovplyvnilo.
13.05.2014 9:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

možno je všalijaký   možno je všalijaký

len nie sprostý. sprostá som ja, že som čítala tento nekonečne dlhý článok a tak som prispela k počtu ludí, ktorých svojím vzhladom zaujal. a sekne mu to.
13.05.2014 9:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

viezla som chorú   viezla som chorú

priatelku k lekárke, už sme boli skoro na rade, ked prišla staršia pani a sadla si rovno ku dverám. chvílku trpezlivo čakala, potom sa začala ovievať vreckovkou, že je jej špatne a asi odpadne, doniesla som jej napiť, namočila vreckovku, ale nič nepomáhalo, vraj si musí lahnúť, tak som zaklopala na sestričku a povedala, čo sa v čakárni deje a že by ju mali zobrať prednostne. sestrička pozrela na pani a ja som jej ju pomohla odprevadiť do ambulancie. po našom vyšetrení sme sa zastavili ešte nakúpiť a skoro som teraz odpadla ja, ked som na parkovisku zbadala našu známu zdravú nemocnú, ako behá medzi autami a pýta sa kto ide jej smerom a či ju nezoberie, lebo má ťažký nákup a ide od lekára a je chorá a autobus jej ušiel. prišla aj ku mne a začala o tom aká je chorá, tak som ju zastavila a pripomenula sa jej, že pred hodinou som ju ratovala v čakárni a teraz nech si nájde nejakého iného blbca. ak by prišla a povedala, že jej ušiej autobus, to beriem, ale že začala zase s tou chorobou, ktorá jej očividne nebránila behať po parkovisku a po odpadávaní nebolo ani stopy, tak to ma naštvalo.
26.04.2014 8:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

stačí si prečítať   stačí si prečítať

prvé dva riadky a je jasné, že slečna veľmi nepremýšľa nad tým čo robí. po troch hodinách spánku ísť do školy povzbudená kávou a retbulom, ani sa nečudujem, že sa tam na ňu nič moc neprilepí.
Reakcia k téme: Nahoda je blbec
06.04.2014 7:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

len by ma zaujímalo   len by ma zaujímalo

aké sú to ruské črty?
04.04.2014 9:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ja niekedy zájdem   ja niekedy zájdem

u nás do čínskeho obchodu len preto, že je tam velmi milá predavačka, ked pred pár rokmi začínali, nevedela ani ň po slovensky, bola tichučká, smutná a stále skajpovala s rodinou, teraz už sa dorozumie velmi dobre, ale stále je milá, usmiata. málokedy si tam niečo kúpim, ale naši predavači by sa mali od nich učiť, čo je to slušné správanie.
03.04.2014 9:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ak Fico neuspeje   ak Fico neuspeje

môže predávať hrnce a magnetické matrace, uživí sa ako šmejd, to čo babkám pridal na dôchodku pekne od nich zase dostane naspäť. Je to smutné, že človek za pekné slovo zapredá aj vlastné deti, stačí klinec v celofáne a pár neslušných vtipov.
Reakcia k téme: 2 otázky Ficovoličom
28.03.2014 7:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

mám taký dojem   mám taký dojem

že manželstvo, rovnako ako celibát vzniklo z majetkových príčin, až neskôr sa z toho stalo niečo "posvetné". "Ak sa raz dvaja dohodnú" záleží len na nich.
12.03.2014 7:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

pohybujú sa   pohybujú sa

po dome, dvore, záhrade, mám dojem, že súperia o mňa a miesto pri mne a robia to tajne, ked je všetko umyté, vyčúra sa v záhrade, príde dnu a cvrkne na chodbe, ktorá je čerstvo umytá. majú 4 a 7 rokov, ten mladší je od šteniatka, ale je dominantnejší aj ked je menší. použila som aj sprej, ale ten hravo prekryjú a veterinár mi odporučil sterilizáciu, nie som si tým však istá.
 
mínus indicator plus

načo sem lezieš   načo sem lezieš

ked psov neznášaš. dá sa niečo urobiť so značkovaním? mám dvoch psov a pretekajú sa v značkovaní dvora, pomôže sterilizácia?
 
mínus indicator plus

presne   presne

tieto personi sa radi pochvália cudzím perím, najme takto pred voľbami, Nasťa, nedaj sa zlákať. Vdaka za tú medailu a držím palce do budúcna.
Reakcia k téme: Vážená pani Kuzminová
15.02.2014 12:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

mlynček   mlynček

na obrázku je na orechy, sama taký používam. Tiež mám niekoľko takýchto ešte stále funkčných pamiatok, len si neviem predstaviť, čo si budú odkladať naši vnuci po nás, babkin prvý mobil? mikrovlnku, na ktorej mi babka zohrievala polotovary?
Reakcia k téme: Rárohy
15.02.2014 8:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

fakt je to   fakt je to

že prejav toho človeka mi nebol sympatický a ked som zistila kto to hovorí, bola som sklamaná, dovtedy som si bola istá koho budem voliť, teraz už nie som. nič ulisné nepriznal, len ten jeho žoviálny smiech na nepatričných miestach mi trhal uši a tajomná som tiež nechcela byť, ved tu všetci debatujeme o tom istom.
 
mínus indicator plus

na českom rohlase   na českom rohlase

som náhodou natrafila na rozhovor s človekom ktorý mi bol od počutia strašne nesympatický, hovoril o tom ako mu boh nadelil a preto chce pomáhať iným, nevedela som o koho ide, ale jeho prejav bol tak úlisný, smial sa na svojich žartoch, no skrátka nedobre sa to počúvalo a ked povedali jeho meno, prišla som aj o posledného kandidáta a teraz si už naozaj nemám z čoho vyberať.
 
mínus indicator plus

a čo iné   a čo iné

by mali mamičky na materskej robiť ako behať s deckom po úradoch? Len ti chcú vyplniť čas, aby si sa doma nenudila.
 
mínus indicator plus

v ČT   v ČT

im na zoznámenie stačí jedna veta. toto vrtanie sa v súkromí mi lezie na nervy a diváka odvádza od podstaty relácie a tento nový moderátor to naozaj nezvláda, má problém prečítať text a jeho výslovnosť môže sútažiaceho zmiasť, hlavne ak ide o sekundy, nechápem zámer tvorcov obsadiť tohto človeka práve do takejto súťaže.
Reakcia k téme: Páli vám to?
20.01.2014 7:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

kde majú   kde majú

zástancovia tradičnej rodiny istotu, že sa v nej nepraktizuje "netradičný sex" aj v tradičnej rodine sa môže stať, že vlastný otec zneužije vlastnú dcéru a vieme aj o takej tradícii, že sa brali bratranci a sesternice, koľko žien trpí v tradičnej rodine tradičné popíjanie a následné tradičné bitky. ako môže nejaký zákon, alebo sobášny list zaručiť spokojné nažívanie, zámerne nepíšem šťastné manželstvo, to vám nezaručí nikto, záleží len na ľudoch ktorí v tom zväzku, nech je už akokoľvek nazvaný a uzavretý sami žijú. neviem si predstaviť, ako môže "netradičná" rodina ohroziť moje štyridsať ročné "tradičné" manželstvo" dnes majú ľudia toľko svojich starostí, že pozerať niekomu "do spálne" môže len človek, ktorý sám nieje v poriadku.
16.01.2014 9:07 | Oznám správcovi
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME