Pondelok, 14. október, 2019 | Meniny má Boris

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: rilka
1>
mínus indicator plus

Prečo   Prečo

píšete o užších možnostiach? Nie sme všetci rovnoprávni občania tohoto štátu? Moja sloboda končí tam, kde začína sloboda Vaša a naopak! Nie je tak?
Reakcia k téme: List prezidentke
18.06.2019 13:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Som   Som

prekvapená, že si vypichol práve "Lemmyho" /píše sa s 2 m/. Vecne konštatoval, že sa pripája k tým pár slovám p.Škodu. V ďalšom príspevku mal výhrady proti osočovaniu p.Škodu a na urážky nereagoval. Čisto a vecne citoval z ústavy. A tie počty tiež len uviedol a nijako nepodceňoval grékokatolíkov, pravoslávnych, ľudí židovského vyznanie, všetky odnože evanjelikov na rozdiel od "tautológov", že? Keby sme sa tak bližšie pozreli na financovanie cirkví, vzťahy katolíckej cirkvi k evanjelikom, miešanie sa do politiky. Ale tie neslušné a nenávistné vyjadrenia na adresu prezidentky "Tautológovi" nevadili. Zaradil sa. Medzi ľudí, čo nemajú ani elementárnu slušnosť.
Reakcia k téme: List prezidentke
17.06.2019 18:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Aj ja   Aj ja

som očakávala inú gráciu a úroveň.
15.06.2019 17:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tak ako   Tak ako

ste to, pán Viskup, mysleli s tým čítaním s porozumením? Čo to znamená teda pre Vás "neviaže sa na žiadnu ideológiu ani náboženstvo"? Zdá sa, že tomu nerozumiete. Ale pseudonadávky a poučovanie ovládate dokonale! Mimochodom, nie ste ten Viskup, čo si spravil promo s tým rómskym dievčaťom, bez toho, aby ste si zistil všetky okolnosti?
Reakcia k téme: List prezidentke
15.06.2019 17:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Takže   Takže

zachránili svet pred katastrofou, ktorú oni sami spôsobili? A vraj stereotypné videnie Ruska!
 
mínus indicator plus

Takže   Takže

spravodlivý a nezmieriteľný a taký rozhľadený a načo budú kočnerovci používať auto fiktívne písané na Teba a s Tvojím vedomím si nevedel, chudáčik!
 
mínus indicator plus

A načo   A načo

vôbec voľby. Vládnuť by mala len Tvoja rodina?
 
mínus indicator plus

Excelentné   Excelentné

Presne takéto príspevky poukazujú na to, komu sa praktiky terajšieho vedenia RTVS páčia. A sme načistom! Vďaka, že sa prejavujete, aspoň vieme, s kým v tomto štáte žijeme a prečo je taký, aký je!
 
mínus indicator plus

Pre Boha   Pre Boha

živého, snáď si zas nemyslíš, že je toľko žien, čo by si k nemu sadli do auta. Nechaj aj na ostatných ministrov, aj oni majú hrdé autá.
 
mínus indicator plus

Pán Pellegrini,   Pán Pellegrini,

mňa nezaujíma, koľko ľudí na Slovensku má problém s tým, že sa prezident pred pol rokom stretol so Sorosom. Mňa zaujíma, ako sa mohla ocitnúť po boku predsedu vlády M.Trošková ako vrchná poradkyňa. Nechceli zverejniť jej zaradenie. Tajili to. Tak nemala byť "vrchná", ale TAJNÁ poradkyňa. A to Vám všetkým nevadilo, že žena s takou minulosťou je na takom exponovanom mieste. Pre mňa z toho plynie, že nemáte ani kultúru, ani zábrany. Vy všetci.
 
mínus indicator plus

Vás   Vás

je večná škoda, ak nepracujete ako PR manager. Postupne sa prepracujte po špirále za poradcu /ak už ním nie ste/ Vami odporúčaného adepta na župana.
 
mínus indicator plus

To   To

už ako, že široká koalícia s nezávislými kanditátmi. To už je na Jiříkovo videnie!
 
mínus indicator plus

Pán Belák,   Pán Belák,

čestný medzi čestnými! Čo keby ste nám napísali, ako ste si so sestrou zarábali za socíku? Alebo to vtedy bolo akože protest proti režimu a Vy ste nebodaj dnes desident?
Reakcia k téme: Vážený pán prezident
27.09.2017 17:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To   To

sa už voliči spýtali KDH, keď sa skončili hry s bocianmi, bytmi, úplatkami napr. v Rači, vajataním či ísť do koalície so Smerom alebo nie a aspoň Hrušovského do kontrolného úradu. A teraz vidím, že Vy máte nielen na chlieb, ale aj na belgické pralinky.
Reakcia k téme: Zámocké hry slovenské
09.09.2017 16:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ty sa   Ty sa

na liberálov vykašli. Tu sa jedná o politickú korektnosť a na tú Európa aj zájde.
 
mínus indicator plus

Ty fanatik,   Ty fanatik,

choď už konečne niekam. Pamätáme si ťa ešte ako ukrivdeného Javora.
30.08.2017 11:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ked uz   Ked uz

som sem prispela, hádam môžem niekoľko tipov, ktoré sme navštívili. V Bad Deutsch Altenburgu, okrem toho, že je to kúpeľné mestečko, je vila s predmetmi z vykopávok z rímskeho osídlenia. V Petronell Carnuntum je na vykopávkach zrekonštruované rímske mesto. Dá sa tam objednať na večeru, na ktorej servírujú 4 chody pripravené v originálnej kuchyni podľa receptu z tých čias. Ku každému chodu vhodné víno a počas hodovania prednáša pani o rôznych aspektoch života zo starovekého Ríma. V Niedersulzi je skanzen, v ktorom sú nielen domy rakúske, ale aj moravské, kostolíky rôznych vyznaní na území Rakúska, remeselné dielne a aj ručné výrobky - krásne výšivky. V Asperne je múzeum miestneho osídlenia v praveku a stredoveku a Mistelbachu je Mumuz museum s expozíciou Stonehenge v skutočnej veľkosti - z umelej hmoty :), ale sú tam aj originálne predmety. Inak v Asperne boli sústredení počas 2. svetovej vojny Židia a odtiaľ transportovaní do táborov, ale to som sa dočítali inde, s tým sa nechvália.
Reakcia k téme: Po hradoch - 29. Schlossberg
19.08.2017 15:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ďakujem   Ďakujem

za tento blog. Už sme zamýšľali vyjsť na hrad, ale nechcelo sa nám hľadať cestu v "hornom meste". Zatiaľ sme presmýčili len dolné. S Vaším návodom sa vyberieme na tento výlet. Inak trochu od témy, ale vedeli ste, že Turci vyvraždili celé obyvateľstvo Hainburgu? Prežilo len niekoľko ľudí. V Kulturfabrik bola veľmi dobrá a prínosná výstava na všetkých poschodiach k rôznym storočiam. K nejakému výročiu, ale, žiaľ, nepamätám si to číslo :(.
Reakcia k téme: Po hradoch - 29. Schlossberg
18.08.2017 15:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čo   Čo

ste to porobili. Zničili ste jej prirodzenú krásu a milotu.
 
mínus indicator plus

A ešte   A ešte

príležitostne nám daj vedieť, koľko arabských žien, napr. v Saudskej Arábii, bolo na autogramiáde a samozrejme si aj odnieslo knihu domov. A zaujímavé je aj, koľko žien si kúpilo knihu na autogramiáde vo Veľkej Británii, domovine manžela. Alebo, nebodaj, ju vydáš len na Slovensku?
16.08.2017 21:15 | Oznám správcovi
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME