Utorok, 15. október, 2019 | Meniny má Terézia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: zrkadlo77
1>
mínus indicator plus

Myslím že teraz všetci mudrujú   Myslím že teraz všetci mudrujú

ale keď sa niečo také stane naozaj a nikto nebude na to pripravený, tak to bude oveľa horšie. Preto si myslím že takéto cvičenie malo veľký zmysel aj keď sa ukázali viaceré nedostatky. Ešte si to rýchlo prečítam či tam nemám chybu, aby niekto zasa nevnímal zmysel príspevku :)).
31.10.2013 10:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

máte úplnú pravdu. Napísali ste to presne ale aj tak dúfam, že po čase bude schválené právo na eutanáziu, lebo ak je starý človek okrem chorého tela ešte pri rozume, mal by mať právo rozhodnúť sa či chce pokračovať v takomto živote, kde je odkázaný pre nepohyblivosť vo všetkom na druhých. Alebo ešte trochu skôr, keď začne pociťovať začiatky svojho strastiplného konca. Tu sa nikde nepíše o tých, ktorí sú v zlom stave ale ešte komunikujú, čo hovoria. Aj to by bolo zaujímavé. Aj keď si myslím, že radšej nebudú kritizovať aby sa im niekto nepomstil.Je zaujímavé aj to, že ten lekár, ktorý tam chodí nechal tento stav iba tak a neposunul info o tomto stave ďalej, ale kľudne pracoval akoby sa nič nedialo. Je viac zvláštnych okolností. Veď v tom domove nežijú veci ale ľudia a staroba je jediná spravodlivosť na svete, lebo ak sa jej dožije čaká každého.
 
mínus indicator plus

Tento návrh určite   Tento návrh určite

nevzišiel od Borguľu, ale keď môže tak si prihreje volebnú poklievočku kdekoľvek
 
mínus indicator plus

 

Pokiaľ je to stavebný pozemok o záchrane sa nedá hovoriť iba o oddialení výstavby.
 
mínus indicator plus

 

Išpektorí zrejme konajú iba na podnet. Ako ste čítali, majú vraj povolenie na výrub ale týmto orezom ako sa hovorí "na hlavu" vraj chcú stromy zachrániť, čo je nepochopiteľné, lebo tento orez viac stromy poškodzuje ako ochraňuje. Možno by to prežil celtis, ale javory pochybujem. Mali si to dať urobiť odborníkom a nie takýmto diletantom s pilkou. Keď sa pozriete bližšie na foto stromov pred výrubom, vidno že tie predošlé orezy boli robené nejakými drevorubačmi bez výchovného orezu. Preto nie je čudné, že tie stromy nie sú v dobrom stave. Aj to je čudné,že naraz sa "sebazničili" všetky stromy okolo Modrého kostolíka.
 
mínus indicator plus

 

Na koncerte bolo 100-200 ľudí a v Bratislave býva cez 450000. Tak že tých 450000 by malo byť tolerantnými ku skupine okolo 200. Mám na mysli čas po 22.hod. Koncert by mal byť mimo obývanej oblasti mesta. Pri večernej teplote vonku okolo 30 stupňov a vo vnútri 28-29 mám návrh. Usporiadajte koncert v zime, keď sa budú dať zatvoriť okná a kožušiny zahrejú.:))). My budeme mať zatvorené okná a budeme mať iba také teplo aké si urobíme. Ale myslím si že toto už nie je švanda ale je to prekračovanie nepísaného zákona, že rob len to čím nezasahuješ do súkromia druhého. Ohľaduplnosť by mala bať ma prvom mieste.
 
mínus indicator plus

 

Myslím že po týchto povodniach začnú stavať aj vyhliadkové veže
 
mínus indicator plus

Teda   Teda

k článku a k príspevko, z ktorých niektoé sú priam nenávistné a neadekvátne k téme. Bez ohľadu na to, kto píše článok má pravdu že od revolúcie ani jedno vedenie samosprávy v hlavnom meste nedokázalo presadiť systémové zmeny, tak ako to mesto potrebuje. Je smutné, že hlavné mesto a jeho obyvatelia, ktorí sú už dávno premiešaní ľuďmi z celého Slovenska, sú v očiach mimobratislavských ako nejaký nepriateľ . Toto môže priviesť hlavné mesto k bankrotu a môže to mať neblahé následky. Bratislava by mala byť samostatným krajom a mala by mať aj všeky možnosti ako iné hlavné mesta.
 
mínus indicator plus

 

Myslím, že zaplatili asi 600.000 Sk ako pokutu za neuskutočnú stavbu zo zmluvy.
 
mínus indicator plus

 

Pozrite si históriu pôsobenia firmy p.Balla v Bratislave, počnúc Astoriou palace, Zelenou kockou, stavbou vežiaka na Račianskom mýte, Výstavbou na Jozefskej a iné. Všade zanechal svoju stopu a sú tu miesta, kde doteraz ani nezakopol, hoci už má stav.povolenia zrejme po záruke. Ako chcete od takéhoto investora seriózne riešenia.
 
mínus indicator plus

nemáte pravdu   nemáte pravdu

pozrite si http://www.pko.estranky.sk, tam uvidíte odkedy sa o záchranu PKO zaujímajú a konajú, ale možno Vám je to zbytočné hovoriť.
Reakcia k téme: Tvorcovia a búrači
04.04.2013 9:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Električka je mestotvorný prvok,   Električka je mestotvorný prvok,

a dá sa tam naprojektovať tak aby neškodila prírodnému prostrediu CHR, ale kto tam chce teraz natrebať štvorprúdovú cestu, zrejme nie je celkom normálny. Všade vo svete sa robia obchvaty miest, aby sa zabbránilo prehusťovaniu dopravy a u nás spiatočníci s dopredu zabezpečenými zákazkami, sa snažia o čosi také nenormálne
 
mínus indicator plus

Reakcie   Reakcie

Keď si čítam tieto reakcie, vidím že PKO je v tej situácii, do ktorej ho chceli dostať, či samospráva a konkretni zástupci alebo investor tým, že použil "všetky svoje páky" na ich ovplyvnenie. Vidím že sa im okrem nich podarilo ovplyvniť aj časť bežných občanov, ktorí túto politiku neregistrujú, čo vidno aj zo vzoriek tejto diskusie. Čiže hovorili si, že keď uplynie nejaký ten rok tak ľudia zabudnú. Ale všetci ľudia nezabudli a dúfam že ani nezabudnú ale zbystria pozornosť, lebo tu ide zasa o bombakšeft.
 
mínus indicator plus

Aké búracie povolenie?   Aké búracie povolenie?

Z posledného búracieho povolenia vyplýva že lehota na odstranenie marne uplynula 31. 12. 2011! Viac informácii na http://www.pko.estranky.sk/cla...
 
mínus indicator plus

 

Kým nás budú riadiť centrály politických strán, ktoré tvorí iba pár ľudí, ktorých riadia zrejme oligarchovia a lobisti, pretože strany musia z niečoho aj žiť, tak to asi v tomto štáte nebude vyzerať dobre. Demokraciu sme si prispôsobili ako prispôsobivú pleteninu a navonok sa tvárime akí sme úžasní demokrati. Keď si pozerám predošlé vety tak mi nie je celkom dobre.
 
mínus indicator plus

 

keď sa tak pozerám na pravicu konkretne SDKU mám pocit, že vlastne ten Dzurinda sťa by silná ruka tam chýba. Aj ke´d ho teda nemusím.Po jeho odchode to vyzerá ako po Waterloo. Za chvíľu budú voľby. No neviem koho budem voliť. Musí sa stať zázrak.
23.02.2013 12:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To je rozumné
 
mínus indicator plus

 

Električka na Štefanikovej je OK, ale nikto nemyslel na obslúženie ľudí, ktorí bývalú medzi Radlinského,Štefánikovou a Sancovou, čo splňala pôvodná trať električky na stanicu. Preto by sa mali brať do úvahy všetky okolnosti a potreby občanov a nielen technické riešenia.
 
mínus indicator plus

 

kokos, ale dobré zmluvy robia priateľov a hlavne poriadok. Môže sa stať, že sa ľuďom prestane páčiť čo Aliancia ponúka a čo potom. Tržnica nie je súkromný majetok ale majetok mesta teda všetkých občanov. Už sme zažili rôzne prenájmy, ktoré priniesli problémy. Nechcem povedať že to bude teraz ak isto. Ale hovorím o tom že sa mesto musí zabezpečiť pre každý prípad. Za tých 22 sme zažili už všeličo. Treba hlavne počúvať verejnosť.:))))
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME