Pondelok, 9. december, 2019 | Meniny má Izabela

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: volič1
1 >
mínus indicator plus

hahahahahááááááááááááááááá   hahahahahááááááááááááááááá

hahahááááááá, to sa toho kotlebububu bojíte viac ako čerta v pekle ???? chacháááá to musíte mať riadne za ušami našpinené. Pri tých prasacích válovoch sa vám za ušiskami ten hnus humus riadne zažral, čo . Na takú hrubú špinu len krompáče pomôžu ! Apropó pan Blblavý, Winston Churchill bol rečník - majster slova, keď rozprával neračkoval, neblblal, nezajakával sa :-D
 
mínus indicator plus

24 rokov od Nežnej   24 rokov od Nežnej

Je 24 rokov od Nežnej. Niektorí za ten čas už zostárli, ale na dôležitých riadiacich postoch a vo významných funkciách tohto štátu zostali (po 24 rokoch !) tí istí boľševíci, ktorí tam boli pred "89 alebo ich verní. Samozrejme v zmenených funkciách, preskupení vo veľkých polit. stranách alebo nimi zastrešení. Važení, ak chceme ďalších 24 rokov to čo doteraz a vyhovuje nám súčasný etický, sociálny, morálny a spoločenský Slovenský marazmus, nechajme tých istých pri moci ďalej...
 
mínus indicator plus

čo je to extrémizmus?   čo je to extrémizmus?

Pýta sa malý RÓM chlapca od susedov: "Vieš čo dostanem pod Vianočný stromček?" "Neviem", hovorí chlapec. "Dik móre, tvoj extrémny bicykel !"
14.11.2013 9:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Manka Manka , zamyslite sa nad sebou!   Manka Manka , zamyslite sa nad sebou!

Manka, len postbolševícke blá blá blá a žiadne činy pre občenov. Sedíš si v teplom predraženom kresle za 2000 EUR zatial čo extrémne vysoké percento ľudí nemá čo do úst, o bývaní nehovoriac. A budete tárať o podpore rodiny, ked 30 ročný musia žiť s rodičmi v spoločnom byte ??? Manka čo vy viete o živote bežných ľudí??? Ste úplne mimo od súčasnej reality !
 
mínus indicator plus

hlavné motto je "VÝSTAVBA" nie cintorín   hlavné motto je "VÝSTAVBA" nie cintorín

Keď chceme zisťovať dôvody tohto problému a zmetku medzi poslancami a pracovníkmi MČ Vrakuňa musíme začať od podstaty a tou je výstavba domov developerom na vhodnej lokalite. Či ich bude 21 nie je podstatné. Ružinovský cintorín je tu až na druhom mieste.
 
mínus indicator plus

politika HÍIID   politika HÍIID

Toto je krásny príklad "politiky" H´D v štátnom podniku. Každý slušný človek si sám spraví obraz . K pani transparentnej len toľko že o transparentnosti vie kecať hodiny na prednáškach v Oxforde, ale keď má niečo spraviť tak skutek utek. A aj keď konať je jej povinnosťou, kašle na to!
22.03.2012 9:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pažravosť, chamtivosť a neznášanlivosť   Pažravosť, chamtivosť a neznášanlivosť

Pažravosť, chamtivosť a neznášanlivosť politikov Slovenskej pravice ich odsúdili k verejnému exilu. HˇD zradil maďarov a zbrojil proti SMK, Matovičák sa s plechovou tvárou vyšplhal po Držbalónovom chrbte a špinil na SDKÚ a KDH, Držbalón viedol svoju osobnú vojnu proti fatamorgáne a v tom osobnom boji povalil aj Ivetu, v SDkU sa doteraz nevedia dohodnúť na lídrovi a predsedovi alebo radšej predsedníčke, v KDH sú už oficiálne dva "krídla". Pažravosť, chamtivosť a neznášanlivosť ...
13.03.2012 10:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

LIP ŠIT   LIP ŠIT

Je jasné prečo Bugiho a Mikiho Lipšit poriadne nas.al. Treba ale povedať že Lipšit nas.al aj Jana F a Paľa H. A robí to už dostatočne dlho nato, aby mu to títo dvaja prestali konzumovať, keď má chlapec taký evidentný záujem robiť aspoň predsedu strany ak to nevydalo na lídra pravice. Otázkou je či Lipšit nenas.al aj bežných ľudí (nie OBYČAJNÝCH) keď sa hrá na pápežskejšieho ako Pápež.
 
mínus indicator plus

Internetová propaganda   Internetová propaganda

Ide o krásny príklad internetovej propagandy. Vhodením prázdnej obálky jasne zvyšuješ výsledné % tých polit. strán, ktoré sú na hranici zvoliteľnosti 5 % a chcú sa dostať do parlamentu. Ako uvádza článok, sú to 99%, SNS, SaS. Percento sa počíta len z platných hlasov. Vhodením prázdnej obálky sa tvoj hlas vyhodnotí ako neplatný hlas.
08.03.2012 10:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

HÍIIIIID   HÍIIIIID

Pre Maďarov sú Béla so Simonom zradcovia. Kto ich bude voliť ? Slováci ? Rómovia ? Keď podrazíš svojich vlastných tak cudzích o to skôr. Nehovoriac o tom ako je celý HÍD zapletený v kauze Gorila a kde siahajú ich chápadlá. Po voľbách s 5,1 % im bude jedno ku komu sa prilepia. Ak prejde Miki tak sa dohodnú, ak nie aj Smer bude dobrý ... S tým mostom si to už nejako výhodne premostia.
08.03.2012 10:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Híííííííd   Híííííííd

HÍD sa rád skamaráti aj s čertom aby zostali vo vláde. Keď nevyšlo SDKU bude dobrý aj Smer. A potom sa Bugár a Simon akože divia prečo majú na juhu počmárané plagáty? A popísané "ZRADCOVIA". Tí , ktorí podrazili svojich vlastných ako môžu slúžiť cudzím zo Slovenskej dediny? Rozum do hrsti Slováci! This is Slovakiaaaaaaaaaaaaa!
 
mínus indicator plus

H´D   H´D

Isteže majú strach či sa dostanú do parlamentu a má strach hlavne z SMK. Pre Bugárovu a Simonovu hašterivosť , hrabavosť a mocichtivosť museli preto vytvoriť nejaký MOST H´D, ktorý názov je pri hlbšom zamyslení odveci. Kde im to vyhovuje tam sa prisomria, keď treba tak sú maďari, keď treba tak pravičiari a ani Smerom by nepohrdli ... Len ich voľme Slováci!
Reakcia k téme: Prečo Most-Híd? Lebo Béla
06.03.2012 10:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

... sú kompletní?   ... sú kompletní?

Nielenže klamú, zavádzajú a falšujú ale súčasne trpia schizofrenickými stavmi utkvelej symptomatickej paranoje a hypertéznymi výrokmi o účelovom sprisahaní vysokoškolákov - brigádnikov a Polície SR proti ich strane, ktorí vraj zámerne falšovali podpisy na ich hárkoch. Tam treba neodkladne nariadiť akútnu starostlivosť a izoláciu v domácom prostredí z dôvodu ohrozovania verejnosti! Nehodvoriac vážne o zdravotnom stave ďalších predstaviteľov samohonkových novotvarov na Slovenskej politickej scéne vrátane OĽaNO, OĽ a OĽ už teraz bez NO atď.
Reakcia k téme: Voľby ohrozuje 99 percent
02.03.2012 11:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

SMRADI   SMRADI

Čo to sú za smradi čo chcú ľudí odr..vať už pred voľbami a keď ešte nie sú v parlamente? A tvrdiť že podpisy sfalšovali brigádnici a polícia a že oni sú nevinný to už dvíha žalúdok asi aj niektorým väzňom. Špina a čistý grc v tejto republike nemá miery !
 
mínus indicator plus

KING KONG   KING KONG

Po voľbách by bolo na mieste toho kto to sfalšoval a snažil sa nás všetkých oklamať a vo voľbách podvádzať obesiť za vajcá do prievanu. Však tu nadávali na gorily z SDKÚ, KDH, MOST a SMER a sami sú skorumpovaný 99 percentný KING KONG, ktorý má humus za nechtami. To chcú hodiť na tých študentov - brigádnikov že to samočinne sfalšovali? No tí chudáci sa ale teraz trasú ak za to zobrali od niekoho nejaké peniaze ...
 
mínus indicator plus

Ludze mojo,   Ludze mojo,

Ludze mojo, rýchlo še spamätajte z tohto šialenstva lebo Slovensko nem dopadne dobre. Vytvára sa tu akási ilúzia že Matovičár spolu s Držbalónom niečo zachránia? Stačí sa pozrieť akým agresívnym a diktátorkým spôsobom vedú kampať. Pôjdu pekne v šlapajách tých starých a poučení z minulosti veľmi dobre si poistia aj políciu, armádu, SIS... A to len budeme zejrat ... Je mesiac pred voľbami a už sa 30tim z kandidátky Matovičárovcov otvorili oči. Koľkým sa otvoria hneď po voľbách? Lenže to už bude škarede neskoro. A na vás si po voľbách ludze mojo nikto ani nespomenie... A milionári z 99% sa budú v poslaneckom klube rehotať pri Chivas Regal. Toto sú skutočné spiace GORILI. Ludze mojo, chceme ísť Z BLATA DO KALUŽE? Protesty sú zrušené? Prečo? A ďeň pred voľbami 9.3. nás zase chce Matovičár vyhnať na námestia aby sme kričali zaňho a on to bude sledovať cez webkameru.
15.02.2012 9:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

čistá pravda "ProtestGORILA© je PODVOD"!   čistá pravda "ProtestGORILA© je PODVOD"!

Ako vyskákali OKS a KDS z Matovičiarskej kandidátky tak teraz odskakujú hlavní "organizátori". Je úplne jasné kto je v pozadí a kto nimi takto manipuloval a cez nich ľudmi, ktorí mrzli na námestiach. Ale ľudia to mysleli úprimne ! Za dobrotu na žobrotu! Kto a čo zorganizoval cez tých "organizátorov" napojených na politic. strany? Bola to jasná snaha niektorých osôb o predvolebné ovládnutie más a špinavé, bezcharakterné uzurpovanie a prebratie moci - nie hlasom ľudu ale polit. stranami, ktoré chcú nahradiť SDKÚ, SMER a vymeniť vedenie v KDH. Potichu, bez materiálnych škôd a hlavne rýchlo... S policajnou ochranou. Ak niekto niečo povedal alebo spravil, čo nebolo NIEKÝM odobrené, hneď bol označený ako extrémista, platený provokatér, anarchista, terosrista ... A od všetkého čo "niekto" neschválil sa "organizátori" okamžite dištancovali. Aký majú záujem Igorko s Riškom? Poslanci - podnikatelia? Nehovoriac o 99% o ktorej nikto nič nevie, podobajúcej sa Klubu TOP 09 zastrešenej milionármi a podnikateľmi, ktorým aj Penta líže päty??? Dajme pozor aby sme nestúpili z lajna do h.vna!
 
mínus indicator plus

Pár otázok !   Pár otázok !

Dôležité je kto je za týmito gorilími protestami v BA! Neznámi organizátori z Fakebooku? Bc. Krempaská ... Osôbky, ktoré sa nikdy nevideli sa náhodne cez PC zorganizovali, všetko dohodli, usporiadali a jednotne ovládajú masy? Kto nám chce toto nabulikať ? Masy sa dajú ovládať lahko !!! Alebo sú to postavičky na šnúrkach, ktorými poťahuje Igorko M., Riško Držbalónik a spol. s r.o.? Tí sa veľmi dobre poznajú aj s novinárom Nicholsínom a p. Hlinem s bytom v st. meste! Osôbky ktoré komunikujú s Radičovnou, a ktorá im zabezpečuje rokovania s políciou (ochrana protestov každý piatok) a na budúci týždeň chcú vyvíjať spoločne tlak na prezidanta a na Hrušovského ... ??? So snahou aby všetko išlo čo najviac hladko a bez škôd na majetku ... Stačí si dať ešte jednu otázku. Ktorým polit. stranám a osobám by najviac prospelo odstránenie SDKÚ, SMER-u resp. aj Hrušovského z polit. scény ???
10.02.2012 13:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Meheš   Meheš

p. Rehanek, trochu vás musím poopraviť. Overte si fakty skôr ako niečo napíšete. Méheš bol od r. 2006 v MZ za SDKÚ, neskôr s viacerými ďalšími od nich odskočil do Občianskeho Klubu (vo Vrakuni sú to Hargašovci - OK). Bohužiaľ pred pár mesiacmi sa mu podarilo divným spôsobom a bez širšieho súhlasu nafúzovať na kandidátku SMER-u a rovno do lukratívneho mestského zastupiteľstva. Zdôrazňujem ešte raz, že divným spôsobom. Myslím, že je to niečo podobné ako s vaším Kohutiarom v SDĽ, ale zato neodsudzujeme vás ako jej kandidáta. Je potrebné sa pozerať na človeka a na to, ktoré problémy sú jeho prioritou.
 
mínus indicator plus

slečna Peskovičovna   slečna Peskovičovna

Slečna Peskovičovna je krásnym príkladom dosadenca a v prípade jej zvolenia bude bábkou v bábkovom divadle, kde za motúziky poťahuje Hargas a spol. s.r.o. (KDH, časť SDKÚ a samozrejme OK). V tomto prípade by mestskú časť riadili skryté záujmy a situácia vo Vrakuni by bola katastrofálna a horšia ako v súčasnosti. Ako pravicový volič vidím v prípade voľby starostu vo Vrakuni výraznú beznádej a apatiu.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME