Pondelok, 6. apríl, 2020 | Meniny má Irena

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Anfield
1 >
mínus indicator plus

Drahý Jean-Claude...   Drahý Jean-Claude...

pardón, dati de..., tí enflanderi so svojou funny league majú druhý najvyšší koeficient v Európe, hneď za Spanielskom a pred nefunny ligami talianskou,nemeckou a ďalšími 54 ligami. Inak je zbytočné sa krenkovať na túto tému, peniaze už dávno zabili futbal, skupina 14 elitných európskych klubov sa zabetónovala a neochvejne kráča k separátnej lige, a takýto ako Ty ich v tom krátkozrako podporujú. Zdegradovali všetko čo sa dalo, dokonca aj zabránili tomu aby sa víťaz národného pohára kvalifikoval do LM,ktorý je svojim spôsobom tiež šampión a namiesto toho pred rokom presadili, že štvrtý celok postupuje do skupinovej fázy priamo a nie cez kvalifikáciu. Predsa nemôžu dopustiť aby sa štvrtý náhodou nedostal cez kvalifikáciu. Proste ako vždy zvíťazili peniaze. Ja by som bol najradšej, keby sa elita odtrhla a omnoho radšej by som sledoval naozajstnú ligu majstrov zvyšných krajín i keď podľa môjho nicku je jasné ktorého klubu som fanúšik.
 
mínus indicator plus

Zaujímavé...   Zaujímavé...

Tak Ty si vedel dosť o Čaputovej i PS. Ako je možné že Čaputová nevedela o PS dosť???
 
mínus indicator plus

Áno.   Áno.

ľudia nevedia masovo stráviť matovičovský a sulíkovský spôsob politiky. Správne. Lebi majú nastavené tráviace ústrojenstvo na ficovsko-dankovsko-bugárovsky spôsob politiky t.j. na politickú siláž. To si zabudol vo svojej jasnozrivosti spomenúť. Spomenul si si len na Sulíka a Matoviča. Dosť signifikantné
 
mínus indicator plus

Zaujímavé   Zaujímavé

do akej hĺbky analyzovania PS sa tunajší diskutéri pustili. Ale zatiaľ som tu nezaznamenal ani plytkú, nie to hlbokú diskusiu o ,,demokratickom" charaktere tejto neomarxistickej sekty zvanej PS, keď budúci predseda strany je známy už mesiace dopredu a svet sa dozvedel, že je jediným kandidátom na predsedu. Začínam ľutovať, že som volil ako som volil.
 
mínus indicator plus

Ani nemohol niš signalizovať,   Ani nemohol niš signalizovať,

pretože ak by dal Firmino g=ol tak by ho rozhodca uznal, správne dvihol až keď sa Mane dotkol lopty
 
mínus indicator plus

Nuž neviem,   Nuž neviem,

samozrejme, bol by som rád, ak by rozhodca gól uznal. Ale fakt je ten, že v momente prihrávky na Firmina bol Mane v jasnom ofsajde, v momente Firminovej strely už nie. Ale ten cca jednometrový náskok pri ofsajde bol pre maneho jednoznačnou výhodou pri dosiahnutí na loptu odrazenú od tyče.. no v prvom rade je to výsledok agnlickej tuposti. VAR je v ITA, GER, ESP a asi už aj inde, ale v ENG nie...Prečo?
 
mínus indicator plus

???   ???

S bielym???
 
mínus indicator plus

A čo by robili   A čo by robili

medzinárodní turisti pri Svoge? Takže to bol miestny autobus ktorí viezol miestnych turistov z Božurišta na návštevu jedného miestneho kláštora. Nech je zem ľahká obetiam nehody
 
mínus indicator plus

Trnava   Trnava

cez Ljublanu poľahky postúpi. A ten Egho si veľmi nepomohol. Randers FC je len veľmi priemerný dánsky klub..
 
mínus indicator plus

Genialitu???   Genialitu???

Gólov z priamych kopov popod vyskakujúci múr som videl za svoj život hafo. To nie je prejav geniality, to je prejav tuposti brániacich hráčov. Ja na mieste trénera inkasujúceho mužstva hneď na druhý deń drasticky spokutujem a zároveň im oznámim, že už na žiadny tréning svojho klubu nemusia chodiť. Ale keďže sa ľahšie nahradzuje jeden človek /tréner/ ako 5-6 hráčov tak si viem predstaviť ako by to nakoniec skončilo...
 
mínus indicator plus

Vec dohody   Vec dohody

Samozrejme, Cardiff i Monaco môžu hrať európske súťaže na základe ich umiestnenia v anglickej či francúzskej lige. Ale nikdy nemôžu byť korunovaní ako majstri svojej krajiny. A to som zvedavý, ako by to Katalánci strávili, že hrdá Barca má X španielskych titulov ale ani jeden katalánsky. Milá hrdá Barca v prípade samostatnosti Katalánska bude mať istých minimálne najbližších 100 titulov majstra a o hrdý titul vicemajstra budú každý rok bojovať Espanyol s Gironou. To sa všetci nasmejeme...
 
mínus indicator plus

Hrdá Barca   Hrdá Barca

a aj Athletic Bilbao, samozrejme, môžu hrať v anglickej Premier League. Ale aká je na to asi šanca, keď hrdá anglická Premier League odmietla vstup Celticu a Rangers? Asi zanedbateľná...
 
mínus indicator plus

Vážený pane,   Vážený pane,

k tej Vašej modle demokracii a všeobecnému volebnému právu si dovolím len upozorniť na výrok pripisovaný sirovi W. Churchillovi: Najlepším argumentom proti všeobecnému volebnému právu je 5 minútový rozhovor s priemerným voličom. Koniec bonmotu. Svätá pravda.
 
mínus indicator plus

Myslím si,   Myslím si,

že pán turista veľmi rýchlo a ochotne zaplatí tých 40 tácov, keď zistí, že na jeho dvere zaklopal s touto skromnou požiadavkou sám veľký Kajínek, ktorý sa toho času venuje o.i. aj tejto záslužnej činnosti.
 
mínus indicator plus

Pán generál   Pán generál

Vaše poňatie práva na sebaurčenie je akomak čudné, končí pri práve Slovákov na sebaurčenie. Ďalej už ni krok, lebo by bola z toho 3. svetová vojna. Tak vedzte, že si ten pojem vykladáte veľmi účelovo. Právo na sebaurčenie ide za Vami stanovenú hranicu. Toto právo majú aj Maďari či Rusnáci na Slovensku, aj Abov, aj Malá či Veľká Tŕňa.
 
mínus indicator plus

Žiadne šup domov,   Žiadne šup domov,

ešte musia zostať týždeň aby sa mohli 17.08. zúčastniť koncertu Za naše Kosovo a Metohiju ako všetkých na štadióne a pri tv obrazovkách pozýval obrovitánsky banner na štadióne CZ. A ešte k tomu na koncert, ktorý sa bude konať v Kotore. Žiadny Kotor som v Srbsku nenašiel, len v Čiernej Hore a v Chorvátsku.
 
mínus indicator plus

Pekné gesto   Pekné gesto

od trnavských fanúšikov. Teraz očakávam, že po zápase Trnavy v Dunajskej Strede budú skandovať: Csonka-Magyarország nem ország, Nagy-Magyarország mennyország« a fanúšikovia DS im budú za to aplaudovať vstoje.
 
mínus indicator plus

Bol som zvedavý   Bol som zvedavý

či zareaguješ. Zareagoval si. Ale je márnením času a úsilia na Teba reagovať
 
mínus indicator plus

A Ty   A Ty

odkiaľ vieš či by si ten na hlavičku pripravený obranca nevsietil vlastný gól?
 

1 >

Najčítanejšie na SME