Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Morawan
1 >
mínus indicator plus

hehehe   hehehe

ešče dejte do spárů maďarské iredenty (pro retardované občany: http://cs.wikipedia.org/wiki/I...) reprezentované Bugárem, Simonom a Nagym vodní dílo Gabčíkovo a fertig Mariška.
 
mínus indicator plus

čo ste?   čo ste?

Sulík zbadal výlevy maďarského idiota hneď. Ale trvalo mu to 2 dni, kým pochopil vocogou. Na čele parlamentu nemôže byť nikto inteligentnejší. Nehodil by sa tam. Sulík je síce len úbohou karikatúrou čestného a zásadového politika, ale sedí medzi koaličníkov ako r.*ť na šerbeľ. Kto chce s vlky žíti, musí s nimi výti.
 
mínus indicator plus

vážení slovenští soudruzi!   vážení slovenští soudruzi!

Hoďte to na Fica, jak se na felvideku stalo už pěknou tradicí imbecilní části populace. On může zcela jistě za přívalové lijáky, stejně jako za světovou hospodářskou krizi. Stejně jako za to, že neschopný Fígeĺ z Čaklova, zahlcený problematikou, nedokáže řídit sebe, NDS a ministersrtvo jemu svěřené. Přišijte Ficovi co se dá. pokud máte na krumplích mandelinku bramborovou, nehažte to na americké imperialisty (to se teď nenosí', ale na Roberta Fica. To mandelinka zcela jistě nepřežije.
09.06.2011 6:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ty sa pokojne aj vypni   ty sa pokojne aj vypni

Veď vuvuzela trúbi hlúposti v TV 5x denne. A k tomu koaličné "křoví".
 
mínus indicator plus

čo im tam vuvuzela   čo im tam vuvuzela

rozdávala župany? Hádam nemáš na mysli toho zombieho, čo sa okolo nej pretŕča? Takej funkcie nieto...
 
mínus indicator plus

hehehehe, to snáď nie je možné   hehehehe, to snáď nie je možné

že sa toto komusi v gebuli zrodí. Mali tam vyraziť korporatívne všetci 150-ti poslanci, ministri, ich námestníci, prezident s celou kanceláriou a rodinou, asi aj všetci diplomati akreditovaní na felvideku aj s rodinami.
 
mínus indicator plus

ešte by som nechal preveriť, či liftboy   ešte by som nechal preveriť, či liftboy

"Nestvoril" diplomku na akadémii tak isto ako Vaľo, Ábel a Seeman. Akosi sa mi nepozdáva, že tento odborník jazykovedný spísal veľdielo o trestnej problematike autorského práva a potom obhajoval plagiáty svojich podriadených táraním o tom , že "ale oni tie práce obhájili a v praxi sa osvedčili". "V prípade sa zmenilo to, že sa nezmenilo nič." "Oni vedia, že prečo, aj my vieme, že prečo. Toľko stačí povedať, že my vieme, že oni vedia." "Štyri rany do trupu, dve do ruky a mal prakticky štvrtinu hlavy odstrelenú." „Poškodený bol smrteľne zranený a jeho liečenie potrvá 6 až 7 dní." "Páchateľ sa sám zasamovraždil." "Ľudia sú ochotní aj akceptovať, že niečo pochádza z trestnej činnosti, hlavne, že to je lacné."
07.06.2011 12:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ach bože,ktože sa tu pregrciava a trtoší   ach bože,ktože sa tu pregrciava a trtoší

V každej civilizovanej zemi žiada za štát iný štát o vydanie osoby, na ktorú má byť uvalená väzba súd.
07.06.2011 12:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

hehehe, zasa jeden roduverný jazykovedec   hehehe, zasa jeden roduverný jazykovedec

Šak aj ty si prešibaní.
07.06.2011 12:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

pako, lebo mkusíš platiť na nás starších   pako, lebo mkusíš platiť na nás starších

ktorí sme financovali dôchodok tvojim predkom
 
mínus indicator plus

heheh, bude to, heheh, platiť   heheh, bude to, heheh, platiť

maximálne pol roka po budúcich voľbách, hehehe. Nedávno povedal ktorýsi politológ, že by sa mala dohovoriť koalícia s opozíciou, aby sa to čoskoro zasa nemenilo. No ale táto polepená čvarga sa nechce dohodnúť ani medzi sebou...
 
mínus indicator plus

z judaimu vzišiel islam aj kresťanstvo   z judaimu vzišiel islam aj kresťanstvo

Všetky tieto náboženstvá uznávajú "starú knihu" , Starý zákon. Židia, kresťania aj moslimi sú ľudia knihy (podľa Koránu). Ale antagonizmy pretrvávajú. Slovákom je zrejme blízky antisemitizmus. Za vojny posielali židovských spoluobčanov do plynu a arizovali. Teraz sa pohrobkovia arizátorov tuná odbavujú a sú na strane moslimov, o ktorých vedia len to, čo sa dočítajú tu.
 
mínus indicator plus

pravda je vyrývání?   pravda je vyrývání?

Ale uspokojila mne tvoje reakce.
 
mínus indicator plus

no to je horor!   no to je horor!

Chára, k tebe sa upiera zrak slovenských hokejových fanatikov! Oni sa nazdávajú, že reprezentuješ Slovensko, hehehehe. A ty hráš za seba z a za Boston Bruins, že? Vieš, tie naivné očakávania od skupiny ojazdených hokejových starešinov, boli veľké. A ako je zvykom, medzi idiotmi, bol odkopnutý tréner, ktorý nemôže ani za 20 ročný úpadok slovenského hokeja, ani za jeho vedenie.
 
mínus indicator plus

ostatní?   ostatní?

Tí spia doma v posteli. Nechali ho, keď zaspal a odišli.
Reakcia k téme: Ťažké ráno
05.06.2011 6:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

najkrajšie je, že sa ktosi nabúral do   najkrajšie je, že sa ktosi nabúral do

sytémov firmy Lockheed, ktorá dodáva superbezpečné počítačové systémy US vláde, Pentagonu, CIA, FBi... Hádam minulý týždeň sa to stalo. Možno majú najtajnejšie heslo Lockheed123. http://www.huffingtonpost.com/...
 
mínus indicator plus

toto je dôležitejšie   toto je dôležitejšie

Pane doktore,můžete mi vysvětlit významy písemného označení velikostí ženských ňader? Jistě. Užívají se písmena A, B, C, D a F,což znamená: Absence, Bobulky, Cibulky,Dýně a Fujtosemselek!
 
mínus indicator plus

vyzerá to tu na preteky   vyzerá to tu na preteky

kto napíše väčšiu sprostosť
 
mínus indicator plus

efekt stáda?   efekt stáda?

To sa týka tých, čo skočili na predvolebné sľuby a volili ako ovce? Tieto sľuby: ČO VŠETKO SLÚBILA RADIČOVÁ V MENE SDKU OBČANOM ? SDKÚ zníži spotrebné dane, zníži rovnú daň, zníži odvodové zaťaženie zamestnancov, predĺži podporu v nezamestnanosti na osem mesiacov, zníži odmeny primátora a poslancov, zruší koncesionárske poplatky, zníži odvody a predĺži materskú, zníži počet členov vlády zo 16 na 12, zavedie limit na doplatky za lieky, zníži DPH na lieky, navrhne skokové zníženie daní z 19 na 16 percent, zruší zástrčkový zákon, zvýši podporu na bývanie, zníži počet štátnych tajomníkov z 28 na približne 16, zníži počet regulačných úradov z ôsmich na dva... Iveta Radičová: "SDKÚ má program. Sociálnejší a spravodlivejší štát.“ A ČO FÍGEĹ? Sociálny štát podľa Fígeľa z Čaklova v máji 2010: KDH zvýši podporu rodiny, zníži odvody a obmedzí zadlžovanie, zníži limit na doplatky za lieky, nebude zvyšovať vek odchodu do dôchodku, zavedie ročné daňovo-odvodové prázdniny pre novomanželov, zníži odvody, zabezpečí pravidelnú valorizáciu všetkých pre rodinných dávok, zavedie mladomanželské pôžičky na bývanie. Štát bude manželom bonifikovať hypotekárny úver. Ján Figeľ: Pre KDH je výzvou sociálny štát
 
mínus indicator plus

iné problémy nemáš?   iné problémy nemáš?

ČO VŠETKO SLÚBILA RADIČOVÁ V MENE SDKU OBČANOM ? SDKÚ zníži spotrebné dane, zníži rovnú daň, zníži odvodové zaťaženie zamestnancov, predĺži podporu v nezamestnanosti na osem mesiacov, zníži odmeny primátora a poslancov, zruší koncesionárske poplatky, zníži odvody a predĺži materskú, zníži počet členov vlády zo 16 na 12, zavedie limit na doplatky za lieky, zníži DPH na lieky, navrhne skokové zníženie daní z 19 na 16 percent, zruší zástrčkový zákon, zvýši podporu na bývanie, zníži počet štátnych tajomníkov z 28 na približne 16, zníži počet regulačných úradov z ôsmich na dva... Iveta Radičová: "SDKÚ má program. Sociálnejší a spravodlivejší štát.“ A ČO FÍGEĹ? Sociálny štát podľa Fígeľa z Čaklova v máji 2010: KDH zvýši podporu rodiny, zníži odvody a obmedzí zadlžovanie, zníži limit na doplatky za lieky, nebude zvyšovať vek odchodu do dôchodku, zavedie ročné daňovo-odvodové prázdniny pre novomanželov, zníži odvody, zabezpečí pravidelnú valorizáciu všetkých pre rodinných dávok, zavedie mladomanželské pôžičky na bývanie. Štát bude manželom bonifikovať hypotekárny úver. Ján Figeľ: Pre KDH je výzvou sociálny štát
 

1 >

Najčítanejšie na SME