Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: miros29
1 >
mínus indicator plus

Česi majú nato peknú   Česi majú nato peknú

propovídku : "Každý blbne svým spúsobem". Emocie patria k futbalu, ale majú mať svoju hranicu
 
mínus indicator plus

Ten gól z ofsajdu,   Ten gól z ofsajdu,

mali Maďari za tú hymnu (karma je zdarma). Ďakujem Dúbravkovi, že nás podržal, keď sme to potrebovali. Vavro ma trošku dráždil, pritom faule to bola katastrofa, po góle hral celkom dobre. Lobotka hral fakt dobre, asi naj na ihrisku. Neviem prečo toľká kritika na Kucku, pretože my vidíme iba ak urobí chybu, ale koľko lôpt vybojoval, tak to berieme ako samozrejmosť. Radujme sa my máme útočníka!!!! Bože ďakujem za Boženíka.
 
mínus indicator plus

všetkoviem 123   všetkoviem 123

máš dobrý nick, tak by si mal vedieť, že si obyčajný primitív, ktorému pomôže iba vernosť kapitánovi, takých ako ty on potrebuje.
 
mínus indicator plus

Presne tak, ten vodič je   Presne tak, ten vodič je

mladý a odvážny. Príbeh z nedávna. K autobusovej stanici sa prirútil násť ročný vodič, vystúpil a namieril si to k násť ročnej krásnej kočke a ponúkol jej odvoz domov. Odpoveď kočky ma milo prekvapila. "Ďakujem, ja sa chcem dožiť dvadsiatky." Vodič sadol do auta ako rýchlo prišiel, tak rýchlo odpálil do neznáma. Šiel hľadať svoje šťastie, veď hlúpych báb je vždy dosť.
 
mínus indicator plus

Ak vieš tak nám   Ak vieš tak nám

napíš koľkokrát, kde , kedy a či si bol pritom. Ak táraš tak nepíš do diskusie už ani písmeno.
 
mínus indicator plus

17-ročná Iga Šwiateková z Poľska,   17-ročná Iga Šwiateková z Poľska,

inak zajtra má 18, je fakt dobrá. Keď bude takto pokračovať tak sa môže raz stať hráčkou TOP TEN.
 
mínus indicator plus

To je fakt bomba,   To je fakt bomba,

podľa logického myslenia a sľubov p,Matoviča (ak nezíska 50000 krúžkov v EU voľbách, tak sa vzdá poslaneckého mandátu) máme o jedného poslanca menej. Možnosť je i taká, že by 50000 krúžkov nebolo a potom by musel i tak odstúpiť a to by bol "prúser". Karel Gott "Vždycky hádám, jak se zachová. Zřejmě nikdy, jak chci já".
 
mínus indicator plus

Pán premiér,   Pán premiér,

mlčať a vypadať pri tom ako bl.ec, je vždy lepšie ako prehovoriť a tým len potvrdiť skutočnosť.
 
mínus indicator plus

Počul si už niečo o colniciach   Počul si už niečo o colniciach

a skladoch tovaru? Sám Vadala tvrdil, že má kúpených ľudí na dôležitých postoch a Ty ani My nemôžeme vedieť čo sa tu dialo. Skrátka mafia pôsobí v cudzích štátoch navonok nenápadne až neškodne a o to je to pre ňu lepší biznis. Nechápem po akých daniach pátraš, keď tu ide drogy. V účtovníctve chyby nehľadaj, tam to bude v poriadku, skús sa popýtať po colniciach a veľkých šéfoch.
 
mínus indicator plus

Stačilo by znížiť kvórum   Stačilo by znížiť kvórum

na 20 % a účasť na referende by bola cez 40 %. To by sme čumeli, akú aktivitu by politici pri 20 % kvóre vyvíjali. Oni však nedopustia aby sa toto dialo, pretože lebo medveď.... (skrátka stratili by vplyv na mnoho finančne zaujímavých vecí a to je pre nich neprípustné).
 
mínus indicator plus

Hlavne, že Ty si nie "pravdepodobne",   Hlavne, že Ty si nie "pravdepodobne",

ale na 100% zostal tým, čím Ta otec robil
 
mínus indicator plus

Tenisový lakeť je   Tenisový lakeť je

strašná bolesť. Kto to zažil pochopí a nebude Marhule nič vyčítať. Sudcovia sa opäť dobre namastili a všetko je tak ako má byť viď pán Trnka.
 
mínus indicator plus

Čo tu spomínaš NHL spred 10 rokov,   Čo tu spomínaš NHL spred 10 rokov,

teraz by šiel bručať Starosta v NHL na 20 zápasov. Čo má spoločný naj gól Sádeckého v KHLs tým, ako vystrája v našej lige? To sa mu všetci majú dať otĺkať, lebo pán hral KHL?
 
mínus indicator plus

Takto sa mastili   Takto sa mastili

v Čechách asi pred 10 rokmi. Aspoň vidíme koľko rokov zaostávame za nimi. Kanada pochopila, že hokej je hra a nie bojisko, my sme sa vrátili 15 rokov dozadu.
 
mínus indicator plus

Boze zbav nas pravnikov,   Boze zbav nas pravnikov,

advokatov, fiskalov a podobnych darmozracov. Je to kasta, co nikdy v dejinach nic nevytvorila, a uzurpuje si obrovsku moc. a hlavne by mali dostat zakaz vstupovat do politiky, lebo tam nikdy nic dobre nespravili, len spekuluju ako oklamat a prekrutit. V skole sa naucili, ze zakon je hra na slovicka s ktorymi sa da vhodne manipulovat. Samozrejme cest slusnym ludom, len slovenska politika na slusnych akosi nema stastie. Právnický jazyk a ich formulácie nemajú žiadnu logiku a v každom zákone sú totálne logické nezmysly. Zákony by mali tvoriť matematici s vysokou dávkou logiky a zákony by vyzerali celkom ináč. Nebolo by potrebné ich vysvetľovať (prekrúcať) a v podstate by boli zbytočné aj súdy.
 
mínus indicator plus

Tak už vidím čo sa bude   Tak už vidím čo sa bude

diať v najbližšom období, "prezidentom musí byť iba absolvent moskovského inštitútu, pretože ten jediný vie čo má a kde hovoriť." SMER skrátka chce spájať, ale iba tak, že prezidentom bude "náš človek", pretože ostatní sú hanba Slovenska. Takže to zas nás čaká pekne sk..vené obdobie plné klamstiev a podrazov. Dúfam, že to pani Zuzana ustojí.
 
mínus indicator plus

Kužmovej dobré výsledky ma   Kužmovej dobré výsledky ma

príjemne prekvapili. Má solídne údery a celkom razantné, chýba jej lepší pohyb najmä od druhého setu. Držím palce v ďalších turnajoch.
 
mínus indicator plus

Radšej nech vyzerá ako bača   Radšej nech vyzerá ako bača

a má výsledky, ako nejaký manekýn, ktorý sa k nemu ľudsky a ani odborne zďaleka nepriblíži. Pavel je taký aký je a nehrá sa na nič, ako niektorí tiež odborníci. Hawk
 
mínus indicator plus

Ďakujem za divadlo pán Bugár,   Ďakujem za divadlo pán Bugár,

SNS a SMER. Všetko ide podľa scenára, ktorý napísal jeden pán túžiaci stať sa "večným precedom". Verejná voľba bol dobrý taktický krok na mútenie vody, že pán Danko, Bugár. Ja byť prezidentom, tak hneď v nedeľu ráno(17.2.2019) vymenujem 9 sudcov ÚS a menujem predsedu ÚS z tých kandidátov, ktorí dostali najviac hlasov vo verejnej voľbe. Nakoľko predseda parlamentu úmyselne odkladal voľbu do ÚS na posledný možný termín a tým vytvoril podmienky na daný stav aký teraz máme. Veď už sám "preceda" 1.septembra 2018 vyhlasoval, že 18 kandidátov nebude zvolených (toto som počul od pána poslanca Podmanického na TA3), no a čo robil predseda parlamentu? Nič, len odkladal voľbu na posledný možný termín. Je zaujímavá, že voľba prezidenta je stanovená pol roka dopredu a tam, kde sa očakáva problém tak určíme termín na hrane! Danko s Bugárom ešte získajú pochvalu od opozície a občanov - smiešne! Veď preto sa do voľby sudcov zapojili iba naoko. Preto ani Fico na svojich "odporcov" zo SNS a Mostu, vôbec tvrdo nevystúpil, veď načo? Úlohu splnili na výbornú (karavána ide ďalej). Pán prezident konajte a vymenujte nových 9 členov ÚS a skončite toto divadlo. Koaliční myslitelia mali dosť času aj podmienok na volenie sudcov ÚS . Nechcú to lebo "preceda"... a tak ohýbajú zákony,Ústavu aj celý parlament. Keďže že je nefunkčný,pretože nie je v stave riadne fungovať podľa ústavy vstupuje do diania prezident a zabezpečí riadne fungovanie ústavných inštitúcíí. Ak sa bude niekto sťažovať na ÚS o Vašom menovaní nových členov ÚS, tak asi nemá šancu uspieť.
 

1 >

Najčítanejšie na SME